Girls (U 12) Regions | Vitosha region |
1 Round |
02-11-2019 |
Lokomotiv Sofia (U 12) -2 Slavia (U 12) |
Slavia Sofia |
7 89 |
|
02-11-2019 |
Levski (U 12) Septemvri 97 (U 12) |
Slavia Sofia |
93 13 |
|
26-01-2020 |
Champion 2006 (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Triaditsa Sofia |
10 66 |
|
2 Round |
16-11-2019 |
Champion 2006 (U 12) Septemvri 97 (U 12) |
50th Middle School Sofia |
37 30 |
|
16-11-2019 |
Levski (U 12) Slavia (U 12) |
50th Middle School Sofia |
81 11 |
|
3 Round |
23-11-2019 |
Lokomotiv Sofia (U 12) -2 Champion 2006 (U 12) |
50th Middle School Sofia |
3 56 |
|
23-11-2019 |
Slavia (U 12) Septemvri 97 (U 12) |
50th Middle School Sofia |
44 46 |
|
23-11-2019 |
Levski (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
50th Middle School Sofia |
75 31 |
|
4 Round |
07-12-2019 |
Lokomotiv Sofia (U 12) -2 Septemvri 97 (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
11 88 |
|
07-12-2019 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Slavia (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
55 21 |
|
07-12-2019 |
Levski (U 12) Champion 2006 (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
55 13 |
|
5 Round |
14-12-2019 |
Slavia (U 12) Champion 2006 (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
14 33 |
|
14-12-2019 |
Lokomotiv Sofia (U 12) -2 Levski (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
5 110 |
|
14-12-2019 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Septemvri 97 (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
50 27 |
|
6 Round |
01-02-2020 |
Slavia (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) -2 |
Septemvri Sofia |
63 4 |
|
01-02-2020 |
Septemvri 97 (U 12) Levski (U 12) |
Septemvri Sofia |
45 74 |
|
01-02-2020 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Champion 2006 (U 12) |
Septemvri Sofia |
47 25 |
|
7 Round |
15-02-2020 |
Septemvri 97 (U 12) Champion 2006 (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
32 46 |
|
15-02-2020 |
Slavia (U 12) Levski (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
25 48 |
|
8 Round |
|
Septemvri 97 (U 12) Slavia (U 12) |
50th Middle School Sofia |
0 0 |
|
|
Lokomotiv Sofia (U 12) -2 Champion 2006 (U 12) |
50th Middle School Sofia |
0 0 |
|
|
Levski (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
50th Middle School Sofia |
0 0 |
|
9 Round |
28-03-2020 |
Septemvri 97 (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) -2 |
Lokomotiv Sofia |
0 0 |
отл. |
28-03-2020 |
Levski (U 12) Champion 2006 (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
0 0 |
отл. |
28-03-2020 |
Slavia (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
0 0 |
отл. |
10 Round |
04-04-2020 |
Septemvri 97 (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Septemvri Sofia |
0 0 |
отл. |
04-04-2020 |
Levski (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) -2 |
Septemvri Sofia |
0 0 |
отл. |
04-04-2020 |
Slavia (U 12) Champion 2006 (U 12) |
September 15th Valjevo |
0 0 |
отл. |
Girls (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 1/5 Place |
1 Round |
05-02-2020 |
Wolves Razgrad (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
14 73 |
|
05-02-2020 |
Spartak Varna (U 12) Shumen (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
31 46 |
|
05-02-2020 |
Dunav Ruse (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
32 21 |
|
05-02-2020 |
Spartak Varna (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
18 53 |
|
05-02-2020 |
Shumen (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
32 24 |
|
2 Round |
06-03-2020 |
Shumen (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Mladost Shumen |
73 46 |
|
06-03-2020 |
Dunav Ruse (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Mladost Shumen |
54 19 |
|
06-03-2020 |
Svetkavitsa (U 12) Shumen (U 12) |
Mladost Shumen |
80 53 |
|
06-03-2020 |
Wolves Razgrad (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Mladost Shumen |
57 31 |
|
06-03-2020 |
Svetkavitsa (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Mladost Shumen |
45 41 |
|
Girls (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 6/10 Place |
1 Round |
31-01-2020 |
Vihar 2002 (U 12) Unstoppable (U 12) |
Lokomotiv Varna |
12 26 |
|
31-01-2020 |
Spartak Pleven (U 12) Cherno More Odessos (U 12) |
Lokomotiv Varna |
27 30 |
|
31-01-2020 |
Preslav (U 12) Unstoppable (U 12) |
Lokomotiv Varna |
56 10 |
|
31-01-2020 |
Spartak Pleven (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Lokomotiv Varna |
83 7 |
|
31-01-2020 |
Cherno More Odessos (U 12) Preslav (U 12) |
Lokomotiv Varna |
33 20 |
|
2 Round |
28-02-2020 |
Cherno More Odessos (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
59 9 |
|
28-02-2020 |
Preslav (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
16 28 |
|
28-02-2020 |
Unstoppable (U 12) Cherno More Odessos (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
12 46 |
|
28-02-2020 |
Vihar 2002 (U 12) Preslav (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
4 49 |
|
28-02-2020 |
Unstoppable (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
17 50 |
|
Girls (U 12) Regions | Dobrudja region, Group A |
1 Round |
27-10-2019 |
Cherno More Odessos (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Lokomotiv Varna |
24 26 |
|
27-10-2019 |
Vihar 2002 (U 12) Shumen (U 12) |
Lokomotiv Varna |
14 58 |
|
27-10-2019 |
Unstoppable (U 12) Cherno More Odessos (U 12) |
Lokomotiv Varna |
8 35 |
|
27-10-2019 |
Spartak Varna (U 12) Shumen (U 12) |
Lokomotiv Varna |
18 48 |
|
27-10-2019 |
Unstoppable (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Lokomotiv Varna |
26 24 |
|
2 Round |
23-11-2019 |
Shumen (U 12) Unstoppable (U 12) |
Mladost Shumen |
80 11 |
|
23-11-2019 |
Cherno More Odessos (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Mladost Shumen |
49 4 |
|
23-11-2019 |
Spartak Varna (U 12) Unstoppable (U 12) |
Mladost Shumen |
35 16 |
|
23-11-2019 |
Shumen (U 12) Cherno More Odessos (U 12) |
Mladost Shumen |
69 16 |
|
23-11-2019 |
Vihar 2002 (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Mladost Shumen |
5 55 |
|
Girls (U 12) Regions | Dobrudja region, Group B |
1 Round |
23-10-2019 |
Svetkavitsa (U 12) Preslav (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
57 9 |
|
23-10-2019 |
Wolves Razgrad (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
39 9 |
|
23-10-2019 |
Dunav Ruse (U 12) Preslav (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
26 10 |
|
23-10-2019 |
Spartak Pleven (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
16 43 |
|
23-10-2019 |
Wolves Razgrad (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
26 7 |
|
2 Round |
04-12-2019 |
Dunav Ruse (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Dunav Ruse |
31 39 |
|
04-12-2019 |
Preslav (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Dunav Ruse |
12 22 |
|
04-12-2019 |
Svetkavitsa (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Dunav Ruse |
29 45 |
|
04-12-2019 |
Spartak Pleven (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Dunav Ruse |
18 34 |
|
04-12-2019 |
Preslav (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Dunav Ruse |
18 31 |
|
Girls (U 12) Regions | Zagore region, 1/4 Place |
1 Round |
23-02-2020 |
Asenovets 2005 (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Asenovets Asenovgrad |
56 54 |
|
23-02-2020 |
Tony 7 Sliven (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Asenovets Asenovgrad |
10 57 |
|
2 Round |
23-02-2020 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Asenovets Asenovgrad |
57 14 |
|
23-02-2020 |
Chernomorets 2014 (U 12) Asenovets 2005 (U 12) |
Asenovets Asenovgrad |
48 70 |
|
3 Round |
|
Chernomorets 2014 (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
0 0 |
отл. |
|
Asenovets 2005 (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
0 0 |
отл. |
4 Round |
|
Tony 7 Sliven (U 12) Asenovets 2005 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
0 0 |
отл. |
|
Beroe Stara Zagora (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
0 0 |
отл. |
5 Round |
29-03-2020 |
Chernomorets 2014 (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
0 0 |
отл. |
29-03-2020 |
Tony 7 Sliven (U 12) Asenovets 2005 (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
0 0 |
отл. |
6 Round |
29-03-2020 |
Asenovets 2005 (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
0 0 |
отл. |
29-03-2020 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
0 0 |
отл. |
Girls (U 12) Regions | Zagore region, 5/7 Place |
1 Round |
22-02-2020 |
Lokomotiv St. Z. (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
42 37 |
|
22-02-2020 |
Vihar Aytos (U 12) Nesebar (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
25 61 |
|
22-02-2020 |
Nesebar (U 12) Lokomotiv St. Z. (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
46 31 |
|
2 Round |
28-03-2020 |
Nesebar (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Aetos Aytos |
0 0 |
отл. |
28-03-2020 |
Lokomotiv St. Z. (U 12) Nesebar (U 12) |
Aetos Aytos |
0 0 |
отл. |
28-03-2020 |
Vihar Aytos (U 12) Lokomotiv St. Z. (U 12) |
Aetos Aytos |
0 0 |
отл. |
Girls (U 12) Regions | Zagore region, Group A |
1 Round |
26-10-2019 |
Lokomotiv St. Z. (U 12) Asenovets 2005 (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
17 110 |
|
26-10-2019 |
Asenovets 2005 (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
80 42 |
|
26-10-2019 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Lokomotiv St. Z. (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
73 4 |
|
2 Round |
16-11-2019 |
Asenovets 2005 (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Asenovets Asenovgrad |
69 34 |
|
16-11-2019 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Lokomotiv St. Z. (U 12) |
Asenovets Asenovgrad |
59 12 |
|
16-11-2019 |
Lokomotiv St. Z. (U 12) Asenovets 2005 (U 12) |
Asenovets Asenovgrad |
6 106 |
|
3 Round |
07-12-2019 |
Asenovets 2005 (U 12) Lokomotiv St. Z. (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
113 8 |
|
07-12-2019 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Asenovets 2005 (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
40 60 |
|
07-12-2019 |
Lokomotiv St. Z. (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
14 47 |
|
Girls (U 12) Regions | Zagore region, Group B |
1 Round |
10-11-2019 |
Tony 7 Sliven (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
73 32 |
|
10-11-2019 |
Nesebar (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
35 70 |
|
2 Round |
10-11-2019 |
Vihar Aytos (U 12) Nesebar (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
35 55 |
|
10-11-2019 |
Chernomorets 2014 (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
71 45 |
|
3 Round |
26-01-2020 |
Nesebar (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
18 37 |
|
26-01-2020 |
Chernomorets 2014 (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
57 25 |
|
4 Round |
26-01-2020 |
Tony 7 Sliven (U 12) Nesebar (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
30 24 |
|
26-01-2020 |
Vihar Aytos (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
31 41 |
|
5 Round |
12-01-2020 |
Nesebar (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
9 38 |
|
12-01-2020 |
Vihar Aytos (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
25 32 |
|
6 Round |
12-01-2020 |
Tony 7 Sliven (U 12) Nesebar (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
39 31 |
|
12-01-2020 |
Chernomorets 2014 (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
72 11 |
|
Girls (U 12) Regions | Rila region, 1/4 Place |
1 Round |
15-02-2020 |
Rilski Sportist (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
79 12 |
|
15-02-2020 |
Pirin Gotse Delchev (U 12) Yavorov (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
44 28 |
|
2 Round |
15-02-2020 |
Minyor 2015 (U 12) Pirin Gotse Delchev (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
13 60 |
|
15-02-2020 |
Yavorov (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
16 64 |
|
3 Round |
|
Minyor 2015 (U 12) Yavorov (U 12) |
Krakra Pernik |
0 0 |
10.00 |
|
Rilski Sportist (U 12) Pirin Gotse Delchev (U 12) |
Krakra Pernik |
0 0 |
11.30 |
4 Round |
|
Yavorov (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Krakra Pernik |
0 0 |
13.30 |
|
Pirin Gotse Delchev (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Krakra Pernik |
0 0 |
15.00 |
5 Round |
04-04-2020 |
Yavorov (U 12) Pirin Gotse Delchev (U 12) |
Nevrokop Arena Gotse Delchev |
0 0 |
отл. |
04-04-2020 |
Rilski Sportist (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Nevrokop Arena Gotse Delchev |
0 0 |
отл. |
6 Round |
04-04-2020 |
Pirin Gotse Delchev (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Nevrokop Arena Gotse Delchev |
0 0 |
отл. |
04-04-2020 |
Minyor 2015 (U 12) Yavorov (U 12) |
Nevrokop Arena Gotse Delchev |
0 0 |
отл. |
Girls (U 12) Regions | Rila region, 5/8 Place |
1 Round |
|
Pirin Temkov (U 12) Pirin Blagoevgrad (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
0 0 |
09.30 |
|
Montana 2003 (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Skaptopara Blagoevgrad |
0 0 |
11.00 |
2 Round |
|
Pirin Temkov (U 12) Montana 2003 (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
0 0 |
13.00 |
|
Rilski Sportist (U 12) -2 Pirin Blagoevgrad (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
0 0 |
14.30 |
3 Round |
21-03-2020 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Pirin Temkov (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
0 0 |
отл. |
21-03-2020 |
Montana 2003 (U 12) Pirin Blagoevgrad (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
0 0 |
отл. |
4 Round |
21-03-2020 |
Pirin Temkov (U 12) Montana 2003 (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
0 0 |
отл. |
21-03-2020 |
Pirin Blagoevgrad (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Arena Samokov Samokov |
0 0 |
отл. |
5 Round |
05-04-2020 |
Montana 2003 (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Mladost Montana |
0 0 |
отл. |
05-04-2020 |
Pirin Blagoevgrad (U 12) Pirin Temkov (U 12) |
Mladost Montana |
0 0 |
отл. |
6 Round |
05-04-2020 |
Pirin Temkov (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Mladost Montana |
0 0 |
отл. |
05-04-2020 |
Montana 2003 (U 12) Pirin Blagoevgrad (U 12) |
Mladost Montana |
0 0 |
отл. |
Girls (U 12) Regions | Rila region |
1 Round |
13-10-2019 |
Montana 2003 (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Mladost Montana |
8 37 |
|
13-10-2019 |
Minyor 2015 (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Mladost Montana |
8 76 |
|
13-10-2019 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Minyor 2015 (U 12) |
Mladost Montana |
8 26 |
|
13-10-2019 |
Rilski Sportist (U 12) Montana 2003 (U 12) |
Mladost Montana |
90 2 |
|
2 Round |
26-10-2019 |
Pirin Blagoevgrad (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
14 62 |
|
26-10-2019 |
Pirin Temkov (U 12) Montana 2003 (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
44 8 |
|
26-10-2019 |
Montana 2003 (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
8 67 |
|
26-10-2019 |
Pirin Blagoevgrad (U 12) Pirin Temkov (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
19 37 |
|
3 Round |
02-11-2019 |
Pirin Gotse Delchev (U 12) Pirin Blagoevgrad (U 12) |
Nevrokop Arena Gotse Delchev |
61 8 |
|
02-11-2019 |
Yavorov (U 12) Pirin Temkov (U 12) |
Nevrokop Arena Gotse Delchev |
50 11 |
|
02-11-2019 |
Pirin Blagoevgrad (U 12) Yavorov (U 12) |
Nevrokop Arena Gotse Delchev |
12 56 |
|
02-11-2019 |
Pirin Temkov (U 12) Pirin Gotse Delchev (U 12) |
Nevrokop Arena Gotse Delchev |
16 76 |
|
4 Round |
10-11-2019 |
Rilski Sportist (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Arena Samokov Samokov |
23 16 |
|
10-11-2019 |
Pirin Gotse Delchev (U 12) Yavorov (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
32 20 |
|
10-11-2019 |
Yavorov (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Arena Samokov Samokov |
51 23 |
|
10-11-2019 |
Rilski Sportist (U 12) Pirin Gotse Delchev (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
49 14 |
|
5 Round |
23-11-2019 |
Minyor 2015 (U 12) Pirin Gotse Delchev (U 12) |
Krakra Pernik |
11 61 |
|
23-11-2019 |
Montana 2003 (U 12) Yavorov (U 12) |
Krakra Pernik |
2 62 |
|
23-11-2019 |
Pirin Gotse Delchev (U 12) Montana 2003 (U 12) |
Krakra Pernik |
65 2 |
|
23-11-2019 |
Yavorov (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Krakra Pernik |
65 25 |
|
6 Round |
30-11-2019 |
Pirin Temkov (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Skaptopara Blagoevgrad |
38 36 |
|
30-11-2019 |
Pirin Blagoevgrad (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
3 85 |
|
30-11-2019 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Pirin Blagoevgrad (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
37 23 |
|
30-11-2019 |
Rilski Sportist (U 12) Pirin Temkov (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
77 4 |
|
7 Round |
08-12-2019 |
Minyor 2015 (U 12) Pirin Temkov (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
60 14 |
|
08-12-2019 |
Pirin Blagoevgrad (U 12) Montana 2003 (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
17 27 |
|
08-12-2019 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Pirin Gotse Delchev (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
25 68 |
|
08-12-2019 |
Yavorov (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
12 60 |
|