08-05-2021
Региони за момчета (12) | Рила, група B
Марек (12)
Миньор 2015 (12) -2
Спортна зала
Дупница
09.00
Рилски спортист (12) -2
Евробаскет Академик (12)
Спортна зала
Дупница
10.30
Миньор 2015 (12) -2
Ботев 2012 (12)
Спортна зала
Дупница
12.00
Евробаскет Академик (12)
Марек (12)
Спортна зала
Дупница
13.30
Ботев 2012 (12)
Рилски спортист (12) -2
Спортна зала
Дупница
15.00
09-05-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Плейофи 2021, Полуфинали
Балкан
Левски Лукойл
Арена Ботевград
Ботевград
19.00
ББЛ A група (мъже) | Плейофи, Изток (Четвъртфинали)
ИУ
Шабла
Икономически университет
Варна
17.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Балкан -2
ЦСКА
ЧСУ Свети Георги
София
12.00
НСА
Правец
ЧСУ Свети Георги
София
14.00
Хебър
Атлетик
ЧСУ Свети Георги
София
16.00
Микс
Шампион 2006
ЧСУ Свети Георги
София
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Юг + Център
Локомотив Г. О.
Ямбол -2
Бойчо Брънзов
Бургас
12.00
Чавдар Троян
Несебър
Бойчо Брънзов
Бургас
14.00
Чардафон Орловец
Берое -2
Бойчо Брънзов
Бургас
16.00
Бавни и яростни
Перущица
Бойчо Брънзов
Бургас
18.00
I дивизия за юноши (19) | Запад, 1/6 място
Евробаскет Академик (19)
Ахил (19)
Локомотив
София
10.30
Видабаскет (19)
Славия (19)
Локомотив
София
13.45
Локомотив София (19)
БУБА баскетбол (19) -2
Локомотив
София
17.00
I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия, 1/4 място
Етър 49 (16)
Светкавица (16)
Ивайло
Велико Търново
09.00
Стар баскет (16)
Дунав Русе (16) -2
Ивайло
Велико Търново
10.30
Региони за момчета (13) | Рила
Рилски спортист (13)
Миньор 2015 (13)
Арена Самоков
Самоков
10.00
Миньор 2015 (13)
Балкан (13)
Арена Самоков
Самоков
12.00
Балкан (13)
Рилски спортист (13)
Арена Самоков
Самоков
14.00
Региони за момичета (16) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/4 място
Светкавица (16)
Дунав Русе (16)
Дечко Стефанов
Търговище
09.00
Черно море Одесос (16)
Чардафон Орловец (16)
Дечко Стефанов
Търговище
10.30
Региони за момичета (14) | Витоша, 1/3 място
Славия (14)
Локомотив София (14)
Локомотив
София
12.15
Славия (14)
Левски (14)
Локомотив
София
15.30
Левски (14)
Локомотив София (14)
Локомотив
София
18.45
10-05-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Плейофи 2021, Полуфинали
Академик Пловдив
Рилски спортист
СИЛА
Пловдив
19.00
11-05-2021
Балкан
Левски Лукойл
Арена Ботевград
Ботевград
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Спортист 1959 Своге
Славия
Триадица
София
21.30
Региони за момчета (13) | Изток (Заключителен етап), 8/10 място
Ънстопабъл (13)
Вълци Разград (13)
Дечко Стефанов
Търговище
09.30
Вълци Разград (13)
Спартак Плевен (13)
Дечко Стефанов
Търговище
11.30
Спартак Плевен (13)
Ънстопабъл (13)
Дечко Стефанов
Търговище
13.30
12-05-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Плейофи 2021, Полуфинали
Академик Пловдив
Рилски спортист
СИЛА
Пловдив
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Локомотив 2020
Микс
Триадица
София
19.30
Фаб Файв БУБА
Локомотив София
Триадица
София
21.30
Купа БФБ за юноши (19) | Четвъртфинали
Академик Бултекс 99 (19)
БУБА баскетбол (19)
Диана
Ямбол
13.00
Берое (19)
Левски (19)
Диана
Ямбол
15.00
Черно море Тича (19)
ЦСКА (19)
Диана
Ямбол
17.00
Тунджа Ямбол (19)
Балкан (19)
Диана
Ямбол
19.00
Елитна група за момчета (16) | Изток (Заключителен етап)
Чавдар Троян (16)
Черно море Тича (16)
Чавдар
Троян
15.00
Академик Бултекс 99 (16)
Шумен (16)
Чавдар
Троян
17.00
13-05-2021
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Шампион 2006
Хебър
Триадица
София
19.30
ЦСКА
Енигма Фойерверк
Триадица
София
21.30
Елитна група за момчета (16) | Изток (Заключителен етап)
Черно море Тича (16)
Академик Бултекс 99 (16)
Чавдар
Троян
10.00
Шумен (16)
Чавдар Троян (16)
Чавдар
Троян
12.00
14-05-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Плейофи 2021, Полуфинали
Левски Лукойл
Балкан
Универсиада
София
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Атлетик
НСА
ЧСУ Свети Георги
София
19.30
Региони за момичета (14) | Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място
Светкавица (14)
Вълци Разград (14)
Дунав
Русе
09.00
Доростол (14)
Спартак Плевен (14)
Дунав
Русе
10.30
Дунав Русе (14)
Светкавица (14)
Дунав
Русе
12.00
Вълци Разград (14)
Доростол (14)
Дунав
Русе
13.30
Дунав Русе (14)
Спартак Плевен (14)
Дунав
Русе
15.00
15-05-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Плейофи 2021, Полуфинали
Рилски спортист
Академик Пловдив
Арена Самоков
Самоков
I дивизия за момчета (14) | Региони Загоре и Родопи, 1/4 място
Свети Влас (14)
Сливен 2010 (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
09.30
Хасково (14)
Академик Бултекс 99 (14) -2
Бойчо Брънзов
Бургас
11.15
Региони за момчета (12) | Рила, група B
Миньор 2015 (12) -2
Евробаскет Академик (12)
Скаптопара
Благоевград
09.00
Рилски спортист (12) -2
Марек (12)
Скаптопара
Благоевград
10.30
Евробаскет Академик (12)
Ботев 2012 (12)
Скаптопара
Благоевград
12.00
Рилски спортист (12) -2
Миньор 2015 (12) -2
Скаптопара
Благоевград
13.30
Ботев 2012 (12)
Марек (12)
Скаптопара
Благоевград
15.00
Региони за момичета (16) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 5/8 място
Шумен (16)
Зограф Трявна (16)
Младост
Шумен
09.30
Вихър 2002 (16)
Спартак Плевен (16)
Младост
Шумен
11.00
16-05-2021
ББЛ A група (мъже) | Плейофи, Център (Полуфинали)
Чавдар Троян
Локомотив Г. О.
14.00
Бавни и яростни
Чардафон Орловец
16.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Правец
Политехника
Спортен комплекс
Правец
16.00
I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място
Дунав Русе (14)
Светкавица (14)
Дечко Стефанов
Търговище
09.00
Доростол (14)
Ънстопабъл (14)
Дечко Стефанов
Търговище
10.30
Стар баскет (14)
Дунав Русе (14)
Дечко Стефанов
Търговище
12.00
Доростол (14)
Светкавица (14)
Дечко Стефанов
Търговище
13.30
Ънстопабъл (14)
Стар баскет (14)
Дечко Стефанов
Търговище
15.00
Региони за момчета (13) | Рила
Монтана 2003 (13)
Балкан (13)
Младост
Монтана
10.00
Видабаскет (13)
Миньор 2015 (13)
Младост
Монтана
12.00
Миньор 2015 (13)
Монтана 2003 (13)
Младост
Монтана
14.00
Балкан (13)
Видабаскет (13)
Младост
Монтана
16.00
23-05-2021
ББЛ A група (мъже) | Плейофи, Център (Полуфинали)
Чардафон Орловец
Бавни и яростни
14.00
Локомотив Г. О.
Чавдар Троян
16.00
28-05-2021
Евролига | Полуфинали
Барселона
Армани Олимпия Милано
Ланксес Арена
Кьолн
19.00
ЦСКА Москва
Анадолу Ефес
Ланксес Арена
Кьолн
22.00
30-05-2021
ББЛ A група (мъже) | Плейофи, Център (Полуфинали)
Чавдар Троян
Локомотив Г. О.
14.00
Бавни и яростни
Чардафон Орловец
16.00
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи
s