10-07-2020
Квалификации за момичета (12) | Търговище
Светкавица (12)
Дунав Русе (12)
Дечко Стефанов
Търговище
10.00
Дунав Русе (12)
Шумен (12)
Дечко Стефанов
Търговище
13.00
Шумен (12)
Светкавица (12)
Дечко Стефанов
Търговище
16.00
11-07-2020
Квалификации за момчета (12) | София
ЦСКА (12)
Ънстопабъл (12)
Румен Пейчев
София
10.00
БУБА баскетбол (12)
Видабаскет (12)
Румен Пейчев
София
12.00
Видабаскет (12)
ЦСКА (12)
Румен Пейчев
София
16.00
Ънстопабъл (12)
БУБА баскетбол (12)
Румен Пейчев
София
18.00
Квалификации за момчета (12) | Пловдив
Академик Бултекс 99 (12)
Делфин (12)
СУ Васил Левски
Пловдив
10.00
Славия (12)
Миньор 2015 (12)
СУ Васил Левски
Пловдив
12.00
Делфин (12)
Хебър (12)
СУ Васил Левски
Пловдив
14.00
Миньор 2015 (12)
Академик Бултекс 99 (12)
СУ Васил Левски
Пловдив
16.00
Хебър (12)
Славия (12)
СУ Васил Левски
Пловдив
18.00
Квалификации за момчета (12) | Стара Загора
Берое (12)
Стар баскет (12)
Общинска
Стара Загора
10.00
Тунджа Ямбол (12)
Чавдар Троян (12)
Общинска
Стара Загора
12.00
Чавдар Троян (12)
Берое (12)
Общинска
Стара Загора
16.00
Стар баскет (12)
Тунджа Ямбол (12)
Общинска
Стара Загора
18.00
Квалификации за момчета (12) | Варна
Черно море Тича (12)
Светкавица (12)
Христо Борисов
Варна
10.00
Локомотив София (12)
Свети Влас (12)
Христо Борисов
Варна
12.00
Светкавица (12)
Локомотив София (12)
Христо Борисов
Варна
16.00
Свети Влас (12)
Черно море Тича (12)
Христо Борисов
Варна
18.00
Квалификации за момчета (12) | Ботевград
Балкан (12)
Академик София (12)
Арена Ботевград
Ботевград
10.00
Рилски спортист (12)
Вълци Разград (12)
Арена Ботевград
Ботевград
12.00
Академик София (12)
Рилски спортист (12)
Арена Ботевград
Ботевград
16.00
Вълци Разград (12)
Балкан (12)
Арена Ботевград
Ботевград
18.00
Квалификации за момчета (12) | Плевен
Спартак Плевен (12)
Шумен (12)
Балканстрой
Плевен
10.00
Левски (12)
Дунав 2007 Русе (12)
Балканстрой
Плевен
12.00
Шумен (12)
Левски (12)
Балканстрой
Плевен
16.00
Дунав 2007 Русе (12)
Спартак Плевен (12)
Балканстрой
Плевен
18.00
Квалификации за момичета (12) | София
Левски (12)
Шампион 2006 (12)
Илия Мирчев
София
10.00
Локомотив София (12)
Славия (12)
Илия Мирчев
София
11.30
Шампион 2006 (12)
Локомотив София (12)
Илия Мирчев
София
16.00
Славия (12)
Левски (12)
Илия Мирчев
София
17.30
Квалификации за момичета (12) | Самоков
Рилски спортист (12)
Пирин Гоце Делчев (12)
Арена Самоков
Самоков
10.00
Яворов (12)
Вълци Разград (12)
Арена Самоков
Самоков
12.00
Пирин Гоце Делчев (12)
Яворов (12)
Арена Самоков
Самоков
16.00
Вълци Разград (12)
Рилски спортист (12)
Арена Самоков
Самоков
18.00
Квалификации за момичета (12) | Асеновград
Асеновец 2005 (12)
Черноморец 2014 (12)
Асеновец
Асеновград
10.00
Септември 97 (12)
Берое Стара Загора (12)
Асеновец
Асеновград
11.30
Черноморец 2014 (12)
Септември 97 (12)
Асеновец
Асеновград
16.00
Берое Стара Загора (12)
Асеновец 2005 (12)
Асеновец
Асеновград
17.30
12-07-2020
Квалификации за момчета (12) | София
Видабаскет (12)
Ънстопабъл (12)
Румен Пейчев
София
10.00
ЦСКА (12)
БУБА баскетбол (12)
Румен Пейчев
София
12.00
Квалификации за момчета (12) | Пловдив
Миньор 2015 (12)
Хебър (12)
СУ Васил Левски
Пловдив
09.00
Делфин (12)
Славия (12)
СУ Васил Левски
Пловдив
11.00
Академик Бултекс 99 (12)
Хебър (12)
СУ Васил Левски
Пловдив
13.00
Делфин (12)
Миньор 2015 (12)
СУ Васил Левски
Пловдив
15.00
Академик Бултекс 99 (12)
Славия (12)
СУ Васил Левски
Пловдив
17.00
Квалификации за момчета (12) | Стара Загора
Чавдар Троян (12)
Стар баскет (12)
Общинска
Стара Загора
10.00
Берое (12)
Тунджа Ямбол (12)
Общинска
Стара Загора
12.00
Квалификации за момчета (12) | Варна
Свети Влас (12)
Светкавица (12)
Христо Борисов
Варна
10.00
Черно море Тича (12)
Локомотив София (12)
Христо Борисов
Варна
12.00
Квалификации за момчета (12) | Ботевград
Вълци Разград (12)
Академик София (12)
Арена Ботевград
Ботевград
09.00
Балкан (12)
Рилски спортист (12)
Арена Ботевград
Ботевград
11.00
Квалификации за момчета (12) | Плевен
Дунав 2007 Русе (12)
Шумен (12)
Балканстрой
Плевен
10.00
Спартак Плевен (12)
Левски (12)
Балканстрой
Плевен
12.00
Квалификации за момичета (12) | София
Славия (12)
Шампион 2006 (12)
Илия Мирчев
София
10.00
Левски (12)
Локомотив София (12)
Илия Мирчев
София
11.30
Квалификации за момичета (12) | Самоков
Вълци Разград (12)
Пирин Гоце Делчев (12)
Арена Самоков
Самоков
09.00
Рилски спортист (12)
Яворов (12)
Арена Самоков
Самоков
11.00
Квалификации за момичета (12) | Асеновград
Берое Стара Загора (12)
Черноморец 2014 (12)
Асеновец
Асеновград
10.00
Асеновец 2005 (12)
Септември 97 (12)
Асеновец
Асеновград
11.30
15-07-2020
Финали за девойки (19) | Група A
Септември 97 (19)
Левски (19)
Триадица
София
17.00
Славия (19)
Чардафон Орловец (19)
Триадица
София
19.00
Финали за девойки (19) | Група B
Черно море Одесос (19)
Шампион 2006 (19)
Триадица
София
13.00
Дунав Русе (19)
Берое Стара Загора (19)
Триадица
София
15.00
16-07-2020
Финали за девойки (19) | Група A
Чардафон Орловец (19)
Септември 97 (19)
Триадица
София
17.00
Левски (19)
Славия (19)
Триадица
София
19.00
Финали за девойки (19) | Група B
Берое Стара Загора (19)
Черно море Одесос (19)
Триадица
София
13.00
Шампион 2006 (19)
Дунав Русе (19)
Триадица
София
15.00
17-07-2020
Финали за девойки (19) | Група A
Септември 97 (19)
Славия (19)
Триадица
София
17.00
Чардафон Орловец (19)
Левски (19)
Триадица
София
19.00
Финали за девойки (19) | Група B
Черно море Одесос (19)
Дунав Русе (19)
Триадица
София
13.00
Берое Стара Загора (19)
Шампион 2006 (19)
Триадица
София
15.00
Други новини
s