Златин Георгиев: Ако играем нашия стил на игра, можем да победим всеки

02-04-2023 00:37 | Max sport 2

Баскетболистът на Левски Златин Георгиев вярва, че тимът му може да победи всеки един друг състав в първенството. Ето какво сподели той след загубата от Черноморец:

„Мисля, че играхме слабо. В началото бяхме стъписани, те бяха доста агресивни през първото полувреме. Мисля, че третата част се върнахме, но ни свириха 3-4 бързи нарушения, дисквалификация на треньора и биха 6 наказателни удара - оттам дойде и разликата. До края не успяхме да се върнем.

От началото играхме слабо в защита. Черноморец се разигра, вкараха ни доста кошове на бърза атака и после вече беше трудно да се върнем в мача. Те са добър отбор и заслужено ни надиграха накрая.

Играхме за четири дни три мача повреме на турнира за Купата. Мисля, че добре се представихме там, но много сили изразходвахме. Три силни мача и накрая дойде и този срив. Мисля, че ще се вдигнем, Има още доста мача до края на редовния сезон.

Ще се борим до последно. Видя се и на Купата, че можем да победим всеки един отбор. Ако играем нашия стил на игра, можем да победим всеки отбор."

Тагове: НБЛ - мъже, Левски, Златин Георгиев