04-03-2021
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Спортист 1959 Своге
Шампион 2006
Триадица
София
21.30
A група (жени) | Първа тройка
Берое Стара Загора
Славия
Общинска
Стара Загора
15.00
Евролига | Редовен сезон
Зенит Санкт Петербург
Реал Мадрид
Сибур Арена
Санкт Петербург
19.00
Анадолу Ефес
ЦСКА Москва
Синан Ердем Доум
Истанбул
19.30
Макаби Тел Авив
Валенсия
Менора Мивтахим Арена
Тел Авив
21.05
Байерн Мюнхен
Панатинайкос
Ауди Доум
Мюнхен
21.30
Адриатическа лига (жени) | Редовен сезон
Цинкарна Целе
Партизан 1953
СЦ Мастер
Белград
16.45
НБА | Редовен сезон
Кливланд Кавалиърс
Индиана Пейсърс
Рокет Моргидж ФийлдХаус
Кливланд
02.00
Филаделфия 76-ърс
Юта Джаз
Уелс Фарго Център
Филаделфия
02.00
Хюстън Рокетс
Бруклин Нетс
Тойота Център
Хюстън
02.30
Орландо Меджик
Атланта Хоукс
Амуей Център
Орландо
03.00
Ню Орлиънс Пеликанс
Чикаго Булс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
03.00
Минесота Тимбърулвс
Шарлът Хорнетс
Таргет Център
Минеаполис
03.00
Далас Маверикс
Оклахома Сити Тъндър
Американ Еърлайнс Център
Далас
03.30
Портланд Трейл Блейзърс
Голдън Стейт Уориърс
Моуда Център
Портланд
05.00
Сакраменто Кингс
ЛА Лейкърс
Голдън 1 Център
Сакраменто
05.00
05-03-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Спартак Плевен
Балкан
Балканстрой
Плевен
18.30
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Фаб Файв БУБА
Атлетик
ЧСУ Свети Георги
София
19.30
I дивизия за юноши (19) | Регион Витоша
БУБА баскетбол (19) -2
Ахил (19)
Триадица
София
18.30
Атлетик (19) -2
Славия (19)
Триадица
София
20.15
Елитна група за момчета (16) | Североизток, Редовен сезон
Дунав Русе (16)
Шумен (16)
Дунав
Русе
12.00
Евролига | Редовен сезон
Химки
Алба Берлин
Арена Митишчи
Митишчи
19.00
Жалгирис
Армани Олимпия Милано
Жалгирио Арена
Каунас
20.00
Олимпиакос
Цървена Звезда
Олимпийски комплекс Фалиро
Пирея/Атина
21.00
АСВЕЛ Вильорбан
Фенербахче
Астробал
Вильорбан
21.45
Барселона
Саски Баскония
Палау Блауграна
Барселона
22.00
НБА | Редовен сезон
Бостън Селтикс
Торонто Раптърс
ТД Гардън
Бостън
02.00
Вашингтон Уизардс
ЛА Клипърс
Капитал Уан Арена
Вашингтон
02.00
Ню Йорк Никс
Детройт Пистънс
Медисън Скуеър Гардън
Ню Йорк
02.30
Индиана Пейсърс
Денвър Нъгетс
Банкърс Лайф Фийлдхаус
Индианаполис
03.00
Мемфис Гризлис
Милуоки Бъкс
ФедЕксФорум
Мемфис
03.00
Ню Орлиънс Пеликанс
Маями Хийт
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
03.30
Сан Антонио Спърс
Оклахома Сити Тъндър
AT&T Център
Сан Антонио
04.00
Портланд Трейл Блейзърс
Сакраменто Кингс
Моуда Център
Портланд
05.00
Финикс Сънс
Голдън Стейт Уориърс
Финикс Сънс Арена
Финикс
05.00
06-03-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Левски Лукойл
Берое
Универсиада
София
18.00
Академик Пловдив
Рилски спортист
СИЛА
Пловдив
19.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Политехника
Балкан -2
ЧСУ Свети Георги
София
14.00
Енигма Фойерверк
Правец
ЧСУ Свети Георги
София
16.00
I дивизия за юноши (19) | Регион Мизия
Чардафон Орловец (19)
Чавдар Троян (19)
Балканстрой
Плевен
09.00
Шампион Плевен (19)
Чардафон Орловец (19) -2
Балканстрой
Плевен
11.00
Чавдар Троян (19)
Спартак Плевен (19)
Балканстрой
Плевен
13.00
Чардафон Орловец (19)
Чардафон Орловец (19) -2
Балканстрой
Плевен
15.00
Спартак Плевен (19)
Шампион Плевен (19)
Балканстрой
Плевен
17.00
I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре, група B
Сливен 2010 (16)
Тунджа Ямбол (16)
Васил Левски
Сливен
09.30
Тунджа Ямбол (16)
Делфин (16)
Васил Левски
Сливен
12.00
Делфин (16)
Сливен 2010 (16)
Васил Левски
Сливен
14.30
Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Рилски спортист (14)
Локомотив София (14)
Арена Самоков
Самоков
Славия (14)
Балкан (14)
Триадица
София
12.00
ЦСКА (14)
Левски (14)
Триадица
София
14.00
Елитна група за момчета (14) | Североизток, Редовен сезон
Черноморец (14)
Черно море Тича (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
12.00
Шумен (14)
Делфин (14)
Младост
Шумен
12.00
Елитна група за момчета (14) | Югоизток, Редовен сезон
Тунджа Ямбол (14)
Академик Бултекс 99 (14)
Диана
Ямбол
12.00
Региони за момчета (12) | Витоша, група B
Локомотив София (12)
Банкя 78 (12)
97-о СУ Братя Миладинови
София
10.00
Шампион 2006 (12)
Септември (12)
97-о СУ Братя Миладинови
София
11.30
Славия (12) -2
Спортни таланти (12)
97-о СУ Братя Миладинови
София
13.00
Региони за момчета (12) | Родопи, 1/4 място
Хасково (12)
Марица Кършияка 2012 (12)
Дружба
Хасково
09.30
Марица Кършияка 2012 (12)
Академик Бултекс 99 (12)
Дружба
Хасково
12.00
Академик Бултекс 99 (12)
Хасково (12)
Дружба
Хасково
14.30
Региони за момичета (16) | Загоре и Родопи
Черноморец (16)
Черноморец 2014 (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
09.00
Черноморец 2014 (16)
Берое Стара Загора (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
12.30
Черноморец (16)
Берое Стара Загора (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
15.00
Региони за момичета (12) | Витоша
Славия (12)
Левски (12)
Локомотив
София
10.00
НСА (12)
Септември 97 (12)
Локомотив
София
11.30
Шампион 2006 (12)
Локомотив София (12)
Локомотив
София
13.00
Региони за момичета (12) | Рила
Рилски спортист (12)
Миньор 2015 (12)
Арена Самоков
Самоков
10.00
Миньор 2015 (12)
Пирин Гоце Делчев (12)
Арена Самоков
Самоков
12.00
Пирин Гоце Делчев (12)
Рилски спортист (12)
Арена Самоков
Самоков
14.00
07-03-2021
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Локомотив София
ЦСКА
ЧСУ Свети Георги
София
14.00
Славия
Локомотив 2020
ЧСУ Свети Георги
София
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Изток
Ънстопабъл
Шумен
Икономически университет
Варна
12.00
Светкавица
ИУ
Икономически университет
Варна
14.00
Шоутайм
Черно море Тича -2
Икономически университет
Варна
16.00
Шабла
МУ Варна
Икономически университет
Варна
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Юг + Център
Берое -2
Чардафон Орловец
Балканстрой
Плевен
12.00
Несебър
Локомотив Г. О.
Балканстрой
Плевен
14.00
Перущица
Чавдар Троян
Балканстрой
Плевен
16.00
Академик Пловдив -2
Бавни и яростни
Балканстрой
Плевен
18.00
Елитна група за момчета (16) | Североизток, Редовен сезон
Черно море Тича (16)
Доростол (16)
Христо Борисов
Варна
12.00
Елитна група за момчета (16) | Югоизток, Редовен сезон
Делфин (16)
Черноморец (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
13.00
I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша
Локомотив София (16)
Шампион 2006 (16)
СЦ Азбуки
София
09.30
Академик 17 София (16)
Ахил (16)
СЦ Азбуки
София
11.15
Банкя 78 (16)
Спортни таланти (16)
СЦ Азбуки
София
12.45
I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре, група A
Сливен баскет (16)
Розова долина (16)
Васил Левски
Сливен
09.30
Розова долина (16)
Берое (16)
Васил Левски
Сливен
12.00
Берое (16)
Сливен баскет (16)
Васил Левски
Сливен
14.30
I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия
Спартак Плевен (14)
Раковски (14)
Дунав
Русе
10.00
Дунав 2007 Русе (14)
Шампион Плевен (14)
Дунав
Русе
11.30
Шампион Плевен (14)
Раковски (14)
Дунав
Русе
14.00
Дунав 2007 Русе (14)
Спартак Плевен (14)
Дунав
Русе
15.30
Региони за момчета (12) | Витоша, група A
БУБА баскетбол (12)
ЦСКА (12)
Илия Мирчев
София
09.00
Славия (12)
Левски (12)
Илия Мирчев
София
10.45
Региони за момчета (12) | Рила, група A
Миньор 2015 (12)
Рилски спортист (12)
Борис Гюдеров
Перник
09.00
Рилски спортист (12)
Видабаскет (12)
Борис Гюдеров
Перник
12.00
Видабаскет (12)
Миньор 2015 (12)
Борис Гюдеров
Перник
15.00
Региони за момчета (12) | Рила, група B
Рилски спортист (12) -2
Ботев 2012 (12)
Борис Гюдеров
Перник
10.30
Ботев 2012 (12)
Миньор 2015 (12) -2
Борис Гюдеров
Перник
13.30
Миньор 2015 (12) -2
Евробаскет Академик (12)
Борис Гюдеров
Перник
16.30
Региони за момчета (12) | Родопи, 5/8 място
Перущица (12)
Академик Пловдив (12)
Спортна зала
Перущица
09.30
Тракия (12)
Хебър (12)
Спортна зала
Перущица
11.15
Академик Пловдив (12)
Тракия (12)
Спортна зала
Перущица
13.45
Хебър (12)
Перущица (12)
Спортна зала
Перущица
15.30
Региони за девойки (19) | Витоша
Септември 97 (19)
НСА (19)
Илия Мирчев
София
12.30
Левски (19)
Славия (19)
Илия Мирчев
София
14.15
Региони за момичета (14) | Добруджа, група B
Вихър 2002 (14)
Ънстопабъл (14)
Добротица
Добрич
09.30
Ънстопабъл (14)
Спартак Варна (14)
Добротица
Добрич
11.30
Спартак Варна (14)
Вихър 2002 (14)
Добротица
Добрич
13.30
Региони за момичета (14) | Загоре и Родопи
Черноморец (14)
Черноморец 2014 (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
08.30
Асеновец 2005 (14)
Академик Пловдив жени (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
10.15
Черноморец 2014 (14)
Вихър Айтос (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
12.00
Академик Пловдив жени (14)
Черноморец (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
13.45
Вихър Айтос (14)
Асеновец 2005 (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
15.30
Региони за момичета (14) | Рила
Рилски спортист (14)
Яворов (14)
Арена Самоков
Самоков
10.00
Яворов (14)
Пирин Гоце Делчев (14)
Арена Самоков
Самоков
14.00
Пирин Гоце Делчев (14)
Рилски спортист (14)
Арена Самоков
Самоков
15.30
08-03-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Ямбол
Черно море Тича
Диана
Ямбол
19.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Микс
НСА
Триадица
София
20.00
09-03-2021
Купа България | Полуфинали
Монтана 2003
Славия
Триадица
София
16.00
Берое Стара Загора
Шампион 2006
Триадица
София
18.30
10-03-2021
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Шампион 2006
Фаб Файв БУБА
Триадица
София
19.30
Елитна група за момчета (16) | Югоизток, Редовен сезон
Чавдар Троян (16)
Академик Бултекс 99 (16)
Чавдар
Троян
14.00
Региони за момичета (16) | Добруджа и Мизия, група A
Шумен (16)
Светкавица (16)
Христо Борисов
Варна
09.00
Чардафон Орловец (16)
Черно море Одесос (16)
Христо Борисов
Варна
10.45
Дунав Русе (16)
Шумен (16)
Христо Борисов
Варна
12.30
Чардафон Орловец (16)
Светкавица (16)
Христо Борисов
Варна
14.15
Черно море Одесос (16)
Дунав Русе (16)
Христо Борисов
Варна
16.00
11-03-2021
Купа България | Четвъртфинали
Рилски спортист
Академик Пловдив
Арена Асарел
Панагюрище
17.00
Балкан
Черноморец
Арена Асарел
Панагюрище
20.00
Евролига | Редовен сезон
ЦСКА Москва
Армани Олимпия Милано
ДС Мегаспорт
Москва
19.00
Панатинайкос
Макаби Тел Авив
ОАКА
Атина
21.00
Цървена Звезда
Химки
Пионир
Белград
21.45
АСВЕЛ Вильорбан
Алба Берлин
Астробал
Вильорбан
21.45
Реал Мадрид
Барселона
Паласио де Депортес
Мадрид
22.00
12-03-2021
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Енигма Фойерверк
Политехника
ЧСУ Свети Георги
София
19.30
Купа България | Четвъртфинали
Левски Лукойл
Спартак Плевен
Арена Асарел
Панагюрище
17.00
Берое
Ямбол
Арена Асарел
Панагюрище
20.00
Балканска лига | Втора фаза, група G
Куманово 2009
Апоел Холон
СОУ Перо Наков
Куманово
Евролига | Редовен сезон
Анадолу Ефес
Жалгирис
Синан Ердем Доум
Истанбул
19.30
Саски Баскония
Байерн Мюнхен
Фернандо Буеса Арена
Витория
20.00
Олимпиакос
Зенит Санкт Петербург
Олимпийски комплекс Фалиро
Пирея/Атина
21.00
Валенсия
Фенербахче
Фуенте Сан Луис
Валенсия
22.00
13-03-2021
A група (жени) | Първа тройка
Монтана 2003
Берое Стара Загора
Младост
Монтана
A група (жени) | Втора тройка
Черно море Одесос
Академик Пловдив жени
Христо Борисов
Варна
Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон
ЦСКА (19)
Левски (19)
Триадица
София
Рилски спортист (19)
Шампион 2006 (19)
Арена Самоков
Самоков
Септември (19)
Балкан (19)
Триадица
София
БУБА баскетбол (19)
Атлетик (19)
Триадица
София
Елитна група за момчета (16) | Североизток, Редовен сезон
Доростол (16)
Шумен (16)
Дръстър
Силистра
12.00
Елитна група за момчета (16) | Югоизток, Редовен сезон
Академик Бултекс 99 (16)
Делфин (16)
СИЛА
Пловдив
13.30
Елитна група за момчета (14) | Североизток, Редовен сезон
Черно море Тича (14)
Делфин (14)
Христо Борисов
Варна
12.00
Шумен (14)
Черноморец (14)
Младост
Шумен
12.00
Елитна група за момчета (14) | Югоизток, Редовен сезон
Академик Бултекс 99 (14)
Берое (14)
СИЛА
Пловдив
15.00
Региони за момчета (12) | Мизия
Спартак Плевен (12)
Чардафон Орловец (12)
Никола Петров
Горна Оряховица
09.30
Локомотив Г. О. (12)
Чавдар Троян (12)
Никола Петров
Горна Оряховица
11.00
Шампион Плевен (12)
Чардафон Орловец (12)
Никола Петров
Горна Оряховица
12.30
Спартак Плевен (12)
Чавдар Троян (12)
Никола Петров
Горна Оряховица
14.00
Локомотив Г. О. (12)
Шампион Плевен (12)
Никола Петров
Горна Оряховица
15.30
Региони за момичета (14) | Добруджа, група A
Доростол (14)
Светкавица (14)
Дръстър
Силистра
09.00
Вълци Разград (14)
Дунав Русе (14)
Дръстър
Силистра
10.30
Вълци Разград (14)
Светкавица (14)
Дръстър
Силистра
12.30
Дунав Русе (14)
Доростол (14)
Дръстър
Силистра
14.00
14-03-2021
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Атлетик
Правец
ЧСУ Свети Георги
София
14.00
Локомотив 2020
Спортист 1959 Своге
ЧСУ Свети Георги
София
16.00
ЦСКА
Славия
ЧСУ Свети Георги
София
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Изток
Ънстопабъл
Светкавица
Икономически университет
Варна
12.00
Шумен
Шабла
Икономически университет
Варна
14.00
МУ Варна
Шоутайм
Икономически университет
Варна
16.00
Черно море Тича -2
ИУ
Икономически университет
Варна
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Юг + Център
Академик Пловдив -2
Локомотив Г. О.
Диана
Ямбол
12.00
Несебър
Чавдар Троян
Диана
Ямбол
14.00
Перущица
Бавни и яростни
Диана
Ямбол
16.00
Ямбол -2
Чардафон Орловец
Диана
Ямбол
18.00
A група (жени) | Първа тройка
Берое Стара Загора
Монтана 2003
Общинска
Стара Загора
18.00
Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон
Рилски спортист (16)
Септември (16)
Арена Самоков
Самоков
Левски (16)
ЦСКА (16)
Триадица
София
10.00
Славия (16)
Балкан (16)
Триадица
София
12.00
Елитна група за момчета (16) | Североизток, Редовен сезон
Черно море Тича (16)
Дунав Русе (16)
Христо Борисов
Варна
12.00
Елитна група за момчета (16) | Югоизток, Редовен сезон
Черноморец (16)
Чавдар Троян (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
13.00
I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия
Шампион Плевен (14)
Етър 49 (14)
Балканстрой
Плевен
10.00
Раковски (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Балканстрой
Плевен
11.30
Спартак Плевен (14)
Чавдар Троян (14)
Балканстрой
Плевен
13.00
Шампион Плевен (14)
Раковски (14)
Балканстрой
Плевен
14.30
Спартак Плевен (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Балканстрой
Плевен
16.00
Етър 49 (14)
Чавдар Троян (14)
Балканстрой
Плевен
17.30
Региони за момичета (12) | Рила
Монтана 2003 (12)
Миньор 2015 (12)
Младост
Монтана
11.00
Миньор 2015 (12)
Рилски спортист (12) -2
Младост
Монтана
13.00
Рилски спортист (12) -2
Монтана 2003 (12)
Младост
Монтана
15.00
15-03-2021
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
НСА
Хебър
Триадица
София
19.30
16-03-2021
Балкан -2
Локомотив София
Триадица
София
21.30
A група (жени) | Първа тройка
Монтана 2003
Славия
Младост
Монтана
Балканска лига | Втора фаза, група F
Галил Гилбоа
ТФТ
Спортна зала
Ган Нер
Евролига | Редовен сезон
Макаби Тел Авив
Анадолу Ефес
Менора Мивтахим Арена
Тел Авив
19.30
17-03-2021
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Политехника
Микс
Триадица
София
19.30
Спортист 1959 Своге
НСА
Триадица
София
21.30
18-03-2021
Фаб Файв БУБА
Локомотив 2020
Триадица
София
19.30
Славия
Балкан -2
Триадица
София
21.30
Балканска лига | Втора фаза, група F
Галил Гилбоа
Берое
Спортна зала
Ган Нер
Евролига | Редовен сезон
Зенит Санкт Петербург
Саски Баскония
Сибур Арена
Санкт Петербург
19.00
Фенербахче
Жалгирис
Юлкер Спортс Арена
Истанбул
19.45
Алба Берлин
Олимпиакос
Мерцедес Бенц Арена
Берлин
21.00
Макаби Тел Авив
АСВЕЛ Вильорбан
Менора Мивтахим Арена
Тел Авив
21.05
Реал Мадрид
ЦСКА Москва
Паласио де Депортес
Мадрид
22.00
19-03-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Ямбол
Рилски спортист
Диана
Ямбол
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Локомотив София
Енигма Фойерверк
ЧСУ Свети Георги
София
19.30
Правец
Шампион 2006
ЧСУ Свети Георги
София
21.30
Евролига | Редовен сезон
Химки
Валенсия
Арена Митишчи
Митишчи
19.00
Панатинайкос
Цървена Звезда
ОАКА
Атина
21.00
Байерн Мюнхен
Анадолу Ефес
Ауди Доум
Мюнхен
21.30
Армани Олимпия Милано
Барселона
Медиоланум Форум
Асаго
21.45
20-03-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Балкан
Берое
Арена Ботевград
Ботевград
19.00
Черноморец
Черно море Тича
Бойчо Брънзов
Бургас
19.00
Купа на ББЛ | Полуфинали
Ямбол -3
Локомотив 2020
Спортна зала
Перущица
16.00
Славия
Спортист 1959 Своге
Спортна зала
Перущица
18.00
A група (жени) | Втора тройка
Шампион 2006
Черно море Одесос
Триадица
София
17.00
Региони за момчета (12) | Мизия
Чавдар Троян (12)
Чардафон Орловец (12)
Балканстрой
Плевен
09.30
Локомотив Г. О. (12)
Спартак Плевен (12)
Балканстрой
Плевен
11.00
Шампион Плевен (12)
Чавдар Троян (12)
Балканстрой
Плевен
12.30
Локомотив Г. О. (12)
Чардафон Орловец (12)
Балканстрой
Плевен
14.00
Шампион Плевен (12)
Спартак Плевен (12)
Балканстрой
Плевен
15.30
Региони за момичета (12) | Витоша
Славия (12)
Шампион 2006 (12)
НСА (12)
Левски (12)
Локомотив София (12)
Септември 97 (12)
Региони за момичета (12) | Рила
Рилски спортист (12)
Пирин Гоце Делчев (12)
Арена Самоков
Самоков
11.00
Пирин Гоце Делчев (12)
Монтана 2003 (12)
Арена Самоков
Самоков
13.00
Монтана 2003 (12)
Рилски спортист (12)
Арена Самоков
Самоков
15.00
21-03-2021
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Изток
Шоутайм
Шумен
Икономически университет
Варна
12.00
Светкавица
Черно море Тича -2
Икономически университет
Варна
14.00
ИУ
МУ Варна
Икономически университет
Варна
16.00
Шабла
Ънстопабъл
Икономически университет
Варна
18.00
Региони за момчета (13) | Рила
Монтана 2003 (13)
Видабаскет (13)
Младост
Монтана
10.00
Видабаскет (13)
Рилски спортист (13)
Младост
Монтана
12.00
Рилски спортист (13)
Монтана 2003 (13)
Младост
Монтана
14.00
Региони за момчета (12) | Витоша, група B
Септември (12)
Локомотив София (12)
СЦ Азбуки
София
Шампион 2006 (12)
Спортни таланти (12)
СЦ Азбуки
София
Ахил (12)
Банкя 78 (12)
СЦ Азбуки
София
Региони за момчета (12) | Родопи, 5/8 място
Академик Пловдив (12)
Хебър (12)
СУ Васил Левски
Пловдив
09.30
Перущица (12)
Тракия (12)
СУ Васил Левски
Пловдив
11.15
Региони за девойки (19) | Витоша
Славия (19)
Локомотив София (19)
НСА (19)
Рилски спортист (19)
Шампион 2006 (19)
Левски (19)
Региони за момичета (16) | Загоре и Родопи
Академик Пловдив жени (16)
Черноморец 2014 (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
09.00
Асеновец 2005 (16)
Черноморец (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
10.45
Академик Пловдив жени (16)
Черноморец (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
13.30
Черноморец 2014 (16)
Асеновец 2005 (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
15.15
22-03-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Левски Лукойл
Академик Пловдив
Универсиада
София
19.00
23-03-2021
Купа ФИБА Европа | Осминафинали
Ирони Нес Циона
Киев Баскет
Мааспорт
Ден Бос
Ираклис
Анвил Влоцлавек
Мааспорт
Ден Бос
БК Днипро
Орадя
Арена Антонио Алексе
Орадя
Сибиу
Реджо Емилия
Арена Антонио Алексе
Орадя
Стал
Хироус Ден Бос
Мааспорт
Ден Бос
Прометей
Белфиус Монс Ено
Мааспорт
Ден Бос
Фрибур Олимпик
Балкан
Арена Ботевград
Ботевград
18.00
Парма Баскет
Рилски спортист
Арена Ботевград
Ботевград
21.00
24-03-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Ямбол
Левски Лукойл
Диана
Ямбол
19.00
25-03-2021
A група (жени) | Първа тройка
Славия
Берое Стара Загора
Триадица
София
17.00
Балканска лига | Втора фаза, група G
Академик Пловдив
Куманово 2009
СИЛА
Пловдив
Апоел Холон
Академик Пловдив
Холон Тото Арена
Холон
27-03-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Спартак Плевен
Черно море Тича
Балканстрой
Плевен
18.00
Берое
Академик Пловдив
Общинска
Стара Загора
19.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Изток
Шумен
Черно море Тича -2
Икономически университет
Варна
16.00
Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон
Левски (19)
БУБА баскетбол (19)
Триадица
София
Септември (19)
ЦСКА (19)
Триадица
София
Балкан (19)
Шампион 2006 (19)
Арена Ботевград
Ботевград
Атлетик (19)
Рилски спортист (19)
Триадица
София
Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Славия (14)
ЦСКА (14)
Триадица
София
Левски (14)
БУБА баскетбол (14)
Триадица
София
Балкан (14)
Локомотив София (14)
Георги Христов
Ботевград
Региони за момичета (12) | Рила
Рилски спортист (12) -2
Пирин Гоце Делчев (12)
Арена Самоков
Самоков
11.00
Пирин Гоце Делчев (12)
Монтана 2003 (12)
Арена Самоков
Самоков
13.00
Монтана 2003 (12)
Рилски спортист (12) -2
Арена Самоков
Самоков
15.00
28-03-2021
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Изток
Шабла
Черно море Тича -2
Икономически университет
Варна
16.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Юг + Център
Чавдар Троян
Берое -2
Никола Петров
Горна Оряховица
12.00
Чардафон Орловец
Несебър
Никола Петров
Горна Оряховица
14.00
Бавни и яростни
Ямбол -2
Никола Петров
Горна Оряховица
16.00
Локомотив Г. О.
Академик Пловдив -2
Никола Петров
Горна Оряховица
18.00
A група (жени) | Първа тройка
Берое Стара Загора
Монтана 2003
Общинска
Стара Загора
18.00
Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон
Балкан (16)
Септември (16)
Георги Христов
Ботевград
Левски (16)
БУБА баскетбол (16)
Триадица
София
10.00
Славия (16)
ЦСКА (16)
Триадица
София
12.00
Региони за момчета (13) | Рила
Рилски спортист (13)
Балкан (13)
Арена Самоков
Самоков
10.00
Балкан (13)
Монтана 2003 (13)
Арена Самоков
Самоков
12.00
Монтана 2003 (13)
Рилски спортист (13)
Арена Самоков
Самоков
14.00
Региони за момичета (14) | Рила
БК Миньор (14)
Яворов (14)
Борис Гюдеров
Перник
09.30
Монтана 2003 (14)
Пирин Гоце Делчев (14)
Борис Гюдеров
Перник
11.15
Яворов (14)
Монтана 2003 (14)
Борис Гюдеров
Перник
13.00
Пирин Гоце Делчев (14)
БК Миньор (14)
Борис Гюдеров
Перник
14.30
29-03-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Рилски спортист
Черноморец
Арена Самоков
Самоков
19.00
30-03-2021
Черно море Тича
Балкан
Христо Борисов
Варна
19.00
31-03-2021
Левски Лукойл
Черноморец
Универсиада
София
19.00
Балканска лига | Втора фаза, група F
Берое
ТФТ
Общинска
Стара Загора
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи
s