10-07-2020
Girls (U 12) Qualifications | Targovishte
Svetkavitsa (U 12)
Dunav Ruse (U 12)
Dechko Stefanov
Targovishte
10.00
Dunav Ruse (U 12)
Shumen (U 12)
Dechko Stefanov
Targovishte
13.00
Shumen (U 12)
Svetkavitsa (U 12)
Dechko Stefanov
Targovishte
16.00
11-07-2020
Boys (U 12) Qualifications | Sofia
CSKA (U 12)
Unstoppable (U 12)
Rumen Peychev
Sofia
10.00
BUBA Basketball (U 12)
Vidabasket (U 12)
Rumen Peychev
Sofia
12.00
Vidabasket (U 12)
CSKA (U 12)
Rumen Peychev
Sofia
16.00
Unstoppable (U 12)
BUBA Basketball (U 12)
Rumen Peychev
Sofia
18.00
Boys (U 12) Qualifications | Plovdiv
Academic Bultex 99 (U 12)
Dolphin (U 12)
Vasil Levski SS
Plovdiv
10.00
Slavia (U 12)
Minyor 2015 (U 12)
Vasil Levski SS
Plovdiv
12.00
Dolphin (U 12)
Hebar (U 12)
Vasil Levski SS
Plovdiv
14.00
Minyor 2015 (U 12)
Academic Bultex 99 (U 12)
Vasil Levski SS
Plovdiv
16.00
Hebar (U 12)
Slavia (U 12)
Vasil Levski SS
Plovdiv
18.00
Boys (U 12) Qualifications | Stara Zagora
Beroe (U 12)
Star Basket (U 12)
Obshtinska
Stara Zagora
10.00
Tundja Yambol (U 12)
Chavdar Troyan (U 12)
Obshtinska
Stara Zagora
12.00
Chavdar Troyan (U 12)
Beroe (U 12)
Obshtinska
Stara Zagora
16.00
Star Basket (U 12)
Tundja Yambol (U 12)
Obshtinska
Stara Zagora
18.00
Boys (U 12) Qualifications | Varna
Cherno More Ticha (U 12)
Svetkavitsa (U 12)
Hristo Borisov
Varna
10.00
Lokomotiv Sofia (U 12)
Sveti Vlas (U 12)
Hristo Borisov
Varna
12.00
Svetkavitsa (U 12)
Lokomotiv Sofia (U 12)
Hristo Borisov
Varna
16.00
Sveti Vlas (U 12)
Cherno More Ticha (U 12)
Hristo Borisov
Varna
18.00
Boys (U 12) Qualifications | Botevgrad
Balkan (U 12)
Academic Sofia (U 12)
Arena Botevgrad
Botevgrad
10.00
Rilski Sportist (U 12)
Wolves Razgrad (U 12)
Arena Botevgrad
Botevgrad
12.00
Academic Sofia (U 12)
Rilski Sportist (U 12)
Arena Botevgrad
Botevgrad
16.00
Wolves Razgrad (U 12)
Balkan (U 12)
Arena Botevgrad
Botevgrad
18.00
Boys (U 12) Qualifications | Pleven
Spartak Pleven (U 12)
Shumen (U 12)
Balkanstroy
Pleven
10.00
Levski (U 12)
Dunav 2007 Ruse (U 12)
Balkanstroy
Pleven
12.00
Shumen (U 12)
Levski (U 12)
Balkanstroy
Pleven
16.00
Dunav 2007 Ruse (U 12)
Spartak Pleven (U 12)
Balkanstroy
Pleven
18.00
Girls (U 12) Qualifications | Sofia
Levski (U 12)
Champion 2006 (U 12)
Ilia Mirchev
Sofia
10.00
Lokomotiv Sofia (U 12)
Slavia (U 12)
Ilia Mirchev
Sofia
11.30
Champion 2006 (U 12)
Lokomotiv Sofia (U 12)
Ilia Mirchev
Sofia
16.00
Slavia (U 12)
Levski (U 12)
Ilia Mirchev
Sofia
17.30
Girls (U 12) Qualifications | Samokov
Rilski Sportist (U 12)
Pirin Gotse Delchev (U 12)
Arena Samokov
Samokov
10.00
Yavorov (U 12)
Wolves Razgrad (U 12)
Arena Samokov
Samokov
12.00
Pirin Gotse Delchev (U 12)
Yavorov (U 12)
Arena Samokov
Samokov
16.00
Wolves Razgrad (U 12)
Rilski Sportist (U 12)
Arena Samokov
Samokov
18.00
Girls (U 12) Qualifications | Asenovgrad
Asenovets 2005 (U 12)
Chernomorets 2014 (U 12)
Asenovets
Asenovgrad
10.00
Septemvri 97 (U 12)
Beroe Stara Zagora (U 12)
Asenovets
Asenovgrad
11.30
Chernomorets 2014 (U 12)
Septemvri 97 (U 12)
Asenovets
Asenovgrad
16.00
Beroe Stara Zagora (U 12)
Asenovets 2005 (U 12)
Asenovets
Asenovgrad
17.30
12-07-2020
Boys (U 12) Qualifications | Sofia
Vidabasket (U 12)
Unstoppable (U 12)
Rumen Peychev
Sofia
10.00
CSKA (U 12)
BUBA Basketball (U 12)
Rumen Peychev
Sofia
12.00
Boys (U 12) Qualifications | Plovdiv
Minyor 2015 (U 12)
Hebar (U 12)
Vasil Levski SS
Plovdiv
09.00
Dolphin (U 12)
Slavia (U 12)
Vasil Levski SS
Plovdiv
11.00
Academic Bultex 99 (U 12)
Hebar (U 12)
Vasil Levski SS
Plovdiv
13.00
Dolphin (U 12)
Minyor 2015 (U 12)
Vasil Levski SS
Plovdiv
15.00
Academic Bultex 99 (U 12)
Slavia (U 12)
Vasil Levski SS
Plovdiv
17.00
Boys (U 12) Qualifications | Stara Zagora
Chavdar Troyan (U 12)
Star Basket (U 12)
Obshtinska
Stara Zagora
10.00
Beroe (U 12)
Tundja Yambol (U 12)
Obshtinska
Stara Zagora
12.00
Boys (U 12) Qualifications | Varna
Sveti Vlas (U 12)
Svetkavitsa (U 12)
Hristo Borisov
Varna
10.00
Cherno More Ticha (U 12)
Lokomotiv Sofia (U 12)
Hristo Borisov
Varna
12.00
Boys (U 12) Qualifications | Botevgrad
Wolves Razgrad (U 12)
Academic Sofia (U 12)
Arena Botevgrad
Botevgrad
09.00
Balkan (U 12)
Rilski Sportist (U 12)
Arena Botevgrad
Botevgrad
11.00
Boys (U 12) Qualifications | Pleven
Dunav 2007 Ruse (U 12)
Shumen (U 12)
Balkanstroy
Pleven
10.00
Spartak Pleven (U 12)
Levski (U 12)
Balkanstroy
Pleven
12.00
Girls (U 12) Qualifications | Sofia
Slavia (U 12)
Champion 2006 (U 12)
Ilia Mirchev
Sofia
10.00
Levski (U 12)
Lokomotiv Sofia (U 12)
Ilia Mirchev
Sofia
11.30
Girls (U 12) Qualifications | Samokov
Wolves Razgrad (U 12)
Pirin Gotse Delchev (U 12)
Arena Samokov
Samokov
09.00
Rilski Sportist (U 12)
Yavorov (U 12)
Arena Samokov
Samokov
11.00
Girls (U 12) Qualifications | Asenovgrad
Beroe Stara Zagora (U 12)
Chernomorets 2014 (U 12)
Asenovets
Asenovgrad
10.00
Asenovets 2005 (U 12)
Septemvri 97 (U 12)
Asenovets
Asenovgrad
11.30
15-07-2020
Girls (U 19) Finals | Group A
Septemvri 97 (U 19)
Levski (U 19)
Triaditsa
Sofia
17.00
Slavia (U 19)
Chardafon Orlovets (U 19)
Triaditsa
Sofia
19.00
Girls (U 19) Finals | Group B
Cherno More Odessos (U 19)
Champion 2006 (U 19)
Triaditsa
Sofia
13.00
Dunav Ruse (U 19)
Beroe Stara Zagora (U 19)
Triaditsa
Sofia
15.00
16-07-2020
Girls (U 19) Finals | Group A
Chardafon Orlovets (U 19)
Septemvri 97 (U 19)
Triaditsa
Sofia
17.00
Levski (U 19)
Slavia (U 19)
Triaditsa
Sofia
19.00
Girls (U 19) Finals | Group B
Beroe Stara Zagora (U 19)
Cherno More Odessos (U 19)
Triaditsa
Sofia
13.00
Champion 2006 (U 19)
Dunav Ruse (U 19)
Triaditsa
Sofia
15.00
17-07-2020
Girls (U 19) Finals | Group A
Septemvri 97 (U 19)
Slavia (U 19)
Triaditsa
Sofia
17.00
Chardafon Orlovets (U 19)
Levski (U 19)
Triaditsa
Sofia
19.00
Girls (U 19) Finals | Group B
Cherno More Odessos (U 19)
Dunav Ruse (U 19)
Triaditsa
Sofia
13.00
Beroe Stara Zagora (U 19)
Champion 2006 (U 19)
Triaditsa
Sofia
15.00
Other News
s