Тони Дечев: Поздравявам момчетата, свършихме си работата

07-03-2024 09:38 | BGbasket.com

Старши треньорът на Ямбол Тони Дечев сподели мнението си след победата срещу Миньор 2015 у дома:

„Странно защо малко нервен мач се получи. Започнахме много лошо първите десет минути с 9 грешки, ако не се лъжа, но в същото време успяхме още през първото полувреме да отворим 5-6 точки разлика, което беше добре.

Като цяло до третата част мисля, че играхме добре в нападение, прилично се справихме и в защита. Естествено, умората, проблемите, които имахме с Бел и с Хънт, и скъсяването на ротацията, си оказаха влияние. Имаше хора, които престояха твърде дълго на терена. Станахме неефективни в двете фази, но в крайна сметка поздравявам момчетата. Целта беше да победим, не сме си поставяли такава за разлика, така че свършихме работа този мач, гледаме към следващия."

Тагове: НБЛ - мъже, Ямбол, Тони Дечев