Финали за юноши (19) | Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (19) 2 2 0 176:125 4 1 1 0 109:47 2 3 3 0 285:172 113 6 Поб. 3
2 Академик Бултекс 99 (19) 1 1 0 73:67 2 2 1 1 145:145 3 3 2 1 218:212 6 5 Поб. 2
3 Тунджа Ямбол (19) 1 1 0 94:65 2 2 0 2 125:160 2 3 1 2 219:225 -6 4 Заг. 2
4 Делфин (19) 2 0 2 103:187 2 1 0 1 65:94 1 3 0 3 168:281 -113 3 Заг. 3

Финали за юноши (19) | Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (19) 1 1 0 83:62 2 2 2 0 191:167 4 3 3 0 274:229 45 6 Поб. 3
2 Шумен (19) 2 1 1 162:159 3 1 1 0 90:73 2 3 2 1 252:232 20 5 Заг. 1
3 Дунав Русе (19) 2 1 1 161:148 3 1 0 1 62:83 1 3 1 2 223:231 -8 4 Поб. 1
4 БУБА баскетбол (19) 1 0 1 81:94 1 2 0 2 120:164 2 3 0 3 201:258 -57 3 Заг. 3

Финали за момчета (12) | Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (12) 1 1 0 80:44 2 2 2 0 159:129 4 3 3 0 239:173 66 6 Поб. 3
2 БУБА баскетбол (12) 2 1 1 142:135 3 1 1 0 82:41 2 3 2 1 224:176 48 5 Заг. 1
3 Берое (12) 2 1 1 93:132 3 1 0 1 44:80 1 3 1 2 137:212 -75 4 Поб. 1
4 Дунав Русе (12) 1 0 1 55:74 1 2 0 2 100:120 2 3 0 3 155:194 -39 3 Заг. 3

Финали за момчета (12) | Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (12) 1 1 0 61:33 2 2 2 0 147:127 4 3 3 0 208:160 48 6 Поб. 3
2 Черно море Тича (12) 2 1 1 124:122 3 1 1 0 53:33 2 3 2 1 177:155 22 5 Заг. 1
3 Шампион 2006 (12) 2 1 1 97:116 3 1 0 1 33:61 1 3 1 2 130:177 -47 4 Поб. 1
4 Доростол (12) 1 0 1 52:71 1 2 0 2 109:113 2 3 0 3 161:184 -23 3 Заг. 3

Квалификации за момчета (12) | София-1
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (12) 2 2 0 208:68 4 0 0 0 : 0 2 2 0 208:68 140 4 Поб. 2
2 Спортист 1959 Своге (12) 1 1 0 58:33 2 1 0 1 38:108 1 2 1 1 96:141 -45 3 Заг. 1
3 Спартак София (12) 0 0 0 : 0 2 0 2 63:158 2 2 0 2 63:158 -95 2 Заг. 2

Квалификации за момчета (12) | София-2
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шампион 2006 (12) 2 2 0 149:40 4 1 1 0 56:37 2 3 3 0 205:77 128 6 Поб. 3
2 Вихрен (12) 2 1 1 112:87 3 1 1 0 73:8 2 3 2 1 185:95 90 5 Заг. 1
3 Люлин (12) 1 1 0 43:15 2 2 0 2 53:152 2 3 1 2 96:167 -71 4 Поб. 1
4 Локомотив София (12) 1 0 1 8:73 1 2 0 2 33:115 2 3 0 3 41:188 -147 3 Заг. 3

Квалификации за момчета (12) | Пловдив
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (12) 2 2 0 220:66 4 1 1 0 83:73 2 3 3 0 303:139 164 6 Поб. 3
2 Левски (12) 1 0 1 73:83 1 2 2 0 154:101 4 3 2 1 227:184 43 5 Поб. 1
3 Тунджа Ямбол (12) 1 0 1 74:81 1 2 1 1 89:155 3 3 1 2 163:236 -73 4 Заг. 1
4 Академик Бултекс 99 (12) 2 0 2 73:133 2 1 0 1 37:111 1 3 0 3 110:244 -134 3 Заг. 3

Квалификации за момчета (12) | Стара Загора
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое (12) 2 2 0 128:78 4 1 1 0 58:39 2 3 3 0 186:117 69 6 Поб. 3
2 Септември (12) 1 1 0 77:75 2 2 1 1 146:93 3 3 2 1 223:168 55 5 Заг. 1
3 Вълци Разград (12) 2 1 1 113:85 3 1 0 1 75:77 1 3 1 2 188:162 26 4 Поб. 1
4 Златоград (12) 1 0 1 32:88 1 2 0 2 47:141 2 3 0 3 79:229 -150 3 Заг. 3

Квалификации за момчета (12) | Варна
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (12) 1 1 0 81:39 2 1 1 0 66:24 2 2 2 0 147:63 84 4 Поб. 2
2 Черноморец (12) 1 0 1 24:66 1 1 1 0 37:27 2 2 1 1 61:93 -32 3 Поб. 1
3 Шумен (12) 1 0 1 27:37 1 1 0 1 39:81 1 2 0 2 66:118 -52 2 Заг. 2

Квалификации за момчета (12) | Русе
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав Русе (12) 1 1 0 106:29 2 1 1 0 74:22 2 2 2 0 180:51 129 4 Поб. 2
2 Миньор 2015 (12) 1 0 1 22:74 1 1 1 0 59:46 2 2 1 1 81:120 -39 3 Поб. 1
3 Ахил (12) 1 0 1 46:59 1 1 0 1 29:106 1 2 0 2 75:165 -90 2 Заг. 2

Квалификации за момчета (12) | Ботевград
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (12) 2 2 0 114:45 4 1 1 0 70:10 2 3 3 0 184:55 129 6 Поб. 3
2 Славия (12) 1 1 0 46:43 2 2 1 1 67:75 3 3 2 1 113:118 -5 5 Поб. 1
3 Локомотив Г. О. (12) 1 1 0 73:33 2 2 0 2 63:110 2 3 1 2 136:143 -7 4 Заг. 1
4 Евробаскет Академик (12) 2 0 2 35:112 2 1 0 1 33:73 1 3 0 3 68:185 -117 3 Заг. 3

Квалификации за момчета (12) | Плевен
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (12) 2 2 0 153:65 4 1 1 0 77:38 2 3 3 0 230:103 127 6 Поб. 3
2 Спартак Плевен (12) 2 2 0 143:107 4 1 0 1 32:69 1 3 2 1 175:176 -1 5 Поб. 2
3 ЦСКА (12) 1 0 1 38:77 1 2 1 1 149:105 3 3 1 2 187:182 5 4 Заг. 2
4 Сливен баскет (12) 1 0 1 42:90 1 2 0 2 81:164 2 3 0 3 123:254 -131 3 Заг. 3

Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (19) 5 4 1 409:367 9 5 4 1 369:313 9 10 8 2 778:680 98 18 Заг. 1
2 ЦСКА (19) 5 4 1 401:339 9 5 4 1 428:307 9 10 8 2 829:646 183 18 Заг. 1
3 Левски (19) 5 3 2 382:379 8 5 3 2 419:378 8 10 6 4 801:757 44 16 Поб. 3
4 БУБА баскетбол (19) 5 2 3 328:360 7 5 1 4 367:449 6 10 3 7 695:809 -114 13 Заг. 3
5 Академик Бултекс 99 (19) 5 3 2 391:393 8 5 0 5 352:402 5 10 3 7 743:795 -52 13 Заг. 1
6 Рилски спортист (19) 5 2 3 362:416 7 5 0 5 319:424 5 10 2 8 681:840 -159 12 Заг. 4

Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шумен (19) 5 3 2 425:353 8 5 5 0 444:331 10 10 8 2 869:684 185 18 Поб. 6
2 Тунджа Ямбол (19) 5 4 1 406:391 9 5 3 2 416:430 8 10 7 3 822:821 1 17 Заг. 1
3 Дунав Русе (19) 5 2 3 349:320 7 5 4 1 416:374 9 10 6 4 765:694 71 16 Поб. 4
4 Черно море Тича (19) 5 3 2 397:386 8 5 2 3 379:377 7 10 5 5 776:763 13 15 Поб. 1
5 Спартак Плевен (19) 5 2 3 388:398 7 5 0 5 318:415 5 10 2 8 706:813 -107 12 Заг. 6
6 Делфин (19) 5 2 3 333:398 7 5 0 5 273:371 5 10 2 8 606:769 -163 11 Поб. 1

Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (19) 1 1 0 90:30 2 0 0 0 : 0 1 1 0 90:30 60 2 Поб. 1
2 Спортни таланти (19) 0 0 0 : 0 1 0 1 30:90 1 1 0 1 30:90 -60 1 Заг. 1

Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (19) 2 2 0 147:101 4 0 0 0 : 0 2 2 0 147:101 46 4 Поб. 2
2 Миньор 2015 (19) 0 0 0 : 0 1 0 1 57:76 1 1 0 1 57:76 -19 1 Заг. 1
3 Славия (19) 0 0 0 : 0 1 0 1 44:71 1 1 0 1 44:71 -27 1 Заг. 1

Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Изток)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (19) 1 1 0 80:40 2 1 1 0 70:68 2 2 2 0 150:108 42 4 Поб. 2
2 Делфин (19) 1 0 1 68:70 1 1 1 0 80:60 2 2 1 1 148:130 18 3 Заг. 1
3 Берое (19) 1 0 1 60:80 1 1 0 1 40:80 1 2 0 2 100:160 -60 2 Заг. 2

I дивизия за юноши (19) | Запад, 1/8 място (Група A)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември (19) 2 2 0 142:116 4 1 1 0 100:53 2 3 3 0 242:169 73 6 Поб. 3
2 Хасково (19) 1 1 0 78:71 2 2 1 1 140:144 3 3 2 1 218:215 3 5 Поб. 1
3 Славия (19) 1 1 0 67:38 2 2 0 2 122:134 2 3 1 2 189:172 17 4 Заг. 1
4 Евробаскет Академик (19) 2 0 2 111:175 2 1 0 1 38:67 1 3 0 3 149:242 -93 3 Заг. 3

I дивизия за юноши (19) | Запад, 1/8 място (Група B)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Миньор 2015 (19) 2 2 0 116:51 4 1 0 1 67:86 1 3 2 1 183:137 46 5 Поб. 1
2 Локомотив София (19) 3 2 1 242:183 5 0 0 0 : 0 3 2 1 242:183 59 5 Заг. 1
3 Спортни таланти (19) 1 1 0 109:47 2 2 1 1 113:157 3 3 2 1 222:204 18 5 Поб. 2
4 3.6.9. БК (19) 0 0 0 : 0 3 0 3 101:224 3 3 0 3 101:224 -123 2 Заг. 3

I дивизия за юноши (19) | Изток (Заключителен етап), 1/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (19) 2 2 0 126:83 4 2 2 0 129:108 4 4 4 0 255:191 64 8 Поб. 4
2 Берое (19) 2 1 1 127:128 3 2 2 0 160:136 4 4 3 1 287:264 23 7 Поб. 3
3 Ънстопабъл (19) 2 1 1 135:134 3 2 1 1 119:130 3 4 2 2 254:264 -10 6 Заг. 2
4 Чавдар Троян (19) 2 1 1 147:138 3 2 0 2 104:142 2 4 1 3 251:280 -29 5 Заг. 1
5 Светкавица (19) 2 0 2 128:146 2 2 0 2 117:147 2 4 0 4 245:293 -48 4 Заг. 4

I дивизия за юноши (19) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември (19) 2 2 0 137:128 4 3 3 0 220:157 6 5 5 0 357:285 72 10 Поб. 5
2 Спортни таланти (19) 2 1 1 127:153 3 3 3 0 201:165 6 5 4 1 328:318 10 9 Поб. 4
3 Славия (19) 3 2 1 223:209 5 2 1 1 138:135 3 5 3 2 361:344 17 8 Поб. 1
4 Локомотив София (19) 3 2 1 212:166 5 2 0 2 133:142 2 5 2 3 345:308 37 7 Заг. 2
5 Ахил (19) 2 0 2 112:128 2 2 0 2 117:125 2 4 0 4 229:253 -24 4 Заг. 4
6 Славия 1921 (19) 2 0 2 96:132 2 2 0 2 107:183 2 4 0 4 203:315 -112 4 Заг. 4

I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 5/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Стар баскет (19) 2 1 1 83:81 3 2 2 0 154:106 4 4 3 1 237:187 50 7 Поб. 3
2 Черноморец Балчик (19) 2 0 2 106:154 2 2 1 1 65:66 3 4 1 3 171:220 -49 5 Заг. 1
3 Дунав 2007 Русе (19) 2 1 1 66:65 3 2 1 1 81:83 3 4 2 2 147:148 -1 4 Заг. 2

I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ънстопабъл (19) 3 3 0 222:157 6 2 2 0 119:102 4 5 5 0 341:259 82 10 Поб. 5
2 Доростол (19) 2 2 0 161:84 4 3 2 1 233:132 5 5 4 1 394:216 178 9 Поб. 2
3 Светкавица (19) 3 2 1 203:153 5 2 1 1 142:130 3 5 3 2 345:283 62 8 Поб. 3
4 Тунджа Ямбол (19) -2 3 2 1 182:189 5 2 0 2 103:155 2 5 2 3 285:344 -59 7 Заг. 2
5 Стар баскет (19) 2 1 1 114:158 3 3 0 3 138:241 3 5 1 4 252:399 -147 6 Заг. 1
6 Черноморец Балчик (19) 2 0 2 62:134 2 3 0 3 140:184 3 5 0 5 202:318 -116 5 Заг. 5

I дивизия за юноши (19) | Регион Мизия (Заключителен етап), 3/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Етър 49 (19) 0 0 0 : 0 2 2 0 136:95 4 2 2 0 136:95 41 4 Поб. 2
2 Спартак Плевен (19) -2 2 1 1 140:117 3 0 0 0 : 0 2 1 1 140:117 23 3 Поб. 1
3 Чардафон Орловец (19) 1 0 1 35:59 1 1 0 1 40:80 1 2 0 2 75:139 -64 2 Заг. 2

I дивизия за юноши (19) | Региони Загоре и Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чавдар Троян (19) 4 4 0 298:205 8 6 4 2 381:320 10 10 8 2 679:525 154 18 Поб. 1
2 Берое (19) 8 6 2 617:572 14 2 2 0 155:114 4 10 8 2 772:686 86 18 Поб. 7
3 Дунав 2007 Русе (19) 6 4 2 386:384 10 4 2 2 273:284 6 10 6 4 659:668 -9 15 Заг. 4
4 Етър 49 (19) 5 1 4 337:351 6 5 3 2 376:356 8 10 4 6 713:707 6 14 Заг. 1
5 Спартак Плевен (19) -2 4 2 2 269:257 6 6 2 4 406:418 8 10 4 6 675:675 0 14 Заг. 2
6 Чардафон Орловец (19) 3 0 3 162:226 3 7 0 7 404:577 7 10 0 10 566:803 -237 10 Заг. 10

I дивизия за юноши (19) | Регион Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Миньор 2015 (19) 3 3 0 302:189 6 3 3 0 251:149 6 6 6 0 553:338 215 12 Поб. 6
2 Евробаскет Академик (19) 3 2 1 197:173 5 3 1 2 209:274 4 6 3 3 406:447 -41 9 Заг. 1
3 Правец (19) 3 0 3 147:248 3 3 0 3 150:223 3 6 0 6 297:471 -174 6 Заг. 6

I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи, 2/6 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 3.6.9. БК (19) 2 2 0 174:120 4 2 2 0 190:98 4 4 4 0 364:218 146 8 Поб. 4
2 Хебър (19) 2 2 0 165:111 4 2 1 1 147:138 3 4 3 1 312:249 63 7 Поб. 3
3 Димитровград 2020 (19) 2 1 1 126:118 3 2 1 1 150:123 3 4 2 2 276:241 35 6 Поб. 1
4 Академик Пловдив (19) 2 1 1 102:149 3 2 0 2 87:145 2 4 1 3 189:294 -105 5 Заг. 3
5 Марица Кършияка 2012 (19) 2 0 2 96:191 2 2 0 2 115:159 2 4 0 4 211:350 -139 4 Заг. 4

I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хасково (19) 2 2 0 245:87 4 3 3 0 352:108 6 5 5 0 597:195 402 10 Поб. 5
2 Димитровград 2020 (19) 2 2 0 129:107 4 3 2 1 195:209 5 5 4 1 324:316 8 9 Поб. 4
3 Хебър (19) 3 1 2 190:261 4 2 2 0 178:104 4 5 3 2 368:365 3 8 Поб. 3
4 3.6.9. БК (19) 2 1 1 128:136 3 3 1 2 195:205 4 5 2 3 323:341 -18 7 Поб. 2
5 Академик Пловдив (19) 3 1 2 167:188 4 2 0 2 81:197 2 5 1 4 248:385 -137 6 Заг. 3
6 Марица Кършияка 2012 (19) 3 0 3 120:317 3 2 0 2 95:156 2 5 0 5 215:473 -258 5 Заг. 5

Региони за юноши (17) | Запад, 1/8 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (17) 0 0 0 : 0 4 4 0 294:234 8 4 4 0 294:234 60 8 Поб. 4
2 ЦСКА (17) 4 3 1 290:213 7 0 0 0 : 0 4 3 1 290:213 77 7 Поб. 1
3 Миньор 2015 (17) 0 0 0 : 0 4 3 1 306:249 7 4 3 1 306:249 57 7 Поб. 1
4 БУБА баскетбол (17) 3 1 2 225:230 4 1 1 0 75:44 2 4 2 2 300:274 26 6 Поб. 1
5 Локомотив София (17) 3 1 2 164:199 4 1 1 0 78:53 2 4 2 2 242:252 -10 6 Заг. 1
6 Академик Бултекс 99 (17) 1 1 0 75:55 2 3 0 3 163:220 3 4 1 3 238:275 -37 5 Заг. 1
7 Славия (17) 3 1 2 169:209 4 1 0 1 55:75 1 4 1 3 224:284 -60 5 Заг. 2
8 Евробаскет Академик (17) 2 0 2 97:153 2 2 0 2 88:145 2 4 0 4 185:298 -113 4 Заг. 4

Региони за юноши (17) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (17) 3 3 0 255:150 6 3 3 0 274:134 6 6 6 0 529:284 245 12 Поб. 6
2 Шумен (17) 3 3 0 262:163 6 3 2 1 244:174 5 6 5 1 506:337 169 11 Заг. 1
3 Тунджа Ямбол (17) 3 2 1 160:145 5 3 2 1 263:219 5 6 4 2 423:364 59 10 Поб. 1
4 Спартак Плевен (17) 3 1 2 226:256 4 3 2 1 226:231 5 6 3 3 452:487 -35 9 Поб. 2
5 Ънстопабъл (17) 3 1 2 196:222 4 3 1 2 202:176 4 6 2 4 398:398 0 8 Заг. 1
6 Дунав 2007 Русе (17) 3 1 2 195:251 4 3 0 3 176:261 3 6 1 5 371:512 -141 7 Поб. 1
7 Вихър Айтос (17) 3 0 3 121:301 3 3 0 3 103:220 3 6 0 6 224:521 -297 5 Заг. 6

Региони за юноши (17) | Изток (Заключителен етап), 8/11 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (17) 2 2 0 196:105 4 2 2 0 230:87 4 4 4 0 426:192 234 8 Поб. 4
2 Сливен 2010 (17) 2 1 1 130:141 3 2 1 1 183:147 3 4 2 2 313:288 25 6 Поб. 1
3 Локомотив Г. О. (17) 1 0 1 51:65 1 3 1 2 134:234 4 4 1 3 185:299 -114 5 Заг. 1
4 Розова долина (17) 3 0 3 142:301 3 1 1 0 65:51 2 4 1 3 207:352 -145 5 Заг. 2

Региони за юноши (17) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (17) 3 3 0 234:191 6 2 2 0 181:73 4 5 5 0 415:264 151 10 Поб. 5
2 БУБА баскетбол (17) 2 2 0 171:94 4 3 2 1 236:215 5 5 4 1 407:309 98 9 Заг. 1
3 Славия (17) 2 2 0 169:102 4 3 1 2 179:242 4 5 3 2 348:344 4 8 Поб. 3
4 Локомотив София (17) 3 1 2 257:238 4 2 1 1 139:111 3 5 2 3 396:349 47 7 Поб. 1
5 Спартак София (17) 3 1 2 162:220 4 2 0 2 121:179 2 5 1 4 283:399 -116 6 Заг. 3
6 Спортни таланти (17) 2 0 2 75:159 2 3 0 3 148:248 3 5 0 5 223:407 -184 5 Заг. 5

Региони за юноши (17) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (17) 2 2 0 141:102 4 4 4 0 340:194 8 6 6 0 481:296 185 12 Поб. 6
2 Шумен (17) 2 1 1 116:101 3 4 2 2 282:265 6 6 3 3 398:366 32 9 Заг. 1
3 Ънстопабъл (17) 4 2 2 285:272 6 2 1 1 101:116 3 6 3 3 386:388 -2 9 Поб. 1
4 Вълци Разград (17) 4 0 4 211:362 4 2 0 2 114:178 2 6 0 6 325:540 -215 6 Заг. 6

Региони за юноши (17) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (17) 3 3 0 325:113 6 3 3 0 322:133 6 6 6 0 647:246 401 12 Поб. 6
2 Вихър Айтос (17) 3 1 2 203:266 4 3 3 0 243:145 6 6 4 2 446:411 35 10 Заг. 1
3 Сливен 2010 (17) 3 1 2 180:219 4 3 1 2 132:261 4 6 2 4 312:480 -168 8 Поб. 1
4 Розова долина (17) 3 0 3 119:251 3 3 0 3 152:288 3 6 0 6 271:539 -268 6 Заг. 6

Региони за юноши (17) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (17) 0 0 0 : 0 2 2 0 186:87 4 2 2 0 186:87 99 4 Поб. 2
2 Дунав 2007 Русе (17) 2 1 1 134:103 3 0 0 0 : 0 2 1 1 134:103 31 3 Поб. 1
3 Локомотив Г. О. (17) 1 0 1 16:104 1 1 0 1 21:63 1 2 0 2 37:167 -130 2 Заг. 2

Региони за юноши (17) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (17) 3 3 0 275:160 6 2 2 0 177:97 4 5 5 0 452:257 195 10 Поб. 5
2 Миньор 2015 (17) 1 1 0 84:47 2 4 3 1 332:216 7 5 4 1 416:263 153 9 Поб. 1
3 Академик Бултекс 99 (17) 3 1 2 199:187 4 2 1 1 133:153 3 5 2 3 332:340 -8 7 Заг. 1
4 Евробаскет Академик (17) 3 1 2 205:205 4 2 1 1 120:133 3 5 2 3 325:338 -13 7 Заг. 1
5 Политехника (17) 2 0 2 78:196 2 3 1 2 153:191 4 5 1 4 231:387 -156 6 Поб. 1
6 Видабаскет (17) 3 1 2 138:190 4 2 0 2 70:189 2 5 1 4 208:379 -171 6 Заг. 1

Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (16) 5 5 0 353:266 10 5 4 1 408:313 9 10 9 1 761:579 182 19 Поб. 1
2 БУБА баскетбол (16) 5 4 1 349:289 9 5 3 2 332:316 8 10 7 3 681:605 76 17 Поб. 5
3 Миньор 2015 (16) 4 2 2 292:288 6 5 3 2 333:319 8 9 5 4 625:607 18 14 Заг. 2
4 Балкан (16) 4 1 3 254:265 5 4 3 1 271:227 7 8 4 4 525:492 33 12 Заг. 2
5 Славия (16) 6 1 5 346:447 7 3 0 3 179:216 3 9 1 8 525:663 -138 10 Поб. 1
6 Септември (16) 3 1 2 205:240 4 5 0 5 272:408 5 8 1 7 477:648 -171 9 Заг. 4

Елитна група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (16) 5 4 1 367:272 9 5 4 1 399:350 9 10 8 2 766:622 144 18 Заг. 1
2 Делфин (16) 5 5 0 425:351 10 5 3 2 408:400 8 10 8 2 833:751 82 18 Поб. 5
3 Дунав 2007 Русе (16) 5 3 2 386:376 8 5 3 2 342:350 8 10 6 4 728:726 2 16 Заг. 1
4 Спартак Плевен (16) 5 3 2 419:383 8 5 0 5 323:390 5 10 3 7 742:773 -31 13 Заг. 2
5 Шумен (16) 5 2 3 351:362 7 5 1 4 293:388 6 10 3 7 644:750 -106 13 Заг. 4
6 Тунджа Ямбол (16) 5 1 4 312:363 6 5 1 4 342:382 6 10 2 8 654:745 -91 12 Заг. 1

Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Запад)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Славия (16) 2 2 0 158:115 4 1 1 0 58:43 2 3 3 0 216:158 58 6 Поб. 3
2 Септември (16) 1 1 0 77:63 2 2 1 1 138:132 3 3 2 1 215:195 20 5 Заг. 1
3 Спартак София (16) 2 1 1 126:116 3 1 0 1 50:74 1 3 1 2 176:190 -14 4 Поб. 1
4 Ахил (16) 1 0 1 43:58 1 2 0 2 106:155 2 3 0 3 149:213 -64 3 Заг. 3

Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Изток)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав 2007 Русе (16) 1 1 0 61:42 2 2 2 0 129:110 4 3 3 0 190:152 38 6 Поб. 3
2 Спартак Плевен (16) 2 2 0 165:127 4 1 0 1 42:61 1 3 2 1 207:188 19 5 Поб. 1
3 Ънстопабъл (16) 2 1 1 117:125 3 1 0 1 62:82 1 3 1 2 179:207 -28 4 Заг. 1
4 Берое (16) 1 0 1 52:59 1 2 0 2 120:142 2 3 0 3 172:201 -29 3 Заг. 3

I дивизия за момчета (16) | Запад, 1/8 място (Група A)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак София (16) 1 1 0 90:48 2 2 2 0 189:95 4 3 3 0 279:143 136 6 Поб. 3
2 Академик Бултекс 99 (16) 2 1 1 151:144 3 1 1 0 82:64 2 3 2 1 233:208 25 5 Заг. 1
3 Монтана 2003 (16) 3 1 2 182:267 4 0 0 0 : 0 3 1 2 182:267 -85 4 Поб. 1
4 Ахил (16) 0 0 0 : 0 3 0 3 188:264 3 3 0 3 188:264 -76 3 Заг. 3

I дивизия за момчета (16) | Запад, 1/8 място (Група B)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спортни таланти (16) 1 0 1 52:55 1 2 2 0 156:124 4 3 2 1 208:179 29 5 Заг. 1
2 Левски (16) 2 0 2 124:175 2 1 1 0 55:52 2 3 1 2 179:227 -48 4 Поб. 1
3 Рилски спортист (16) 1 0 1 58:68 1 1 1 0 82:60 2 2 1 1 140:128 12 3 Заг. 1
4 Хасково (16) 1 0 1 66:88 1 1 1 0 93:64 2 2 1 1 159:152 7 3 Поб. 1

I дивизия за момчета (16) | Изток (Заключителен етап), 1/6 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ънстопабъл (16) 3 3 0 212:101 6 2 2 0 137:113 4 5 5 0 349:214 135 10 Поб. 5
2 Берое (16) 3 2 1 172:106 5 2 2 0 149:130 4 5 4 1 321:236 85 9 Поб. 3
3 Чавдар Троян (16) 3 1 2 171:164 4 2 1 1 121:152 3 5 2 3 292:316 -24 7 Поб. 1
4 Вълци Разград (16) 2 1 1 138:113 3 3 1 2 161:167 4 5 2 3 299:280 19 7 Заг. 2
5 Делфин (16) -2 2 1 1 123:148 3 3 1 2 119:156 4 5 2 3 242:304 -62 7 Заг. 1
6 Спартак Плевен (16) -2 2 0 2 101:133 2 3 0 3 78:199 3 5 0 5 179:332 -153 5 Заг. 5

I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак София (16) 3 3 0 235:105 6 4 4 0 378:140 8 7 7 0 613:245 368 14 Поб. 7
2 Спортни таланти (16) 4 3 1 261:212 7 3 3 0 207:150 6 7 6 1 468:362 106 13 Поб. 5
3 Септември (16) -2 4 3 1 297:202 7 3 2 1 256:187 5 7 5 2 553:389 164 12 Поб. 5
4 Ахил (16) 4 4 0 273:167 8 3 1 2 180:166 4 7 5 2 453:333 120 12 Поб. 2
5 Спартак София (16) -2 3 2 1 186:143 5 5 2 3 237:270 7 8 4 4 423:413 10 12 Поб. 1
6 Левски (16) 5 1 4 259:374 6 3 2 1 209:161 5 8 3 5 468:535 -67 11 Поб. 1
7 Олимпия баскет (16) 4 1 3 207:259 5 4 1 3 193:245 5 8 2 6 400:504 -104 10 Заг. 4
8 Люлин (16) 3 0 3 103:229 3 4 1 3 204:287 5 7 1 6 307:516 -209 8 Заг. 5
9 Академик 17 София (16) 3 0 3 135:305 3 4 0 4 132:350 4 7 0 7 267:655 -388 7 Заг. 7

I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 3/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Стар баскет (16) 2 2 0 200:61 4 2 2 0 199:64 4 4 4 0 399:125 274 8 Поб. 4
2 Светкавица (16) 2 2 0 201:37 4 2 1 1 133:89 3 4 3 1 334:126 208 7 Заг. 1
3 Спортбаскет ГТ (16) 2 1 1 102:155 3 2 1 1 78:138 3 4 2 2 180:293 -113 6 Поб. 1
4 Вихър 2002 (16) 2 0 2 75:182 2 2 1 1 123:119 3 4 1 3 198:301 -103 5 Заг. 1
5 Добрич 93 (16) 2 0 2 77:137 2 2 0 2 39:245 2 4 0 4 116:382 -266 4 Заг. 4

I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ънстопабъл (16) 2 2 0 167:131 4 4 4 0 377:145 8 6 6 0 544:276 268 12 Поб. 6
2 Вълци Разград (16) 2 2 0 157:93 4 4 2 2 288:259 6 6 4 2 445:352 93 10 Заг. 1
3 Светкавица (16) 4 1 3 195:315 5 2 0 2 93:157 2 6 1 5 288:472 -184 7 Поб. 1
4 Стар баскет (16) 4 0 4 167:329 4 2 1 1 110:125 3 6 1 5 277:454 -177 7 Заг. 5

I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вихър 2002 (16) 2 2 0 110:55 4 2 1 1 94:91 3 4 3 1 204:146 58 7 Поб. 1
2 Спортбаскет ГТ (16) 2 1 1 91:94 3 2 2 0 108:73 4 4 3 1 199:167 32 7 Поб. 2
3 Добрич 93 (16) 2 0 2 73:108 2 2 0 2 55:110 2 4 0 4 128:218 -90 4 Заг. 4

I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре (Заключителен етап), 3/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое (16) -2 3 3 0 197:114 6 3 3 0 202:129 6 6 6 0 399:243 156 12 Поб. 6
2 Сливен 2010 (16) 3 0 3 148:180 3 3 2 1 177:147 5 6 2 4 325:327 -2 8 Заг. 2
3 Черноморец (16) 3 0 3 132:222 3 3 1 2 137:201 4 6 1 5 269:423 -154 7 Поб. 1

I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое (16) 4 3 1 286:127 7 4 4 0 396:152 8 8 7 1 682:279 403 14 Поб. 1
2 Делфин (16) -2 4 3 1 247:250 7 4 3 1 253:196 7 8 6 2 500:446 54 14 Поб. 4
3 Сливен 2010 (16) 4 2 2 266:273 6 4 2 2 236:275 6 8 4 4 502:548 -46 12 Заг. 1
4 Берое (16) -2 4 1 3 221:293 5 4 2 2 236:244 6 8 3 5 457:537 -80 11 Заг. 1
5 Черноморец (16) 4 0 4 161:357 4 4 0 4 179:314 4 8 0 8 340:671 -331 8 Заг. 8

I дивизия за момчета (16) | Регион Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чавдар Троян (16) 4 4 0 323:167 8 4 4 0 317:150 8 8 8 0 640:317 323 16 Поб. 8
2 Спартак Плевен (16) -2 4 2 2 252:237 6 4 3 1 279:255 7 8 5 3 531:492 39 13 Заг. 2
3 Чардафон Орловец (16) 4 1 3 172:229 5 4 2 2 223:244 6 8 3 5 395:473 -78 11 Поб. 1
4 Етър 49 (16) 3 1 2 156:217 4 3 1 2 147:203 4 6 2 4 303:420 -117 8 Поб. 1
5 Етър 49 (16) -2 3 0 3 169:234 3 3 0 3 118:220 3 6 0 6 287:454 -167 6 Заг. 6

I дивизия за момчета (16) | Регион Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (16) 5 4 1 345:244 9 4 4 0 307:263 8 9 8 1 652:507 145 17 Поб. 2
2 Монтана 2003 (16) 5 2 3 337:316 7 4 4 0 297:173 8 9 6 3 634:489 145 15 Заг. 1
3 Политехника (16) 4 1 3 268:284 5 5 3 2 292:296 8 9 4 5 560:580 -20 13 Поб. 1
4 Велбъжд 2002 (16) 4 0 4 182:280 4 5 0 5 228:400 5 9 0 9 410:680 -270 9 Заг. 9

I дивизия за момчета (16) | Регион Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (16) 5 5 0 418:213 10 5 5 0 392:321 10 10 10 0 810:534 276 20 Поб. 10
2 Хасково (16) 5 0 5 321:392 5 5 5 0 375:229 10 10 5 5 696:621 75 15 Заг. 1
3 Хебър (16) 5 0 5 229:375 5 5 0 5 213:418 5 10 0 10 442:793 -351 10 Заг. 10

Региони за момчета (15) | Запад, 1/8 място (Група A)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (15) 2 2 0 175:157 4 1 1 0 101:17 2 3 3 0 276:174 102 6 Поб. 3
2 Септември (15) 2 2 0 169:91 4 1 0 1 73:86 1 3 2 1 242:177 65 5 Поб. 1
3 Балкан (15) 0 0 0 : 0 3 1 2 223:214 4 3 1 2 223:214 9 4 Заг. 1
4 Хебър (15) 2 0 2 50:192 2 1 0 1 43:77 1 3 0 3 93:269 -176 3 Заг. 3

Региони за момчета (15) | Запад, 1/8 място (Група B)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Миньор 2015 (15) 1 1 0 82:35 2 2 2 0 146:86 4 3 3 0 228:121 107 6 Поб. 3
2 БУБА баскетбол (15) 2 1 1 144:115 3 1 1 0 109:21 2 3 2 1 253:136 117 5 Заг. 1
3 Славия (15) 0 0 0 : 0 3 1 2 169:214 4 3 1 2 169:214 -45 4 Поб. 1
4 Марица Кършияка 2012 (15) 3 0 3 95:274 3 0 0 0 : 0 3 0 3 95:274 -179 3 Заг. 3

Региони за момчета (15) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (15) 3 3 0 214:147 6 3 3 0 222:172 6 6 6 0 436:319 117 12 Поб. 6
2 Спартак Плевен (15) 3 2 1 222:171 5 3 3 0 254:174 6 6 5 1 476:345 131 11 Заг. 1
3 Доростол (15) 3 2 1 177:148 5 3 2 1 196:155 5 6 4 2 373:303 70 10 Поб. 3
4 Черно море Тича (15) 3 2 1 224:185 5 3 1 2 152:174 4 6 3 3 376:359 17 9 Поб. 1
5 Дунав 2007 Русе (15) 3 2 1 196:198 5 3 0 3 139:226 3 6 2 4 335:424 -89 8 Заг. 3
6 Берое (15) 3 0 3 151:220 3 3 1 2 178:192 4 6 1 5 329:412 -83 7 Заг. 4
7 Делфин (15) 3 0 3 140:244 3 3 0 3 172:231 3 6 0 6 312:475 -163 6 Заг. 6

Региони за момчета (15) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (15) 2 2 0 172:90 4 3 3 0 265:140 6 5 5 0 437:230 207 10 Поб. 5
2 БУБА баскетбол (15) 2 2 0 208:120 4 3 2 1 233:147 5 5 4 1 441:267 174 9 Поб. 2
3 Септември (15) 2 1 1 141:108 3 3 2 1 285:167 5 5 3 2 426:275 151 8 Поб. 1
4 Славия (15) 3 0 3 119:286 3 2 1 1 114:103 3 5 1 4 233:389 -156 6 Заг. 2
5 Шампион 2006 (15) 4 1 3 192:282 5 1 0 1 36:75 1 5 1 4 228:357 -129 6 Заг. 3
6 Локомотив София (15) 2 0 2 65:186 2 3 1 2 139:265 4 5 1 4 204:451 -247 6 Заг. 1

Региони за момчета (15) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чавдар Троян (15) 2 2 0 133:102 4 2 2 0 152:113 4 4 4 0 285:215 70 8 Поб. 4
2 Ънстопабъл (15) 2 1 1 122:120 3 2 1 1 118:111 3 4 2 2 240:231 9 6 Заг. 2
3 Дунав Русе (15) 2 0 2 96:134 2 2 2 0 142:115 4 4 2 2 238:249 -11 6 Поб. 2
4 Шумен (15) 2 0 2 115:140 2 2 2 0 115:98 4 4 2 2 230:238 -8 6 Поб. 1
5 Светкавица (15) 2 0 2 101:131 2 2 0 2 100:130 2 4 0 4 201:261 -60 4 Заг. 4

Региони за момчета (15) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (15) 3 3 0 231:186 6 3 3 0 234:160 6 6 6 0 465:346 119 12 Поб. 6
2 Черно море Тича (15) 3 2 1 222:180 5 3 3 0 211:144 6 6 5 1 433:324 109 11 Поб. 3
3 Доростол (15) 3 2 1 216:149 5 3 2 1 218:150 5 6 4 2 434:299 135 10 Поб. 2
4 Ънстопабъл (15) 3 2 1 184:154 5 3 1 2 208:227 4 6 3 3 392:381 11 9 Заг. 1
5 Шумен (15) 3 0 3 187:227 3 3 2 1 174:153 5 6 2 4 361:380 -19 8 Заг. 2
6 Дунав Русе (15) 3 1 2 147:211 4 3 0 3 171:242 3 6 1 5 318:453 -135 7 Заг. 2
7 Светкавица (15) 3 0 3 95:227 3 3 0 3 118:206 3 6 0 6 213:433 -220 6 Заг. 6

Региони за момчета (15) | Загоре (Заключителен етап), 3/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Сливен 2010 (15) 1 1 0 20:0 2 2 2 0 165:107 4 3 3 0 185:107 78 6 Поб. 3
2 Розова долина (15) 2 0 2 107:165 2 1 1 0 20:0 2 3 1 2 127:165 -38 4 Заг. 1
3 Тунджа Ямбол (15) 1 0 1 0:20 1 1 0 1 0:20 1 2 0 2 0:40 -40 0 Заг. 2

Региони за момчета (15) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое (15) 4 4 0 292:208 8 4 4 0 308:202 8 8 8 0 600:410 190 16 Поб. 8
2 Делфин (15) 4 3 1 292:241 7 4 3 1 291:224 7 8 6 2 583:465 118 14 Поб. 1
3 Тунджа Ямбол (15) 4 2 2 235:251 6 4 1 3 258:236 5 8 3 5 493:487 6 11 Заг. 1
4 Сливен 2010 (15) 4 2 2 274:269 6 4 1 3 232:258 5 8 3 5 506:527 -21 11 Заг. 1
5 Розова долина (15) 4 0 4 143:290 4 4 0 4 170:316 4 8 0 8 313:606 -293 8 Заг. 8

Региони за момчета (15) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (15) 4 4 0 380:120 8 2 2 0 164:40 4 6 6 0 544:160 384 12 Поб. 6
2 Дунав 2007 Русе (15) 1 0 1 69:76 1 5 3 2 304:220 8 6 3 3 373:296 77 9 Заг. 1
3 Чавдар Троян (15) 3 1 2 170:124 4 3 2 1 202:195 5 6 3 3 372:319 53 9 Поб. 1
4 Алеко (15) 4 0 4 72:377 4 2 0 2 27:236 2 6 0 6 99:613 -514 6 Заг. 6

Региони за момчета (15) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (15) 2 1 1 157:119 3 4 3 1 358:191 7 6 4 2 515:310 205 10 Поб. 1
2 Балкан (15) 3 3 0 339:128 6 2 1 1 133:147 3 5 4 1 472:275 197 9 Поб. 1
3 Миньор 2015 (15) 3 3 0 272:131 6 1 1 0 85:53 2 4 4 0 357:184 173 8 Поб. 4
4 Видабаскет (15) 3 1 2 164:159 4 2 1 1 98:158 3 5 2 3 262:317 -55 7 Заг. 1
5 Евробаскет Академик (15) 3 1 2 164:175 4 3 0 3 99:283 3 6 1 5 263:458 -195 7 Заг. 1
6 Костенец 2022 (15) 1 0 1 34:115 1 3 0 3 54:298 3 4 0 4 88:413 -325 4 Заг. 4

Региони за момчета (15) | Родопи, 3/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тракия (15) 2 2 0 186:44 4 2 2 0 139:62 4 4 4 0 325:106 219 8 Поб. 4
2 Златоград (15) 2 0 2 62:139 2 2 2 0 186:88 4 4 2 2 248:227 21 6 Поб. 1
3 Марица Кършияка 2012 (15) -2 2 0 2 88:186 2 2 0 2 44:186 2 4 0 4 132:372 -240 4 Заг. 4

Региони за момчета (15) | Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хебър (15) 2 2 0 169:74 4 2 2 0 154:97 4 4 4 0 323:171 152 8 Поб. 4
2 Марица Кършияка 2012 (15) 2 1 1 168:95 3 2 2 0 151:102 4 4 3 1 319:197 122 7 Поб. 1
3 Златоград (15) 2 1 1 103:111 3 2 1 1 104:104 3 4 2 2 207:215 -8 6 Заг. 2
4 Тракия (15) 2 0 2 84:161 2 2 1 1 135:83 3 4 1 3 219:244 -25 5 Заг. 1
5 Марица Кършияка 2012 (15) -2 2 0 2 65:154 2 2 0 2 51:203 2 4 0 4 116:357 -241 4 Заг. 4

Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (14) 5 5 0 346:252 10 5 5 0 371:281 10 10 10 0 717:533 184 20 Поб. 10
2 Балкан (14) 4 3 1 293:264 7 4 2 2 251:220 6 8 5 3 544:484 60 13 Заг. 1
3 Академик Бултекс 99 (14) 4 2 2 269:229 6 4 2 2 264:224 6 8 4 4 533:453 80 12 Заг. 2
4 Шампион 2006 (14) 3 2 1 192:178 5 4 2 2 204:235 6 7 4 3 396:413 -17 11 Поб. 1
5 ЦСКА (14) 5 0 5 206:357 5 4 0 4 211:313 4 9 0 9 417:670 -253 9 Заг. 9
6 Левски (14) 3 0 3 146:188 3 3 1 2 167:179 4 6 1 5 313:367 -54 7 Заг. 2

Елитна група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (14) 5 5 0 342:258 10 5 5 0 345:254 10 10 10 0 687:512 175 20 Поб. 10
2 Доростол (14) 5 4 1 370:249 9 4 3 1 233:212 7 9 7 2 603:461 142 16 Поб. 2
3 Черно море Тича (14) 5 3 2 267:274 8 5 1 4 276:338 6 10 4 6 543:612 -69 14 Поб. 2
4 Берое (14) 5 2 3 315:303 7 5 1 4 293:309 6 10 3 7 608:612 -4 13 Заг. 4
5 Делфин (14) 4 2 2 285:289 6 5 1 4 294:383 6 9 3 6 579:672 -93 12 Заг. 2
6 Ънстопабъл (14) 5 2 3 282:314 7 5 0 5 246:365 5 10 2 8 528:679 -151 12 Заг. 1

Елитна група за момчета (14) | Квалификационен турнир (Запад)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (14) 1 1 0 90:65 2 2 2 0 157:113 4 3 3 0 247:178 69 6 Поб. 3
2 Шампион 2006 (14) 2 1 1 134:126 3 1 1 0 77:52 2 3 2 1 211:178 33 5 Поб. 2
3 Славия (14) 2 1 1 126:140 3 1 0 1 65:90 1 3 1 2 191:230 -39 4 Заг. 2
4 Рилски спортист (14) 1 0 1 44:78 1 2 0 2 110:139 2 3 0 3 154:217 -63 3 Заг. 3

Елитна група за момчета (14) | Квалификационен турнир (Изток), Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ънстопабъл (14) 2 2 0 121:95 4 1 1 0 72:62 2 3 3 0 193:157 36 6 Поб. 3
2 Светкавица (14) 1 1 0 66:52 2 2 1 1 103:94 3 3 2 1 169:146 23 5 Поб. 1
3 Дунав 2007 Русе (14) 1 0 1 62:72 1 2 1 1 127:117 3 3 1 2 189:189 0 4 Заг. 1
4 Шумен (14) 2 0 2 86:123 2 1 0 1 40:62 1 3 0 3 126:185 -59 3 Заг. 3

Елитна група за момчета (14) | Квалификационен турнир (Изток), Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Делфин (14) 1 1 0 62:39 2 2 2 0 155:122 4 3 3 0 217:161 56 6 Поб. 3
2 Тунджа Ямбол (14) 1 1 0 64:62 2 2 1 1 116:112 3 3 2 1 180:174 6 5 Поб. 2
3 Черноморец (14) 2 0 2 104:141 2 1 1 0 62:40 2 3 1 2 166:181 -15 4 Заг. 2
4 Сливен баскет (14) 2 0 2 108:153 2 1 0 1 62:64 1 3 0 3 170:217 -47 3 Заг. 3

I дивизия за момчета (14) | Изток (Заключителен етап), 1/6 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (14) 3 2 1 185:112 5 2 0 2 109:133 2 5 2 3 294:245 49 7 Заг. 2
2 Чавдар Троян (14) 2 2 0 86:54 4 1 1 0 82:45 2 3 3 0 168:99 69 6 Поб. 3
3 Светкавица (14) 2 2 0 83:44 4 1 1 0 66:55 2 3 3 0 149:99 50 6 Поб. 3
4 Сливен баскет (14) 2 0 2 92:137 2 3 1 2 122:177 4 5 1 4 214:314 -100 6 Заг. 3
5 Шумен (14) 1 1 0 57:55 2 2 1 1 55:53 3 3 2 1 112:108 4 5 Поб. 2
6 Дунав 2007 Русе (14) 1 0 1 62:78 1 2 0 2 46:102 2 3 0 3 108:180 -72 3 Заг. 3

I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Славия (14) 3 3 0 207:92 6 4 4 0 342:122 8 7 7 0 549:214 335 14 Поб. 7
2 Септември (14) 4 3 1 329:147 7 4 3 1 297:191 7 8 6 2 626:338 288 14 Поб. 3
3 Ахил (14) 4 3 1 301:172 7 3 3 0 271:104 6 7 6 1 572:276 296 13 Поб. 4
4 Люлин team 27 (14) 4 3 1 253:222 7 4 1 3 187:274 5 8 4 4 440:496 -56 12 Заг. 2
5 Свети Георги (14) 4 2 2 179:209 6 3 2 1 151:139 5 7 4 3 330:348 -18 11 Поб. 3
6 Люлин (14) 4 2 2 199:212 6 3 1 2 110:187 4 7 3 4 309:399 -90 10 Поб. 1
7 Олимпия баскет (14) 4 2 2 186:226 6 4 0 4 107:298 4 8 2 6 293:524 -231 10 Заг. 5
8 Спортни таланти (14) 3 0 3 126:236 3 4 1 3 171:233 5 7 1 6 297:469 -172 8 Заг. 3
9 Локомотив София (14) 3 0 3 72:254 3 4 0 4 134:304 4 7 0 7 206:558 -352 7 Заг. 7

I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Загоре (Заключителен етап), 5/9 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черноморец (14) 2 2 0 133:110 4 2 2 0 145:68 4 4 4 0 278:178 100 8 Поб. 4
2 Розова долина (14) 2 2 0 138:84 4 2 1 1 138:132 3 4 3 1 276:216 60 7 Поб. 3
3 Варнабаскет (14) 2 2 0 139:75 4 2 0 2 90:128 2 4 2 2 229:203 26 6 Заг. 1
4 Стар баскет (14) 2 0 2 80:143 2 2 1 1 91:112 3 4 1 3 171:255 -84 5 Поб. 1
5 Вихър Айтос (14) 2 0 2 98:127 2 2 0 2 75:148 2 4 0 4 173:275 -102 4 Заг. 4

I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 6/10 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спортбаскет ГТ (14) 3 3 0 225:97 6 2 2 0 143:58 4 5 5 0 368:155 213 10 Поб. 5
2 Акули Шабла (14) 2 2 0 97:71 4 3 2 1 124:141 5 5 4 1 221:212 9 9 Поб. 1
3 Спартак Варна (14) 2 1 1 95:113 3 3 2 1 171:145 5 5 3 2 266:258 8 8 Заг. 1
4 Черноморец Балчик (14) 3 2 1 150:140 5 2 0 2 56:119 2 5 2 3 206:259 -53 7 Заг. 2
5 Вихър 2002 (14) 2 1 1 84:95 3 3 0 3 143:156 3 5 1 4 227:251 -24 6 Поб. 1
6 Добрич 93 (14) 3 0 3 70:192 3 2 0 2 71:102 2 5 0 5 141:294 -153 5 Заг. 5

I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Светкавица (14) 3 3 0 197:96 6 2 2 0 155:62 4 5 5 0 352:158 194 10 Поб. 5
2 Шумен (14) 2 2 0 149:59 4 3 2 1 159:120 5 5 4 1 308:179 129 9 Заг. 1
3 Варнабаскет (14) 2 1 1 115:125 3 3 2 1 195:181 5 5 3 2 310:306 4 8 Заг. 2
4 Дунав Русе (14) 3 0 3 138:197 3 2 2 0 151:64 4 5 2 3 289:261 28 7 Заг. 2
5 Стар баскет (14) 2 0 2 58:155 2 3 1 2 204:171 4 5 1 4 262:326 -64 6 Заг. 1
6 Спартак Варна (14) 3 0 3 84:261 3 2 0 2 29:143 2 5 0 5 113:404 -291 5 Заг. 5

I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спортбаскет ГТ (14) 2 2 0 106:56 4 2 2 0 119:48 4 4 4 0 225:104 121 8 Поб. 4
2 Добрич 93 (14) 2 0 2 76:113 2 2 2 0 86:55 4 4 2 2 162:168 -6 6 Заг. 2
3 Вихър 2002 (14) 2 0 2 49:91 2 2 2 0 95:88 4 4 2 2 144:179 -35 6 Поб. 2
4 Черноморец Балчик (14) 2 1 1 66:75 3 2 1 1 54:74 3 4 2 2 120:149 -29 6 Заг. 1
5 Акули Шабла (14) 2 0 2 67:87 2 2 0 2 68:99 2 4 0 4 135:186 -51 4 Заг. 4

I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (14) 4 4 0 307:138 8 4 4 0 314:152 8 8 8 0 621:290 331 16 Поб. 8
2 Сливен баскет (14) 4 2 2 247:249 6 4 3 1 272:195 7 8 5 3 519:444 75 13 Заг. 1
3 Черноморец (14) 4 2 2 212:186 6 4 1 3 199:225 5 8 3 5 411:411 0 11 Заг. 2
4 Розова долина (14) 4 1 3 209:271 5 4 2 2 212:224 6 8 3 5 421:495 -74 11 Поб. 2
5 Вихър Айтос (14) 4 0 4 114:315 4 4 1 3 162:293 5 8 1 7 276:608 -332 9 Заг. 4

I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия (Заключителен етап), 3/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Локомотив Г. О. (14) 2 2 0 145:77 4 2 2 0 125:110 4 4 4 0 270:187 83 8 Поб. 4
2 Чардафон Орловец (14) 2 2 0 178:100 4 2 1 1 103:88 3 4 3 1 281:188 93 7 Заг. 1
3 Етър 49 (14) 3 3 0 196:169 6 1 0 1 40:69 1 4 3 1 236:238 -2 7 Поб. 1
4 Дунав Русе (14) 2 1 1 147:111 3 2 0 2 126:164 2 4 1 3 273:275 -2 5 Заг. 1
5 Спартак Плевен (14) 2 0 2 76:116 2 2 1 1 134:100 3 4 1 3 210:216 -6 5 Поб. 1
6 Раковски (14) 1 0 1 42:77 1 3 0 3 122:253 3 4 0 4 164:330 -166 4 Заг. 4

I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чавдар Троян (14) 3 3 0 280:111 6 3 3 0 203:139 6 6 6 0 483:250 233 12 Поб. 6
2 Дунав 2007 Русе (14) 4 3 1 262:134 7 2 2 0 132:77 4 6 5 1 394:211 183 11 Поб. 5
3 Спартак Плевен (14) 1 0 1 38:49 1 5 3 2 279:300 8 6 3 3 317:349 -32 9 Поб. 1
4 Етър 49 (14) 3 0 3 135:188 3 3 3 0 165:85 6 6 3 3 300:273 27 9 Поб. 2
5 Чардафон Орловец (14) 2 0 2 82:152 2 4 3 1 229:195 7 6 3 3 311:347 -36 9 Поб. 1
6 Локомотив Г. О. (14) 4 1 3 193:200 5 2 0 2 52:187 2 6 1 5 245:387 -142 7 Заг. 5
7 Раковски (14) 4 0 4 93:239 4 2 0 2 13:100 2 6 0 6 106:339 -233 4 Заг. 6

I дивизия за момчета (14) | Регион Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (14) 5 5 0 377:213 10 4 3 1 283:159 7 9 8 1 660:372 288 17 Поб. 8
2 Евробаскет Академик (14) 5 5 0 355:243 10 4 2 2 219:203 6 9 7 2 574:446 128 16 Поб. 1
3 Миньор 2015 (14) 4 3 1 225:197 7 5 0 5 246:348 5 9 3 6 471:545 -74 12 Заг. 1
4 Вихрен (14) 4 0 4 133:271 4 5 0 5 176:380 5 9 0 9 309:651 -342 9 Заг. 9

Региони за момчета (13) | Запад, 1/8 място (Група A)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (13) 1 1 0 66:44 2 2 2 0 138:114 4 3 3 0 204:158 46 6 Поб. 3
2 Балкан (13) 2 2 0 161:85 4 1 0 1 44:66 1 3 2 1 205:151 54 5 Поб. 2
3 Шампион 2006 (13) 2 1 1 131:118 3 1 0 1 53:79 1 3 1 2 184:197 -13 4 Заг. 2
4 Академик Бултекс 99 (13) 1 0 1 64:85 1 2 0 2 97:163 2 3 0 3 161:248 -87 3 Заг. 3

Региони за момчета (13) | Запад, 1/8 място (Група B)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (13) 2 2 0 140:74 4 1 1 0 69:38 2 3 3 0 209:112 97 6 Поб. 3
2 ЦСКА (13) 2 2 0 128:107 4 1 0 1 39:83 1 3 2 1 167:190 -23 5 Поб. 2
3 Левски (13) 1 1 0 55:40 2 2 0 2 102:126 2 3 1 2 157:166 -9 4 Заг. 2
4 Миньор 2015 (13) 1 0 1 38:69 1 2 0 2 80:114 2 3 0 3 118:183 -65 3 Заг. 3

Региони за момчета (13) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (13) 3 3 0 226:99 6 3 3 0 207:113 6 6 6 0 433:212 221 12 Поб. 6
2 Доростол (13) 2 1 1 101:92 3 4 4 0 306:142 8 6 5 1 407:234 173 11 Поб. 2
3 Чардафон Орловец (13) 3 1 2 160:181 4 3 2 1 167:139 5 6 3 3 327:320 7 9 Поб. 1
4 Локомотив Г. О. (13) 3 2 1 172:136 5 3 1 2 126:141 4 6 3 3 298:277 21 9 Заг. 1
5 Спартак Плевен (13) 3 1 2 140:183 4 3 1 2 141:152 4 6 2 4 281:335 -54 8 Заг. 2
6 Берое (13) 3 0 3 82:213 3 3 1 2 110:210 4 6 1 5 192:423 -231 7 Поб. 1
7 Черноморец (13) 4 0 4 126:253 4 2 1 1 100:110 3 6 1 5 226:363 -137 7 Заг. 4

Региони за момчета (13) | Изток, Баражи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (13) 1 1 0 59:48 2 1 1 0 91:40 2 2 2 0 150:88 62 4 Поб. 2
2 Ънстопабъл (13) 1 1 0 67:46 2 1 0 1 48:59 1 2 1 1 115:105 10 3 Поб. 1
3 Розова долина (13) 1 0 1 40:91 1 1 0 1 46:67 1 2 0 2 86:158 -72 2 Заг. 2

Региони за момчета (13) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шампион 2006 (13) 3 3 0 269:69 6 3 3 0 200:161 6 6 6 0 469:230 239 12 Поб. 6
2 Левски (13) 3 2 1 233:121 5 3 2 1 166:155 5 6 4 2 399:276 123 10 Заг. 2
3 БУБА баскетбол (13) 3 1 2 149:191 4 3 3 0 213:84 6 6 4 2 362:275 87 10 Поб. 1
4 ЦСКА (13) 3 1 2 155:190 4 3 2 1 215:157 5 6 3 3 370:347 23 9 Заг. 2
5 Свети Георги (13) 3 2 1 168:102 5 3 0 3 102:210 3 6 2 4 270:312 -42 8 Заг. 2
6 Славия (13) 3 1 2 163:181 4 3 1 2 84:210 4 6 2 4 247:391 -144 8 Поб. 2
7 Спартак София (13) 3 0 3 104:213 3 3 0 3 87:264 3 6 0 6 191:477 -286 6 Заг. 6

Региони за момчета (13) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав 2007 Русе (13) 2 2 0 141:70 4 2 2 0 133:94 4 4 4 0 274:164 110 8 Поб. 4
2 Шумен (13) 2 1 1 99:72 3 2 1 1 105:103 3 4 2 2 204:175 29 6 Поб. 1
3 Светкавица (13) 2 1 1 101:102 3 2 1 1 104:99 3 4 2 2 205:201 4 6 Заг. 1
4 Дунав Русе (13) 2 1 1 119:133 3 2 1 1 112:72 3 4 2 2 231:205 26 6 Поб. 1
5 Ънстопабъл (13) 2 0 2 48:122 2 2 0 2 45:140 2 4 0 4 93:262 -169 4 Заг. 4

Региони за момчета (13) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (13) 2 2 0 155:65 4 3 3 0 261:98 6 5 5 0 416:163 253 10 Поб. 5
2 Доростол (13) 2 2 0 147:63 4 3 2 1 194:125 5 5 4 1 341:188 153 9 Поб. 2
3 Ънстопабъл (13) 3 1 2 154:199 4 2 1 1 91:141 3 5 2 3 245:340 -95 7 Поб. 1
4 Светкавица (13) 3 1 2 151:200 4 2 1 1 91:106 3 5 2 3 242:306 -64 7 Заг. 1
5 Дунав Русе (13) 3 1 2 136:223 4 2 1 1 110:157 3 5 2 3 246:380 -134 7 Заг. 3
6 Шумен (13) 2 0 2 73:174 2 3 0 3 177:189 3 5 0 5 250:363 -113 5 Заг. 5

Региони за момчета (13) | Загоре (Заключителен етап), 3/6 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Делфин (13) 3 3 0 281:111 6 3 3 0 202:164 6 6 6 0 483:275 208 12 Поб. 6
2 Розова долина (13) 3 2 1 214:183 5 3 2 1 221:143 5 6 4 2 435:326 109 10 Поб. 1
3 Тунджа Ямбол (13) 3 0 3 138:199 3 3 2 1 225:146 5 6 2 4 363:345 18 8 Заг. 1
4 Сливен 2010 (13) 3 0 3 111:239 3 3 0 3 84:291 3 6 0 6 195:530 -335 6 Заг. 6

Региони за момчета (13) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черноморец (13) 2 2 0 162:87 4 3 3 0 254:82 6 5 5 0 416:169 247 10 Поб. 5
2 Берое (13) 2 2 0 114:71 4 3 2 1 184:134 5 5 4 1 298:205 93 9 Поб. 2
3 Розова долина (13) 2 2 0 153:98 4 3 1 2 163:178 4 5 3 2 316:276 40 8 Поб. 2
4 Делфин (13) 3 1 2 147:170 4 2 1 1 194:93 3 5 2 3 341:263 78 7 Заг. 1
5 Тунджа Ямбол (13) 3 1 2 104:173 4 2 0 2 57:132 2 5 1 4 161:305 -144 6 Заг. 4
6 Сливен 2010 (13) 3 0 3 55:322 3 2 0 2 69:116 2 5 0 5 124:438 -314 5 Заг. 5

Региони за момчета (13) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Локомотив Г. О. (13) 5 5 0 265:147 10 1 0 1 59:73 1 6 5 1 324:220 104 11 Поб. 1
2 Чардафон Орловец (13) 2 2 0 117:83 4 4 3 1 275:144 7 6 5 1 392:227 165 11 Поб. 4
3 Спартак Плевен (13) 4 3 1 311:169 7 2 1 1 83:81 3 6 4 2 394:250 144 10 Поб. 1
4 Дунав 2007 Русе (13) 2 2 0 148:127 4 4 2 2 260:176 6 6 4 2 408:303 105 10 Заг. 1
5 Чавдар Троян (13) 2 0 2 77:103 2 4 2 2 268:182 6 6 2 4 345:285 60 8 Поб. 1
6 Росица Павликени (13) 2 0 2 55:184 2 4 1 3 106:251 5 6 1 5 161:435 -274 7 Заг. 3
7 Алеко (13) 4 0 4 74:268 4 2 0 2 30:140 2 6 0 6 104:408 -304 6 Заг. 6

Региони за момчета (13) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (13) 6 6 0 507:157 12 4 4 0 349:153 8 10 10 0 856:310 546 20 Поб. 10
2 Миньор 2015 (13) 5 3 2 284:233 8 5 3 2 283:209 8 10 6 4 567:442 125 16 Заг. 2
3 Балкан (13) 3 2 1 188:122 5 5 4 1 386:173 9 8 6 2 574:295 279 14 Поб. 3
4 Велбъжд 2002 (13) 6 2 4 257:330 8 4 2 2 149:218 6 10 4 6 406:548 -142 14 Заг. 2
5 Балкан (13) -2 4 1 3 192:234 5 4 1 3 183:246 5 8 2 6 375:480 -105 10 Поб. 1
6 Политехника (13) 4 0 4 57:387 4 6 0 6 113:486 6 10 0 10 170:873 -703 10 Заг. 10

Региони за момчета (13) | Родопи, 2/4 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хасково (13) 2 2 0 179:89 4 2 2 0 163:111 4 4 4 0 342:200 142 8 Поб. 4
2 Хебър (13) 2 2 0 143:81 4 2 0 2 89:179 2 4 2 2 232:260 -28 6 Заг. 1
3 Димитровград 2020 (13) 2 0 2 111:163 2 2 0 2 81:143 2 4 0 4 192:306 -114 4 Заг. 4

Региони за момчета (13) | Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (13) 4 4 0 305:206 8 2 2 0 167:86 4 6 6 0 472:292 180 12 Поб. 6
2 Хасково (13) 2 2 0 136:86 4 4 2 2 225:234 6 6 4 2 361:320 41 10 Заг. 1
3 Хебър (13) 4 2 2 198:254 6 2 0 2 86:136 2 6 2 4 284:390 -106 8 Поб. 1
4 Димитровград 2020 (13) 2 0 2 96:133 2 4 0 4 201:279 4 6 0 6 297:412 -115 6 Заг. 6

Региони за момчета (12) | Витоша, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (12) 5 5 0 389:127 10 5 5 0 388:168 10 10 10 0 777:295 482 20 Поб. 10
2 Шампион 2006 (12) 5 4 1 270:201 9 5 4 1 311:211 9 10 8 2 581:412 169 18 Поб. 1
3 ЦСКА (12) 5 3 2 246:229 8 5 3 2 256:220 8 10 6 4 502:449 53 16 Заг. 1
4 Септември (12) 5 1 4 231:307 6 5 2 3 211:261 7 10 3 7 442:568 -126 13 Поб. 2
5 Левски (12) 5 1 4 187:369 6 5 1 4 188:314 6 10 2 8 375:683 -308 12 Заг. 3
6 Славия (12) 5 0 5 147:298 5 5 1 4 177:296 6 10 1 9 324:594 -270 11 Заг. 6

Региони за момчета (12) | Витоша, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ахил (12) 4 4 0 252:119 8 3 3 0 220:51 6 7 7 0 472:170 302 14 Поб. 7
2 Спартак София (12) 4 4 0 231:79 8 3 2 1 164:137 5 7 6 1 395:216 179 13 Поб. 4
3 Спортни таланти (12) 3 2 1 157:125 5 4 3 1 170:156 7 7 5 2 327:281 46 12 Заг. 1
4 Славия (12) -2 1 1 0 55:21 2 6 3 3 217:226 9 7 4 3 272:247 25 11 Поб. 4
5 Люлин (12) 4 2 2 168:164 6 3 2 1 116:100 5 7 4 3 284:264 20 11 Заг. 2
6 Локомотив София (12) 4 2 2 164:126 6 3 1 2 113:146 4 7 3 4 277:272 5 10 Заг. 1
7 Шампион 2006 (12) -2 4 1 3 97:190 5 4 1 3 132:207 5 8 2 6 229:397 -168 10 Заг. 1
8 Септември (12) -2 4 0 4 92:191 4 3 2 1 97:88 5 7 2 5 189:279 -90 9 Поб. 1
9 Свети Георги (12) 4 1 3 93:200 5 3 1 2 53:98 4 7 2 5 146:298 -152 8 Заг. 4
10 Академик 17 София (12) 3 0 3 56:139 3 3 0 3 72:156 3 6 0 6 128:295 -167 6 Заг. 6

Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/3 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (12) 3 3 0 161:138 6 3 3 0 174:142 6 6 6 0 335:280 55 12 Поб. 6
2 Дунав Русе (12) 3 2 1 165:154 5 3 1 2 147:145 4 6 3 3 312:299 13 9 Поб. 1
3 Доростол (12) 3 0 3 134:166 3 3 0 3 137:173 3 6 0 6 271:339 -68 6 Заг. 6

Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 4/8 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (12) -2 2 2 0 103:56 4 2 2 0 101:81 4 4 4 0 204:137 67 8 Поб. 4
2 Вълци Разград (12) 2 1 1 118:78 3 2 2 0 117:41 4 4 3 1 235:119 116 7 Поб. 1
3 Шумен (12) 2 0 2 67:84 2 2 2 0 103:41 4 4 2 2 170:125 45 6 Заг. 1
4 Дунав Русе (12) -2 2 0 2 24:126 2 2 1 1 77:70 3 4 1 3 101:196 -95 5 Поб. 1
5 Ънстопабъл (12) 2 0 2 47:97 2 2 0 2 43:126 2 4 0 4 90:223 -133 4 Заг. 4

Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 9/15 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Стар баскет (12) 3 3 0 160:32 6 3 3 0 146:31 6 6 6 0 306:63 243 12 Поб. 6
2 Спортбаскет ГТ (12) 3 2 1 158:94 5 3 3 0 173:67 6 6 5 1 331:161 170 11 Поб. 2
3 Спартак Варна (12) 3 2 1 130:141 5 3 2 1 99:65 5 6 4 2 229:206 23 9 Заг. 2
4 Варнабаскет (12) 3 1 2 75:148 4 3 2 1 108:86 5 6 3 3 183:234 -51 9 Поб. 2
5 Светкавица (12) 3 0 3 38:102 3 3 2 1 95:95 5 6 2 4 133:197 -64 7 Заг. 2
6 Вихър 2002 (12) 3 0 3 74:132 3 3 1 2 104:181 4 6 1 5 178:313 -135 7 Заг. 4
7 Ънстопабъл (12) -2 3 0 3 51:118 3 3 0 3 42:161 3 6 0 6 93:279 -186 6 Заг. 6

Региони за момчета (12) | Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (12) 2 2 0 170:39 4 2 2 0 117:84 4 4 4 0 287:123 164 8 Поб. 4
2 Доростол (12) 2 1 1 134:60 3 2 2 0 143:88 4 4 3 1 277:148 129 7 Поб. 1
3 Дунав Русе (12) 2 0 2 106:140 2 2 2 0 158:35 4 4 2 2 264:175 89 6 Заг. 1
4 Шумен (12) 2 0 2 54:158 2 2 1 1 73:93 3 4 1 3 127:251 -124 5 Поб. 1
5 Стар баскет (12) 2 0 2 32:116 2 2 0 2 22:196 2 4 0 4 54:312 -258 4 Заг. 4

Региони за момчета (12) | Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (12) 2 2 0 110:43 4 2 2 0 136:90 4 4 4 0 246:133 113 8 Поб. 4
2 Черно море Тича (12) -2 2 1 1 109:66 3 2 2 0 129:40 4 4 3 1 238:106 132 7 Заг. 1
3 Дунав Русе (12) -2 2 0 2 52:143 2 2 2 0 140:30 4 4 2 2 192:173 19 6 Заг. 1
4 Ънстопабъл (12) 2 0 2 53:121 2 2 1 1 63:50 3 4 1 3 116:171 -55 5 Поб. 1
5 Светкавица (12) 2 0 2 11:111 2 2 0 2 16:125 2 4 0 4 27:236 -209 4 Заг. 4

Региони за момчета (12) | Добруджа, група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спортбаскет ГТ (12) 2 2 0 75:41 4 2 1 1 51:57 3 4 3 1 126:98 28 7 Поб. 2
2 Варнабаскет (12) 2 1 1 68:68 3 2 2 0 70:63 4 4 3 1 138:131 7 7 Заг. 1
3 Спартак Варна (12) 2 1 1 91:82 3 2 1 1 85:54 3 4 2 2 176:136 40 6 Поб. 2
4 Вихър 2002 (12) 2 1 1 49:44 3 2 1 1 75:59 3 4 2 2 124:103 21 6 Заг. 2
5 Ънстопабъл (12) -2 2 0 2 26:87 2 2 0 2 41:76 2 4 0 4 67:163 -96 4 Заг. 4

Региони за момчета (12) | Загоре, 1/4 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое (12) 3 3 0 193:92 6 3 2 1 175:149 5 6 5 1 368:241 127 11 Поб. 1
2 Черноморец (12) 3 2 1 157:130 5 3 3 0 204:139 6 6 5 1 361:269 92 11 Поб. 3
3 Тунджа Ямбол (12) 3 1 2 182:183 4 3 1 2 129:170 4 6 2 4 311:353 -42 8 Заг. 1
4 Свети Влас (12) 3 0 3 116:186 3 3 0 3 83:190 3 6 0 6 199:376 -177 6 Заг. 6

Региони за момчета (12) | Загоре, 5/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Сливен баскет (12) 3 3 0 273:36 6 3 3 0 282:39 6 6 6 0 555:75 480 12 Поб. 6
2 Вихър Айтос (12) 3 1 2 92:164 4 3 1 2 79:212 4 6 2 4 171:376 -205 8 Поб. 1
3 Делфин (12) 3 0 3 47:239 3 3 1 2 78:161 4 6 1 5 125:400 -275 7 Заг. 4

Региони за момчета (12) | Загоре, 8/10 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Розова долина (12) 3 2 1 166:121 5 3 3 0 162:109 6 6 5 1 328:230 98 11 Поб. 5
2 Берое (12) -2 3 2 1 161:91 5 3 1 2 124:147 4 6 3 3 285:238 47 9 Заг. 3
3 Черноморец 2014 (12) 3 1 2 113:150 4 3 0 3 76:184 3 6 1 5 189:334 -145 7 Поб. 1

Региони за момчета (12) | Загоре, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое (12) 3 3 0 290:71 6 2 2 0 188:52 4 5 5 0 478:123 355 10 Поб. 5
2 Тунджа Ямбол (12) 2 1 1 118:137 3 3 3 0 247:61 6 5 4 1 365:198 167 9 Поб. 3
3 Сливен баскет (12) 2 2 0 196:38 4 3 1 2 157:186 4 5 3 2 353:224 129 8 Поб. 2
4 Берое (12) -2 2 1 1 73:117 3 3 1 2 91:218 4 5 2 3 164:335 -171 7 Заг. 1
5 Розова долина (12) 3 0 3 65:253 3 2 1 1 137:75 3 5 1 4 202:328 -126 6 Заг. 2
6 Тунджа Ямбол (12) -2 3 0 3 66:240 3 2 0 2 36:216 2 5 0 5 102:456 -354 5 Заг. 5

Региони за момчета (12) | Загоре, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черноморец (12) 4 4 0 258:69 8 4 4 0 264:66 8 8 8 0 522:135 387 16 Поб. 8
2 Свети Влас (12) 4 3 1 187:120 7 4 3 1 172:78 7 8 6 2 359:198 161 14 Заг. 1
3 Вихър Айтос (12) 4 2 2 120:170 6 4 2 2 114:170 6 8 4 4 234:340 -106 12 Поб. 1
4 Делфин (12) 4 0 4 71:174 4 4 1 3 105:200 5 8 1 7 176:374 -198 9 Заг. 6
5 Черноморец 2014 (12) 4 0 4 80:185 4 4 1 3 63:202 5 8 1 7 143:387 -244 9 Заг. 1

Региони за момчета (12) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (12) 4 4 0 280:135 8 6 6 0 492:132 12 10 10 0 772:267 505 20 Поб. 10
2 Локомотив Г. О. (12) 4 3 1 265:93 7 6 5 1 341:134 11 10 8 2 606:227 379 18 Поб. 1
3 Чавдар Троян (12) 5 3 2 280:212 8 5 3 2 241:228 8 10 6 4 521:440 81 16 Поб. 1
4 Чардафон Орловец (12) 6 2 4 163:297 8 4 1 3 116:199 5 10 3 7 279:496 -217 13 Заг. 3
5 Шампион Плевен (12) 6 1 5 142:333 7 4 1 3 128:230 5 10 2 8 270:563 -293 12 Заг. 1
6 Дунав 2007 Русе (12) 5 1 4 132:358 6 5 0 5 110:339 5 10 1 9 242:697 -455 11 Заг. 1

Региони за момчета (12) | Рила, 1/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (12) 7 7 0 576:170 14 6 5 1 419:267 11 13 12 1 995:437 558 25 Поб. 3
2 Рилски спортист (12) 7 6 1 468:239 13 6 6 0 522:175 12 13 12 1 990:414 576 25 Поб. 4
3 Миньор 2015 (12) 7 5 2 385:333 12 6 4 2 310:232 10 13 9 4 695:565 130 22 Поб. 1
4 Спортист 1959 Своге (12) 6 3 3 312:280 9 7 3 4 329:319 10 13 6 7 641:599 42 19 Заг. 3
5 Вихрен (12) 6 2 4 237:279 8 7 3 4 334:323 10 13 5 8 571:602 -31 18 Заг. 4

Региони за момчета (12) | Рила, 6/10 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Велбъжд 2002 (12) 7 3 4 323:327 10 6 4 2 325:200 10 13 7 6 648:527 121 20 Заг. 2
2 Евробаскет Академик (12) 7 3 4 218:304 10 6 3 3 232:245 9 13 6 7 450:549 -99 19 Поб. 2
3 Рилски спортист (12) -2 6 3 3 214:298 9 7 3 4 202:284 10 13 6 7 416:582 -166 19 Поб. 4
4 Костенец 2022 (12) 6 0 6 82:405 6 7 0 7 100:458 7 13 0 13 182:863 -681 13 Заг. 4
5 Политехника (12) 5 1 4 116:250 6 6 0 6 112:428 6 11 1 10 228:678 -450 12 Заг. 2

Региони за момчета (12) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (12) 5 5 0 444:106 10 4 4 0 308:162 8 9 9 0 752:268 484 18 Поб. 9
2 Рилски спортист (12) 5 4 1 310:133 9 4 4 0 323:103 8 9 8 1 633:236 397 17 Заг. 1
3 Миньор 2015 (12) 5 4 1 303:187 9 4 3 1 243:146 7 9 7 2 546:333 213 16 Поб. 4
4 Спортист 1959 Своге (12) 4 3 1 228:140 7 5 2 3 235:195 7 9 5 4 463:335 128 14 Заг. 1
5 Вихрен (12) 4 2 2 169:190 6 5 3 2 260:186 8 9 5 4 429:376 53 14 Поб. 1
6 Велбъжд 2002 (12) 5 2 3 214:271 7 4 3 1 247:140 7 9 5 4 461:411 50 14 Заг. 1
7 Евробаскет Академик (12) 5 2 3 143:252 7 4 1 3 138:191 5 9 3 6 281:443 -162 12 Заг. 3
8 Рилски спортист (12) -2 4 1 3 117:238 5 5 1 4 129:235 6 9 2 7 246:473 -227 11 Поб. 1
9 Политехника (12) 4 1 3 104:203 5 5 0 5 83:379 5 9 1 8 187:582 -395 10 Заг. 6
10 Костенец 2022 (12) 4 0 4 48:313 4 5 0 5 67:343 5 9 0 9 115:656 -541 9 Заг. 9

Региони за момчета (12) | Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (12) 7 7 0 353:155 14 3 3 0 188:70 6 10 10 0 541:225 316 20 Поб. 10
2 Златоград (12) 3 3 0 129:78 6 7 3 4 214:257 10 10 6 4 343:335 8 16 Поб. 1
3 Атлетик 95 (12) 7 0 7 197:354 7 3 3 0 108:93 6 10 3 7 305:447 -142 13 Заг. 2
4 Марица Кършияка 2012 (12) 3 0 3 93:108 3 7 1 6 185:352 8 10 1 9 278:460 -182 11 Заг. 1

Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".

Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи