Везенков и Олимпиакос започват битката за дубъл в Гърция

(сн. facebook.com/olympiacosbc)
25-05-2022 12:17 | BGbasket.com

Александър Везенков и неговият Олимпиакос започват днес битката за дубъл в гръцкото първенство.

След като спечели Купата по-рано през сезона, основната цел на тима е да триумфира и в шампионата.

Олимпиакос стана победител в редовния сезон, а на четвъртфиналите ще има за съперник осмия Перистери. Първият мач е днес от 19:30 часа в Атина.

Везенков и компания са фаворити в сблъсъка, като специалистите от bwin дават коефициент 1.04 за тяхна победа. Шансовете за успеха на гостите са оценени с 9.00.

Играе се до две победи, а на полуфиналите победителят от Олимпиакос и Перистери ще се изправи срещу АЕК или Промитеас, където резултатът е 1-0 в полза на тима от Патра.

В другия поток вече са ясни и полуфиналистите – Панатинайкос и Лариса, които спечелиха четвъртфиналите си с 2-0.

Тагове: Олимпиакос, Александър Везенков