Емил Стоилов и Менорка изковаха победа №10

(сн. Alessia Castaldo)
24-03-2024 12:30 | BGbasket.com

Емил Стоилов и Менорка се върнаха към победите в испанската Leb Oro. На свой терен българинът и неговите съотборници сразиха Естела с 84:68 в мач от 26-ия кръг.

Играчите на Хавиер Замора разполагат с 10 победи и 16 загуби, като се намират на 11-та позиция във временното класиране във второто ниво на испанския баскетбол. На 31 март (неделя) Стоилов и компания ще имат гостуване на Лейма Коруня.

Гостите бяха по-добри през първото полувреме, спечелено с 41:33. След паузата домакините показаха съвсем друго лице и обратът не закъсня, за да се поздравят с успеха.

Стоилов се включи от пейката и се задържа на паркета само 9 минути. В тях българският национал не успя да се разпише, като не записа името си сред статистическите показатели. Освен това центърът не отправи нито една стрелба към съперниковия кош/

Клевин Хана наниза 25 точки и 6 тройки за победителите.

Тагове: Емил Стоилов, Менорка