Иванов и Сибиу изравниха серията в плейофите

16-04-2024 21:15 | BGbasket.com

Павлин Иванов изигра отличен мач, а Сибиу измъкна победа в края от Волунтари с 98:96 и така изравни серията до 1-1 успеха.

Следващият двубой вече Сибиу ще играе у дома, на 18 април.

Павлин Иванов игра 22 минути и записа 17 точки, 3 борби и 2 асистенции, като бе с отлична успеваемост 6/8 в мача.

Сибиу изоставаше с 6 точки малко преди края на двубоя, но го завърши със серия от 7-0, за да шокира съперника.

Гостите иначе владееха инициативата и със силна първа част дръпнаха с цели 12 точки, преди обаче Волунтари да изравни играта и да направи пълен обрат. Почивката дойде при пълно равенство - 51:51, а след паузата отново Сибиу имаше лека инициатива.

Двата тима обаче влязоха в последната част пак равни - 73:73.

Домакините водиха през почти всички заключителни 10 минути, но с последните три точки в мача стана обратът.

Павлин Иванов изигра отличен мач, а Сибиу измъкна победа в края от Волунтари с 98:96 и така изравни серията до 1-1 успеха.Следващият двубой вече Сибиу ще играе у дома, на 18 април.Павлин Иванов игра 22 минути и записа 17 точки, 3 борби и 2 асистенции, като бе с отлична успеваемост 6/8 в мача.Сибиу изоставаше с 6 точки малко преди края на двубоя, но го завърши със серия от 7-0, за да шокира съперника.Гостите иначе владееха инициативата и със силна първа част дръпнаха с цели 12 точки, преди обаче Волунтари да изравни играта и да направи пълен обрат. Почивката дойде при пълно равенство - 51:51, а след паузата отново Сибиу имаше лека инициатива.Двата тима обаче влязоха в последната част пак равни - 73:73.Домакините водиха през почти всички заключителни 10 минути, но с последните три точки в мача стана обратът.