Home Away Total
Team Games Total AVG Games Total AVG Games Total AVG
1 Shumen (U 19) 7 200 200 5 12 200 200
2 Minyor 2015 (U 19) 6 8 200 200 14 200 200
3 Dorostol (U 19) 5 200 200 6 11 200 200
4 Balkan (U 19) 6 100 100 6 200 200 12 300 150
5 Septemvri (U 19) 8 100 100 4 12 100 100
6 Beroe (U 19) 12 6 100 100 18 100 100
7 Tundja Yambol (U 19) 5 7 150 75 12 150 75
8 CSKA (U 19) 7 50 50 6 13 50 50
9 Lokomotiv Sofia (U 12) 4 50 50 3 7 50 50
10 Champion 2006 (U 12) -2 4 50 50 3 7 50 50
11 Slavia (U 12) -2 0 6 50 50 6 50 50
12 Academic 17 Sofia (U 12) 3 3 50 50 6 50 50
13 Sports Talents (U 12) 3 4 40 40 7 40 40
14 Champion 2006 (U 15) 4 40 40 1 5 40 40
15 Ahil (U 12) 4 40 40 3 7 40 40
16 CSKA (U 15) 2 4 60 30 6 60 30
17 CSKA (U 17) 6 30 30 2 8 30 30
18 BUBA Basketball (U 17) 5 3 30 30 8 30 30
19 Lokomotiv Sofia (U 15) 2 25 25 3 5 25 25
20 St. George (U 12) 4 3 25 25 7 25 25
21 BUBA Basketball (U 15) 4 25 25 4 25 25 8 50 25
22 Spartak Sofia (U 12) 4 25 25 3 7 25 25
23 Septemvri (U 15) 3 3 50 25 6 50 25
24 Slavia (U 15) 3 45 23 5 8 45 23
25 Septemvri (U 12) -2 4 20 20 3 7 20 20
26 Champion 2006 (U 12) 5 20 20 5 10 20 20
27 BUBA Basketball (U 12) 5 20 20 5 10 20 20
28 Levski (U 12) 5 5 20 20 10 20 20
29 Lyulin (U 12) 4 3 20 20 7 20 20
30 Slavia (U 12) 5 5 20 20 10 20 20
31 Septemvri (U 12) 5 15 15 5 10 15 15
32 CSKA (U 12) 5 5 15 15 10 15 15
33 Sports Talents (U 17) 2 10 10 3 5 10 10
34 Lokomotiv Sofia (U 17) 4 3 10 10 7 10 10
35 Dobrich 93 (U 16) 4 4 8
36 Eurobasket Academic (U 17) 4 4 8
37 Cherno More Ticha (U 17) 5 7 12
38 Beroe (U 12) -2 5 6 11
39 Polytechnica (U 12) 5 6 11
40 Dunav 2007 Ruse (U 13) 4 6 10
41 Dolphin (U 16) 5 5 10
42 Svetkavitsa (U 16) 6 4 10
43 Balkan (U 17) 3 5 8
44 Vihar 2002 (U 14) 3 5 8
45 Balkan (U 13) -2 4 4 8
46 SportBasket GT (U 12) 5 5 10
47 Zlatograd (U 15) 4 4 8
48 Academic 17 Sofia (U 16) 3 4 7
49 Balkan (U 15) 3 3 6
50 Beroe (U 13) 5 6 11
51 Septemvri (U 14) 3 3 6
52 Lyulin (U 14) 3 3 6
53 SportBasket GT (U 16) 4 4 8
54 Spartak Sofia (U 13) 3 3 6
55 Rozova Dolina (U 14) 5 5 10
56 Chernomorets 2014 (U 12) 7 7 14
57 Champion Pleven (U 12) 6 4 10
58 Beroe (U 15) 7 7 14
59 Tundja Yambol (U 14) 8 9 17
60 Sliven 2010 (U 13) 6 5 11
61 Dunav Ruse (U 12) 5 5 10
62 Aleko (U 13) 4 2 6
63 Rilski Sportist (U 12) -2 5 6 11
64 Unstoppable (U 16) 7 7 14
65 Shumen (U 13) 4 5 9
66 Wolves Razgrad (U 15) 5 5 10
67 Hebar (U 19) 5 4 9
68 Spartak Sofia (U 16) 5 5 10
69 Velbazhd 2002 (U 12) 6 5 11
70 Spartak Pleven (U 17) 3 5 8
71 VarnaBasket (U 12) 5 5 10
72 Lokomotiv G. O. (U 12) 4 6 10
73 Vihar Aytos (U 14) 5 5 10
74 BUBA Basketball (U 19) 6 6 12
75 Septemvri (U 16) -2 4 3 7
76 Ahil (U 19) 2 2 4
77 Spartak Pleven (U 16) -2 6 7 13
78 Chardafon Orlovets (U 12) 6 4 10
79 Spartak Pleven (U 13) 7 5 12
80 Academic Bultex 99 (U 16) 5 5 10
81 Chardafon Orlovets (U 13) 4 6 10
82 Rakovski (U 14) 4 4 8
83 Vidabasket (U 17) 3 2 5
84 Svetkavitsa (U 12) 5 5 10
85 Rozova Dolina (U 17) 6 4 10
86 Sliven 2010 (U 16) 7 7 14
87 Vihar 2002 (U 12) 5 5 10
88 Slavia (U 13) 3 3 6
89 Septemvri (U 16) 4 7 11
90 Slavia (U 17) 4 4 8
91 Dorostol (U 14) 5 4 9
92 Polytechnica (U 17) 2 3 5
93 Shumen (U 12) 4 4 8
94 Maritsa Karshiaka 2012 (U 15) 5 2 7
95 Etar 49 (U 16) -2 3 3 6
96 Minyor 2015 (U 14) 4 5 9
97 Velbazhd 2002 (U 16) 4 5 9
98 Levski (U 14) 4 5 9
99 Shumen (U 17) 5 7 12
100 Shumen (U 14) 5 6 11
101 Rozova Dolina (U 15) 6 5 11
102 Cherno More Ticha (U 12) -2 4 4 8
103 Unstoppable (U 12) 2 2 4
104 Sveti Vlas (U 12) 7 7 14
105 Levski (U 19) 6 6 12
106 Tundja Yambol (U 15) 5 5 10
107 Rilski Sportist (U 14) 6 6 12
108 Pravets (U 19) 3 3 6
109 Balkan (U 12) 7 6 13
110 Sharks Shabla (U 14) 4 3 7
111 Zlatograd (U 12) 3 7 10
112 Rilski Sportist (U 13) 8 4 12
113 Cherno More Ticha (U 19) 6 6 12
114 Dorostol (U 15) 5 5 10
115 Beroe (U 14) 5 5 10
116 Svetkavitsa (U 15) 5 5 10
117 Beroe (U 16) -2 7 7 14
118 Eurobasket Academic (U 12) 6 5 11
119 Star Basket (U 12) 5 5 10
120 Cherno More Ticha (U 13) 4 5 9
121 Haskovo (U 16) 5 5 10
122 Spartak Sofia (U 17) 3 2 5
123 Spartak Pleven (U 19) -2 6 6 12
124 Chardafon Orlovets (U 19) 4 8 12
125 Sports Talents (U 16) 4 3 7
126 Tundja Yambol (U 13) 6 5 11
127 Levski (U 16) 5 2 7
128 Rilski Sportist (U 15) 2 4 6
129 Haskovo (U 13) 4 6 10
130 Etar 49 (U 14) 6 4 10
131 Dunav Ruse (U 15) 5 5 10
132 Chavdar Troyan (U 12) 5 5 10
133 Vihar Aytos (U 17) 6 6 12
134 Academic Plovdiv (U 19) -2 5 4 9
135 Minyor 2015 (U 12) 7 6 13
136 BUBA Basketball (U 13) 4 4 8
137 Slavia (U 16) 8 4 12
138 Cherno More Ticha (U 14) 5 5 10
139 Eurobasket Academic (U 15) 3 3 6
140 Champion 2006 (U 14) 5 5 10
141 Unstoppable (U 17) 7 5 12
142 Tundja Yambol (U 12) -2 3 2 5
143 Chernomorets Balchik (U 19) 3 4 7
144 CSKA (U 16) 5 4 9
145 Shumen (U 16) 5 5 10
146 Academic Bultex 99 (U 17) 4 4 8
147 SportBasket GT (U 14) 4 3 7
148 Kostenets 2022 (U 15) 1 3 4
149 Rozova Dolina (U 12) 6 5 11
150 Trakia (U 15) 4 4 8
151 Olympia Basket (U 14) 4 3 7
152 Minyor 2015 (U 16) 3 5 8
153 Hebar (U 13) 6 4 10
154 BUBA Basketball (U 14) 5 5 10
155 St. George (U 14) 3 3 6
156 Vihar 2002 (U 16) 4 4 8
157 Chernomorets (U 16) 7 7 14
158 Lokomotiv G. O. (U 14) 6 2 8
159 Balkan (U 13) 4 6 10
160 Rilski Sportist (U 19) 6 6 12
161 Cherno More Ticha (U 15) 4 6 10
162 Sliven Basket (U 14) 8 8 16
163 Dunav 2007 Ruse (U 16) 6 7 13
164 Rositsa Pavlikeni (U 13) 2 4 6
165 Chernomorets (U 12) 7 7 14
166 Star Basket (U 16) 6 4 10
167 Unstoppable (U 13) 6 5 11
168 Slavia (U 19) 4 5 9
169 Spartak Pleven (U 15) 6 4 10
170 Haskovo (U 19) 3 7 10
171 Kostenets 2022 (U 12) 5 6 11
172 Beroe (U 12) 6 5 11
173 Dunav 2007 Ruse (U 17) 5 3 8
174 Tundja Yambol (U 19) -2 3 2 5
175 Star Basket (U 19) 3 4 7
176 Spartak Varna (U 14) 4 4 8
177 Dolphin (U 19) 7 7 14
178 Rozova Dolina (U 13) 6 7 13
179 Dunav Ruse (U 19) 6 6 12
180 Lyulin (U 16) 3 4 7
181 Rilski Sportist (U 12) 7 6 13
182 Montana 2003 (U 16) 5 4 9
183 Chardafon Orlovets (U 14) 4 6 10
184 Olympia Basket (U 16) 3 4 7
185 3.6.9. Basketball Club (U 19) 4 8 12
186 BUBA Basketball (U 16) 5 5 10
187 Lokomotiv G. O. (U 13) 7 3 10
188 Vihren (U 12) 6 7 13
189 Chavdar Troyan (U 19) 6 8 14
190 Vidabasket (U 15) 3 2 5
191 Cherno More Ticha (U 12) 5 5 10
192 Dunav 2007 Ruse (U 19) 8 5 13
193 Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) 3 7 10
194 Svetkavitsa (U 13) 5 4 9
195 Chavdar Troyan (U 16) 7 6 13
196 Svetkavitsa (U 14) 6 6 12
197 Velbazhd 2002 (U 13) 6 4 10
198 Ahil (U 14) 3 3 6
199 Maritsa Karshiaka 2012 (U 15) -2 4 4 8
200 Dunav Ruse (U 12) -2 4 4 8
201 Unstoppable (U 12) -2 5 5 10
202 Wolves Razgrad (U 14) 5 4 9
203 Cherno More Ticha (U 16) 5 5 10
204 CSKA (U 14) 5 4 9
205 Wolves Razgrad (U 17) 6 4 10
206 Etar 49 (U 16) 3 3 6
207 St. George (U 13) 4 3 7
208 Eurobasket Academic (U 19) 5 4 9
209 Dolphin (U 16) -2 6 7 13
210 Wolves Razgrad (U 12) 4 4 8
211 Dolphin (U 15) 6 6 12
212 Chernomorets (U 14) 8 7 15
213 Tundja Yambol (U 17) 6 6 12
214 Tundja Yambol (U 12) 5 6 11
215 Dimitrovgrad 2020 (U 13) 4 6 10
216 Maritsa Karshiaka 2012 (U 19) 5 4 9
217 Unstoppable (U 19) 5 4 9
218 Etar 49 (U 19) 5 7 12
219 Unstoppable (U 15) 5 5 10
220 Tundja Yambol (U 16) 5 5 10
221 Chavdar Troyan (U 15) 5 5 10
222 Dorostol (U 12) 5 5 10
223 Wolves Razgrad (U 16) 4 7 11
224 VarnaBasket (U 14) 3 4 7
225 Dunav 2007 Ruse (U 12) 5 5 10
226 Dolphin (U 13) 6 5 11
227 Academic Bultex 99 (U 14) 4 4 8
228 Slavia 1921 (U 19) 2 2 4
229 Chardafon Orlovets (U 16) 4 4 8
230 Sports Talents (U 14) 3 3 6
231 Dorostol (U 13) 4 5 9
232 Rilski Sportist (U 16) 5 4 9
233 Dimitrovgrad 2020 (U 19) 4 5 9
234 Spartak Pleven (U 14) 2 6 8
235 Lyulin team 27 (U 14) 3 3 6
236 Academic Bultex 99 (U 12) 7 3 10
237 Sliven 2010 (U 17) 5 5 10
238 Chernomorets Balchik (U 14) 4 4 8
239 Unstoppable 2 2 4
240 Academic Bultex 99 (U 13) 5 3 8
241 Spartak Pleven (U 16) 7 6 13
242 Dunav Ruse (U 14) 3 4 7
243 Polytechnica (U 13) 4 6 10
244 Chavdar Troyan (U 14) 5 4 9
245 Hebar (U 15) 3 2 5
246 Dunav 2007 Ruse (U 14) 6 6 12
247 Vihren (U 14) 4 5 9
248 Balkan (U 16) 4 4 8
249 Slavia (U 14) 5 5 10
250 Minyor 2015 (U 17) 1 6 7
251 Dobrich 93 (U 14) 4 3 7
252 Aleko (U 15) 4 2 6
253 Sliven Basket (U 12) 5 6 11
254 Unstoppable (U 14) 8 6 14
255 Vihar Aytos (U 12) 7 7 14
256 Minyor 2015 (U 13) 5 8 13
257 Balkan (U 14) 4 4 8
258 Sliven 2010 (U 15) 5 6 11
259 Lokomotiv Sofia (U 19) 7 3 10
260 CSKA (U 13) 4 4 8
261 Spartak Pleven (U 19) 7 7 14
262 Shumen (U 15) 5 5 10
263 Dolphin (U 14) 5 7 12
264 Dunav 2007 Ruse (U 15) 4 6 10
265 Dolphin (U 12) 7 7 14
266 Chernomorets (U 13) 4 5 9
267 Spartak Pleven (U 12) 4 6 10
268 Star Basket (U 14) 3 4 7
269 Dunav Ruse (U 13) 5 4 9
270 Academic Bultex 99 (U 19) 8 6 14
271 Champion 2006 (U 13) 4 4 8
272 Hebar (U 16) 5 5 10
273 Ahil (U 16) 5 5 10
274 Lokomotiv G. O. (U 17) 2 4 6
275 Athletic 95 (U 12) 7 3 10
276 Sports Talents (U 19) 3 6 9
277 Spartak Varna (U 12) 5 5 10
278 Svetkavitsa (U 19) 5 5 10
279 Minyor 2015 (U 15) 4 3 7
280 Spartak Sofia (U 16) -2 3 5 8
281 Sportist 1959 Svoge (U 12) 6 7 13
282 Polytechnica (U 16) 4 5 9
283 Eurobasket Academic (U 14) 5 4 9
284 Lokomotiv Sofia (U 14) 3 3 6
285 Levski (U 13) 4 4 8
286 Beroe (U 16) 8 8 16
287 Chavdar Troyan (U 13) 2 4 6
Other News
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи