03-07-2022
Световно първенство 2023 мъже | Квалификации (Първа фаза), група A
Сърбия
Белгия
Чаир
Ниш
22.00
04-07-2022
Финали за момчета (14) | Полуфинали
ЦСКА (14)
Славия (14)
Христо Борисов
Варна
17.00
Черно море Тича (14)
БУБА баскетбол (14)
Христо Борисов
Варна
19.00
Финали за момчета (14) | Мачове за 5/8 място
Балкан (14)
Шумен (14)
Христо Борисов
Варна
13.00
Делфин (14)
Спартак Плевен (14)
Христо Борисов
Варна
15.00
Финали за момичета (14) | Група A
Левски (14)
Черноморец (14)
Арена Самоков
Самоков
09.00
Дунав Русе (14)
Черноморец 2014 (14)
Арена Самоков
Самоков
10.45
Светкавица (14)
Рилски спортист (14)
Арена Самоков
Самоков
12.30
Дунав Русе (14)
Левски (14)
Арена Самоков
Самоков
14.15
Рилски спортист (14)
Черноморец (14)
Арена Самоков
Самоков
16.00
Черноморец 2014 (14)
Светкавица (14)
Арена Самоков
Самоков
17.45
Финали за момичета (14) | Група B
Септември 97 (14)
Черно море Одесос (14)
ЧСУ Свети Георги
София
09.00
Локомотив София (14)
Пирин Гоце Делчев (14)
ЧСУ Свети Георги
София
10.45
Вълци Разград (14)
Берое Стара Загора (14)
ЧСУ Свети Георги
София
12.30
Локомотив София (14)
Септември 97 (14)
ЧСУ Свети Георги
София
14.15
Берое Стара Загора (14)
Черно море Одесос (14)
ЧСУ Свети Георги
София
16.00
Пирин Гоце Делчев (14)
Вълци Разград (14)
ЧСУ Свети Георги
София
17.45
Световно първенство 2023 мъже | Квалификации (Първа фаза), група E
Португалия
Черна гора
Павиляо Мултиузош
Одивелаш
21.00
Франция
Унгария
Вандепас
Ла Рош сюр Йон
21.30
Световно първенство 2023 мъже | Квалификации (Първа фаза), група F
Литва
Чехия
Швитурио Арена
Клайпеда
19.30
Босна и Херцеговина
България
Мирза Делибашич
Сараево
21.00
Световно първенство 2023 мъже | Квалификации (Първа фаза), група G
Грузия
Испания
Дворец на спорта
Тбилиси
18.00
Северна Македония
Украйна
Борис Трайковски
Скопие
19.00
Световно първенство 2023 мъже | Квалификации (Първа фаза), група H
Нидерландия
Италия
Топспортсентрум
Алмере
20.30
Приятелски срещи | Младежи (20)
България (20)
Северна Македония (20)
Триадица
София
12.00
05-07-2022
Финали за момичета (14) | Група A
Левски (14)
Рилски спортист (14)
Арена Самоков
Самоков
09.00
Светкавица (14)
Дунав Русе (14)
Арена Самоков
Самоков
10.45
Черноморец (14)
Черноморец 2014 (14)
Арена Самоков
Самоков
12.30
Светкавица (14)
Левски (14)
Арена Самоков
Самоков
14.15
Черноморец 2014 (14)
Рилски спортист (14)
Арена Самоков
Самоков
16.00
Дунав Русе (14)
Черноморец (14)
Арена Самоков
Самоков
17.45
Финали за момичета (14) | Група B
Септември 97 (14)
Берое Стара Загора (14)
ЧСУ Свети Георги
София
09.00
Вълци Разград (14)
Локомотив София (14)
ЧСУ Свети Георги
София
10.45
Черно море Одесос (14)
Пирин Гоце Делчев (14)
ЧСУ Свети Георги
София
12.30
Вълци Разград (14)
Септември 97 (14)
ЧСУ Свети Георги
София
14.15
Пирин Гоце Делчев (14)
Берое Стара Загора (14)
ЧСУ Свети Георги
София
16.00
Локомотив София (14)
Черно море Одесос (14)
ЧСУ Свети Георги
София
17.45
07-07-2022
Световно първенство 2023 мъже | Квалификации (Първа фаза), група G
Украйна
Испания
Арена Рига
Рига
19.00
08-07-2022
Евробаскет 2022 жени (20) | Дивизия A (Група A)
Унгария (20)
Чехия (20)
Арена Шопрон
Шопрон
19.00
Франция (20)
Нидерландия (20)
Арена Шопрон 2
Шопрон
20.45
Евробаскет 2022 жени (20) | Дивизия A (Група B)
Италия (20)
Швеция (20)
Арена Шопрон
Шопрон
16.45
Белгия (20)
Финландия (20)
Арена Шопрон
Шопрон
21.15
Евробаскет 2022 жени (20) | Дивизия A (Група C)
Испания (20)
Литва (20)
Арена Шопрон
Шопрон
14.30
Полша (20)
България (20)
Арена Шопрон 2
Шопрон
18.30
Евробаскет 2022 жени (20) | Дивизия A (Група D)
Сърбия (20)
Латвия (20)
Арена Шопрон 2
Шопрон
14.00
Португалия (20)
Ирландия (20)
Арена Шопрон 2
Шопрон
16.15
09-07-2022
Евробаскет 2022 жени (20) | Дивизия A (Група A)
Нидерландия (20)
Унгария (20)
Арена Шопрон
Шопрон
19.00
Чехия (20)
Франция (20)
Арена Шопрон 2
Шопрон
20.45
Евробаскет 2022 жени (20) | Дивизия A (Група B)
Швеция (20)
Белгия (20)
Арена Шопрон 2
Шопрон
16.15
Финландия (20)
Италия (20)
Арена Шопрон
Шопрон
21.15
Евробаскет 2022 жени (20) | Дивизия A (Група C)
Литва (20)
Полша (20)
Арена Шопрон
Шопрон
14.30
България (20)
Испания (20)
Арена Шопрон
Шопрон
16.45
Евробаскет 2022 жени (20) | Дивизия A (Група D)
Латвия (20)
Португалия (20)
Арена Шопрон 2
Шопрон
14.00
Ирландия (20)
Сърбия (20)
Арена Шопрон 2
Шопрон
18.30
10-07-2022
Приятелски срещи | Младежи (20)
България (20)
Румъния (20)
Триадица
София
18.00
Евробаскет 2022 жени (20) | Дивизия A (Група A)
Франция (20)
Унгария (20)
Арена Шопрон
Шопрон
19.00
Чехия (20)
Нидерландия (20)
Арена Шопрон
Шопрон
21.15
Евробаскет 2022 жени (20) | Дивизия A (Група B)
Финландия (20)
Швеция (20)
Арена Шопрон 2
Шопрон
18.30
Италия (20)
Белгия (20)
Арена Шопрон 2
Шопрон
20.45
Евробаскет 2022 жени (20) | Дивизия A (Група C)
Испания (20)
Полша (20)
Арена Шопрон 2
Шопрон
14.00
България (20)
Литва (20)
Арена Шопрон 2
Шопрон
16.15
Евробаскет 2022 жени (20) | Дивизия A (Група D)
Сърбия (20)
Португалия (20)
Арена Шопрон
Шопрон
14.30
Ирландия (20)
Латвия (20)
Арена Шопрон
Шопрон
16.45
11-07-2022
Приятелски срещи | Младежи (20)
България (20)
Румъния (20)
Триадица
София
10.00
16-07-2022
Приятелски срещи | Момчета (16)
България (16)
Северна Македония (16)
Арена Сандански
Сандански
18.00
17-07-2022
България (16)
Северна Македония (16)
Арена Сандански
Сандански
10.00
23-07-2022
Приятелски срещи | Момичета (16)
България (16)
Северна Македония (16)
Общинска
Стара Загора
18.00
24-07-2022
България (16)
Северна Македония (16)
Общинска
Стара Загора
10.00
30-07-2022
Евробаскет 2022 девойки (18) | Дивизия B (Група A)
Люксембург (18)
Великобритания (18)
Универсиада
София
13.45
Португалия (18)
Северна Македония (18)
Универсиада
София
16.00
Евробаскет 2022 девойки (18) | Дивизия B (Група B)
Естония (18)
Словения (18)
Триадица
София
13.45
България (18)
Украйна (18)
Универсиада
София
18.15
Евробаскет 2022 девойки (18) | Дивизия B (Група C)
Норвегия (18)
Нидерландия (16)
Триадица
София
16.00
Исландия (18)
Словакия (18)
Универсиада
София
20.30
Евробаскет 2022 девойки (18) | Дивизия B (Група D)
Ирландия (18)
Дания (18)
Триадица
София
18.15
Австрия (18)
Румъния (18)
Триадица
София
20.30
31-07-2022
Евробаскет 2022 девойки (18) | Дивизия B (Група A)
Хърватия (18)
Португалия (18)
Триадица
София
16.15
Северна Македония (18)
Люксембург (18)
Триадица
София
18.30
Евробаскет 2022 девойки (18) | Дивизия B (Група D)
Сърбия (18)
Ирландия (18)
Универсиада
София
16.15
Дания (18)
Австрия (18)
Универсиада
София
18.30
betway
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи
s