Костадинов и Палмер тръгнаха с поражение в Испания

(сн. Instagram)
11-10-2021 09:49 | BGbasket.com

Константин Костадинов и новият му тим Палмер загубиха като домакини на Мелила с 61:69 на старта на първенството във втора дивизия в Испания – Leb Oro. Гостите натрупаха аванс още в първите минути, а на почивката изоставаха с 23:43. Със силна трета четвърт – 23:10, Костадинов и съотборниците му се върнаха в мача, но не успяха да осъществят пълен обрат.

За близо 14 минути на терена Константин Костадинов се отчете с 2 точки, 1 борба и 1 открадната топка. За 18-годишния Договорът с Палмер Алма Медитеранеа Палма е първи професионален в кариерата на 18-годишния българин след като той прекара няколко години в школата на Реал Мадрид.

Във вторник вечер отборът на Палмер гостува на Гранада, а на 17-и октомври следва домакинство на Естудиантес.

Тагове: Константин Костадинов, Палмер