Робърт Георгиев: Нищо не става от днес за утре

16-01-2023 10:22 | nbl.basketball.bg

Берое записа втора поредна и общо седма победа в НБЛ. Тимът не изпита затруднение срещу Шумен след 104:79. Робърт Георгиев изигра един от най-силните си мачоте и записа 19 точки, 8 борби и 3 асистенции за 33 минути престой на паркета.

Бяхме концентрирани и спазихме гейм плана. Мисля, че единственото, за което на полувремето треньора ни направи забележка, е борбата в нападение. Гостите са ни взели с 10 борби повече. Доволен съм от това, което показахме, като изключим лекото отпускане в четвъртата част. Дължа го на това, че през целия мач имахме огромна разлика. Нормално е да се получи по този начин леко отпускане. Но бих казал че съм доволен.

Скоро новите попълнения ще започнат да тренират и играят с нас. Надявам се още следващия мач да се включат. Като цяло ще им трябва време, защото сме в средата на сезона. Нищо не става от днес за утре. Тепърва идват момчетата. Смятам, че ще ни помогнат с каквото могат. Отборът става много опасен за останалите. Ще видим какво ще се получи за Купата на Българияи в плейофите, когато излиза класирането“, заяви Георгиев.

Тагове: НБЛ - мъже, Берое, Робърт Георгиев