Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (19) 3 3 0 269:207 6 4 4 0 391:291 8 7 7 0 660:498 162 14 Поб. 7
2 Балкан (19) 3 2 1 266:208 5 4 4 0 276:222 8 7 6 1 542:430 112 13 Поб. 2
3 Рилски спортист (19) 4 3 1 265:212 7 3 1 2 235:247 4 7 4 3 500:459 41 11 Поб. 1
4 БУБА баскетбол (19) 4 2 2 328:246 6 3 1 2 243:255 4 7 3 4 571:501 70 10 Заг. 4
5 ЦСКА (19) 2 1 1 165:155 3 4 2 2 303:266 6 6 3 3 468:421 47 9 Поб. 2
6 Академик Бултекс 99 (19) 4 2 2 292:295 6 2 1 1 176:144 3 6 3 3 468:439 29 9 Поб. 3
7 Септември (19) 3 0 3 171:239 3 4 1 3 215:311 5 7 1 6 386:550 -164 8 Заг. 4
8 3.6.9. БК (19) 4 0 4 203:377 4 3 0 3 100:223 3 7 0 7 303:600 -297 6 Заг. 7

Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (19) 2 2 0 154:122 4 3 2 1 263:211 5 5 4 1 417:333 84 9 Поб. 4
2 Дунав Русе (19) 2 2 0 160:125 4 3 2 1 219:185 5 5 4 1 379:310 69 9 Поб. 3
3 Чардафон Орловец (19) 3 1 2 235:206 4 3 1 2 202:238 4 6 2 4 437:444 -7 8 Поб. 1
4 Доростол (19) 3 3 0 282:186 6 1 0 1 56:73 1 4 3 1 338:259 79 7 Заг. 1
5 Делфин (19) 3 0 3 175:265 3 3 0 3 164:299 3 6 0 6 339:564 -225 6 Заг. 6

Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември (19) 2 2 0 165:110 4 0 0 0 : 0 2 2 0 165:110 55 4 Поб. 2
2 Евробаскет Академик (19) 1 1 0 78:75 2 1 0 1 64:93 1 2 1 1 142:168 -26 3 Поб. 1
3 Спортни таланти (19) 0 0 0 : 0 2 0 2 121:150 2 2 0 2 121:150 -29 2 Заг. 2

Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 3.6.9. БК (19) 0 0 0 : 0 2 2 0 151:112 4 2 2 0 151:112 39 4 Поб. 2
2 Славия (19) 1 0 1 56:63 1 1 1 0 89:61 2 2 1 1 145:124 21 3 Поб. 1
3 Локомотив София (19) 2 0 2 117:177 2 0 0 0 : 0 2 0 2 117:177 -60 2 Заг. 2

I дивизия за юноши (19) | Регион Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ахил (19) 3 2 1 219:191 5 1 1 0 54:52 2 4 3 1 273:243 30 7 Поб. 3
2 Локомотив София (19) 3 1 2 199:178 4 1 1 0 90:82 2 4 2 2 289:260 29 6 Заг. 2
3 Славия (19) 1 1 0 57:47 2 3 1 2 183:229 4 4 2 2 240:276 -36 6 Заг. 1
4 Спортни таланти (19) 1 0 1 82:90 1 3 1 2 179:194 4 4 1 3 261:284 -23 5 Поб. 1

I дивизия за юноши (19) | Регион Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Евробаскет Академик (19) 2 2 0 151:83 4 3 3 0 257:179 6 5 5 0 408:262 146 10 Поб. 5
2 Правец (19) 4 2 2 244:305 6 1 0 1 45:65 1 5 2 3 289:370 -81 7 Заг. 1
3 Миньор 2015 (19) 1 0 1 66:76 1 3 2 1 261:168 5 4 2 2 327:244 83 6 Заг. 2
4 Велбъжд 2002 (19) 3 0 3 161:265 3 3 0 3 169:236 3 6 0 6 330:501 -171 6 Заг. 6
5 Видабаскет (19) 1 1 0 80:75 2 1 1 0 72:54 2 2 2 0 152:129 23 4 Поб. 2

I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи, 1/3 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хасково (19) 1 1 0 87:42 2 1 1 0 85:35 2 2 2 0 172:77 95 4 Поб. 2
2 Димитровград 2020 (19) 1 1 0 60:51 2 1 0 1 42:87 1 2 1 1 102:138 -36 3 Заг. 1
3 Хебър (19) 1 0 1 35:85 1 1 0 1 51:60 1 2 0 2 86:145 -59 2 Заг. 2

I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи, 4/6 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Пловдив (19) 1 1 0 68:52 2 1 0 1 45:46 1 2 1 1 113:98 15 3 Заг. 1
2 Марица Кършияка 2012 (19) 1 1 0 46:45 2 1 0 1 47:54 1 2 1 1 93:99 -6 3 Поб. 1
3 Хебър (19) -2 1 1 0 54:47 2 1 0 1 52:68 1 2 1 1 106:115 -9 3 Поб. 1

I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хасково (19) 3 3 0 372:61 6 2 2 0 188:74 4 5 5 0 560:135 425 10 Поб. 5
2 Димитровград 2020 (19) 2 1 1 100:131 3 3 3 0 256:91 6 5 4 1 356:222 134 9 Поб. 3
3 Хебър (19) 3 2 1 189:152 5 2 1 1 109:101 3 5 3 2 298:253 45 8 Поб. 1
4 Марица Кършияка 2012 (19) 2 0 2 69:148 2 3 2 1 164:228 5 5 2 3 233:376 -143 7 Поб. 2
5 Академик Пловдив (19) 3 1 2 127:186 4 2 0 2 51:183 2 5 1 4 178:369 -191 6 Поб. 1
6 Хебър (19) -2 2 0 2 78:165 2 3 0 3 75:258 3 5 0 5 153:423 -270 5 Заг. 5

Региони за юноши (17) | Витоша, Рила и Родопи, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (17) 4 4 0 380:219 8 0 0 0 : 0 4 4 0 380:219 161 8 Поб. 4
2 Септември (17) 0 0 0 : 0 4 3 1 279:258 7 4 3 1 279:258 21 7 Поб. 2
3 Славия (17) 1 0 1 45:55 1 2 1 1 151:158 3 3 1 2 196:213 -17 4 Заг. 1
4 Спортни таланти (17) 1 0 1 67:81 1 2 1 1 121:157 3 3 1 2 188:238 -50 4 Заг. 1
5 Академик 17 София (17) 3 0 3 173:231 3 1 0 1 35:92 1 4 0 4 208:323 -115 4 Заг. 4

Региони за юноши (17) | Витоша, Рила и Родопи, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (17) 2 1 1 158:142 3 2 2 0 172:85 4 4 3 1 330:227 103 7 Поб. 3
2 Академик Бултекс 99 (17) 1 1 0 75:35 2 3 2 1 207:170 5 4 3 1 282:205 77 7 Поб. 2
3 Балкан (17) 3 2 1 180:153 5 0 0 0 : 0 3 2 1 180:153 27 5 Заг. 1
4 Миньор 2015 (17) 2 1 1 110:122 3 2 0 2 105:163 2 4 1 3 215:285 -70 5 Заг. 1
5 Пирин Благоевград 81 (17) 1 0 1 36:112 1 2 0 2 80:141 2 3 0 3 116:253 -137 3 Заг. 3

Региони за юноши (17) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав Русе (17) 2 2 0 191:107 4 4 3 1 322:188 7 6 5 1 513:295 218 11 Поб. 4
2 Шумен (17) 4 3 1 299:243 7 2 2 0 181:46 4 6 5 1 480:289 191 11 Поб. 3
3 Стар баскет (17) 2 2 0 182:70 4 4 0 4 216:365 4 6 2 4 398:435 -37 8 Заг. 3
4 Вълци Разград (17) 4 0 4 109:369 4 2 0 2 70:182 2 6 0 6 179:551 -372 6 Заг. 6

Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (16) 4 4 0 411:237 8 3 3 0 267:182 6 7 7 0 678:419 259 14 Поб. 7
2 ЦСКА (16) 2 1 1 136:131 3 4 4 0 314:183 8 6 5 1 450:314 136 11 Поб. 1
3 Локомотив София (16) 3 2 1 176:147 5 4 1 3 249:290 5 7 3 4 425:437 -12 10 Заг. 1
4 Миньор 2015 (16) 4 3 1 256:228 7 2 1 1 124:181 3 6 4 2 380:409 -29 10 Заг. 1
5 Балкан (16) 2 2 0 164:116 4 4 1 3 235:281 5 6 3 3 399:397 2 9 Заг. 1
6 Рилски спортист (16) 4 2 2 282:321 6 3 0 3 203:297 3 7 2 5 485:618 -133 9 Поб. 1
7 Академик Бултекс 99 (16) 4 1 3 235:304 5 2 1 1 130:125 3 6 2 4 365:429 -64 8 Поб. 1
8 Славия (16) 3 0 3 140:237 3 4 0 4 199:261 4 7 0 7 339:498 -159 7 Заг. 7

Елитна група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (16) 4 4 0 379:260 8 4 3 1 354:210 7 8 7 1 733:470 263 15 Поб. 7
2 Черно море Тича (16) 3 3 0 259:153 6 4 3 1 355:231 7 7 6 1 614:384 230 13 Заг. 1
3 Шумен (16) 4 3 1 290:184 7 4 2 2 229:261 6 8 5 3 519:445 74 13 Поб. 3
4 Делфин (16) 4 1 3 213:334 5 4 3 1 288:276 7 8 4 4 501:610 -109 12 Поб. 1
5 Доростол (16) 3 3 0 304:123 6 3 2 1 274:141 5 6 5 1 578:264 314 11 Поб. 1
6 Ънстопабъл (16) 3 1 2 154:207 4 5 1 4 260:409 6 8 2 6 414:616 -202 10 Заг. 1
7 Стар баскет (16) 5 1 4 258:458 6 4 0 4 183:394 4 9 1 8 441:852 -411 10 Заг. 6
8 Берое (16) 5 1 4 274:373 6 3 0 3 149:209 3 8 1 7 423:582 -159 9 Заг. 3

Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Запад)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Локомотив София (16) 1 1 0 70:37 2 3 3 0 201:154 6 4 4 0 271:191 80 8 Поб. 4
2 Миньор 2015 (16) 2 1 1 152:102 3 2 2 0 178:72 4 4 3 1 330:174 156 7 Заг. 1
3 Вихрен (16) 3 1 2 151:213 4 1 1 0 62:50 2 4 2 2 213:263 -50 6 Поб. 1
4 Евробаскет Академик (16) 3 1 2 157:212 4 1 0 1 55:69 1 4 1 3 212:281 -69 5 Заг. 1
5 Атлетик (16) 1 0 1 50:62 1 3 0 3 130:235 3 4 0 4 180:297 -117 4 Заг. 4

Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Изток)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Делфин (16) 1 1 0 75:69 2 1 1 0 95:75 2 2 2 0 170:144 26 4 Поб. 2
2 Ънстопабъл (16) 1 0 1 75:95 1 1 1 0 50:48 2 2 1 1 125:143 -18 3 Заг. 1
3 Спартак Плевен (16) 1 0 1 48:50 1 1 0 1 69:75 1 2 0 2 117:125 -8 2 Заг. 2

I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ахил (16) 2 2 0 140:69 4 2 2 0 166:76 4 4 4 0 306:145 161 8 Поб. 4
2 Левски (16) 1 1 0 66:64 2 2 2 0 118:95 4 3 3 0 184:159 25 6 Поб. 3
3 Септември (16) 2 1 1 102:108 3 2 1 1 121:106 3 4 2 2 223:214 9 6 Поб. 2
4 Академик 17 София (16) 2 2 0 170:59 4 1 0 1 47:51 1 3 2 1 217:110 107 5 Поб. 1
5 Спортни таланти (16) 2 1 1 104:111 3 2 0 2 94:134 2 4 1 3 198:245 -47 5 Заг. 3
6 Атлетик (16) 1 0 1 44:57 1 2 0 2 86:132 2 3 0 3 130:189 -59 3 Заг. 3
7 Олимпия баскет (16) 2 0 2 70:193 2 1 0 1 29:102 1 3 0 3 99:295 -196 3 Заг. 3

I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Загоре, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Светкавица (16) 3 3 0 241:169 6 3 3 0 208:155 6 6 6 0 449:324 125 12 Поб. 6
2 Вихър Айтос (16) 3 1 2 163:169 4 3 2 1 167:164 5 6 3 3 330:333 -3 9 Поб. 1
3 Сливен 2010 (16) 3 0 3 142:199 3 3 0 3 162:227 3 6 0 6 304:426 -122 6 Заг. 6

I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Загоре, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черноморец Балчик (16) 2 2 0 171:70 4 4 4 0 277:154 8 6 6 0 448:224 224 12 Поб. 6
2 Ънстопабъл (16) -2 2 0 2 77:140 2 4 4 0 291:114 8 6 4 2 368:254 114 10 Поб. 2
3 Добрич 93 (16) 4 1 3 176:227 5 2 0 2 70:171 2 6 1 5 246:398 -152 7 Заг. 2
4 Вихър 2002 (16) 4 0 4 124:288 4 2 1 1 87:109 3 6 1 5 211:397 -186 7 Заг. 5

I дивизия за момчета (16) | Регион Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Евробаскет Академик (16) 2 1 1 130:121 3 1 1 0 73:10 2 3 2 1 203:131 72 5 Поб. 2
2 Вихрен (16) 0 0 0 : 0 1 1 0 83:60 2 1 1 0 83:60 23 2 Поб. 1
3 Видабаскет (16) 0 0 0 : 0 1 0 1 38:70 1 1 0 1 38:70 -32 1 Заг. 1
4 Спортист 1959 Своге (16) 1 0 1 10:73 1 0 0 0 : 0 1 0 1 10:73 -63 1 Заг. 1

ЕМБЛ Южноевропейскa зона, момчета (16) | Група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (16) 2 2 0 175:106 4 2 2 0 194:142 4 4 4 0 369:248 121 8 Поб. 4
2 БУБА баскетбол (16) 1 1 0 101:52 2 3 3 0 272:206 6 4 4 0 373:258 115 8 Поб. 4
3 Сокол Пражски (16) 3 3 0 308:116 6 1 0 1 61:63 1 4 3 1 369:179 190 7 Поб. 2
4 Балкан (16) 3 2 1 192:204 5 1 1 0 75:55 2 4 3 1 267:259 8 7 Поб. 1
5 Водно Сънс Партизан (16) 3 1 2 261:257 4 1 1 0 97:64 2 4 2 2 358:321 37 6 Заг. 1
6 Уан Тийм Казерта (16) 2 1 1 139:132 3 2 1 1 139:132 3 4 2 2 278:264 14 6 Поб. 2
7 Суадие БК (16) 1 0 1 69:88 1 3 0 3 189:275 3 4 0 4 258:363 -105 4 Заг. 4
8 Шефилд Елит (16) 2 0 2 109:175 2 2 0 2 63:182 2 4 0 4 172:357 -185 4 Заг. 4
9 Дриймс Академи (16) 1 0 1 44:88 1 3 0 3 128:279 3 4 0 4 172:367 -195 4 Заг. 4

Региони за момчета (15) | Витоша и Рила, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (15) 2 1 1 141:137 3 3 2 1 233:198 5 5 3 2 374:335 39 8 Заг. 2
2 ЦСКА (15) 1 1 0 73:53 2 2 2 0 178:121 4 3 3 0 251:174 77 6 Поб. 3
3 Славия (15) 2 1 1 128:144 3 2 1 1 130:105 3 4 2 2 258:249 9 6 Поб. 2
4 Балкан (15) 3 2 1 180:175 5 1 0 1 44:73 1 4 2 2 224:248 -24 6 Поб. 2
5 Миньор 2015 (15) 2 0 2 102:166 2 2 0 2 90:127 2 4 0 4 192:293 -101 4 Заг. 4

Региони за момчета (15) | Витоша и Рила, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Монтана 2003 (15) 2 2 0 119:73 4 1 1 0 47:26 2 3 3 0 166:99 67 6 Поб. 3
2 Спартак София (15) 1 1 0 48:44 2 2 1 1 89:120 3 3 2 1 137:164 -27 5 Поб. 1
3 Велбъжд 2002 (15) 1 1 0 58:35 2 2 0 2 84:100 2 3 1 2 142:135 7 4 Заг. 1
4 Марек (15) 2 0 2 79:103 2 1 0 1 35:58 1 3 0 3 114:161 -47 3 Заг. 3

Региони за момчета (15) | Витоша и Рила (Квалификационен турнир)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Миньор 2015 (15) 1 1 0 115:20 2 0 0 0 : 0 1 1 0 115:20 95 2 Поб. 1
2 Славия (15) 0 0 0 : 0 1 1 0 97:31 2 1 1 0 97:31 66 2 Поб. 1
3 БУБА баскетбол (15) 0 0 0 : 0 1 1 0 110:47 2 1 1 0 110:47 63 2 Поб. 1
4 ЦСКА (15) 0 0 0 : 0 1 1 0 90:57 2 1 1 0 90:57 33 2 Поб. 1
5 Балкан (15) 1 0 1 57:90 1 0 0 0 : 0 1 0 1 57:90 -33 1 Заг. 1
6 Монтана 2003 (15) 1 0 1 47:110 1 0 0 0 : 0 1 0 1 47:110 -63 1 Заг. 1
7 Велбъжд 2002 (15) 1 0 1 31:97 1 0 0 0 : 0 1 0 1 31:97 -66 1 Заг. 1
8 Спартак София (15) 0 0 0 : 0 1 0 1 20:115 1 1 0 1 20:115 -95 1 Заг. 1

Региони за момчета (15) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Делфин (15) 2 2 0 132:114 4 2 2 0 190:89 4 4 4 0 322:203 119 8 Поб. 4
2 Берое (15) 2 2 0 178:85 4 2 1 1 143:129 3 4 3 1 321:214 107 7 Поб. 1
3 Делфин (15) -2 2 1 1 103:153 3 2 1 1 143:123 3 4 2 2 246:276 -30 6 Поб. 1
4 Тунджа Ямбол (15) 2 0 2 99:177 2 2 1 1 145:94 3 4 1 3 244:271 -27 5 Заг. 1
5 Сливен 2010 (15) 2 0 2 75:171 2 2 0 2 79:152 2 4 0 4 154:323 -169 4 Заг. 4

Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Миньор 2015 (14) 4 4 0 402:148 8 3 3 0 261:132 6 7 7 0 663:280 383 14 Поб. 7
2 ЦСКА (14) 3 3 0 257:152 6 4 3 1 310:205 7 7 6 1 567:357 210 13 Поб. 1
3 Хасково (14) 3 3 0 196:161 6 4 2 2 188:309 6 7 5 2 384:470 -86 12 Заг. 1
4 БУБА баскетбол (14) 4 3 1 295:214 7 3 1 2 185:168 4 7 4 3 480:382 98 11 Поб. 2
5 Рилски спортист (14) 4 2 2 182:227 6 3 1 2 152:183 4 7 3 4 334:410 -76 10 Поб. 1
6 Балкан (14) 3 1 2 160:216 4 4 1 3 254:283 5 7 2 5 414:499 -85 9 Заг. 3
7 Шампион 2006 (14) 4 1 3 197:295 5 3 0 3 110:265 3 7 1 6 307:560 -253 8 Заг. 1
8 Славия (14) 3 0 3 113:193 3 4 0 4 146:257 4 7 0 7 259:450 -191 7 Заг. 7

Елитна група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (14) 4 3 1 257:160 7 4 3 1 297:220 7 8 6 2 554:380 174 14 Поб. 3
2 Черно море Тича (14) 3 3 0 210:143 6 4 3 1 285:235 7 7 6 1 495:378 117 13 Заг. 1
3 Делфин (14) 4 2 2 271:237 6 3 3 0 186:170 6 7 5 2 457:407 50 12 Поб. 1
4 Доростол (14) 4 4 0 329:134 8 2 1 1 176:96 3 6 5 1 505:230 275 11 Поб. 5
5 Шумен (14) 2 1 1 109:97 3 5 1 4 202:364 6 7 2 5 311:461 -150 9 Заг. 2
6 Дунав Русе (14) 3 0 3 127:280 3 4 0 4 143:354 4 7 0 7 270:634 -364 7 Заг. 7
7 Спартак Плевен (14) 2 0 2 98:152 2 2 1 1 113:111 3 4 1 3 211:263 -52 5 Заг. 3
8 Берое (14) 3 0 3 169:199 3 1 0 1 0:20 1 4 0 4 169:219 -50 3 Заг. 4

Елитна група за момчета (14) | Квалификационен турнир (Изток)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (14) 1 1 0 75:19 2 1 1 0 67:38 2 2 2 0 142:57 85 4 Поб. 2
2 Дунав Русе (14) 1 0 1 38:67 1 1 1 0 76:28 2 2 1 1 114:95 19 3 Поб. 1
3 Стар баскет (14) 1 0 1 28:76 1 1 0 1 19:75 1 2 0 2 47:151 -104 2 Заг. 2

I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Видабаскет (14) 2 2 0 97:79 4 2 0 2 76:162 2 4 2 2 173:241 -68 6 Поб. 2
2 Септември (14) 1 1 0 83:51 2 1 1 0 98:33 2 2 2 0 181:84 97 4 Поб. 2
3 Ахил (14) 2 2 0 158:67 4 0 0 0 : 0 2 2 0 158:67 91 4 Поб. 2
4 Локомотив София (14) 2 1 1 100:144 3 1 0 1 52:61 1 3 1 2 152:205 -53 4 Заг. 1
5 Левски (14) 0 0 0 : 0 3 0 3 115:182 3 3 0 3 115:182 -67 3 Заг. 3

I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Люлин (14) 1 1 0 70:31 2 2 1 1 77:91 3 3 2 1 147:122 25 5 Поб. 1
2 Спартак София (14) 2 2 0 128:49 4 0 0 0 : 0 2 2 0 128:49 79 4 Поб. 2
3 Олимпия баскет (14) 1 1 0 63:39 2 1 1 0 73:19 2 2 2 0 136:58 78 4 Поб. 2
4 Свети Георги (14) 2 0 2 47:111 2 1 0 1 27:79 1 3 0 3 74:190 -116 3 Заг. 3
5 Спортни таланти (14) 0 0 0 : 0 2 0 2 53:119 2 2 0 2 53:119 -66 2 Заг. 2

I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чавдар Троян (14) 4 4 0 313:173 8 4 4 0 284:179 8 8 8 0 597:352 245 16 Поб. 8
2 Дунав 2007 Русе (14) 4 3 1 277:229 7 4 2 2 200:179 6 8 5 3 477:408 69 13 Заг. 2
3 Чардафон Орловец (14) 4 3 1 243:164 7 4 2 2 242:224 6 8 5 3 485:388 97 13 Поб. 3
4 Етър 49 (14) 4 1 3 218:240 5 4 1 3 182:222 5 8 2 6 400:462 -62 10 Поб. 1
5 Раковски (14) 4 0 4 79:246 4 4 0 4 144:326 4 8 0 8 223:572 -349 8 Заг. 8

I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи, 1/3 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи, 4/6 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (14) 4 4 0 362:121 8 1 1 0 106:4 2 5 5 0 468:125 343 10 Поб. 5
2 Марица Кършияка 2012 (14) 3 3 0 228:103 6 2 1 1 110:119 3 5 4 1 338:222 116 9 Заг. 1
3 Академик Пловдив (14) 2 1 1 125:95 3 3 2 1 161:137 5 5 3 2 286:232 54 8 Поб. 2
4 Хебър (14) 2 1 1 94:59 3 3 1 2 137:140 4 5 2 3 231:199 32 7 Поб. 1
5 Тракия (14) 2 1 1 82:76 3 3 0 3 106:267 3 5 1 4 188:343 -155 6 Заг. 2
6 Златоград (14) 2 0 2 10:191 2 3 0 3 25:234 3 5 0 5 35:425 -390 5 Заг. 5

Региони за момчета (13) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (13) 1 1 0 92:53 2 3 3 0 257:75 6 4 4 0 349:128 221 8 Поб. 4
2 Шампион 2006 (13) 2 2 0 125:50 4 1 1 0 54:33 2 3 3 0 179:83 96 6 Поб. 3
3 Левски (13) 3 2 1 131:158 5 1 0 1 41:43 1 4 2 2 172:201 -29 6 Поб. 1
4 ЦСКА (13) 2 1 1 162:101 3 2 0 2 97:102 2 4 1 3 259:203 56 5 Заг. 2
5 Славия (13) 2 1 1 76:95 3 2 0 2 87:140 2 4 1 3 163:235 -72 5 Заг. 1
6 Атлетик (13) 1 0 1 17:122 1 2 0 2 43:210 2 3 0 3 60:332 -272 3 Заг. 3

Региони за момчета (13) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (13) 2 2 0 189:53 4 3 3 0 277:77 6 5 5 0 466:130 336 10 Поб. 5
2 Вълци Разград (13) 2 2 0 160:72 4 3 2 1 227:154 5 5 4 1 387:226 161 9 Поб. 3
3 Черно море Тича (13) 3 2 1 152:159 5 2 1 1 123:90 3 5 3 2 275:249 26 8 Поб. 1
4 Ънстопабъл (13) 3 1 2 121:195 4 2 1 1 96:82 3 5 2 3 217:277 -60 7 Поб. 1
5 Шумен (13) 3 0 3 63:282 3 2 1 1 78:101 3 5 1 4 141:383 -242 6 Заг. 4
6 Светкавица (13) 2 0 2 72:92 2 3 0 3 52:253 3 5 0 5 124:345 -221 5 Заг. 5

Региони за момчета (13) | Рила и Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (13) 3 3 0 214:107 6 2 2 0 195:30 4 5 5 0 409:137 272 10 Поб. 5
2 Евробаскет Академик (13) 2 1 1 84:76 3 3 0 3 67:260 3 5 1 4 151:336 -185 6 Заг. 2
3 Академик Бултекс 99 (13) 2 2 0 183:46 4 1 0 1 57:58 1 3 2 1 240:104 136 5 Поб. 1
4 Рилски спортист (13) 2 2 0 147:37 4 1 0 1 45:64 1 3 2 1 192:101 91 5 Заг. 1
5 Миньор 2015 (13) 1 0 1 14:79 1 2 2 0 105:68 4 3 2 1 119:147 -28 5 Заг. 1
6 Вихрен (13) 2 0 2 43:173 2 3 0 3 49:205 3 5 0 5 92:378 -286 5 Заг. 5

Региони за момчета (12) | Витоша, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (12) 2 2 0 150:65 4 4 4 0 252:133 8 6 6 0 402:198 204 12 Поб. 6
2 Левски (12) 3 2 1 172:111 5 3 3 0 191:100 6 6 5 1 363:211 152 11 Поб. 3
3 Шампион 2006 (12) 4 3 1 252:154 7 2 1 1 75:85 3 6 4 2 327:239 88 10 Поб. 1
4 Ахил (12) 4 3 1 215:123 7 2 0 2 93:131 2 6 3 3 308:254 54 9 Заг. 1
5 Славия (12) 2 0 2 52:150 2 4 1 3 127:227 5 6 1 5 179:377 -198 7 Заг. 3
6 ЦСКА (12) 4 1 3 157:201 5 1 0 1 23:47 1 5 1 4 180:248 -68 6 Поб. 1
7 Септември (12) 1 0 1 33:46 1 4 0 4 89:308 4 5 0 5 122:354 -232 5 Заг. 5

Региони за момчета (12) | Витоша, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Свети Георги (12) 2 2 0 98:41 4 2 2 0 86:37 4 4 4 0 184:78 106 8 Поб. 4
2 Шампион 2006 (12) -2 2 1 1 61:57 3 2 2 0 101:46 4 4 3 1 162:103 59 7 Заг. 1
3 Септември (12) -2 2 2 0 63:45 4 2 1 1 57:72 3 4 3 1 120:117 3 7 Поб. 2
4 Спартак София (12) 1 0 1 34:35 1 3 2 1 101:94 5 4 2 2 135:129 6 6 Поб. 1
5 Люлин (12) 1 1 0 58:25 2 3 1 2 78:119 4 4 2 2 136:144 -8 6 Заг. 1
6 Славия 1921 (12) 3 2 1 68:68 5 1 0 1 24:36 1 4 2 2 92:104 -12 6 Поб. 1
7 Спортни таланти (12) 3 0 3 84:149 3 1 0 1 16:23 1 4 0 4 100:172 -72 4 Заг. 4
8 Локомотив София (12) 2 0 2 51:93 2 2 0 2 50:90 2 4 0 4 101:183 -82 4 Заг. 4

Региони за момчета (12) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (12) 2 1 1 184:82 3 4 4 0 358:93 8 6 5 1 542:175 367 11 Поб. 4
2 Евробаскет Академик (12) 3 2 1 121:141 5 3 1 2 64:190 4 6 3 3 185:331 -146 9 Поб. 1
3 Рилски спортист (12) 2 2 0 200:28 4 2 2 0 180:87 4 4 4 0 380:115 265 8 Поб. 4
4 Миньор 2015 (12) 2 1 1 105:86 3 2 2 0 146:27 4 4 3 1 251:113 138 7 Поб. 2
5 Велбъжд 2002 (12) 3 0 3 70:208 3 2 2 0 103:50 4 5 2 3 173:258 -85 7 Заг. 1
6 Рилски спортист (12) -2 2 0 2 55:159 2 2 1 1 121:66 3 4 1 3 176:225 -49 5 Заг. 2
7 Спортист 1959 Своге (12) 2 1 1 64:72 3 2 0 2 46:174 2 4 1 3 110:246 -136 5 Заг. 3
8 Видабаскет (12) 3 0 3 26:266 3 2 0 2 24:138 2 5 0 5 50:404 -354 5 Заг. 5

Региони за момчета (12) | Родопи, 1/4 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (12) 1 1 0 90:33 2 1 1 0 96:16 2 2 2 0 186:49 137 4 Поб. 2
2 Марица Кършияка 2012 (12) 1 1 0 69:26 2 1 0 1 42:65 1 2 1 1 111:91 20 3 Заг. 1
3 Хасково (12) 1 1 0 65:42 2 1 0 1 33:90 1 2 1 1 98:132 -34 3 Поб. 1
4 Димитровград 2020 (12) 1 0 1 16:96 1 1 0 1 26:69 1 2 0 2 42:165 -123 2 Заг. 2

Региони за момчета (12) | Родопи, 5/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

Региони за момчета (12) | Родопи, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хасково (12) 3 3 0 295:35 6 3 3 0 274:21 6 6 6 0 569:56 513 12 Поб. 6
2 Димитровград 2020 (12) 3 2 1 89:57 5 3 0 3 35:295 3 6 2 4 124:352 -228 8 Заг. 1
3 Златоград (12) 3 0 3 21:274 3 3 1 2 57:89 4 6 1 5 78:363 -285 7 Заг. 3

Региони за момчета (12) | Родопи, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (12) 2 2 0 139:30 4 4 4 0 305:76 8 6 6 0 444:106 338 12 Поб. 6
2 Хебър (12) 5 2 3 154:233 7 2 0 2 57:102 2 7 2 5 211:335 -124 9 Заг. 4
3 Марица Кършияка 2012 (12) 3 3 0 148:85 6 2 0 2 30:139 2 5 3 2 178:224 -46 8 Поб. 2
4 Атлетик 95 (12) 2 0 2 32:155 2 4 1 3 111:156 5 6 1 5 143:311 -168 7 Заг. 1

Приятелски срещи за момчета (12) | БУБА Къп
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (12) 2 2 0 135:87 4 1 1 0 68:67 2 3 3 0 203:154 49 6 Поб. 3
2 Дан Дачиян (12) 3 2 1 204:166 5 0 0 0 : 0 3 2 1 204:166 38 5 Поб. 1
3 Левски (12) 1 1 0 49:38 2 2 0 2 93:147 2 3 1 2 142:185 -43 4 Заг. 1
4 Фока Крагуевац (12) 0 0 0 : 0 3 0 3 130:174 3 3 0 3 130:174 -44 3 Заг. 3

Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".

betway
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи