18-03-2020
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Балкан
Рилски спортист
Арена Ботевград
Ботевград
отл.
Академик София
Академик Бултекс 99
Спортен комплекс
Правец
отл.
Черноморец
Берое
Бойчо Брънзов
Бургас
отл.
Спартак Плевен
Левски Лукойл
Балканстрой
Плевен
отл.
Черно море Тича
Ямбол
Христо Борисов
Варна
отл.
НБА | Редовен сезон
Детройт Пистънс
Орландо Меджик
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
отл.
Ню Йорк Никс
Шарлът Хорнетс
Медисън Скуеър Гардън
Ню Йорк
отл.
Хюстън Рокетс
Кливланд Кавалиърс
Тойота Център
Хюстън
отл.
Мемфис Гризлис
Оклахома Сити Тъндър
ФедЕксФорум
Мемфис
отл.
Портланд Трейл Блейзърс
Минесота Тимбърулвс
Моуда Център
Портланд
отл.
Сакраменто Кингс
Далас Маверикс
Голдън 1 Център
Сакраменто
отл.
19-03-2020
Елитна група за момчета (16) | Изток (Заключителен етап)
Дунав Русе (16)
Академик Бултекс 99 (16)
Дунав
Русе
отл.
Черно море Тича (16)
Делфин (16)
Дунав
Русе
отл.
Евролига | Редовен сезон
ЦСКА Москва
АСВЕЛ Вильорбан
ДС Мегаспорт
Москва
отл.
Алба Берлин
Панатинайкос
Мерцедес Бенц Арена
Берлин
отл.
Макаби Тел Авив
Зенит Санкт Петербург
Менора Мивтахим Арена
Тел Авив
отл.
Барселона
Химки
Палау Блауграна
Барселона
отл.
НБА | Редовен сезон
Филаделфия 76-ърс
Торонто Раптърс
Уелс Фарго Център
Филаделфия
отл.
Атланта Хоукс
Оклахома Сити Тъндър
Стейт Фарм Арена
Атланта
отл.
Бостън Селтикс
Ню Йорк Никс
ТД Гардън
Бостън
отл.
Индиана Пейсърс
Голдън Стейт Уориърс
Банкърс Лайф Фийлдхаус
Индианаполис
отл.
Бруклин Нетс
Вашингтон Уизардс
Барклис Център
Ню Йорк
отл.
Ню Орлиънс Пеликанс
Сан Антонио Спърс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
отл.
Чикаго Булс
Маями Хийт
Юнайтед Център
Чикаго
отл.
Денвър Нъгетс
ЛА Клипърс
Пепси Център
Денвър
отл.
ЛА Лейкърс
Юта Джаз
Стейпълс Център
Лос Анджелис
отл.
Финикс Сънс
Минесота Тимбърулвс
Толкинг Стик Ризорт Арена
Финикс
отл.
20-03-2020
A група (жени) | Втора петица
Черно море Одесос
НСА
Христо Борисов
Варна
отл.
Елитна група за момчета (16) | Изток (Заключителен етап)
Академик Бултекс 99 (16)
Черно море Тича (16)
Дунав
Русе
отл.
Делфин (16)
Дунав Русе (16)
Дунав
Русе
отл.
Региони за момичета (14) | Добруджа (Заключителен етап), 6/10 място
Вихър 2002 (14)
Ънстопабъл (14)
Добротица
Добрич
отл.
Преслав (14)
Спартак Варна (14)
Добротица
Добрич
отл.
Вихър 2002 (14)
Вълци Разград (14)
Добротица
Добрич
отл.
Ънстопабъл (14)
Преслав (14)
Добротица
Добрич
отл.
Вълци Разград (14)
Спартак Варна (14)
Добротица
Добрич
отл.
Евролига | Редовен сезон
Анадолу Ефес
Саски Баскония
Синан Ердем Доум
Истанбул
отл.
Цървена Звезда
Армани Олимпия Милано
Щарк Арена
Белград
отл.
Байерн Мюнхен
Фенербахче
Ауди Доум
Мюнхен
отл.
Олимпиакос
Реал Мадрид
Олимпийски комплекс Фалиро
Пирея/Атина
отл.
Валенсия
Жалгирис
Фуенте Сан Луис
Валенсия
отл.
НБА | Редовен сезон
Орландо Меджик
Кливланд Кавалиърс
Амуей Център
Орландо
отл.
Шарлът Хорнетс
Филаделфия 76-ърс
Спектрум Център
Шарлът
отл.
Хюстън Рокетс
Сакраменто Кингс
Тойота Център
Хюстън
отл.
Милуоки Бъкс
Мемфис Гризлис
Файсърв Форум
Милуоки
отл.
Портланд Трейл Блейзърс
Далас Маверикс
Моуда Център
Портланд
отл.
21-03-2020
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Спартак Плевен
Ямбол
Балканстрой
Плевен
отл.
Черноморец
Левски Лукойл
Бойчо Брънзов
Бургас
отл.
Берое
Академик София
Общинска
Стара Загора
отл.
Академик Бултекс 99
Балкан
СИЛА
Пловдив
отл.
Рилски спортист
Черно море Тича
Арена Самоков
Самоков
отл.
A група (жени) | Втора петица
Академик Пловдив жени
Септември 97
Олимпиада
Пловдив
отл.
Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон
Шампион 2006 (19)
ЦСКА (19)
Триадица
София
отл.
Левски (19)
Академик София (19)
Триадица
София
отл.
Ахил (19)
Спортни таланти (19)
Триадица
София
отл.
Рилски спортист (19)
БУБА баскетбол (19)
Арена Самоков
Самоков
отл.
I дивизия за юноши (19) | Регион Витоша
Олимпия баскет (19)
Левски (19) -2
отл.
Атлетик (19)
Славия (19)
отл.
I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Мизия, 8/11 място
Спортбаскет ГТ (19)
Кария Шабла (19)
Вапцаров
Генерал Тошево
отл.
Ънстопабъл (19) -2
Добрич 93 (19)
Вапцаров
Генерал Тошево
отл.
I дивизия за момчета (16) | Региони Загоре и Родопи, 1/4 място
Берое (16)
Хасково (16)
Общинска
Стара Загора
отл.
Розова долина (16)
Перущица (16)
Общинска
Стара Загора
отл.
I дивизия за момчета (16) | Регион Рила
Ботев 2012 (16)
Видабаскет (16)
ПМГ Академик Иван Ценов
Враца
отл.
Велбъжд 2002 (16)
Рилски спортист (16) -2
ПМГ Академик Иван Ценов
Враца
отл.
Евробаскет Академик (16)
Ботев 2012 (16)
ПМГ Академик Иван Ценов
Враца
отл.
Видабаскет (16)
Рилски спортист (16) -2
ПМГ Академик Иван Ценов
Враца
отл.
Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Чавдар Троян (14)
Септември (14)
Чавдар
Троян
отл.
Левски (14)
ЦСКА (14)
Триадица
София
отл.
Балкан (14)
БУБА баскетбол (14)
Георги Христов
Ботевград
отл.
Региони за момчета (12) | Загоре, 9/12 място
Сливен баскет (12)
Черноморец (12)
Васил Левски
Сливен
отл.
Розова долина (12)
Делфин (12) -2
Васил Левски
Сливен
отл.
Черноморец (12)
Розова долина (12)
Васил Левски
Сливен
отл.
Делфин (12) -2
Сливен баскет (12)
Васил Левски
Сливен
отл.
Региони за момичета (16) | Витоша и Рила
Септември 97 (16)
Левски (16)
Академик
София
отл.
НСА (16)
Славия (16)
Академик
София
отл.
Шампион 2006 (16)
Локомотив София (16)
Академик
София
отл.
Олимпия баскет (16)
Рилски спортист (16)
Академик
София
отл.
Региони за момичета (14) | Загоре, 1/3 място
Асеновец 2005 (14)
Черноморец 2014 (14)
Асеновец
Асеновград
отл.
Черноморец 2014 (14)
Нефтохимик 2010 (14)
Асеновец
Асеновград
отл.
Нефтохимик 2010 (14)
Асеновец 2005 (14)
Асеновец
Асеновград
отл.
Региони за момичета (14) | Загоре, 4/7 място
Вихър Айтос (14)
Тони 7 (14)
Аетос
Айтос
отл.
Берое Стара Загора (14)
Несебър (14)
Аетос
Айтос
отл.
Тони 7 (14)
Берое Стара Загора (14)
Аетос
Айтос
отл.
Несебър (14)
Вихър Айтос (14)
Аетос
Айтос
отл.
Региони за момичета (12) | Рила, 5/8 място
Рилски спортист (12) -2
Пирин Темков (12)
Арена Самоков
Самоков
отл.
Монтана 2003 (12)
Пирин Благоевград (12)
Арена Самоков
Самоков
отл.
Пирин Темков (12)
Монтана 2003 (12)
Арена Самоков
Самоков
отл.
Пирин Благоевград (12)
Рилски спортист (12) -2
Арена Самоков
Самоков
отл.
НБА | Редовен сезон
Детройт Пистънс
Голдън Стейт Уориърс
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
отл.
Индиана Пейсърс
Маями Хийт
Банкърс Лайф Фийлдхаус
Индианаполис
отл.
Атланта Хоукс
Вашингтон Уизардс
Стейт Фарм Арена
Атланта
отл.
Торонто Раптърс
Бостън Селтикс
Скоушабанк Арена
Торонто
отл.
Оклахома Сити Тъндър
Денвър Нъгетс
Чесапийк Енърджи Арена
Оклахома Сити
отл.
Сан Антонио Спърс
Чикаго Булс
AT&T Център
Сан Антонио
отл.
Юта Джаз
Минесота Тимбърулвс
Вивинт Смарт Хоум Арена
Солт Лейк Сити
отл.
ЛА Клипърс
Финикс Сънс
Стейпълс Център
Лос Анджелис
отл.
22-03-2020
I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Мизия, 1/7 място
Спартак Плевен (19)
Етър 49 (19)
Балканстрой
Плевен
отл.
Дунав Русе (19)
Черно море Тича (19) -2
Балканстрой
Плевен
отл.
Спартак Плевен (19)
Чардафон Орловец (19)
Балканстрой
Плевен
отл.
Етър 49 (19)
Черно море Тича (19) -2
Балканстрой
Плевен
отл.
Чардафон Орловец (19)
Дунав Русе (19)
Балканстрой
Плевен
отл.
Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон
ЦСКА (16)
Левски (16)
Триадица
София
отл.
Балкан (16)
Славия (16)
Георги Христов
Ботевград
отл.
Рилски спортист (16)
БУБА баскетбол (16)
Арена Самоков
Самоков
отл.
Чавдар Троян (16)
Септември (16)
Чавдар
Троян
отл.
I дивизия за момчета (14) | Регион Рила
Миньор 2015 (14)
Спортист 1959 Своге (14)
Кракра
Перник
отл.
Спортист 1959 Своге (14)
Евробаскет Академик (14)
Кракра
Перник
отл.
Евробаскет Академик (14)
Миньор 2015 (14)
Кракра
Перник
отл.
Региони за момчета (12) | Витоша, група A
Левски (12)
ЦСКА (12)
Васил Левски
София
отл.
Банкя 78 (12)
БУБА баскетбол (12)
Васил Левски
София
отл.
Региони за момчета (12) | Витоша, група B
Славия (12) -2
Локомотив София (12)
СЦ Азбуки
София
отл.
Спортни таланти (12)
Академик София (12)
СЦ Азбуки
София
отл.
Ахил (12)
Академик 17 София (12)
СЦ Азбуки
София
отл.
Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 13/16 място
Ънстопабъл (12) -2
Спортбаскет ГТ (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
отл.
Шумен (12) -2
Вихър 2002 (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
отл.
Региони за момчета (12) | Загоре, 5/8 място
Сливен 2010 (12)
Вихър 2002 (12)
Васил Левски
Сливен
отл.
Берое (12) -2
Черноморец 2014 (12)
Васил Левски
Сливен
отл.
Вихър 2002 (12)
Берое (12) -2
Васил Левски
Сливен
отл.
Черноморец 2014 (12)
Сливен 2010 (12)
Васил Левски
Сливен
отл.
НБА | Редовен сезон
Бруклин Нетс
Бостън Селтикс
Барклис Център
Ню Йорк
отл.
Индиана Пейсърс
Кливланд Кавалиърс
Банкърс Лайф Фийлдхаус
Индианаполис
отл.
Орландо Меджик
Сакраменто Кингс
Амуей Център
Орландо
отл.
Филаделфия 76-ърс
Атланта Хоукс
Уелс Фарго Център
Филаделфия
отл.
Шарлът Хорнетс
ЛА Лейкърс
Спектрум Център
Шарлът
отл.
Ню Йорк Никс
Голдън Стейт Уориърс
Медисън Скуеър Гардън
Ню Йорк
отл.
Хюстън Рокетс
Чикаго Булс
Тойота Център
Хюстън
отл.
Вашингтон Уизардс
Милуоки Бъкс
Капитал Уан Арена
Вашингтон
отл.
Мемфис Гризлис
Ню Орлиънс Пеликанс
ФедЕксФорум
Мемфис
отл.
Финикс Сънс
Далас Маверикс
Толкинг Стик Ризорт Арена
Финикс
отл.
23-03-2020
Региони за момчета (13) | Запад, група B
Академик Бултекс 99 (13)
Академик 17 София (13)
Славия
София
отл.
Славия (13)
Аватар (13)
Славия
София
отл.
Региони за девойки (19) | Витоша и Рила
Славия (19)
Шампион 2006 (19)
Триадица
София
отл.
Левски (19)
Септември 97 (19)
Триадица
София
отл.
Балкан (19)
Монтана 2003 (19)
Георги Христов
Ботевград
отл.
НБА | Редовен сезон
Детройт Пистънс
ЛА Лейкърс
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
отл.
Торонто Раптърс
Денвър Нъгетс
Скоушабанк Арена
Торонто
отл.
Ню Орлиънс Пеликанс
Сакраменто Кингс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
отл.
Минесота Тимбърулвс
Портланд Трейл Блейзърс
Таргет Център
Минеаполис
отл.
Сан Антонио Спърс
Юта Джаз
AT&T Център
Сан Антонио
отл.
24-03-2020
Евролига | Редовен сезон
ЦСКА Москва
Макаби Тел Авив
ДС Мегаспорт
Москва
отл.
Жалгирис
Фенербахче
Жалгирио Арена
Каунас
отл.
Олимпиакос
Цървена Звезда
Олимпийски комплекс Фалиро
Пирея/Атина
отл.
Байерн Мюнхен
Алба Берлин
Ауди Доум
Мюнхен
отл.
Валенсия
Реал Мадрид
Фуенте Сан Луис
Валенсия
отл.
НБА | Редовен сезон
Индиана Пейсърс
Финикс Сънс
Банкърс Лайф Фийлдхаус
Индианаполис
отл.
Ню Йорк Никс
ЛА Клипърс
Медисън Скуеър Гардън
Ню Йорк
отл.
Вашингтон Уизардс
Бостън Селтикс
Капитал Уан Арена
Вашингтон
отл.
Маями Хийт
Оклахома Сити Тъндър
Американ Еърлайнс Арена
Маями
отл.
Бруклин Нетс
Орландо Меджик
Барклис Център
Ню Йорк
отл.
Чикаго Булс
Денвър Нъгетс
Юнайтед Център
Чикаго
отл.
Милуоки Бъкс
Детройт Пистънс
Файсърв Форум
Милуоки
отл.
Далас Маверикс
Хюстън Рокетс
Американ Еърлайнс Център
Далас
отл.
25-03-2020
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Рилски спортист
Академик Бултекс 99
Арена Самоков
Самоков
отл.
Балкан
Берое
Арена Ботевград
Ботевград
отл.
Левски Лукойл
Академик София
Универсиада
София
отл.
Черноморец
Ямбол
Бойчо Брънзов
Бургас
отл.
Черно море Тича
Спартак Плевен
Христо Борисов
Варна
отл.
A група (жени) | Първа четворка
Монтана 2003
Локомотив Ст. З.
Младост
Монтана
отл.
Берое Стара Загора
Славия
Общинска
Стара Загора
отл.
Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/7 място
Светкавица (12)
Доростол (12)
Дунав
Русе
отл.
Дунав Русе (12)
Шумен (12)
Дунав
Русе
отл.
Ънстопабъл (12)
Доростол (12)
Дунав
Русе
отл.
Шумен (12)
Светкавица (12)
Дунав
Русе
отл.
Дунав Русе (12)
Ънстопабъл (12)
Дунав
Русе
отл.
Евролига | Редовен сезон
Зенит Санкт Петербург
Анадолу Ефес
Сибур Арена
Санкт Петербург
отл.
Панатинайкос
Химки
ОАКА
Атина
отл.
АСВЕЛ Вильорбан
Барселона
Астробал
Вильорбан
отл.
Саски Баскония
Армани Олимпия Милано
Фернандо Буеса Арена
Витория
отл.
НБА | Редовен сезон
Кливланд Кавалиърс
Сакраменто Кингс
Рокет Моргидж ФийлдХаус
Кливланд
отл.
Шарлът Хорнетс
Портланд Трейл Блейзърс
Спектрум Център
Шарлът
отл.
Торонто Раптърс
ЛА Лейкърс
Скоушабанк Арена
Торонто
отл.
Ню Орлиънс Пеликанс
Мемфис Гризлис
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
отл.
Минесота Тимбърулвс
Филаделфия 76-ърс
Таргет Център
Минеаполис
отл.
Юта Джаз
Сан Антонио Спърс
Вивинт Смарт Хоум Арена
Солт Лейк Сити
отл.
26-03-2020
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Левски Лукойл
Черно море Тича
Универсиада
София
отл.
Евролига | Редовен сезон
Макаби Тел Авив
Жалгирис
Менора Мивтахим Арена
Тел Авив
отл.
Фенербахче
ЦСКА Москва
Юлкер Спортс Арена
Истанбул
отл.
Алба Берлин
Валенсия
Мерцедес Бенц Арена
Берлин
отл.
Реал Мадрид
Байерн Мюнхен
Паласио де Депортес
Мадрид
отл.
НБА | Редовен сезон
Детройт Пистънс
Портланд Трейл Блейзърс
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
отл.
Бруклин Нетс
ЛА Клипърс
Барклис Център
Ню Йорк
отл.
Орландо Меджик
Индиана Пейсърс
Амуей Център
Орландо
отл.
Вашингтон Уизардс
Финикс Сънс
Капитал Уан Арена
Вашингтон
отл.
Маями Хийт
Денвър Нъгетс
Американ Еърлайнс Арена
Маями
отл.
Ню Йорк Никс
Торонто Раптърс
Медисън Скуеър Гардън
Ню Йорк
отл.
Мемфис Гризлис
Бостън Селтикс
ФедЕксФорум
Мемфис
отл.
Милуоки Бъкс
Хюстън Рокетс
Файсърв Форум
Милуоки
отл.
Голдън Стейт Уориърс
Атланта Хоукс
Чейс Център
Сан Франциско
отл.
27-03-2020
Елитна група за момчета (14) | Изток (Заключителен етап)
Делфин (14)
Черно море Тича (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
отл.
Дунав Русе (14)
Академик Бултекс 99 (14)
Дунав
Русе
отл.
Тунджа Ямбол (14)
Шумен (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
отл.
Доростол (14)
Несебър (14)
Дунав
Русе
отл.
Евролига | Редовен сезон
Химки
Олимпиакос
Арена Митишчи
Митишчи
отл.
Анадолу Ефес
Панатинайкос
Синан Ердем Доум
Истанбул
отл.
Цървена Звезда
Зенит Санкт Петербург
Щарк Арена
Белград
отл.
Армани Олимпия Милано
АСВЕЛ Вильорбан
Медиоланум Форум
Асаго
отл.
Барселона
Саски Баскония
Палау Блауграна
Барселона
отл.
НБА | Редовен сезон
Кливланд Кавалиърс
ЛА Лейкърс
Рокет Моргидж ФийлдХаус
Кливланд
отл.
Чикаго Булс
Филаделфия 76-ърс
Юнайтед Център
Чикаго
отл.
Минесота Тимбърулвс
Сан Антонио Спърс
Таргет Център
Минеаполис
отл.
Оклахома Сити Тъндър
Шарлът Хорнетс
Чесапийк Енърджи Арена
Оклахома Сити
отл.
Далас Маверикс
Юта Джаз
Американ Еърлайнс Център
Далас
отл.
Сакраменто Кингс
Атланта Хоукс
Голдън 1 Център
Сакраменто
отл.
28-03-2020
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Черноморец
Спартак Плевен
Бойчо Брънзов
Бургас
отл.
Ямбол
Академик София
Диана
Ямбол
отл.
Балкан
Левски Лукойл
Арена Ботевград
Ботевград
отл.
Берое
Рилски спортист
Общинска
Стара Загора
отл.
Черно море Тича
Академик Бултекс 99
Христо Борисов
Варна
отл.
Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Септември (14)
Балкан (14)
Триадица
София
отл.
Левски (14)
Рилски спортист (14)
Триадица
София
отл.
ЦСКА (14)
Чавдар Троян (14)
Триадица
София
отл.
Елитна група за момчета (14) | Изток (Заключителен етап)
Черно море Тича (14)
Тунджа Ямбол (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
отл.
Академик Бултекс 99 (14)
Доростол (14)
Дунав
Русе
отл.
Шумен (14)
Делфин (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
отл.
Несебър (14)
Дунав Русе (14)
Дунав
Русе
отл.
Региони за момчета (13) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място
Черно море Тича (13)
Шумен (13)
Младост
Шумен
отл.
Спартак Плевен (13)
Тунджа Ямбол (13)
Младост
Шумен
отл.
Черно море Тича (13)
Доростол (13)
Младост
Шумен
отл.
Шумен (13)
Тунджа Ямбол (13)
Младост
Шумен
отл.
Доростол (13)
Спартак Плевен (13)
Младост
Шумен
отл.
Региони за момчета (12) | Рила, 1/4 място
Видабаскет (12)
Балкан (12)
Фестивална
Видин
отл.
Балкан (12)
Миньор 2015 (12)
Фестивална
Видин
отл.
Миньор 2015 (12)
Видабаскет (12)
Фестивална
Видин
отл.
Региони за момичета (16) | Витоша и Рила
Славия (16)
Левски (16)
Славия
София
отл.
Септември 97 (16)
Олимпия баскет (16)
Славия
София
отл.
НСА (16)
Рилски спортист (16)
Славия
София
отл.
Локомотив София (16)
Монтана 2003 (16)
Славия
София
отл.
Региони за момичета (14) | Мизия
Чардафон Орловец (14)
Спартак Плевен (14)
Балканстрой
Плевен
отл.
Зограф Трявна (14)
Шампион Плевен (14)
Балканстрой
Плевен
отл.
Региони за момичета (12) | Витоша
Септември 97 (12)
Локомотив София (12) -2
Локомотив
София
отл.
Левски (12)
Шампион 2006 (12)
Локомотив
София
отл.
Славия (12)
Локомотив София (12)
Локомотив
София
отл.
Региони за момичета (12) | Загоре, 5/7 място
Несебър (12)
Вихър Айтос (12)
Аетос
Айтос
отл.
Локомотив Ст. З. (12)
Несебър (12)
Аетос
Айтос
отл.
Вихър Айтос (12)
Локомотив Ст. З. (12)
Аетос
Айтос
отл.
НБА | Редовен сезон
Детройт Пистънс
ЛА Клипърс
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
отл.
Индиана Пейсърс
Хюстън Рокетс
Банкърс Лайф Фийлдхаус
Индианаполис
отл.
Орландо Меджик
Бруклин Нетс
Амуей Център
Орландо
отл.
Филаделфия 76-ърс
Финикс Сънс
Уелс Фарго Център
Филаделфия
отл.
Бостън Селтикс
Портланд Трейл Блейзърс
ТД Гардън
Бостън
отл.
Ню Орлиънс Пеликанс
Ню Йорк Никс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
отл.
Милуоки Бъкс
Вашингтон Уизардс
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
отл.
Денвър Нъгетс
Сан Антонио Спърс
Пепси Център
Денвър
отл.
29-03-2020
I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре, 4/6 място
Вихър Айтос (14)
Черноморец 2014 (14)
Аетос
Айтос
отл.
Черноморец 2014 (14)
Розова долина (14)
Аетос
Айтос
отл.
Розова долина (14)
Вихър Айтос (14)
Аетос
Айтос
отл.
Региони за момчета (12) | Витоша, група A
Славия (12)
ЦСКА (12)
Славия
София
отл.
Левски (12)
БУБА баскетбол (12)
Славия
София
отл.
Региони за момчета (12) | Витоша, група B
Септември (12)
Ахил (12)
отл.
Спортни таланти (12)
Славия (12) -2
отл.
Академик 17 София (12)
Академик София (12)
отл.
Региони за девойки (19) | Витоша и Рила
Славия (19)
Септември 97 (19)
Триадица
София
отл.
Шампион 2006 (19)
Монтана 2003 (19)
Триадица
София
отл.
Славия (19) -2
Балкан (19)
Триадица
София
отл.
Региони за девойки (19) | Добруджа
Лудогорец (19)
Светкавица (19)
Дунав
Русе
отл.
Чардафон Орловец (19)
Черно море Одесос (19)
Дунав
Русе
отл.
Доростол (19)
Светкавица (19)
Дунав
Русе
отл.
Черно море Одесос (19)
Дунав Русе (19)
Дунав
Русе
отл.
Чардафон Орловец (19)
Лудогорец (19)
Дунав
Русе
отл.
Дунав Русе (19)
Доростол (19)
Дунав
Русе
отл.
Региони за момичета (14) | Витоша и Рила, 8/14 място
Рилски спортист (14) -2
Академик 17 София (14)
Кракра
Перник
отл.
Септември 97 (14)
Миньор 2015 (14)
Кракра
Перник
отл.
Олимпия баскет (14)
Пирин Темков (14)
Кракра
Перник
отл.
Региони за момичета (12) | Загоре, 1/4 място
Черноморец 2014 (12)
Берое Стара Загора (12)
Общинска
Стара Загора
отл.
Тони 7 Сливен (12)
Асеновец 2005 (12)
Общинска
Стара Загора
отл.
Асеновец 2005 (12)
Черноморец 2014 (12)
Общинска
Стара Загора
отл.
Берое Стара Загора (12)
Тони 7 Сливен (12)
Общинска
Стара Загора
отл.
НБА | Редовен сезон
Бруклин Нетс
Кливланд Кавалиърс
Барклис Център
Ню Йорк
отл.
Шарлът Хорнетс
ЛА Клипърс
Спектрум Център
Шарлът
отл.
Чикаго Булс
Ню Йорк Никс
Юнайтед Център
Чикаго
отл.
Маями Хийт
Финикс Сънс
Американ Еърлайнс Арена
Маями
отл.
Вашингтон Уизардс
ЛА Лейкърс
Капитал Уан Арена
Вашингтон
отл.
Мемфис Гризлис
Торонто Раптърс
ФедЕксФорум
Мемфис
отл.
Голдън Стейт Уориърс
Оклахома Сити Тъндър
Чейс Център
Сан Франциско
отл.
Юта Джаз
Атланта Хоукс
Вивинт Смарт Хоум Арена
Солт Лейк Сити
отл.
Далас Маверикс
Милуоки Бъкс
Американ Еърлайнс Център
Далас
отл.
30-03-2020
Детройт Пистънс
Хюстън Рокетс
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
отл.
Бостън Селтикс
Минесота Тимбърулвс
ТД Гардън
Бостън
отл.
Орландо Меджик
Ню Орлиънс Пеликанс
Амуей Център
Орландо
отл.
Филаделфия 76-ърс
Портланд Трейл Блейзърс
Уелс Фарго Център
Филаделфия
отл.
Голдън Стейт Уориърс
Сан Антонио Спърс
Чейс Център
Сан Франциско
отл.
Сакраменто Кингс
Индиана Пейсърс
Голдън 1 Център
Сакраменто
отл.
31-03-2020
Кливланд Кавалиърс
Финикс Сънс
Рокет Моргидж ФийлдХаус
Кливланд
отл.
Шарлът Хорнетс
Маями Хийт
Спектрум Център
Шарлът
отл.
Бруклин Нетс
Портланд Трейл Блейзърс
Барклис Център
Ню Йорк
отл.
Торонто Раптърс
Мемфис Гризлис
Скоушабанк Арена
Торонто
отл.
Минесота Тимбърулвс
ЛА Лейкърс
Таргет Център
Минеаполис
отл.
Денвър Нъгетс
Оклахома Сити Тъндър
Пепси Център
Денвър
отл.
Юта Джаз
Чикаго Булс
Вивинт Смарт Хоум Арена
Солт Лейк Сити
отл.
ЛА Клипърс
Индиана Пейсърс
Стейпълс Център
Лос Анджелис
отл.
Други новини
s