I дивизия за момчета (14) | Запад, ФИНАЛ |
1 Кръг |
02-06-2024 |
Рилски спортист (14) Славия (14) |
Септември София |
74 72 |
|
I дивизия за момчета (14) | Запад, Полуфинали |
02-06-2024 |
Славия (14) Ахил (14) |
Септември София |
86 78 |
|
02-06-2024 |
Рилски спортист (14) Септември (14) |
Септември София |
87 58 |
|
I дивизия за момчета (14) | Запад, 1/6 място (Група A) |
24-05-2024 |
Септември (14) Славия (14) |
Триадица София |
43 73 |
|
2 Кръг |
24-05-2024 |
Септември (14) Евробаскет Академик (14) |
Триадица София |
64 55 |
|
3 Кръг |
24-05-2024 |
Славия (14) Евробаскет Академик (14) |
Триадица София |
92 42 |
|
I дивизия за момчета (14) | Запад, 1/6 място (Група B) |
1 Кръг |
26-05-2024 |
Рилски спортист (14) Свети Георги (14) |
Арена Самоков Самоков |
89 37 |
|
2 Кръг |
26-05-2024 |
Свети Георги (14) Ахил (14) |
Арена Самоков Самоков |
41 67 |
|
3 Кръг |
26-05-2024 |
Ахил (14) Рилски спортист (14) |
Арена Самоков Самоков |
55 83 |
|
I дивизия за момчета (14) | Изток (Заключителен етап), 1/6 място |
1 Кръг |
17-02-2024 |
Тунджа Ямбол (14) Дунав 2007 Русе (14) |
Диана Ямбол |
92 46 |
|
17-02-2024 |
Сливен баскет (14) Чавдар Троян (14) |
Диана Ямбол |
45 82 |
|
17-02-2024 |
Дунав 2007 Русе (14) Сливен баскет (14) |
Диана Ямбол |
62 78 |
|
17-02-2024 |
Чавдар Троян (14) Тунджа Ямбол (14) |
Диана Ямбол |
76 54 |
|
2 Кръг |
17-03-2024 |
Светкавица (14) Сливен баскет (14) |
Иван Ангелов Търговище |
77 44 |
|
17-03-2024 |
Шумен (14) Тунджа Ямбол (14) |
Иван Ангелов Търговище |
57 55 |
|
17-03-2024 |
Сливен баскет (14) Шумен (14) |
Иван Ангелов Търговище |
47 55 |
|
17-03-2024 |
Тунджа Ямбол (14) Светкавица (14) |
Иван Ангелов Търговище |
55 66 |
|
3 Кръг |
21-01-2024 |
Чавдар Троян (14) Шумен (14) |
Чавдар Троян |
0 0 |
09.30 |
21-01-2024 |
Дунав 2007 Русе (14) Светкавица (14) |
Чавдар Троян |
0 0 |
11.15 |
21-01-2024 |
Шумен (14) Дунав 2007 Русе (14) |
Чавдар Троян |
0 0 |
14.00 |
21-01-2024 |
Светкавица (14) Чавдар Троян (14) |
Чавдар Троян |
0 0 |
15.45 |
4 Кръг |
|
Светкавица (14) Шумен (14) |
|
6 0 |
|
|
Тунджа Ямбол (14) Сливен баскет (14) |
|
38 0 |
|
|
Чавдар Троян (14) Дунав 2007 Русе (14) |
|
10 0 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша |
1 Кръг |
15-10-2023 |
Ахил (14) Люлин team 27 (14) |
Локомотив София |
87 26 |
|
15-10-2023 |
Септември (14) Локомотив София (14) |
Локомотив София |
115 14 |
|
15-10-2023 |
Свети Георги (14) Славия (14) |
Локомотив София |
22 90 |
|
15-10-2023 |
Олимпия баскет (14) Спортни таланти (14) |
Локомотив София |
57 37 |
|
2 Кръг |
12-11-2023 |
Славия (14) Септември (14) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
77 31 |
|
12-11-2023 |
Локомотив София (14) Ахил (14) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
15 98 |
|
12-11-2023 |
Люлин team 27 (14) Олимпия баскет (14) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
76 49 |
|
12-11-2023 |
Люлин (14) Свети Георги (14) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
41 47 |
|
3 Кръг |
09-12-2023 |
Спортни таланти (14) Люлин team 27 (14) |
Септември София |
77 90 |
|
09-12-2023 |
Септември (14) Люлин (14) |
Септември София |
85 29 |
|
09-12-2023 |
Ахил (14) Славия (14) |
Септември София |
51 76 |
|
09-12-2023 |
Олимпия баскет (14) Локомотив София (14) |
Септември София |
59 47 |
|
4 Кръг |
11-02-2024 |
Люлин (14) Ахил (14) |
50-о ОУ София |
47 96 |
|
11-02-2024 |
Локомотив София (14) Спортни таланти (14) |
50-о ОУ София |
37 72 |
|
11-02-2024 |
Свети Георги (14) Септември (14) |
50-о ОУ София |
40 71 |
|
11-02-2024 |
Славия (14) Олимпия баскет (14) |
50-о ОУ София |
81 25 |
|
5 Кръг |
04-02-2024 |
Люлин team 27 (14) Локомотив София (14) |
50-о ОУ София |
71 39 |
|
04-02-2024 |
Олимпия баскет (14) Люлин (14) |
50-о ОУ София |
36 45 |
|
04-02-2024 |
Ахил (14) Свети Георги (14) |
50-о ОУ София |
78 50 |
|
04-02-2024 |
Спортни таланти (14) Славия (14) |
50-о ОУ София |
29 92 |
|
6 Кръг |
09-03-2024 |
Славия (14) Люлин team 27 (14) |
33-о ОУ Санкт Петербург София |
49 36 |
|
09-03-2024 |
Септември (14) Ахил (14) |
33-о ОУ Санкт Петербург София |
42 77 |
|
09-03-2024 |
Свети Георги (14) Олимпия баскет (14) |
33-о ОУ Санкт Петербург София |
56 13 |
|
09-03-2024 |
Люлин (14) Спортни таланти (14) |
33-о ОУ Санкт Петербург София |
52 35 |
|
7 Кръг |
14-04-2024 |
Спортни таланти (14) Свети Георги (14) |
33-о ОУ Санкт Петербург София |
20 54 |
|
14-04-2024 |
Люлин team 27 (14) Люлин (14) |
33-о ОУ Санкт Петербург София |
66 36 |
|
14-04-2024 |
Олимпия баскет (14) Септември (14) |
33-о ОУ Санкт Петербург София |
34 97 |
|
14-04-2024 |
Локомотив София (14) Славия (14) |
33-о ОУ Санкт Петербург София |
20 84 |
|
8 Кръг |
28-04-2024 |
Септември (14) Спортни таланти (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
87 27 |
|
28-04-2024 |
Люлин (14) Локомотив София (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
59 34 |
|
28-04-2024 |
Свети Георги (14) Люлин team 27 (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
61 35 |
|
28-04-2024 |
Ахил (14) Олимпия баскет (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
85 20 |
|
9 Кръг |
19-05-2024 |
Люлин team 27 (14) Септември (14) |
СЦ Азбуки София |
40 98 |
|
19-05-2024 |
Спортни таланти (14) Ахил (14) |
СЦ Азбуки София |
39 83 |
|
19-05-2024 |
Локомотив София (14) Свети Георги (14) |
СЦ Азбуки София |
26 81 |
|
19-05-2024 |
Славия (14) Люлин (14) |
СЦ Азбуки София |
94 13 |
|
I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Загоре (Заключителен етап), 5/9 място |
1 Кръг |
30-03-2024 |
Розова долина (14) Вихър Айтос (14) |
Севтополис Казанлък |
68 36 |
|
30-03-2024 |
Вихър Айтос (14) Черноморец (14) |
Севтополис Казанлък |
45 72 |
|
30-03-2024 |
Черноморец (14) Розова долина (14) |
Севтополис Казанлък |
75 68 |
|
2 Кръг |
21-04-2024 |
Черноморец (14) Варнабаскет (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
58 42 |
|
21-04-2024 |
Варнабаскет (14) Стар баскет (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
59 36 |
|
21-04-2024 |
Стар баскет (14) Черноморец (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
23 73 |
|
3 Кръг |
11-05-2024 |
Вихър Айтос (14) Стар баскет (14) |
Аетос Айтос |
53 55 |
|
11-05-2024 |
Розова долина (14) Варнабаскет (14) |
Аетос Айтос |
70 48 |
|
11-05-2024 |
Стар баскет (14) Розова долина (14) |
Аетос Айтос |
57 70 |
|
11-05-2024 |
Варнабаскет (14) Вихър Айтос (14) |
Аетос Айтос |
80 39 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 6/10 място |
1 Кръг |
25-02-2024 |
Вихър 2002 (14) Спортбаскет ГТ (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
34 54 |
|
25-02-2024 |
Черноморец Балчик (14) Добрич 93 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
52 30 |
|
25-02-2024 |
Спартак Варна (14) Вихър 2002 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
58 57 |
|
25-02-2024 |
Акули Шабла (14) Черноморец Балчик (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
49 28 |
|
25-02-2024 |
Добрич 93 (14) Спартак Варна (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
21 69 |
|
2 Кръг |
23-03-2024 |
Акули Шабла (14) Вихър 2002 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
48 43 |
|
23-03-2024 |
Спортбаскет ГТ (14) Спартак Варна (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
76 35 |
|
23-03-2024 |
Черноморец Балчик (14) Вихър 2002 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
50 43 |
|
23-03-2024 |
Спортбаскет ГТ (14) Черноморец Балчик (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
70 28 |
|
13-04-2024 |
Добрич 93 (14) Акули Шабла (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
25 34 |
|
3 Кръг |
12-05-2024 |
Добрич 93 (14) Спортбаскет ГТ (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
24 89 |
|
12-05-2024 |
Спартак Варна (14) Акули Шабла (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
37 56 |
|
12-05-2024 |
Вихър 2002 (14) Добрич 93 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
50 41 |
|
12-05-2024 |
Спортбаскет ГТ (14) Акули Шабла (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
79 34 |
|
12-05-2024 |
Черноморец Балчик (14) Спартак Варна (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
48 67 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група A |
1 Кръг |
20-10-2023 |
Варнабаскет (14) Стар баскет (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
68 66 |
|
20-10-2023 |
Шумен (14) Спартак Варна (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
73 15 |
|
20-10-2023 |
Дунав Русе (14) Варнабаскет (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
80 88 |
|
20-10-2023 |
Стар баскет (14) Светкавица (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
24 99 |
|
20-10-2023 |
Спартак Варна (14) Дунав Русе (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
30 95 |
|
2 Кръг |
08-11-2023 |
Спартак Варна (14) Стар баскет (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
27 94 |
|
08-11-2023 |
Светкавица (14) Варнабаскет (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
74 35 |
|
08-11-2023 |
Варнабаскет (14) Шумен (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
47 59 |
|
08-11-2023 |
Светкавица (14) Спартак Варна (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
70 14 |
|
08-11-2023 |
Шумен (14) Стар баскет (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
76 44 |
|
3 Кръг |
08-11-2023 |
Спартак Варна (14) Варнабаскет (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
27 72 |
|
30-11-2023 |
Дунав Русе (14) Шумен (14) |
Иван Ангелов Търговище |
20 53 |
|
30-11-2023 |
Дунав Русе (14) Светкавица (14) |
Иван Ангелов Търговище |
38 56 |
|
30-11-2023 |
Светкавица (14) Шумен (14) |
Иван Ангелов Търговище |
53 47 |
|
30-11-2023 |
Стар баскет (14) Дунав Русе (14) |
Иван Ангелов Търговище |
34 56 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група B |
1 Кръг |
11-11-2023 |
Вихър 2002 (14) Черноморец Балчик (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
27 33 |
|
11-11-2023 |
Акули Шабла (14) Добрич 93 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
29 44 |
|
11-11-2023 |
Вихър 2002 (14) Спортбаскет ГТ (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
22 58 |
|
11-11-2023 |
Черноморец Балчик (14) Добрич 93 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
26 42 |
|
11-11-2023 |
Спортбаскет ГТ (14) Акули Шабла (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
59 35 |
|
2 Кръг |
02-12-2023 |
Добрич 93 (14) Вихър 2002 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
50 52 |
|
02-12-2023 |
Спортбаскет ГТ (14) Черноморец Балчик (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
47 21 |
|
02-12-2023 |
Акули Шабла (14) Вихър 2002 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
38 43 |
|
02-12-2023 |
Добрич 93 (14) Спортбаскет ГТ (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
26 61 |
|
02-12-2023 |
Черноморец Балчик (14) Акули Шабла (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
40 33 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре |
1 Кръг |
28-10-2023 |
Розова долина (14) Сливен баскет (14) |
Севтополис Казанлък |
51 59 |
|
28-10-2023 |
Вихър Айтос (14) Тунджа Ямбол (14) |
Севтополис Казанлък |
18 98 |
|
28-10-2023 |
Сливен баскет (14) Черноморец (14) |
Севтополис Казанлък |
51 47 |
|
28-10-2023 |
Тунджа Ямбол (14) Розова долина (14) |
Севтополис Казанлък |
69 31 |
|
28-10-2023 |
Черноморец (14) Вихър Айтос (14) |
Севтополис Казанлък |
61 19 |
|
2 Кръг |
26-11-2023 |
Сливен баскет (14) Тунджа Ямбол (14) |
Васил Левски Сливен |
51 76 |
|
26-11-2023 |
Розова долина (14) Вихър Айтос (14) |
Васил Левски Сливен |
54 64 |
|
26-11-2023 |
Тунджа Ямбол (14) Черноморец (14) |
Васил Левски Сливен |
81 32 |
|
26-11-2023 |
Вихър Айтос (14) Сливен баскет (14) |
Васил Левски Сливен |
27 96 |
|
26-11-2023 |
Черноморец (14) Розова долина (14) |
Васил Левски Сливен |
56 48 |
|
3 Кръг |
09-12-2023 |
Вихър Айтос (14) Черноморец (14) |
Аетос Айтос |
29 58 |
|
09-12-2023 |
Розова долина (14) Тунджа Ямбол (14) |
Аетос Айтос |
40 86 |
|
09-12-2023 |
Черноморец (14) Сливен баскет (14) |
Аетос Айтос |
52 65 |
|
09-12-2023 |
Тунджа Ямбол (14) Вихър Айтос (14) |
Аетос Айтос |
92 23 |
|
09-12-2023 |
Сливен баскет (14) Розова долина (14) |
Аетос Айтос |
59 70 |
|
4 Кръг |
13-01-2024 |
Тунджа Ямбол (14) Сливен баскет (14) |
Диана Ямбол |
65 52 |
|
13-01-2024 |
Розова долина (14) Черноморец (14) |
Диана Ямбол |
64 62 |
|
13-01-2024 |
Сливен баскет (14) Вихър Айтос (14) |
Диана Ямбол |
86 56 |
|
13-01-2024 |
Черноморец (14) Тунджа Ямбол (14) |
Диана Ямбол |
43 54 |
|
13-01-2024 |
Вихър Айтос (14) Розова долина (14) |
Диана Ямбол |
40 63 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия (Заключителен етап), 3/7 място |
1 Кръг |
24-03-2024 |
Етър 49 (14) Дунав Русе (14) |
Ивайло Велико Търново |
80 70 |
|
24-03-2024 |
Чардафон Орловец (14) Дунав Русе (14) |
Ивайло Велико Търново |
84 56 |
|
24-03-2024 |
Спартак Плевен (14) Чардафон Орловец (14) |
Ивайло Велико Търново |
30 61 |
|
24-03-2024 |
Етър 49 (14) Спартак Плевен (14) |
Ивайло Велико Търново |
58 57 |
|
2 Кръг |
14-04-2024 |
Етър 49 (14) Чардафон Орловец (14) |
Никола Петров Горна Оряховица |
58 42 |
|
14-04-2024 |
Локомотив Г. О. (14) Раковски (14) |
Никола Петров Горна Оряховица |
76 37 |
|
14-04-2024 |
Чардафон Орловец (14) Раковски (14) |
Никола Петров Горна Оряховица |
94 44 |
|
14-04-2024 |
Локомотив Г. О. (14) Етър 49 (14) |
Никола Петров Горна Оряховица |
69 40 |
|
3 Кръг |
12-05-2024 |
Дунав Русе (14) Локомотив Г. О. (14) |
Дунав Русе |
64 70 |
|
12-05-2024 |
Раковски (14) Спартак Плевен (14) |
Дунав Русе |
42 77 |
|
12-05-2024 |
Спартак Плевен (14) Локомотив Г. О. (14) |
Дунав Русе |
46 55 |
|
12-05-2024 |
Дунав Русе (14) Раковски (14) |
Дунав Русе |
83 41 |
|
4 Кръг |
02-06-2024 |
Спартак Плевен (14) Дунав Русе (14) |
Балканстрой Плевен |
63 50 |
|
02-06-2024 |
Чардафон Орловец (14) Локомотив Г. О. (14) |
Балканстрой Плевен |
32 45 |
|
02-06-2024 |
Раковски (14) Дунав Русе (14) |
Балканстрой Плевен |
52 87 |
|
02-06-2024 |
Спартак Плевен (14) Чардафон Орловец (14) |
Балканстрой Плевен |
33 37 |
|
02-06-2024 |
Раковски (14) Локомотив Г. О. (14) |
Балканстрой Плевен |
17 45 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия |
1 Кръг |
28-10-2023 |
Раковски (14) Чавдар Троян (14) |
Дан Колов Севлиево |
32 76 |
|
28-10-2023 |
Етър 49 (14) Дунав 2007 Русе (14) |
Дан Колов Севлиево |
42 60 |
|
28-10-2023 |
Раковски (14) Спартак Плевен (14) |
Дан Колов Севлиево |
25 77 |
|
28-10-2023 |
Дунав 2007 Русе (14) Чавдар Троян (14) |
Дан Колов Севлиево |
58 68 |
|
28-10-2023 |
Етър 49 (14) Спартак Плевен (14) |
Дан Колов Севлиево |
44 69 |
|
2 Кръг |
05-11-2023 |
Чавдар Троян (14) Локомотив Г. О. (14) |
Чавдар Троян |
101 21 |
|
05-11-2023 |
Раковски (14) Чардафон Орловец (14) |
Чавдар Троян |
36 66 |
|
05-11-2023 |
Локомотив Г. О. (14) Раковски (14) |
Чавдар Троян |
80 13 |
|
09-12-2023 |
Чавдар Троян (14) Спартак Плевен (14) |
Ивайло Велико Търново |
89 49 |
|
09-12-2023 |
Спартак Плевен (14) Чардафон Орловец (14) |
Ивайло Велико Търново |
38 49 |
|
3 Кръг |
05-11-2023 |
Чавдар Троян (14) Чардафон Орловец (14) |
Чавдар Троян |
90 41 |
|
09-12-2023 |
Чардафон Орловец (14) Дунав 2007 Русе (14) |
Ивайло Велико Търново |
35 72 |
|
09-12-2023 |
Етър 49 (14) Чавдар Троян (14) |
Ивайло Велико Търново |
49 59 |
|
09-12-2023 |
Дунав 2007 Русе (14) Локомотив Г. О. (14) |
Ивайло Велико Търново |
86 31 |
|
09-12-2023 |
Локомотив Г. О. (14) Етър 49 (14) |
Ивайло Велико Търново |
38 65 |
|
4 Кръг |
17-12-2023 |
Дунав 2007 Русе (14) Раковски (14) |
Дунав Русе |
20 0 |
|
17-12-2023 |
Раковски (14) Етър 49 (14) |
Дунав Русе |
0 20 |
|
17-12-2023 |
Локомотив Г. О. (14) Чардафон Орловец (14) |
Дунав Русе |
31 73 |
|
17-12-2023 |
Чардафон Орловец (14) Етър 49 (14) |
Дунав Русе |
47 80 |
|
17-12-2023 |
Локомотив Г. О. (14) Спартак Плевен (14) |
Дунав Русе |
44 49 |
|
17-12-2023 |
Дунав 2007 Русе (14) Спартак Плевен (14) |
Дунав Русе |
98 35 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Рила |
1 Кръг |
04-11-2023 |
Вихрен (14) Евробаскет Академик (14) |
Арена Сандански Сандански |
42 47 |
|
04-11-2023 |
Рилски спортист (14) Миньор 2015 (14) |
Арена Сандански Сандански |
68 47 |
|
2 Кръг |
04-11-2023 |
Евробаскет Академик (14) Рилски спортист (14) |
Арена Сандански Сандански |
68 62 |
|
04-11-2023 |
Миньор 2015 (14) Вихрен (14) |
Арена Сандански Сандански |
62 55 |
|
3 Кръг |
03-12-2023 |
Евробаскет Академик (14) Миньор 2015 (14) |
Пирин Благоевград |
72 49 |
|
03-12-2023 |
Вихрен (14) Рилски спортист (14) |
Пирин Благоевград |
30 76 |
|
4 Кръг |
03-12-2023 |
Миньор 2015 (14) Вихрен (14) |
Пирин Благоевград |
63 35 |
|
03-12-2023 |
Рилски спортист (14) Евробаскет Академик (14) |
Пирин Благоевград |
74 55 |
|
5 Кръг |
25-02-2024 |
Миньор 2015 (14) Рилски спортист (14) |
Борис Гюдеров Перник |
28 75 |
|
25-02-2024 |
Вихрен (14) Евробаскет Академик (14) |
Борис Гюдеров Перник |
28 78 |
|
6 Кръг |
25-02-2024 |
Рилски спортист (14) Вихрен (14) |
Борис Гюдеров Перник |
113 31 |
|
25-02-2024 |
Евробаскет Академик (14) Миньор 2015 (14) |
Борис Гюдеров Перник |
63 55 |
|
7 Кръг |
31-03-2024 |
Рилски спортист (14) Евробаскет Академик (14) |
Арена Самоков Самоков |
59 39 |
|
31-03-2024 |
Миньор 2015 (14) Вихрен (14) |
Арена Самоков Самоков |
72 32 |
|
8 Кръг |
31-03-2024 |
Евробаскет Академик (14) Миньор 2015 (14) |
Арена Самоков Самоков |
82 54 |
|
31-03-2024 |
Вихрен (14) Рилски спортист (14) |
Арена Самоков Самоков |
33 70 |
|
9 Кръг |
13-04-2024 |
Рилски спортист (14) Миньор 2015 (14) |
Арена Самоков Самоков |
63 41 |
|
13-04-2024 |
Евробаскет Академик (14) Вихрен (14) |
Арена Самоков Самоков |
70 23 |
|