Финали за юноши (19) | Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (19) 1 0 1 75:87 1 2 2 0 164:155 4 3 2 1 239:242 -3 5 Поб. 2
2 Балкан (19) 2 1 1 147:149 3 1 1 0 77:60 2 3 2 1 224:209 15 5 Заг. 1
3 Черно море Тича (19) 1 0 1 82:83 1 2 1 1 155:152 3 3 1 2 237:235 2 4 Поб. 1
4 ЦСКА (19) 2 0 2 138:164 2 1 1 0 87:75 2 3 1 2 225:239 -14 4 Заг. 2

Финали за юноши (19) | Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (19) 2 2 0 182:159 4 1 1 0 100:65 2 3 3 0 282:224 58 6 Поб. 3
2 БУБА баскетбол (19) 2 2 0 190:181 4 1 0 1 72:84 1 3 2 1 262:265 -3 5 Поб. 1
3 Левски (19) 1 1 0 87:78 2 2 0 2 172:188 2 3 1 2 259:266 -7 4 Заг. 1
4 Рилски спортист (19) 1 0 1 65:100 1 2 0 2 174:187 2 3 0 3 239:287 -48 3 Заг. 3

Финали за момчета (12) | Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое (12) 2 1 1 88:91 3 3 3 0 185:134 6 5 4 1 273:225 48 9 Поб. 3
2 БУБА баскетбол (12) 2 1 1 118:91 3 3 3 0 198:135 6 5 4 1 316:226 90 9 Поб. 4
3 Академик Бултекс 99 (12) 3 2 1 150:159 5 2 2 0 102:81 4 5 4 1 252:240 12 9 Поб. 2
4 Вълци Разград (12) 3 2 1 190:145 5 2 0 2 97:104 2 5 2 3 287:249 38 7 Заг. 2
5 Рилски спортист (12) 2 0 2 88:120 2 3 1 2 119:157 4 5 1 4 207:277 -70 6 Заг. 4
6 Славия (12) 3 0 3 112:159 3 2 0 2 64:135 2 5 0 5 176:294 -118 5 Заг. 5

Финали за момчета (12) | Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (12) 3 3 0 272:99 6 2 2 0 178:88 4 5 5 0 450:187 263 10 Поб. 5
2 Балкан (12) 2 1 1 136:91 3 3 3 0 215:86 6 5 4 1 351:177 174 9 Поб. 4
3 Левски (12) 3 2 1 186:153 5 2 1 1 112:123 3 5 3 2 298:276 22 8 Заг. 2
4 Тунджа Ямбол (12) 2 0 2 69:166 2 3 1 2 133:203 4 5 1 4 202:369 -167 6 Поб. 1
5 Чавдар Троян (12) 3 1 2 123:218 4 2 0 2 53:156 2 5 1 4 176:374 -198 6 Заг. 1
6 Шампион 2006 (12) 2 0 2 54:102 2 3 1 2 138:184 4 5 1 4 192:286 -94 6 Заг. 4

Квалификации за момчета (12) | София
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (12) 2 2 0 181:52 4 0 0 0 : 0 2 2 0 181:52 129 4 Поб. 2
2 Шампион 2006 (12) 0 0 0 : 0 2 1 1 115:100 3 2 1 1 115:100 15 3 Заг. 1
3 Септември (12) 1 0 1 18:76 1 1 0 1 13:99 1 2 0 2 31:175 -144 2 Заг. 2

Квалификации за момчета (12) | Пловдив
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (12) 1 1 0 62:38 2 2 2 0 133:80 4 3 3 0 195:118 77 6 Поб. 3
2 Академик Бултекс 99 (12) 2 1 1 122:70 3 1 1 0 53:44 2 3 2 1 175:114 61 5 Поб. 1
3 Черно море Тича (12) 2 1 1 114:70 3 1 0 1 38:62 1 3 1 2 152:132 20 4 Заг. 1
4 Миньор 2015 (12) 1 0 1 29:80 1 2 0 2 34:141 2 3 0 3 63:221 -158 3 Заг. 3

Квалификации за момчета (12) | Стара Загора
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое (12) 2 2 0 169:49 4 1 1 0 80:34 2 3 3 0 249:83 166 6 Поб. 3
2 Тунджа Ямбол (12) 1 1 0 60:59 2 2 1 1 85:121 3 3 2 1 145:180 -35 5 Поб. 1
3 Ахил (12) 2 1 1 97:102 3 1 0 1 59:60 1 3 1 2 156:162 -6 4 Заг. 1
4 Евробаскет Академик (12) 1 0 1 39:61 1 2 0 2 47:150 2 3 0 3 86:211 -125 3 Заг. 3

Квалификации за момчета (12) | Разград
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (12) 1 1 0 98:21 2 2 2 0 162:87 4 3 3 0 260:108 152 6 Поб. 3
2 Вълци Разград (12) 2 1 1 154:99 3 1 1 0 73:10 2 3 2 1 227:109 118 5 Поб. 1
3 Светкавица (12) 1 0 1 20:85 1 2 1 1 63:126 3 3 1 2 83:211 -128 4 Заг. 1
4 Свети Влас (12) 2 0 2 49:114 2 1 0 1 21:98 1 3 0 3 70:212 -142 3 Заг. 3

Квалификации за момчета (12) | Ботевград
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (12) 2 2 0 139:64 4 1 1 0 87:26 2 3 3 0 226:90 136 6 Поб. 3
2 Рилски спортист (12) 1 1 0 63:34 2 2 1 1 89:123 3 3 2 1 152:157 -5 5 Поб. 1
3 Ънстопабъл (12) 1 0 1 53:56 1 2 1 1 87:110 3 3 1 2 140:166 -26 4 Заг. 1
4 ЦСКА (12) 2 0 2 67:143 2 1 0 1 34:63 1 3 0 3 101:206 -105 3 Заг. 3

Квалификации за момчета (12) | Троян
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Славия (12) 2 2 0 148:101 4 1 1 0 66:50 2 3 3 0 214:151 63 6 Поб. 3
2 Чавдар Троян (12) 2 2 0 146:126 4 1 0 1 59:72 1 3 2 1 205:198 7 5 Заг. 1
3 Спартак Плевен (12) 1 0 1 50:66 1 2 1 1 141:135 3 3 1 2 191:201 -10 4 Поб. 1
4 Делфин (12) 1 0 1 65:76 1 2 0 2 103:152 2 3 0 3 168:228 -60 3 Заг. 3

Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (19) 7 7 0 563:475 14 7 4 3 511:479 11 14 11 3 1074:954 120 25 Поб. 1
2 Левски (19) 8 5 3 662:562 13 6 4 2 504:411 10 14 9 5 1166:973 193 23 Заг. 1
3 ЦСКА (19) 6 5 1 448:374 11 8 4 4 606:567 12 14 9 5 1054:941 113 23 Поб. 1
4 Академик Бултекс 99 (19) 6 4 2 423:404 10 8 5 3 566:552 13 14 9 5 989:956 33 23 Заг. 1
5 Рилски спортист (19) 7 4 3 492:463 11 7 5 2 559:504 12 14 9 5 1051:967 84 23 Поб. 4
6 БУБА баскетбол (19) 8 2 6 581:583 10 6 4 2 435:391 10 14 6 8 1016:974 42 20 Заг. 1
7 Локомотив София (19) 5 0 5 317:444 5 9 2 7 572:689 11 14 2 12 889:1133 -244 16 Заг. 5
8 Шампион 2006 (19) 9 1 8 542:726 10 5 0 5 278:435 5 14 1 13 820:1161 -341 15 Заг. 10

Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (19) 6 6 0 534:377 12 6 6 0 511:329 12 12 12 0 1045:706 339 24 Поб. 12
2 Черно море Тича (19) 6 5 1 603:373 11 6 4 2 449:341 10 12 9 3 1052:714 338 20 Заг. 1
3 Дунав Русе (19) 6 4 2 458:433 10 6 3 3 380:457 9 12 7 5 838:890 -52 19 Поб. 2
4 Берое (19) 6 4 2 418:353 10 6 2 4 420:506 8 12 6 6 838:859 -21 18 Заг. 1
5 Чардафон Орловец (19) 6 2 4 458:469 8 6 1 5 413:499 7 12 3 9 871:968 -97 15 Заг. 5
6 Черноморец (19) 6 2 4 378:476 8 6 1 5 387:542 7 12 3 9 765:1018 -253 15 Заг. 3
7 Делфин (19) 6 1 5 370:472 7 6 1 5 393:545 7 12 2 10 763:1017 -254 14 Заг. 2

Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Локомотив София (19) 3 3 0 227:204 6 1 1 0 70:47 2 4 4 0 297:251 46 8 Поб. 4
2 ЦСКА (19) 0 0 0 : 0 4 3 1 352:213 7 4 3 1 352:213 139 7 Заг. 1
3 Септември (19) 2 1 1 110:132 3 2 1 1 129:135 3 4 2 2 239:267 -28 6 Поб. 2
4 Ахил (19) 3 1 2 172:186 4 1 0 1 49:63 1 4 1 3 221:249 -28 5 Заг. 3
5 3.6.9. баскетбол (19) 2 0 2 90:182 2 2 0 2 104:141 2 4 0 4 194:323 -129 4 Заг. 4

Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (19) 2 2 0 187:131 4 1 1 0 110:51 2 3 3 0 297:182 115 6 Поб. 3
2 Академик Бултекс 99 (19) 1 1 0 89:51 2 2 1 1 177:147 3 3 2 1 266:198 68 5 Поб. 2
3 Евробаскет Академик (19) 0 0 0 : 0 3 1 2 168:245 4 3 1 2 168:245 -77 4 Заг. 2
4 Славия (19) 3 0 3 167:273 3 0 0 0 : 0 3 0 3 167:273 -106 3 Заг. 3

I дивизия за юноши (19) | Полуфинали
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

I дивизия за юноши (19) | Запад, 1/3 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ахил (19) 1 1 0 75:69 2 1 1 0 58:49 2 2 2 0 133:118 15 4 Поб. 2
2 Левски (19) -2 1 1 0 89:86 2 1 0 1 69:75 1 2 1 1 158:161 -3 3 Заг. 1
3 Хасково (19) 1 0 1 49:58 1 1 0 1 86:89 1 2 0 2 135:147 -12 2 Заг. 2

I дивизия за юноши (19) | Запад (Квалификации), София
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (19) -2 1 1 0 78:68 2 1 1 0 94:90 2 2 2 0 172:158 14 4 Поб. 2
2 Септември (19) 1 0 1 90:94 1 1 1 0 79:65 2 2 1 1 169:159 10 3 Заг. 1
3 Видабаскет (19) 1 0 1 65:79 1 1 0 1 68:78 1 2 0 2 133:157 -24 2 Заг. 2

I дивизия за юноши (19) | Запад (Квалификации), Пловдив
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хасково (19) 1 1 0 74:63 2 1 1 0 68:56 2 2 2 0 142:119 23 4 Поб. 2
2 3.6.9. баскетбол (19) 1 0 1 56:68 1 1 1 0 82:50 2 2 1 1 138:118 20 3 Заг. 1
3 Славия (19) 1 0 1 50:82 1 1 0 1 63:74 1 2 0 2 113:156 -43 2 Заг. 2

I дивизия за юноши (19) | Запад (Квалификации), Перник
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ахил (19) 1 1 0 68:40 2 1 1 0 66:39 2 2 2 0 134:79 55 4 Поб. 2
2 Миньор 2015 (19) 1 0 1 39:66 1 1 1 0 71:40 2 2 1 1 110:106 4 3 Заг. 1
3 Евробаскет Академик (19) 1 0 1 40:71 1 1 0 1 40:68 1 2 0 2 80:139 -59 2 Заг. 2

I дивизия за юноши (19) | Регион Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември (19) 4 4 0 414:235 8 0 0 0 : 0 4 4 0 414:235 179 8 Поб. 4
2 Левски (19) -2 2 2 0 166:86 4 2 1 1 140:163 3 4 3 1 306:249 57 7 Поб. 1
3 Славия (19) 2 1 1 164:125 3 2 1 1 140:156 3 4 2 2 304:281 23 6 Заг. 1
4 Ахил (19) 2 1 1 141:109 3 2 0 2 111:129 2 4 1 3 252:238 14 5 Заг. 2
5 Атлетик (19) 0 0 0 : 0 4 0 4 164:437 4 4 0 4 164:437 -273 4 Заг. 4

I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Мизия, 1/6 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (19) 3 3 0 216:116 6 2 2 0 200:98 4 5 5 0 416:214 202 10 Поб. 5
2 Чавдар Троян (19) 2 2 0 154:124 4 3 2 1 129:150 5 5 4 1 283:274 9 9 Поб. 2
3 Светкавица (19) 2 1 1 118:101 3 3 2 1 215:217 5 5 3 2 333:318 15 8 Поб. 1
4 Ънстопабъл (19) 3 1 2 200:225 4 2 1 1 127:113 3 5 2 3 327:338 -11 7 Заг. 1
5 Черноморец Балчик (19) 2 0 2 119:156 2 3 0 3 137:200 3 5 0 5 256:356 -100 5 Заг. 5
6 Спартак Плевен (19) 3 0 3 107:208 3 2 1 1 122:136 3 5 1 4 229:344 -115 5 Заг. 2

I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Мизия, 7/9 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спортбаскет ГТ (19) 3 3 0 267:105 6 1 1 0 59:54 2 4 4 0 326:159 167 8 Поб. 4
2 Черноморец Балчик (19) -2 1 0 1 54:59 1 3 2 1 244:128 5 4 2 2 298:187 111 6 Поб. 1
3 Добрич 93 (19) 2 0 2 39:192 2 2 0 2 53:178 2 4 0 4 92:370 -278 4 Заг. 4

I дивизия за юноши (19) | Регион Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (19) 2 2 0 175:102 4 4 4 0 309:150 8 6 6 0 484:252 232 12 Поб. 6
2 Ънстопабъл (19) 4 3 1 283:252 7 2 0 2 102:175 2 6 3 3 385:427 -42 9 Поб. 1
3 Светкавица (19) 2 0 2 76:168 2 4 3 1 283:269 7 6 3 3 359:437 -78 9 Заг. 1
4 Черноморец Балчик (19) 4 0 4 187:278 4 2 0 2 106:127 2 6 0 6 293:405 -112 6 Заг. 6

I дивизия за юноши (19) | Регион Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спортбаскет ГТ (19) 2 2 0 133:113 4 2 2 0 164:75 4 4 4 0 297:188 109 8 Поб. 4
2 Черноморец Балчик (19) -2 2 2 0 187:63 4 2 0 2 113:133 2 4 2 2 300:196 104 6 Поб. 1
3 Добрич 93 (19) 2 0 2 75:164 2 2 0 2 63:187 2 4 0 4 138:351 -213 4 Заг. 4

I дивизия за юноши (19) | Регион Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Миньор 2015 (19) 4 3 1 269:274 7 2 2 0 166:95 4 6 5 1 435:369 66 11 Поб. 5
2 Евробаскет Академик (19) 3 3 0 266:165 6 3 1 2 209:198 4 6 4 2 475:363 112 10 Заг. 1
3 Видабаскет (19) 2 1 1 147:146 3 4 2 2 288:259 6 6 3 3 435:405 30 9 Поб. 1
4 Велбъжд 2002 (19) 3 0 3 146:235 3 3 0 3 157:276 3 6 0 6 303:511 -208 6 Заг. 6

I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 3.6.9. баскетбол (19) 2 2 0 90:50 4 3 3 0 302:134 6 5 5 0 392:184 208 10 Поб. 5
2 Хасково (19) 2 2 0 203:83 4 3 2 1 285:140 5 5 4 1 488:223 265 9 Поб. 2
3 Димитровград 2020 (19) 3 2 1 260:166 5 2 1 1 144:125 3 5 3 2 404:291 113 8 Поб. 1
4 Златоград (19) 3 1 2 158:294 4 2 1 1 141:130 3 5 2 3 299:424 -125 7 Поб. 1
5 Хебър (19) 3 0 3 72:307 3 2 1 1 77:71 3 5 1 4 149:378 -229 6 Поб. 1
6 Марица Кършияка 2012 (19) 2 0 2 44:108 2 3 0 3 59:227 3 5 0 5 103:335 -232 3 Заг. 5

Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (16) 7 6 1 537:435 13 7 6 1 466:362 13 14 12 2 1003:797 206 26 Поб. 3
2 БУБА баскетбол (16) 7 5 2 671:440 12 6 6 0 717:353 12 13 11 2 1388:793 595 24 Поб. 3
3 Балкан (16) 5 4 1 346:268 9 8 6 2 533:420 14 13 10 3 879:688 191 23 Поб. 7
4 Рилски спортист (16) 5 5 0 409:288 10 8 3 5 543:624 11 13 8 5 952:912 40 21 Заг. 2
5 Септември (16) 6 3 3 386:428 9 8 3 5 476:551 11 14 6 8 862:979 -117 20 Заг. 2
6 ЦСКА (16) 10 3 7 590:728 13 3 1 2 142:163 4 13 4 9 732:891 -159 17 Заг. 3
7 Славия (16) 4 0 4 213:323 4 8 2 6 498:607 10 12 2 10 711:930 -219 14 Заг. 7
8 Левски (16) 9 0 9 348:690 9 5 0 5 225:420 5 14 0 14 573:1110 -537 14 Заг. 14

Елитна група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав Русе (16) 7 7 0 623:413 14 6 6 0 492:334 12 13 13 0 1115:747 368 26 Поб. 13
2 Черно море Тича (16) 7 6 1 611:390 13 7 4 3 462:503 11 14 10 4 1073:893 180 24 Поб. 1
3 Черноморец (16) 7 5 2 499:393 12 7 4 3 505:482 11 14 9 5 1004:875 129 23 Поб. 1
4 Шумен (16) 7 6 1 544:373 13 6 3 3 402:418 9 13 9 4 946:791 155 22 Поб. 3
5 Стар баскет (16) 7 2 5 510:527 9 7 3 4 446:517 10 14 5 9 956:1044 -88 19 Заг. 3
6 Тунджа Ямбол (16) 7 3 4 456:507 10 7 2 5 387:544 9 14 5 9 843:1051 -208 19 Заг. 1
7 Чавдар Троян (16) 6 2 4 392:404 8 7 1 6 365:533 8 13 3 10 757:937 -180 16 Заг. 2
8 Делфин (16) 6 0 6 327:458 6 7 0 7 406:631 7 13 0 13 733:1089 -356 13 Заг. 13

Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Запад), Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември (16) 2 2 0 158:141 4 0 0 0 : 0 2 2 0 158:141 17 4 Поб. 2
2 Рилски спортист (16) 1 1 0 79:62 2 1 0 1 65:72 1 2 1 1 144:134 10 3 Заг. 1
3 Миньор 2015 (16) 0 0 0 : 0 2 0 2 138:165 2 2 0 2 138:165 -27 2 Заг. 2

Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Запад), Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (16) 1 1 0 78:26 2 1 1 0 53:40 2 2 2 0 131:66 65 4 Поб. 2
2 Славия (16) 2 1 1 120:101 3 0 0 0 : 0 2 1 1 120:101 19 3 Заг. 1
3 Академик 17 София (16) 0 0 0 : 0 2 0 2 74:158 2 2 0 2 74:158 -84 2 Заг. 2

I дивизия за момчета (16) | Региони Загоре и Мизия (Заключителен етап), 3/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (16) 1 1 0 55:42 2 1 1 0 52:50 2 2 2 0 107:92 15 4 Поб. 2
2 Чардафон Орловец (16) 1 0 1 50:52 1 1 1 0 75:55 2 2 1 1 125:107 18 3 Поб. 1
3 Сливен 2010 (16) 1 0 1 55:75 1 1 0 1 42:55 1 2 0 2 97:130 -33 2 Заг. 2

I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спортни таланти (16) 0 0 0 : 0 3 3 0 206:129 6 3 3 0 206:129 77 6 Поб. 3
2 Локомотив София (16) 3 3 0 224:148 6 0 0 0 : 0 3 3 0 224:148 76 6 Поб. 3
3 Академик 17 София (16) 1 0 1 39:46 1 3 2 1 181:158 5 4 2 2 220:204 16 6 Заг. 1
4 Ахил (16) 2 0 2 104:152 2 2 1 1 142:97 3 4 1 3 246:249 -3 5 Поб. 1
5 Шампион 2006 (16) 3 0 3 112:211 3 1 0 1 28:95 1 4 0 4 140:306 -166 4 Заг. 4

I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 1/4 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (16) 4 4 0 359:139 8 2 2 0 232:71 4 6 6 0 591:210 381 12 Поб. 6
2 Ънстопабъл (16) 2 1 1 123:120 3 4 2 2 223:289 6 6 3 3 346:409 -63 9 Поб. 2
3 Светкавица (16) 2 2 0 136:89 4 4 1 3 178:308 5 6 3 3 314:397 -83 9 Заг. 2
4 Дунав Русе (16) -2 4 0 4 186:374 4 2 0 2 89:136 2 6 0 6 275:510 -235 6 Заг. 6

I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 5/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спортбаскет ГТ (16) 2 2 0 205:58 4 2 2 0 191:56 4 4 4 0 396:114 282 8 Поб. 4
2 Добрич 93 (16) 2 0 2 56:191 2 2 2 0 153:47 4 4 2 2 209:238 -29 6 Заг. 1
3 Вихър 2002 (16) 2 0 2 47:153 2 2 0 2 58:205 2 4 0 4 105:358 -253 4 Заг. 4

I дивизия за момчета (16) | Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (16) 2 2 0 189:82 4 2 2 0 168:91 4 4 4 0 357:173 184 8 Поб. 4
2 Светкавица (16) 2 1 1 115:103 3 2 0 2 82:189 2 4 1 3 197:292 -95 5 Заг. 2
3 Ънстопабъл (16) 2 0 2 91:168 2 2 1 1 103:115 3 4 1 3 194:283 -89 5 Поб. 1

I дивизия за момчета (16) | Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спортбаскет ГТ (16) 3 3 0 305:97 6 3 2 1 231:143 5 6 5 1 536:240 296 11 Поб. 2
2 Дунав Русе (16) -2 3 3 0 327:143 6 1 1 0 110:40 2 4 4 0 437:183 254 8 Поб. 4
3 Добрич 93 (16) 2 1 1 101:136 3 4 1 3 214:333 5 6 2 4 315:469 -154 8 Заг. 1
4 Вихър 2002 (16) 3 0 3 90:271 3 3 0 3 92:307 3 6 0 6 182:578 -396 6 Заг. 6

I дивизия за момчета (16) | Региони Загоре и Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Етър 49 (16) 4 4 0 295:138 8 4 3 1 313:187 7 8 7 1 608:325 283 15 Поб. 4
2 Берое (16) 4 4 0 306:235 8 4 2 2 290:232 6 8 6 2 596:467 129 14 Поб. 1
3 Спартак Плевен (16) 4 2 2 260:253 6 4 2 2 264:228 6 8 4 4 524:481 43 12 Поб. 1
4 Сливен 2010 (16) 4 2 2 194:272 6 4 0 4 156:314 4 8 2 6 350:586 -236 10 Заг. 1
5 Чардафон Орловец (16) 4 1 3 189:307 5 4 0 4 182:283 4 8 1 7 371:590 -219 9 Заг. 3

I дивизия за момчета (16) | Регион Рила, 5/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

I дивизия за момчета (16) | Регион Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Миньор 2015 (16) 3 3 0 281:78 6 3 3 0 260:115 6 6 6 0 541:193 348 12 Поб. 6
2 Балкан (16) -2 2 1 1 138:120 3 4 4 0 304:151 8 6 5 1 442:271 171 11 Поб. 2
3 Вихрен (16) 2 1 1 94:91 3 4 3 1 114:108 7 6 4 2 208:199 9 10 Поб. 2
4 Евробаскет Академик (16) 4 2 2 226:180 6 2 1 1 108:110 3 6 3 3 334:290 44 9 Поб. 1
5 Пирин Благоевград 81 (16) 4 1 3 177:254 5 2 1 1 79:70 3 6 2 4 256:324 -68 8 Заг. 2
6 Правец (16) 3 1 2 126:176 4 3 0 3 129:227 3 6 1 5 255:403 -148 7 Заг. 1
7 Спортист 1959 Своге (16) 3 0 3 34:169 3 3 0 3 74:295 3 6 0 6 108:464 -356 6 Заг. 6

I дивизия за момчета (16) | Регион Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хасково (16) 3 2 1 182:153 5 3 3 0 245:127 6 6 5 1 427:280 147 11 Поб. 5
2 Академик Бултекс 99 (16) -2 3 3 0 196:128 6 3 1 2 153:182 4 6 4 2 349:310 39 10 Поб. 1
3 Марица Кършияка 2012 (16) 3 0 3 127:245 3 3 0 3 128:196 3 6 0 6 255:441 -186 6 Заг. 6

ЕМБЛ Суперфинал, момчета (16) | Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 В.Кнасяус КМ (16) 2 2 0 133:111 4 2 2 0 126:104 4 4 4 0 259:215 44 8 Поб. 4
2 Стела Адзура (16) 2 1 1 125:75 3 2 2 0 111:89 4 4 3 1 236:164 72 7 Поб. 2
3 ДСН (16) 2 1 1 108:103 3 2 1 1 133:113 3 4 2 2 241:216 25 6 Заг. 2
4 Тарту Юликол БС (16) 2 1 1 121:143 3 2 0 2 75:143 2 4 1 3 196:286 -90 5 Заг. 1
5 Асеко Арка Гдиня (16) 2 0 2 96:131 2 2 0 2 118:134 2 4 0 4 214:265 -51 4 Заг. 4

ЕМБЛ Суперфинал, момчета (16) | Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Грузия (16) 2 2 0 133:107 4 2 2 0 149:135 4 4 4 0 282:242 40 8 Поб. 4
2 Вилняус КМ (16) 2 1 1 152:147 3 2 2 0 120:60 4 4 3 1 272:207 65 7 Заг. 1
3 БУБА баскетбол (16) 2 1 1 130:129 3 2 1 1 159:144 3 4 2 2 289:273 16 6 Поб. 2
4 БС Лиепая (16) 2 0 2 118:186 2 2 1 1 123:106 3 4 1 3 241:292 -51 5 Заг. 2
5 Вилняус КМ (16) -2 2 0 2 49:89 2 2 0 2 107:137 2 4 0 4 156:226 -70 4 Заг. 4

ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Плейофи, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ратгебер Академия (16) 2 2 0 151:124 4 1 1 0 83:64 2 3 3 0 234:188 46 6 Поб. 3
2 Щиинца Букурещ (16) 2 1 1 151:148 3 1 1 0 75:72 2 3 2 1 226:220 6 5 Поб. 2
3 Балкан (16) 1 0 1 72:75 1 2 1 1 164:135 3 3 1 2 236:210 26 4 Заг. 1
4 У-БТ Клуж Напока (16) 1 0 1 59:90 1 2 0 2 115:162 2 3 0 3 174:252 -78 3 Заг. 3

ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Плейофи, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Стела Адзура (16) 2 2 0 201:89 4 1 1 0 107:85 2 3 3 0 308:174 134 6 Поб. 3
2 БУБА баскетбол (16) 1 0 1 85:107 1 2 2 0 192:166 4 3 2 1 277:273 4 5 Поб. 2
3 Дан Дачиян (16) 1 0 1 80:103 1 2 1 1 140:158 3 3 1 2 220:261 -41 4 Заг. 2
4 Хонвед Академия (16) 2 0 2 162:177 2 1 0 1 37:119 1 3 0 3 199:296 -97 3 Заг. 3

ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Редовен сезон, Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (16) 4 3 1 327:296 7 4 4 0 353:279 8 8 7 1 680:575 105 15 Поб. 7
2 Хонвед Академия (16) 3 3 0 253:149 6 5 3 2 443:399 8 8 6 2 696:548 148 14 Поб. 2
3 Ратгебер Академия (16) 4 3 1 357:278 7 4 2 2 322:229 6 8 5 3 679:507 172 13 Поб. 4
4 Дан Дачиян (16) 3 2 1 226:225 5 5 3 2 384:357 8 8 5 3 610:582 28 13 Заг. 1
5 Атомерьомю (16) 5 2 3 410:401 7 3 2 1 233:242 5 8 4 4 643:643 0 12 Поб. 2
6 БК Пардубице (16) 4 2 2 288:283 6 4 1 3 230:286 5 8 3 5 518:569 -51 11 Заг. 3
7 Леоне Айдовшчина (16) 4 2 2 289:278 6 4 0 4 276:339 4 8 2 6 565:617 -52 10 Заг. 3
8 Адмиралс баскетбол (16) 3 0 3 188:286 3 5 0 5 270:431 5 8 0 8 458:717 -259 8 Заг. 8
9 Щиинца Букурещ (16) 2 2 0 156:132 4 2 1 1 173:159 3 4 3 1 329:291 38 7 Поб. 1
10 Рилски спортист (16) 3 2 1 234:218 5 1 0 1 76:83 1 4 2 2 310:301 9 6 Поб. 2
11 Интер Братислава (16) 3 1 2 237:236 4 1 0 1 62:66 1 4 1 3 299:302 -3 5 Заг. 3
12 МШК Жяр над Хроном (16) 2 1 1 120:171 3 2 0 2 92:173 2 4 1 3 212:344 -132 5 Заг. 2

ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Редовен сезон, Група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 КК Задар (16) 5 4 1 500:366 9 3 3 0 297:168 6 8 7 1 797:534 263 15 Поб. 4
2 Стела Адзура (16) 3 3 0 225:137 6 5 4 1 485:312 9 8 7 1 710:449 261 15 Поб. 5
3 БУБА баскетбол (16) 4 3 1 338:284 7 4 4 0 377:274 8 8 7 1 715:558 157 15 Поб. 5
4 Ратгебер Академия (16) 4 3 1 357:278 7 4 2 2 322:229 6 8 5 3 679:507 172 13 Поб. 1
5 Дебрецени Академия (16) 3 1 2 194:213 4 5 3 2 375:285 8 8 4 4 569:498 71 12 Заг. 1
6 Атомерьомю (16) 5 2 3 410:401 7 3 2 1 233:242 5 8 4 4 643:643 0 12 Поб. 1
7 Водно Сънс Партизан (16) 4 2 2 354:337 6 4 1 3 275:366 5 8 3 5 629:703 -74 11 Поб. 3
8 Лондон Елит (16) 4 1 3 233:366 5 4 1 3 296:377 5 8 2 6 529:743 -214 10 Заг. 6
9 Сибиу (16) 5 0 5 173:522 5 3 0 3 167:259 3 8 0 8 340:781 -441 8 Заг. 8
10 Кечкемет МБА (16) 2 1 1 152:119 3 2 2 0 181:110 4 4 3 1 333:229 104 7 Поб. 2
11 Баскет Флеймс (16) 2 0 2 114:193 2 2 0 2 123:174 2 4 0 4 237:367 -130 4 Заг. 4

Региони за момчета (15) | Запад (Квалификации)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

Региони за момчета (15) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (15) 3 3 0 323:112 6 3 3 0 271:177 6 6 6 0 594:289 305 12 Поб. 6
2 Черно море Тича (15) 3 2 1 223:162 5 3 3 0 286:167 6 6 5 1 509:329 180 11 Заг. 1
3 Доростол (15) 3 1 2 249:203 4 3 3 0 309:127 6 6 4 2 558:330 228 10 Поб. 1
4 Шумен (15) 3 2 1 208:183 5 3 1 2 163:198 4 6 3 3 371:381 -10 9 Заг. 1
5 Берое (15) 3 2 1 174:221 5 3 0 3 123:276 3 6 2 4 297:497 -200 8 Заг. 1
6 Спартак Плевен (15) 3 0 3 140:298 3 3 1 2 156:243 4 6 1 5 296:541 -245 7 Заг. 2
7 Делфин (15) 3 0 3 145:282 3 3 0 3 153:274 3 6 0 6 298:556 -258 6 Заг. 6

Региони за момчета (15) | Изток (Заключителен етап), 8/10 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ънстопабъл (15) 1 1 0 62:35 2 1 1 0 72:62 2 2 2 0 134:97 37 4 Поб. 2
2 Вълци Разград (15) 1 0 1 62:72 1 1 1 0 80:73 2 2 1 1 142:145 -3 3 Поб. 1
3 Вихър Айтос (15) 1 0 1 73:80 1 1 0 1 35:62 1 2 0 2 108:142 -34 2 Заг. 2

Региони за момчета (15) | Изток, Квалификационен турнир
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (15) 1 1 0 71:43 2 1 1 0 58:50 2 2 2 0 129:93 36 4 Поб. 2
2 Ънстопабъл (15) 1 0 1 50:58 1 1 1 0 50:47 2 2 1 1 100:105 -5 3 Поб. 1
3 Вълци Разград (15) 1 0 1 47:50 1 1 0 1 43:71 1 2 0 2 90:121 -31 2 Заг. 2

Региони за момчета (15) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (15) 2 2 0 189:92 4 5 5 0 467:216 10 7 7 0 656:308 348 14 Поб. 7
2 ЦСКА (15) 5 4 1 385:227 9 2 2 0 195:73 4 7 6 1 580:300 280 13 Поб. 1
3 Локомотив София (15) 5 4 1 375:230 9 2 1 1 130:101 3 7 5 2 505:331 174 12 Поб. 1
4 Славия (15) 3 3 0 242:80 6 4 1 3 207:270 5 7 4 3 449:350 99 11 Поб. 4
5 Левски (15) 6 2 4 250:375 8 1 1 0 65:33 2 7 3 4 315:408 -93 10 Заг. 1
6 Академик 17 София (15) 3 1 2 124:230 4 4 1 3 170:202 5 7 2 5 294:432 -138 9 Заг. 4
7 Атлетик (15) 0 0 0 : 0 7 1 6 245:509 8 7 1 6 245:509 -264 8 Заг. 5
8 Спартак София (15) 4 0 4 116:323 4 3 0 3 78:277 3 7 0 7 194:600 -406 7 Заг. 7

Региони за момчета (15) | Добруджа и Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (15) 2 2 0 190:85 4 2 2 0 157:101 4 4 4 0 347:186 161 8 Поб. 4
2 Доростол (15) 2 2 0 229:55 4 2 1 1 130:97 3 4 3 1 359:152 207 7 Поб. 1
3 Шумен (15) 3 1 2 148:207 4 1 1 0 101:34 2 4 2 2 249:241 8 6 Заг. 1
4 Ънстопабъл (15) 2 1 1 119:130 3 2 0 2 88:170 2 4 1 3 207:300 -93 5 Заг. 3
5 Вълци Разград (15) 1 0 1 34:101 1 3 0 3 102:318 3 4 0 4 136:419 -283 4 Заг. 4

Региони за момчета (15) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (15) 3 3 0 332:83 6 3 3 0 277:133 6 6 6 0 609:216 393 12 Поб. 6
2 Берое (15) 3 1 2 172:234 4 3 3 0 209:172 6 6 4 2 381:406 -25 10 Поб. 1
3 Делфин (15) 3 1 2 191:175 4 3 1 2 143:273 4 6 2 4 334:448 -114 8 Заг. 1
4 Вихър Айтос (15) 3 0 3 137:253 3 3 0 3 116:254 3 6 0 6 253:507 -254 6 Заг. 6

Региони за момчета (15) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (15) 4 3 1 260:245 7 4 4 0 299:260 8 8 7 1 559:505 54 15 Заг. 1
2 Академик Бултекс 99 (15) 5 4 1 356:303 9 3 2 1 221:160 5 8 6 2 577:463 114 14 Поб. 3
3 Балкан (15) 4 3 1 264:253 7 4 2 2 276:239 6 8 5 3 540:492 48 13 Поб. 1
4 Миньор 2015 (15) 4 1 3 232:245 5 4 0 4 216:286 4 8 1 7 448:531 -83 9 Заг. 2
5 Вихрен (15) 3 0 3 143:231 3 5 1 4 265:310 6 8 1 7 408:541 -133 9 Заг. 6

Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (14) 3 3 0 258:132 6 3 3 0 251:140 6 6 6 0 509:272 237 12 Поб. 6
2 Балкан (14) 4 3 1 272:239 7 2 0 2 106:148 2 6 3 3 378:387 -9 9 Заг. 2
3 БУБА баскетбол (14) 3 2 1 199:147 5 2 1 1 137:101 3 5 3 2 336:248 88 8 Поб. 2
4 Славия (14) 2 1 1 134:93 3 3 1 2 177:213 4 5 2 3 311:306 5 7 Заг. 1
5 Левски (14) 2 0 2 69:181 2 4 0 4 121:330 4 6 0 6 190:511 -321 6 Заг. 6

Елитна група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (14) 7 7 0 482:354 14 5 5 0 409:273 10 12 12 0 891:627 264 24 Поб. 12
2 Делфин (14) 6 6 0 417:295 12 7 4 3 453:386 11 13 10 3 870:681 189 23 Заг. 1
3 Дунав 2007 Русе (14) 7 5 2 527:482 12 7 3 4 443:457 10 14 8 6 970:939 31 22 Поб. 4
4 Шумен (14) 6 5 1 414:346 11 5 3 2 323:291 8 11 8 3 737:637 100 19 Поб. 4
5 Берое (14) 6 3 3 358:356 9 6 2 4 421:397 8 12 5 7 779:753 26 17 Заг. 1
6 Светкавица (14) 7 1 6 361:515 8 7 1 6 403:490 8 14 2 12 764:1005 -241 16 Заг. 3
7 Спартак Плевен (14) 5 2 3 320:353 7 6 2 4 341:442 8 11 4 7 661:795 -134 15 Заг. 3
8 Ънстопабъл (14) 6 0 6 304:457 6 7 1 6 365:447 8 13 1 12 669:904 -235 14 Заг. 4

I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември (14) 3 3 0 216:144 6 4 4 0 332:142 8 7 7 0 548:286 262 14 Поб. 7
2 Спортни таланти (14) 3 2 1 184:174 5 4 3 1 210:178 7 7 5 2 394:352 42 12 Поб. 2
3 Банкя 78 (14) 0 0 0 : 0 7 4 3 588:297 11 7 4 3 588:297 291 11 Поб. 1
4 Ахил (14) 3 3 0 226:116 6 3 2 1 190:105 5 6 5 1 416:221 195 11 Поб. 5
5 Академик 17 София (14) 6 3 3 296:302 9 1 0 1 24:70 1 7 3 4 320:372 -52 10 Заг. 2
6 Локомотив София (14) 5 1 4 123:283 6 2 0 2 43:143 2 7 1 6 166:426 -260 8 Заг. 6
7 Олимпия баскет (14) 5 0 5 137:369 5 2 1 1 55:87 3 7 1 6 192:456 -264 8 Заг. 2
8 Спартак София (14) 2 0 2 57:183 2 4 1 3 129:217 5 6 1 5 186:400 -214 7 Заг. 1

I дивизия за момчета (14) | Изток (Заключителен етап), 1/4 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Свети Влас (14) 1 1 0 107:54 2 3 3 0 214:144 6 4 4 0 321:198 123 8 Поб. 4
2 Вълци Разград (14) 2 1 1 128:142 3 2 2 0 217:69 4 4 3 1 345:211 134 7 Поб. 3
3 Тунджа Ямбол (14) 2 0 2 97:141 2 2 1 1 146:107 3 4 1 3 243:248 -5 5 Заг. 3
4 Стар баскет (14) 3 0 3 95:294 3 1 0 1 54:107 1 4 0 4 149:401 -252 4 Заг. 4

I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 3/6 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черноморец Балчик (14) 1 1 0 64:25 2 1 1 0 59:36 2 2 2 0 123:61 62 4 Поб. 2
2 Ънстопабъл (14) -2 1 0 1 33:39 1 1 1 0 62:19 2 2 1 1 95:58 37 3 Поб. 1
3 Варнабаскет (14) 1 0 1 36:59 1 1 1 0 39:33 2 2 1 1 75:92 -17 3 Заг. 1
4 Вихър 2002 (14) 1 0 1 19:62 1 1 0 1 25:64 1 2 0 2 44:126 -82 2 Заг. 2

I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре (Заключителен етап), 3/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Сливен 2010 (14) 2 2 0 116:67 4 2 2 0 136:79 4 4 4 0 252:146 106 8 Поб. 4
2 Делфин (14) -2 2 0 2 79:136 2 1 1 0 68:47 2 3 1 2 147:183 -36 4 Заг. 1
3 Розова долина (14) 1 0 1 47:68 1 2 0 2 67:116 2 3 0 3 114:184 -70 3 Заг. 3

I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (14) 3 3 0 249:52 6 2 2 0 226:56 4 5 5 0 475:108 367 10 Поб. 5
2 Стар баскет (14) 2 1 1 114:113 3 3 3 0 261:125 6 5 4 1 375:238 137 9 Поб. 3
3 Варнабаскет (14) 2 1 1 99:102 3 3 2 1 110:140 5 5 3 2 209:242 -33 8 Заг. 1
4 Черноморец Балчик (14) 2 0 2 92:114 2 3 2 1 146:137 5 5 2 3 238:251 -13 7 Заг. 1
5 Ънстопабъл (14) -2 3 1 2 111:127 4 2 0 2 25:150 2 5 1 4 136:277 -141 6 Заг. 4
6 Вихър 2002 (14) 3 0 3 58:304 3 2 0 2 44:115 2 5 0 5 102:419 -317 5 Заг. 5

I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Свети Влас (14) 4 4 0 297:141 8 4 3 1 259:167 7 8 7 1 556:308 248 15 Поб. 3
2 Тунджа Ямбол (14) 4 4 0 281:134 8 4 3 1 283:160 7 8 7 1 564:294 270 15 Поб. 6
3 Сливен 2010 (14) 4 2 2 186:214 6 4 2 2 185:197 6 8 4 4 371:411 -40 12 Заг. 1
4 Делфин (14) -2 4 0 4 152:243 4 4 1 3 149:269 5 8 1 7 301:512 -211 9 Заг. 7
5 Розова долина (14) 4 0 4 96:240 4 4 1 3 96:219 5 8 1 7 192:459 -267 9 Заг. 3

I дивизия за момчета (14) | Регион Рила, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Миньор 2015 (14) 4 4 0 326:77 8 2 2 0 166:40 4 6 6 0 492:117 375 12 Поб. 6
2 Рилски спортист (14) 3 2 1 225:98 5 3 2 1 214:98 5 6 4 2 439:196 243 10 Поб. 1
3 Марек (14) 3 2 1 87:149 5 3 0 3 30:258 3 6 2 4 117:407 -290 8 Заг. 1
4 Велбъжд 2002 (14) 2 0 2 24:180 2 4 0 4 94:266 4 6 0 6 118:446 -328 6 Заг. 6

I дивизия за момчета (14) | Регион Рила, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Монтана 2003 (14) 3 3 0 191:136 6 3 3 0 195:132 6 6 6 0 386:268 118 12 Поб. 6
2 Чавдар Троян (14) 3 2 1 164:154 5 3 2 1 201:148 5 6 4 2 365:302 63 10 Поб. 1
3 Видабаскет (14) 3 1 2 154:172 4 3 1 2 169:178 4 6 2 4 323:350 -27 8 Заг. 3
4 Правец (14) 3 0 3 120:231 3 3 0 3 128:171 3 6 0 6 248:402 -154 6 Заг. 6

I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (14) 3 3 0 240:92 6 3 3 0 291:70 6 6 6 0 531:162 369 12 Поб. 6
2 Хебър (14) 3 0 3 70:291 3 3 2 1 148:153 5 6 2 4 218:444 -226 8 Заг. 2
3 Марица Кършияка 2012 (14) 3 1 2 153:148 4 3 0 3 92:240 3 6 1 5 245:388 -143 7 Заг. 1

ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (14) | Редовен сезон, Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ратгебер Академия (14) 3 2 1 228:171 5 5 5 0 419:260 10 8 7 1 647:431 216 15 Поб. 5
2 Хонвед Академия (14) 3 2 1 198:159 5 5 5 0 374:296 10 8 7 1 572:455 117 15 Поб. 1
3 Колидж баскетбол (14) 4 2 2 272:302 6 4 2 2 308:275 6 8 4 4 580:577 3 12 Заг. 1
4 Сибиу (14) 5 3 2 351:339 8 3 1 2 206:220 4 8 4 4 557:559 -2 12 Поб. 1
5 7 Палмас Канарияс (14) 4 3 1 284:246 7 4 1 3 227:275 5 8 4 4 511:521 -10 12 Заг. 1
6 Локомотива Пилзен (14) 6 2 4 365:408 8 2 0 2 96:127 2 8 2 6 461:535 -74 10 Заг. 1
7 Дебрецени Академия (14) 3 0 3 140:271 3 5 1 4 251:366 6 8 1 7 391:637 -246 9 Заг. 2
8 Шумен (14) 2 1 1 123:115 3 2 1 1 142:118 3 4 2 2 265:233 32 6 Поб. 1
9 ОШЕ Лайънс (14) 2 0 2 100:153 2 2 2 0 165:106 4 4 2 2 265:259 6 6 Поб. 1
10 Интер Братислава (14) 2 0 2 103:166 2 2 1 1 142:121 3 4 1 3 245:287 -42 5 Заг. 1

Региони за момчета (13) | Запад, 1/3 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Миньор 2015 (13) 1 1 0 79:56 2 1 1 0 73:64 2 2 2 0 152:120 32 4 Поб. 2
2 БУБА баскетбол (13) 2 1 1 137:140 3 0 0 0 : 0 2 1 1 137:140 -3 3 Поб. 1
3 Балкан (13) 0 0 0 : 0 2 0 2 123:152 2 2 0 2 123:152 -29 2 Заг. 2

Региони за момчета (13) | Запад, 4/6 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (13) 2 2 0 187:114 4 0 0 0 : 0 2 2 0 187:114 73 4 Поб. 2
2 Септември (13) 0 0 0 : 0 2 1 1 183:114 3 2 1 1 183:114 69 3 Заг. 1
3 Академик Бултекс 99 (13) 1 0 1 28:111 1 1 0 1 42:101 1 2 0 2 70:212 -142 2 Заг. 2

Региони за момчета (13) | Запад (Квалификации), София
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (13) 3 3 0 276:114 6 0 0 0 : 0 3 3 0 276:114 162 6 Поб. 3
2 ЦСКА (13) 2 2 0 98:39 4 1 0 1 60:76 1 3 2 1 158:115 43 5 Поб. 1
3 Славия (13) 1 1 0 73:14 2 2 0 2 79:158 2 3 1 2 152:172 -20 4 Заг. 2
4 Хебър (13) 0 0 0 : 0 3 0 3 28:213 3 3 0 3 28:213 -185 2 Заг. 3

Региони за момчета (13) | Запад (Квалификации), Пловдив
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (13) 1 1 0 80:48 2 1 1 0 57:38 2 2 2 0 137:86 51 4 Поб. 2
2 Академик Бултекс 99 (13) 1 1 0 45:38 2 1 0 1 48:80 1 2 1 1 93:118 -25 3 Поб. 1
3 Рилски спортист (13) 1 0 1 38:57 1 1 0 1 38:45 1 2 0 2 76:102 -26 2 Заг. 2

Региони за момчета (13) | Запад (Квалификации), Перник
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Миньор 2015 (13) 1 1 0 67:54 2 1 1 0 75:56 2 2 2 0 142:110 32 4 Поб. 2
2 Септември (13) 1 1 0 63:38 2 1 0 1 54:67 1 2 1 1 117:105 12 3 Заг. 1
3 Хасково (13) 1 0 1 56:75 1 1 0 1 38:63 1 2 0 2 94:138 -44 2 Заг. 2

Региони за момчета (13) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (13) 3 3 0 265:142 6 3 2 1 201:143 5 6 5 1 466:285 181 11 Поб. 4
2 Доростол (13) 3 3 0 212:124 6 3 2 1 225:140 5 6 5 1 437:264 173 11 Поб. 1
3 Делфин (13) 3 2 1 236:169 5 3 2 1 174:155 5 6 4 2 410:324 86 10 Заг. 1
4 Черно море Тича (13) 3 1 2 147:206 4 3 2 1 192:168 5 6 3 3 339:374 -35 9 Поб. 3
5 Берое (13) 3 2 1 153:166 5 3 1 2 188:231 4 6 3 3 341:397 -56 9 Поб. 3
6 Чавдар Троян (13) 3 1 2 154:244 4 3 0 3 116:250 3 6 1 5 270:494 -224 7 Заг. 2
7 Спартак Плевен (13) 3 0 3 139:198 3 3 0 3 153:219 3 6 0 6 292:417 -125 6 Заг. 6

Региони за момчета (13) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (13) 2 2 0 164:74 4 3 3 0 233:101 6 5 5 0 397:175 222 10 Поб. 5
2 ЦСКА (13) 4 3 1 291:144 7 1 1 0 75:65 2 5 4 1 366:209 157 9 Поб. 3
3 Септември (13) 2 1 1 134:98 3 3 2 1 215:103 5 5 3 2 349:201 148 8 Заг. 1
4 Славия (13) 1 0 1 33:84 1 4 2 2 178:186 6 5 2 3 211:270 -59 7 Заг. 2
5 Шампион 2006 (13) 3 0 3 71:197 3 2 1 1 86:100 3 5 1 4 157:297 -140 6 Поб. 1
6 Локомотив София (13) 3 0 3 42:227 3 2 0 2 37:180 2 5 0 5 79:407 -328 5 Заг. 5

Региони за момчета (13) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (13) 2 2 0 141:70 4 2 2 0 185:63 4 4 4 0 326:133 193 8 Поб. 4
2 Вълци Разград (13) 2 2 0 174:64 4 2 1 1 143:97 3 4 3 1 317:161 156 7 Поб. 2
3 Черно море Тича (13) 2 1 1 120:128 3 2 1 1 121:90 3 4 2 2 241:218 23 6 Заг. 1
4 Дунав Русе (13) 2 1 1 92:152 3 2 0 2 74:154 2 4 1 3 166:306 -140 5 Заг. 2
5 Шумен (13) 2 0 2 49:196 2 2 0 2 87:172 2 4 0 4 136:368 -232 4 Заг. 4

Региони за момчета (13) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Делфин (13) 4 4 0 309:113 8 4 4 0 345:118 8 8 8 0 654:231 423 16 Поб. 8
2 Берое (13) 4 3 1 238:132 7 4 3 1 250:169 7 8 6 2 488:301 187 14 Поб. 1
3 Сливен баскет (13) 4 2 2 202:219 6 4 1 3 173:189 5 8 3 5 375:408 -33 11 Заг. 2
4 Розова долина (13) 4 2 2 157:177 6 4 1 3 130:201 5 8 3 5 287:378 -91 11 Поб. 2
5 Вихър 2002 (13) 4 0 4 58:326 4 4 0 4 69:287 4 8 0 8 127:613 -486 8 Заг. 8

Региони за момчета (13) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чавдар Троян (13) 4 4 0 286:157 8 2 2 0 149:84 4 6 6 0 435:241 194 12 Поб. 6
2 Спартак Плевен (13) 3 2 1 207:111 5 3 3 0 250:82 6 6 5 1 457:193 264 11 Поб. 4
3 Чардафон Орловец (13) 3 3 0 215:48 6 3 1 2 136:155 4 6 4 2 351:203 148 10 Поб. 2
4 Етър 49 (13) 4 1 3 166:247 5 2 1 1 131:119 3 6 2 4 297:366 -69 8 Заг. 2
5 Локомотив Г. О. (13) 1 0 1 46:82 1 5 1 4 121:320 6 6 1 5 167:402 -235 7 Заг. 3
6 Раковски (13) 3 0 3 77:249 3 3 0 3 107:237 3 6 0 6 184:486 -302 6 Заг. 6

Региони за момчета (13) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Миньор 2015 (13) 3 3 0 194:133 6 3 3 0 186:105 6 6 6 0 380:238 142 12 Поб. 6
2 Балкан (13) 3 2 1 156:148 5 3 2 1 190:130 5 6 4 2 346:278 68 10 Поб. 2
3 Рилски спортист (13) 3 1 2 142:134 4 3 0 3 141:171 3 6 1 5 283:305 -22 7 Заг. 3
4 Видабаскет (13) 3 0 3 102:206 3 3 1 2 104:188 4 6 1 5 206:394 -188 7 Заг. 1

Региони за момчета (13) | Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (13) 3 3 0 309:45 6 3 2 1 148:132 5 6 5 1 457:177 280 11 Заг. 1
2 Хасково (13) 3 1 2 132:148 4 3 3 0 232:38 6 6 4 2 364:186 178 10 Поб. 3
3 Хебър (13) 3 0 3 38:232 3 3 0 3 45:309 3 6 0 6 83:541 -458 6 Заг. 6

Региони за момчета (12) | Витоша и Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (12) 2 2 0 177:67 4 4 4 0 276:132 8 6 6 0 453:199 254 12 Поб. 6
2 Рилски спортист (12) 2 1 1 81:94 3 4 2 2 160:177 6 6 3 3 241:271 -30 9 Заг. 1
3 БУБА баскетбол (12) 3 1 2 180:190 4 1 1 0 57:41 2 4 2 2 237:231 6 6 Поб. 1
4 Славия (12) 3 0 3 72:162 3 1 0 1 17:105 1 4 0 4 89:267 -178 4 Заг. 4
5 Левски (12) 1 1 0 43:28 2 1 0 1 50:72 1 2 1 1 93:100 -7 3 Поб. 1
6 Шампион 2006 (12) 1 0 1 14:56 1 1 0 1 37:40 1 2 0 2 51:96 -45 2 Заг. 2

Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ахил (12) 2 2 0 94:46 4 3 3 0 165:67 6 5 5 0 259:113 146 10 Поб. 5
2 ЦСКА (12) 0 0 0 : 0 5 4 1 217:150 9 5 4 1 217:150 67 9 Поб. 2
3 Септември (12) 4 1 3 136:165 5 1 1 0 45:29 2 5 2 3 181:194 -13 7 Поб. 1
4 Банкя 78 (12) 3 1 2 120:117 4 2 1 1 79:77 3 5 2 3 199:194 5 7 Заг. 2
5 Локомотив София (12) 3 2 1 90:113 5 2 0 2 40:103 2 5 2 3 130:216 -86 7 Заг. 1
6 Спортни таланти (12) 3 0 3 62:154 3 2 0 2 49:76 2 5 0 5 111:230 -119 5 Заг. 5

Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шампион 2006 (12) -2 0 0 0 : 0 3 2 1 80:42 5 3 2 1 80:42 38 5 Поб. 2
2 Свети Георги (12) 2 2 0 42:13 4 0 0 0 : 0 2 2 0 42:13 29 4 Поб. 2
3 Славия (12) -2 1 0 1 16:23 1 3 1 2 67:73 4 4 1 3 83:96 -13 4 Заг. 3
4 Люлин (12) 3 1 2 57:111 4 0 0 0 : 0 3 1 2 57:111 -54 4 Заг. 1

Региони за момчета (12) | Витоша, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (12) 3 3 0 232:92 6 3 3 0 208:76 6 6 6 0 440:168 272 12 Поб. 6
2 Левски (12) 3 1 2 128:143 4 3 1 2 143:142 4 6 2 4 271:285 -14 8 Заг. 1
3 Шампион 2006 (12) 3 2 1 115:111 5 2 1 1 72:107 3 5 3 2 187:218 -31 8 Поб. 1
4 Славия (12) 2 0 2 43:126 2 3 0 3 49:193 3 5 0 5 92:319 -227 5 Заг. 5

Региони за момчета (12) | Витоша, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (12) 3 3 0 149:43 6 1 1 0 44:27 2 4 4 0 193:70 123 8 Поб. 4
2 Ахил (12) 3 3 0 145:47 6 1 1 0 41:29 2 4 4 0 186:76 110 8 Поб. 4
3 Септември (12) 3 2 1 135:73 5 2 1 1 64:57 3 5 3 2 199:130 69 8 Поб. 1
4 Спортни таланти (12) 3 2 1 121:82 5 2 0 2 47:71 2 5 2 3 168:153 15 7 Заг. 1
5 Шампион 2006 (12) -2 2 1 1 45:62 3 3 0 3 61:106 3 5 1 4 106:168 -62 6 Заг. 1
6 Славия 1921 (12) 0 0 0 : 0 5 0 5 50:305 5 5 0 5 50:305 -255 5 Заг. 5

Региони за момчета (12) | Витоша, група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Банкя 78 (12) 3 3 0 205:30 6 1 1 0 51:15 2 4 4 0 256:45 211 8 Поб. 4
2 Локомотив София (12) 1 1 0 36:24 2 3 2 1 133:63 5 4 3 1 169:87 82 7 Поб. 2
3 Свети Георги (12) 2 1 1 46:75 3 2 0 2 47:77 2 4 1 3 93:152 -59 5 Заг. 2
4 Люлин (12) 1 0 1 5:55 1 3 1 2 55:116 4 4 1 3 60:171 -111 5 Заг. 1
5 Славия (12) -2 3 1 2 63:104 4 1 0 1 2:84 1 4 1 3 65:188 -123 5 Поб. 1

Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (12) 2 2 0 136:102 4 2 2 0 180:43 4 4 4 0 316:145 171 8 Поб. 4
2 Доростол (12) 2 2 0 166:71 4 2 1 1 162:93 3 4 3 1 328:164 164 7 Поб. 1
3 Черно море Тича (12) 2 2 0 129:54 4 2 0 2 85:129 2 4 2 2 214:183 31 6 Заг. 1
4 Ънстопабъл (12) 2 0 2 53:177 2 2 1 1 98:88 3 4 1 3 151:265 -114 5 Поб. 1
5 Шумен (12) 2 0 2 55:177 2 2 0 2 56:186 2 4 0 4 111:363 -252 4 Заг. 4

Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 6/10 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (12) -2 2 2 0 144:87 4 2 2 0 170:79 4 4 4 0 314:166 148 8 Поб. 4
2 Светкавица (12) 2 2 0 110:71 4 2 1 1 113:111 3 4 3 1 223:182 41 7 Поб. 2
3 Дунав Русе (12) 2 1 1 100:117 3 2 1 1 91:100 3 4 2 2 191:217 -26 6 Заг. 1
4 Ънстопабъл (12) -2 2 1 1 88:78 3 2 0 2 57:116 2 4 1 3 145:194 -49 5 Заг. 3
5 Стар баскет (12) 2 0 2 77:144 2 2 0 2 66:113 2 4 0 4 143:257 -114 4 Заг. 4

Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 11/15 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Варнабаскет (12) 1 1 0 52:32 2 2 2 0 120:37 4 3 3 0 172:69 103 6 Поб. 3
2 Черноморец Балчик (12) 1 0 1 18:53 1 3 2 1 78:77 5 4 2 2 96:130 -34 6 Заг. 1
3 Спартак Варна (12) 2 2 0 109:38 4 1 0 1 32:52 1 3 2 1 141:90 51 5 Поб. 1
4 Спортбаскет ГТ (12) 3 1 2 64:113 4 1 0 1 10:60 1 4 1 3 74:173 -99 5 Поб. 1
5 Вихър 2002 (12) 1 0 1 16:18 1 1 0 1 14:33 1 2 0 2 30:51 -21 2 Заг. 2

Региони за момчета (12) | Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (12) 2 2 0 206:39 4 4 4 0 283:143 8 6 6 0 489:182 307 12 Поб. 6
2 Черно море Тича (12) 2 0 2 93:132 2 4 4 0 268:117 8 6 4 2 361:249 112 10 Заг. 1
3 Ънстопабъл (12) 4 0 4 123:264 4 2 2 0 145:65 4 6 2 4 268:329 -61 8 Поб. 1
4 Стар баскет (12) 4 0 4 109:300 4 2 0 2 39:206 2 6 0 6 148:506 -358 6 Заг. 6

Региони за момчета (12) | Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (12) 2 2 0 186:21 4 2 2 0 136:41 4 4 4 0 322:62 260 8 Поб. 4
2 Черно море Тича (12) -2 2 1 1 82:99 3 2 2 0 149:79 4 4 3 1 231:178 53 7 Поб. 3
3 Шумен (12) 2 1 1 67:88 3 2 1 1 79:94 3 4 2 2 146:182 -36 6 Поб. 1
4 Светкавица (12) 2 0 2 70:121 2 2 1 1 43:100 3 4 1 3 113:221 -108 5 Заг. 3
5 Дунав Русе (12) 2 0 2 71:113 2 2 0 2 35:162 2 4 0 4 106:275 -169 4 Заг. 4

Региони за момчета (12) | Добруджа, група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ънстопабъл (12) -2 2 2 0 82:64 4 3 2 1 123:118 5 5 4 1 205:182 23 9 Поб. 2
2 Варнабаскет (12) 4 3 1 260:109 7 1 0 1 35:69 1 5 3 2 295:178 117 8 Поб. 2
3 Спартак Варна (12) 3 3 0 178:93 6 1 1 0 44:22 2 4 4 0 222:115 107 8 Поб. 4
4 Черноморец Балчик (12) 3 2 1 132:100 5 2 0 2 69:129 2 5 2 3 201:229 -28 7 Заг. 2
5 Спортбаскет ГТ (12) 1 0 1 20:43 1 4 1 3 90:197 5 5 1 4 110:240 -130 6 Заг. 3
6 Вихър 2002 (12) 1 0 1 20:24 1 3 0 3 72:157 3 4 0 4 92:181 -89 4 Заг. 4

Региони за момчета (12) | Загоре, 1/4 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое (12) 3 3 0 246:83 6 3 3 0 238:92 6 6 6 0 484:175 309 12 Поб. 6
2 Тунджа Ямбол (12) 3 3 0 156:114 6 3 1 2 114:187 4 6 4 2 270:301 -31 10 Поб. 3
3 Делфин (12) 3 1 2 133:159 4 3 0 3 94:194 3 6 1 5 227:353 -126 7 Заг. 3
4 Сливен баскет (12) 3 1 2 101:192 4 3 0 3 102:163 3 6 1 5 203:355 -152 7 Заг. 4

Региони за момчета (12) | Загоре, 5/8 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Свети Влас (12) 3 3 0 154:88 6 3 3 0 146:100 6 6 6 0 300:188 112 12 Поб. 6
2 Вихър Айтос (12) 3 1 2 121:114 4 3 2 1 124:137 5 6 3 3 245:251 -6 9 Заг. 1
3 Розова долина (12) 3 1 2 122:134 4 3 1 2 106:135 4 6 2 4 228:269 -41 8 Заг. 2
4 Берое (12) -2 3 0 3 98:156 3 3 1 2 116:123 4 6 1 5 214:279 -65 7 Поб. 1

Региони за момчета (12) | Загоре, 9/12 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Сливен 2010 (12) 3 2 1 137:134 5 3 2 1 150:109 5 6 4 2 287:243 44 10 Поб. 4
2 Делфин (12) -2 3 2 1 111:126 5 3 2 1 124:118 5 6 4 2 235:244 -9 10 Поб. 1
3 Черноморец (12) 3 2 1 134:84 5 3 1 2 120:108 4 6 3 3 254:192 62 9 Заг. 1
4 Черноморец 2014 (12) 3 1 2 87:130 4 3 0 3 80:134 3 6 1 5 167:264 -97 7 Заг. 5

Региони за момчета (12) | Загоре, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое (12) 2 2 0 183:38 4 3 3 0 237:51 6 5 5 0 420:89 331 10 Поб. 5
2 Тунджа Ямбол (12) 3 2 1 168:118 5 2 2 0 147:41 4 5 4 1 315:159 156 9 Заг. 1
3 Свети Влас (12) 2 2 0 112:55 4 3 1 2 90:153 4 5 3 2 202:208 -6 8 Поб. 1
4 Вихър Айтос (12) 3 2 1 117:135 5 2 0 2 53:154 2 5 2 3 170:289 -119 7 Поб. 2
5 Сливен 2010 (12) 2 1 1 88:137 3 3 0 3 84:201 3 5 1 4 172:338 -166 6 Заг. 1
6 Черноморец 2014 (12) 3 0 3 46:199 3 2 0 2 71:114 2 5 0 5 117:313 -196 5 Заг. 5

Региони за момчета (12) | Загоре, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Делфин (12) 3 3 0 222:31 6 2 2 0 175:65 4 5 5 0 397:96 301 10 Поб. 5
2 Сливен баскет (12) 3 2 1 125:83 5 2 2 0 117:38 4 5 4 1 242:121 121 9 Поб. 2
3 Розова долина (12) 2 1 1 70:111 3 3 2 1 129:130 5 5 3 2 199:241 -42 8 Поб. 1
4 Берое (12) -2 3 1 2 114:117 4 2 1 1 64:90 3 5 2 3 178:207 -29 7 Заг. 1
5 Делфин (12) -2 2 0 2 54:138 2 3 1 2 61:130 4 5 1 4 115:268 -153 6 Заг. 2
6 Черноморец (12) 2 0 2 27:83 2 3 0 3 17:159 3 5 0 5 44:242 -198 4 Заг. 5

Региони за момчета (12) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чавдар Троян (12) 5 4 1 278:148 9 5 5 0 278:131 10 10 9 1 556:279 277 19 Поб. 2
2 Спартак Плевен (12) 5 2 3 208:175 7 3 3 0 174:95 6 8 5 3 382:270 112 13 Поб. 1
3 Локомотив Г. О. (12) 5 3 2 197:154 8 3 1 2 111:104 4 8 4 4 308:258 50 12 Поб. 1
4 Росица Павликени (12) 2 1 1 65:95 3 6 3 3 247:262 9 8 4 4 312:357 -45 12 Заг. 2
5 Чардафон Орловец (12) 3 2 1 112:123 5 5 1 4 125:170 6 8 3 5 237:293 -56 11 Заг. 1
6 Шампион Плевен (12) 5 0 5 83:296 5 3 0 3 56:181 3 8 0 8 139:477 -338 8 Заг. 8

Региони за момчета (12) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (12) 3 3 0 271:39 6 3 3 0 297:39 6 6 6 0 568:78 490 12 Поб. 6
2 Рилски спортист (12) 4 3 1 280:80 7 2 2 0 129:22 4 6 5 1 409:102 307 11 Поб. 3
3 Евробаскет Академик (12) 2 2 0 135:41 4 4 2 2 123:286 6 6 4 2 258:327 -69 10 Заг. 2
4 Рилски спортист (12) -2 4 3 1 231:84 7 2 0 2 9:104 2 6 3 3 240:188 52 9 Поб. 1
5 Миньор 2015 (12) 2 0 2 49:114 2 4 2 2 150:154 6 6 2 4 199:268 -69 8 Поб. 1
6 Вихрен (12) 4 1 3 102:245 5 2 0 2 42:98 2 6 1 5 144:343 -199 7 Поб. 1
7 Велбъжд 2002 (12) 2 0 2 23:193 2 4 0 4 46:388 4 6 0 6 69:581 -512 6 Заг. 6

Региони за момчета (12) | Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (12) 1 1 0 48:24 2 1 1 0 58:27 2 2 2 0 106:51 55 4 Поб. 2
2 Тракия (12) 1 0 1 27:58 1 1 0 1 24:48 1 2 0 2 51:106 -55 2 Заг. 2

Приятелски срещи за момчета (15) | София Къп 2022
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (15) 2 2 0 163:143 4 1 1 0 80:57 2 3 3 0 243:200 43 6 Поб. 3
2 Вардар (15) 1 1 0 79:54 2 2 1 1 152:157 3 3 2 1 231:211 20 5 Поб. 2
3 Тунджа Ямбол (15) 2 0 2 126:150 2 1 1 0 68:48 2 3 1 2 194:198 -4 4 Заг. 2
4 Раднички Крагуевац (15) 1 0 1 48:68 1 2 0 2 115:154 2 3 0 3 163:222 -59 3 Заг. 3

Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".

betway
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи