A група за юноши (19) | Редовен сезон, Запад
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (19) 4 4 0 310:243 8 4 4 0 324:277 8 8 8 0 634:520 114 16 Поб. 8
2 ЦСКА (19) 3 2 1 212:161 5 3 3 0 256:176 6 6 5 1 468:337 131 11 Поб. 2
3 Академик София (19) 4 3 1 325:256 7 3 1 2 182:186 4 7 4 3 507:442 65 11 Заг. 1
4 БУБА баскетбол (19) 4 2 2 288:271 6 3 1 2 213:224 4 7 3 4 501:495 6 10 Заг. 2
5 Рилски спортист (19) 3 1 2 180:237 4 5 1 4 280:355 6 8 2 6 460:592 -132 10 Поб. 1
6 Балкан (19) 4 0 4 191:284 4 4 0 4 197:288 4 8 0 8 388:572 -184 8 Заг. 8
A група за юноши (19) | Редовен сезон, Североизток
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (19) 4 4 0 347:230 8 4 4 0 384:237 8 8 8 0 731:467 264 16 Поб. 8
2 Дунав Русе (19) 4 3 1 374:223 7 4 3 1 353:244 7 8 6 2 727:467 260 14 Заг. 1
3 Шумен (19) 4 2 2 286:300 6 4 1 3 196:281 5 8 3 5 482:581 -99 11 Заг. 2
4 Академик Варна (19) 4 2 2 260:276 6 4 1 3 258:334 5 8 3 5 518:610 -92 11 Поб. 1
5 Ънстопабъл (19) 4 0 4 195:365 4 4 0 4 203:366 4 8 0 8 398:731 -333 8 Заг. 8
A група за юноши (19) | Редовен сезон, Югоизток
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (19) 5 5 0 477:279 10 4 3 1 332:248 7 9 8 1 809:527 282 17 Поб. 8
2 Черноморец (19) 5 4 1 387:319 9 4 2 2 265:302 6 9 6 3 652:621 31 15 Поб. 1
3 Делфин (19) 4 2 2 295:278 6 5 3 2 389:403 8 9 5 4 684:681 3 14 Заг. 2
4 Академик Бултекс 99 (19) 4 3 1 323:301 7 5 1 4 298:376 6 9 4 5 621:677 -56 13 Заг. 1
5 Розова долина (19) 5 1 4 295:357 6 4 0 4 209:350 4 9 1 8 504:707 -203 10 Заг. 5
6 Берое (19) 2 0 2 142:152 2 3 1 2 193:240 4 5 1 4 335:392 -57 6 Заг. 1
Региони за юноши (19) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шампион 2006 (19) 4 4 0 286:259 8 4 3 1 310:249 7 8 7 1 596:508 88 15 Поб. 4
2 Атлетик (19) 3 2 1 225:223 5 4 4 0 314:259 8 7 6 1 539:482 57 13 Поб. 5
3 Ахил (19) 4 3 1 231:183 7 3 2 1 177:151 5 7 5 2 408:334 74 12 Поб. 3
4 Спортни таланти (19) 5 3 2 336:312 8 2 2 0 126:107 4 7 5 2 462:419 43 12 Поб. 2
5 Славия (19) 4 2 2 247:245 6 3 1 2 185:221 4 7 3 4 432:466 -34 10 Заг. 2
6 Баскетболно детство (19) 3 2 1 209:200 5 4 0 4 246:271 4 7 2 5 455:471 -16 9 Заг. 3
7 Локомотив София (19) 3 1 2 161:193 4 4 1 3 238:237 5 7 2 5 399:430 -31 9 Заг. 3
8 Спортни таланти (19) -2 2 0 2 101:125 2 5 1 4 283:318 6 7 1 6 384:443 -59 8 Поб. 1
9 Академик 17 София (19) 4 1 3 216:273 5 3 0 3 134:199 3 7 1 6 350:472 -122 8 Заг. 6
Региони за юноши (19) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чавдар Троян (19) 0 0 0 : 0 2 2 0 116:96 4 2 2 0 116:96 20 4 Поб. 2
2 Етър 49 (19) 2 2 0 130:118 4 0 0 0 : 0 2 2 0 130:118 12 4 Поб. 2
3 Светкавица (19) 1 1 0 64:59 2 1 0 1 66:76 1 2 1 1 130:135 -5 3 Заг. 1
4 Доростол (19) 1 0 1 53:62 1 1 0 1 52:54 1 2 0 2 105:116 -11 2 Заг. 2
5 Спартак Плевен (19) 1 0 1 43:54 1 1 0 1 59:64 1 2 0 2 102:118 -16 2 Заг. 2
Региони за юноши (19) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/8 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спортбаскет ГТ (19) 1 1 0 55:33 2 1 1 0 62:59 2 2 2 0 117:92 25 4 Поб. 2
2 Стар баскет (19) 1 0 1 59:62 1 1 1 0 79:35 2 2 1 1 138:97 41 3 Поб. 1
3 Добрич 93 (19) 1 0 1 35:79 1 1 0 1 33:55 1 2 0 2 68:134 -66 2 Заг. 2
Региони за юноши (19) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (19) 2 2 0 166:91 4 2 2 0 155:57 4 4 4 0 321:148 173 8 Поб. 4
2 Светкавица (19) 2 2 0 140:103 4 2 1 1 114:135 3 4 3 1 254:238 16 7 Поб. 2
3 Стар баскет (19) 2 1 1 110:124 3 2 1 1 149:107 3 4 2 2 259:231 28 6 Поб. 1
4 Спортбаскет ГТ (19) 2 1 1 132:98 3 2 0 2 87:150 2 4 1 3 219:248 -29 5 Заг. 2
5 Добрич 93 (19) 2 0 2 53:174 2 2 0 2 85:152 2 4 0 4 138:326 -188 4 Заг. 4
Региони за юноши (19) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Етър 49 (19) 3 3 0 266:230 6 1 1 0 79:73 2 4 4 0 345:303 42 8 Поб. 4
2 Спартак Плевен (19) 3 2 1 207:204 5 1 0 1 74:88 1 4 2 2 281:292 -11 6 Поб. 1
3 Чавдар Троян (19) 0 0 0 : 0 4 0 4 281:312 4 4 0 4 281:312 -31 4 Заг. 4
Региони за юноши (19) | Рила (Пролетен полусезон)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Видабаскет (19) 3 3 0 265:126 6 3 3 0 230:89 6 6 6 0 495:215 280 12
2 Шампион 2014 (19) 3 3 0 168:106 6 3 3 0 192:141 6 6 6 0 360:247 113 12
3 Ботев 2012 (19) 3 2 1 150:168 5 3 1 2 163:230 4 6 3 3 313:398 -85 9
4 Спортист 1959 Своге (19) 3 1 2 133:158 4 3 1 2 138:150 4 6 2 4 271:308 -37 8
5 Пирин Гоце Делчев (19) 3 0 3 147:184 3 3 1 2 118:157 4 6 1 5 265:341 -76 7
6 Слава 99 (19) 3 0 3 124:233 3 3 0 3 134:220 3 6 0 6 258:453 -195 6
Региони за юноши (19) | Рила, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Видабаскет (19) 3 3 0 265:126 6 3 3 0 230:89 6 6 6 0 495:215 280 12 Поб. 6
2 Ботев 2012 (19) 3 2 1 150:168 5 3 1 2 163:230 4 6 3 3 313:398 -85 9 Заг. 1
3 Слава 99 (19) 3 0 3 124:233 3 3 0 3 134:220 3 6 0 6 258:453 -195 6 Заг. 6
Региони за юноши (19) | Рила, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шампион 2014 (19) 3 3 0 168:106 6 3 3 0 192:141 6 6 6 0 360:247 113 12 Поб. 6
2 Спортист 1959 Своге (19) 3 1 2 133:158 4 3 1 2 138:150 4 6 2 4 271:308 -37 8 Заг. 2
3 Пирин Гоце Делчев (19) 3 0 3 147:184 3 3 1 2 118:157 4 6 1 5 265:341 -76 7 Заг. 1
Региони за юноши (19) | Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Златоград (19) 3 3 0 273:211 6 3 3 0 216:163 6 6 6 0 489:374 115 12 Поб. 6
2 Арда Метеор (19) 3 1 2 180:205 4 3 3 0 225:208 6 6 4 2 405:413 -8 10 Поб. 2
3 Перущица (19) 4 1 3 308:298 5 2 0 2 140:186 2 6 1 5 448:484 -36 7 Заг. 4
4 Узунбаскет (19) 2 0 2 118:136 2 4 1 3 269:322 5 6 1 5 387:458 -71 7 Заг. 2
A група за кадети (16) | Редовен сезон, Запад
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (16) 4 4 0 275:228 8 4 3 1 237:224 7 8 7 1 512:452 60 15 Поб. 3
2 ЦСКА (16) 4 4 0 206:166 8 3 2 1 179:155 5 7 6 1 385:321 64 13 Поб. 5
3 БУБА баскетбол (16) 3 3 0 201:159 6 2 1 1 107:96 3 5 4 1 308:255 53 9 Поб. 4
4 Рилски спортист (16) 3 1 2 208:224 4 4 1 3 193:233 5 7 2 5 401:457 -56 9 Заг. 3
5 Академик 17 София (16) 3 1 2 138:144 4 3 1 2 162:166 4 6 2 4 300:310 -10 8 Заг. 1
6 Славия (16) 3 1 2 150:178 4 4 0 4 219:261 4 7 1 6 369:439 -70 8 Заг. 6
7 Шампион 2006 (16) 3 1 2 117:133 4 3 0 3 135:160 3 6 1 5 252:293 -41 7 Заг. 4
A група за кадети (16) | Редовен сезон, Североизток
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (16) 4 2 2 278:224 6 3 3 0 186:114 6 7 5 2 464:338 126 12 Поб. 1
2 Дунав Русе (16) 3 1 2 185:226 4 4 3 1 252:257 7 7 4 3 437:483 -46 11 Заг. 2
3 Черно море Тича (16) 2 2 0 194:111 4 3 3 0 250:154 6 5 5 0 444:265 179 10 Поб. 5
4 Стар баскет (16) 4 1 3 182:273 5 3 0 3 158:228 3 7 1 6 340:501 -161 8 Заг. 2
5 Академик Варна (16) 3 1 2 143:160 4 3 0 3 148:229 3 6 1 5 291:389 -98 7 Заг. 1
A група за кадети (16) | Редовен сезон, Югоизток
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (16) 5 5 0 490:259 10 5 2 3 376:332 7 10 7 3 866:591 275 17 Заг. 1
2 Розова долина (16) 4 4 0 446:216 8 5 3 2 395:255 8 9 7 2 841:471 370 16 Поб. 1
3 Тунджа Ямбол (16) 5 5 0 398:233 10 3 2 1 255:140 5 8 7 1 653:373 280 15 Поб. 3
4 Делфин (16) 4 3 1 299:197 7 5 1 4 348:328 6 9 4 5 647:525 122 13 Заг. 3
5 Берое (16) 5 2 3 367:313 7 4 0 4 211:353 4 9 2 7 578:666 -88 11 Поб. 1
6 Пловдив баскетбол (16) 4 0 4 90:463 4 5 0 5 96:682 5 9 0 9 186:1145 -959 9 Заг. 9
Региони за кадети (16) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик София (16) 2 2 0 187:61 4 3 3 0 309:145 6 5 5 0 496:206 290 10 Поб. 5
2 Спортни таланти (16) 2 1 1 134:154 3 3 3 0 272:112 6 5 4 1 406:266 140 9 Поб. 3
3 Ахил (16) 3 3 0 246:95 6 2 0 2 101:159 2 5 3 2 347:254 93 8 Заг. 1
4 Локомотив 93 София (16) 4 2 2 206:240 6 1 0 1 32:80 1 5 2 3 238:320 -82 7 Заг. 3
5 Атлетик (16) 2 0 2 92:208 2 3 1 2 124:178 4 5 1 4 216:386 -170 6 Поб. 1
6 Олимпия баскет (16) 2 0 2 59:157 2 3 0 3 77:250 3 5 0 5 136:407 -271 5 Заг. 5
Региони за кадети (16) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чардафон Орловец (16) 1 1 0 20:0 2 1 1 0 60:42 2 2 2 0 80:42 38 4 Поб. 2
2 Спартак Плевен (16) 1 1 0 61:60 2 1 1 0 63:37 2 2 2 0 124:97 27 4 Поб. 2
3 Светкавица (16) 1 1 0 20:0 2 1 0 1 60:61 1 2 1 1 80:61 19 3 Поб. 1
4 Етър 49 (16) 2 0 2 79:123 2 0 0 0 : 0 2 0 2 79:123 -44 2 Заг. 2
5 Шумен (16) 0 0 0 : 0 2 0 2 0:40 2 2 0 2 0:40 -40 0 Заг. 2
Региони за кадети (16) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/9 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ънстопабъл (16) 1 1 0 76:32 2 1 1 0 54:47 2 2 2 0 130:79 51 4 Поб. 2
2 Спортбаскет ГТ (16) 1 0 1 47:54 1 1 1 0 53:14 2 2 1 1 100:68 32 3 Заг. 1
3 Добрич 93 (16) 1 1 0 49:21 2 1 0 1 32:76 1 2 1 1 81:97 -16 3 Поб. 1
4 Кария Шабла (16) 1 0 1 14:53 1 1 0 1 21:49 1 2 0 2 35:102 -67 2 Заг. 2
Региони за кадети (16) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Светкавица (16) 3 3 0 152:96 6 3 3 0 157:97 6 6 6 0 309:193 116 12 Поб. 6
2 Шумен (16) 3 3 0 237:63 6 3 2 1 194:96 5 6 5 1 431:159 272 11 Заг. 1
3 Спортбаскет ГТ (16) 3 2 1 164:105 5 3 2 1 92:108 5 6 4 2 256:213 43 10 Поб. 1
4 Ънстопабъл (16) 3 2 1 155:88 5 3 1 2 122:140 4 6 3 3 277:228 49 9 Поб. 1
5 Добрич 93 (16) 3 1 2 77:174 4 3 1 2 145:173 4 6 2 4 222:347 -125 8 Заг. 1
6 Кария Шабла (16) 3 0 3 58:169 3 3 1 2 45:169 4 6 1 5 103:338 -235 7 Заг. 4
7 Лудогорец (16) 3 0 3 0:60 3 3 0 3 0:60 3 6 0 6 0:120 -120 0 Заг. 6
Региони за кадети (16) | Загоре и Родопи, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Сливен баскет (16) 2 2 0 145:73 4 2 2 0 139:52 4 4 4 0 284:125 159 8 Поб. 4
2 Компакт баскет (16) 3 2 1 214:111 5 1 0 1 44:63 1 4 2 2 258:174 84 6 Заг. 1
3 Черноморец (16) 1 0 1 11:82 1 3 0 3 83:255 3 4 0 4 94:337 -243 4 Заг. 4
Региони за кадети (16) | Загоре и Родопи, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хебър (16) 3 3 0 250:128 6 3 3 0 224:133 6 6 6 0 474:261 213 12 Поб. 6
2 Перущица (16) 3 1 2 191:217 4 3 1 2 171:219 4 6 2 4 362:436 -74 8 Заг. 2
3 Академик Пловдив (16) -2 3 1 2 167:201 4 3 0 3 151:256 3 6 1 5 318:457 -139 7 Заг. 1
Региони за кадети (16) | Загоре и Родопи, група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хасково (16) 3 3 0 261:79 6 3 3 0 210:84 6 6 6 0 471:163 308 12 Поб. 6
2 Голдън Сити (16) 3 1 2 104:190 4 3 2 1 233:160 5 6 3 3 337:350 -13 9 Заг. 1
3 Тракия (16) 3 0 3 63:211 3 3 0 3 37:184 3 6 0 6 100:395 -295 4 Заг. 6
Региони за кадети (16) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (16) 1 1 0 75:39 2 3 3 0 278:195 6 4 4 0 353:234 119 8 Поб. 4
2 Етър 49 (16) 3 1 2 196:243 4 1 1 0 56:44 2 4 2 2 252:287 -35 6 Поб. 1
3 Чардафон Орловец (16) 2 0 2 102:137 2 2 0 2 85:134 2 4 0 4 187:271 -84 4 Заг. 4
Региони за кадети (16) | Рила, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Видабаскет (16) 2 1 1 118:101 3 2 2 0 122:87 4 4 3 1 240:188 52 7 Поб. 1
2 Слава 99 (16) 2 1 1 119:110 3 2 1 1 101:118 3 4 2 2 220:228 -8 6 Поб. 2
3 Ботев 2012 (16) 2 0 2 87:122 2 2 1 1 110:119 3 4 1 3 197:241 -44 5 Заг. 2
Региони за кадети (16) | Рила, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Евробаскет Академик (16) 2 2 0 163:67 4 4 4 0 316:104 8 6 6 0 479:171 308 12 Поб. 6
2 Шампион 2014 (16) 4 2 2 227:150 6 2 2 0 105:49 4 6 4 2 332:199 133 10 Поб. 1
3 Пирин Благоевград (16) 2 1 1 111:88 3 4 1 3 177:242 5 6 2 4 288:330 -42 8 Заг. 1
4 Металург (16) 4 0 4 53:337 4 2 0 2 44:159 2 6 0 6 97:496 -399 6 Заг. 6
A група за момчета (14) | Редовен сезон, Запад
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (14) 4 4 0 268:181 8 4 4 0 303:207 8 8 8 0 571:388 183 16 Поб. 8
2 Левски (14) 5 3 2 299:303 8 4 2 2 223:225 6 9 5 4 522:528 -6 14 Заг. 1
3 Балкан (14) 4 3 1 205:183 7 4 2 2 236:235 6 8 5 3 441:418 23 13 Поб. 3
4 Рилски спортист (14) 4 2 2 266:269 6 4 1 3 267:261 5 8 3 5 533:530 3 11 Заг. 4
5 ЦСКА (14) 4 1 3 167:187 5 5 1 4 222:280 6 9 2 7 389:467 -78 11 Поб. 1
6 Шампион 2006 (14) 4 1 3 183:242 5 4 1 3 114:180 5 8 2 6 297:422 -125 9 Заг. 4
A група за момчета (14) | Редовен сезон, Североизток
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (14) 4 4 0 348:152 8 4 4 0 315:128 8 8 8 0 663:280 383 16 Поб. 8
2 Доростол (14) 3 2 1 200:103 5 4 3 1 315:223 7 7 5 2 515:326 189 12 Поб. 1
3 Етър 49 (14) 4 2 2 224:189 6 3 2 1 215:201 5 7 4 3 439:390 49 11 Заг. 1
4 Стар баскет (14) 4 0 4 117:377 4 4 1 3 75:319 5 8 1 7 192:696 -504 9 Заг. 1
5 Шумен (14) 4 0 4 143:206 4 4 1 3 107:161 5 8 1 7 250:367 -117 5 Заг. 3
A група за момчета (14) | Редовен сезон, Югоизток
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (14) 5 5 0 485:251 10 4 4 0 385:156 8 9 9 0 870:407 463 18 Поб. 9
2 Берое (14) 5 5 0 428:266 10 5 2 3 374:321 7 10 7 3 802:587 215 17 Поб. 4
3 Академик Пловдив (14) 4 4 0 343:218 8 5 3 2 365:286 8 9 7 2 708:504 204 16 Поб. 1
4 Сливен баскет (14) 5 3 2 331:263 8 6 2 4 303:401 8 11 5 6 634:664 -30 16 Заг. 2
5 Делфин (14) 3 2 1 178:165 5 5 1 4 321:359 6 8 3 5 499:524 -25 11 Заг. 1
6 Пловдив баскетбол (14) 6 0 6 155:566 6 4 0 4 79:405 4 10 0 10 234:971 -737 10 Заг. 10
7 Несебър (14) 4 0 4 202:290 4 3 1 2 192:194 4 7 1 6 394:484 -90 8 Заг. 4
Региони за момчета (14) | Витоша (Пролетен полусезон), група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик София (14) 1 1 0 70:40 2 1 1 0 87:40 2 2 2 0 157:80 77 4
2 Локомотив 93 София (14) 1 1 0 54:49 2 1 1 0 37:30 2 2 2 0 91:79 12 4
3 БУБА баскетбол (14) -2 0 0 0 : 0 2 1 1 101:102 3 2 1 1 101:102 -1 3
4 Септември (14) 1 1 0 53:35 2 1 0 1 40:70 1 2 1 1 93:105 -12 3
5 Ахил (14) 2 0 2 78:89 2 0 0 0 : 0 2 0 2 78:89 -11 2
6 Локомотив София (14) 1 0 1 40:87 1 1 0 1 35:53 1 2 0 2 75:140 -65 2
Региони за момчета (14) | Витоша (Пролетен полусезон), група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Баскетболно детство (14) 0 0 0 : 0 1 1 0 51:35 2 1 1 0 51:35 16 2
2 Спортни таланти (14) 1 1 0 46:42 2 0 0 0 : 0 1 1 0 46:42 4 2
3 Олимпия баскет (14) 0 0 0 : 0 1 0 1 42:46 1 1 0 1 42:46 -4 1
4 Славия (14) 1 0 1 35:51 1 0 0 0 : 0 1 0 1 35:51 -16 1
Региони за момчета (14) | Витоша, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Локомотив 93 София (14) 2 2 0 114:65 4 2 2 0 92:73 4 4 4 0 206:138 68 8 Поб. 4
2 БУБА баскетбол (14) -2 2 2 0 118:72 4 2 1 1 101:102 3 4 3 1 219:174 45 7 Поб. 2
3 Ахил (14) 2 0 2 78:89 2 2 2 0 117:74 4 4 2 2 195:163 32 6 Заг. 1
4 Баскетболно детство (14) 2 0 2 88:113 2 2 1 1 85:89 3 4 1 3 173:202 -29 5 Поб. 1
5 Славия (14) 2 0 2 64:110 2 2 0 2 54:124 2 4 0 4 118:234 -116 4 Заг. 4
Региони за момчета (14) | Витоша, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик София (14) 2 2 0 90:40 4 2 2 0 201:70 4 4 4 0 291:110 181 8 Поб. 4
2 Септември (14) 2 2 0 145:51 4 2 1 1 120:95 3 4 3 1 265:146 119 7 Поб. 2
3 Локомотив София (14) 2 1 1 93:127 3 2 1 1 97:85 3 4 2 2 190:212 -22 6 Поб. 2
4 Спортни таланти (14) 2 1 1 78:104 3 2 0 2 16:112 2 4 1 3 94:216 -122 4 Заг. 3
5 Олимпия баскет (14) 2 0 2 55:194 2 2 0 2 82:99 2 4 0 4 137:293 -156 4 Заг. 4
Региони за момчета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/4 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав Русе (14) 1 1 0 97:82 2 1 1 0 79:41 2 2 2 0 176:123 53 4 Поб. 2
2 Спартак Плевен (14) 1 1 0 61:52 2 1 1 0 87:84 2 2 2 0 148:136 12 4 Поб. 2
3 Чавдар Троян (14) 1 0 1 84:87 1 1 0 1 82:97 1 2 0 2 166:184 -18 2 Заг. 2
4 Светкавица (14) 1 0 1 41:79 1 1 0 1 52:61 1 2 0 2 93:140 -47 2 Заг. 2
Региони за момчета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 5/9 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (14) -2 1 1 0 77:38 2 1 1 0 77:25 2 2 2 0 154:63 91 4 Поб. 2
2 Черноморец Балчик (14) 1 1 0 45:29 2 1 1 0 69:68 2 2 2 0 114:97 17 4 Поб. 2
3 Ънстопабъл (14) 0 0 0 : 0 2 1 1 132:155 3 2 1 1 132:155 -23 3 Поб. 1
4 Спортбаскет ГТ (14) 2 0 2 146:163 2 0 0 0 : 0 2 0 2 146:163 -17 2 Заг. 2
5 Академик Варна (14) 1 0 1 25:77 1 1 0 1 29:45 1 2 0 2 54:122 -68 2 Заг. 2
Региони за момчета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 10/12 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чардафон Орловец (14) 1 1 0 64:57 2 1 1 0 64:48 2 2 2 0 128:105 23 4 Поб. 2
2 Локомотив Г. О. (14) 1 0 1 48:64 1 1 1 0 72:68 2 2 1 1 120:132 -12 3 Поб. 1
3 Раковски (14) 1 0 1 68:72 1 1 0 1 57:64 1 2 0 2 125:136 -11 2 Заг. 2
Региони за момчета (14) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав Русе (14) 3 3 0 301:121 6 3 3 0 158:99 6 6 6 0 459:220 239 12 Поб. 6
2 Черно море Тича (14) -2 3 2 1 221:179 5 3 3 0 265:89 6 6 5 1 486:268 218 11 Поб. 5
3 Светкавица (14) 3 3 0 148:74 6 3 1 2 196:187 4 6 4 2 344:261 83 10 Поб. 3
4 Ънстопабъл (14) 3 1 2 156:132 4 3 1 2 127:183 4 6 2 4 283:315 -32 8 Поб. 1
5 Черноморец Балчик (14) 3 0 3 106:209 3 3 2 1 153:131 5 6 2 4 259:340 -81 8 Заг. 3
6 Спортбаскет ГТ (14) 3 2 1 122:147 5 3 0 3 81:236 3 6 2 4 203:383 -180 8 Поб. 1
7 Академик Варна (14) 3 0 3 45:194 3 3 0 3 76:174 3 6 0 6 121:368 -247 5 Заг. 6
Региони за момчета (14) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Розова долина (14) 3 2 1 150:114 5 3 3 0 182:117 6 6 5 1 332:231 101 11 Поб. 2
2 Делфин (14) -2 3 1 2 161:165 4 3 2 1 135:144 5 6 3 3 296:309 -13 9 Поб. 1
3 Черноморец 2014 (14) 3 0 3 109:182 3 3 1 2 144:159 4 6 1 5 253:341 -88 7 Заг. 2
Региони за момчета (14) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (14) 2 2 0 130:63 4 2 2 0 126:86 4 4 4 0 256:149 107 8 Поб. 4
2 Чавдар Троян (14) 2 1 1 109:112 3 2 2 0 116:75 4 4 3 1 225:187 38 7 Поб. 3
3 Локомотив Г. О. (14) 2 0 2 72:107 2 2 1 1 101:95 3 4 1 3 173:202 -29 5 Заг. 2
4 Чардафон Орловец (14) 2 1 1 91:95 3 2 0 2 76:119 2 4 1 3 167:214 -47 5 Заг. 3
5 Раковски (14) 2 0 2 88:125 2 2 1 1 83:115 3 4 1 3 171:240 -69 5 Заг. 1
Региони за момчета (14) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Евробаскет Академик (14) 1 1 0 96:23 2 3 3 0 232:48 6 4 4 0 328:71 257 8 Поб. 4
2 Видабаскет (14) 2 1 1 100:101 3 2 2 0 111:65 4 4 3 1 211:166 45 7 Заг. 1
3 Спортист 1959 Своге (14) 3 1 2 69:144 4 1 0 1 23:96 1 4 1 3 92:240 -148 5 Поб. 1
4 Велбъжд 2002 (14) 2 0 2 53:141 2 2 0 2 43:109 2 4 0 4 96:250 -154 4 Заг. 4
Региони за момчета (14) | Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хасково (14) 3 3 0 243:67 6 3 3 0 254:94 6 6 6 0 497:161 336 12 Поб. 6
2 Марица Кършияка 2012 (14) 3 2 1 171:141 5 3 1 2 117:141 4 6 3 3 288:282 6 9 Поб. 2
3 Академик Бултекс 99 (14) -2 3 1 2 114:207 4 3 2 1 148:99 5 6 3 3 262:306 -44 9 Заг. 2
4 Перущица (14) 3 0 3 56:171 3 3 0 3 67:250 3 6 0 6 123:421 -298 6 Заг. 6
Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (12) 2 2 0 115:63 4 0 0 0 : 0 2 2 0 115:63 52 4
2 Академик София (12) 0 0 0 : 0 2 1 1 110:66 3 2 1 1 110:66 44 3
3 Славия (12) 1 0 1 15:67 1 1 0 1 20:64 1 2 0 2 35:131 -96 2
Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
Региони за момчета (12) | Витоша, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (12) 2 2 0 115:63 4 2 2 0 132:36 4 4 4 0 247:99 148 8 Поб. 4
2 Академик София (12) 2 2 0 126:58 4 2 1 1 110:66 3 4 3 1 236:124 112 7 Поб. 2
3 Славия (12) 2 1 1 54:102 3 2 1 1 60:85 3 4 2 2 114:187 -73 6 Заг. 2
4 Ахил (12) 2 1 1 73:111 3 2 0 2 59:110 2 4 1 3 132:221 -89 5 Заг. 2
5 Баскетболно детство (12) 2 0 2 39:103 2 2 0 2 76:110 2 4 0 4 115:213 -98 4 Заг. 4
Региони за момчета (12) | Витоша, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (12) 2 2 0 123:56 4 2 2 0 125:56 4 4 4 0 248:112 136 8 Поб. 4
2 Левски (12) 2 1 1 81:87 3 2 2 0 168:40 4 4 3 1 249:127 122 7 Поб. 2
3 Септември (12) 2 2 0 93:47 4 2 0 2 78:95 2 4 2 2 171:142 29 6 Поб. 1
4 Шампион 2006 (12) 2 0 2 49:139 2 1 0 1 29:36 1 3 0 3 78:175 -97 3 Заг. 3
5 Спортни таланти (12) 1 0 1 13:105 1 2 0 2 34:132 2 3 0 3 47:237 -190 3 Заг. 3
Региони за момчета (12) | Витоша, група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (12) -2 2 1 1 77:99 3 3 3 0 109:68 6 5 4 1 186:167 19 9 Поб. 1
2 БУБА баскетбол (12) -2 3 2 1 96:43 5 2 1 1 83:59 3 5 3 2 179:102 77 8 Заг. 1
3 Банкя (12) 3 1 2 87:117 4 2 2 0 114:52 4 5 3 2 201:169 32 8 Заг. 1
4 Локомотив 93 София (12) 2 1 1 108:50 3 3 2 1 101:71 5 5 3 2 209:121 88 7 Поб. 2
5 Локомотив София (12) 2 0 2 63:99 2 3 2 1 118:95 5 5 2 3 181:194 -13 7 Поб. 1
6 Олимпия баскет (12) 3 0 3 44:144 3 2 0 2 27:130 2 5 0 5 71:274 -203 5 Заг. 5
Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чавдар Троян (12) 2 2 0 133:31 4 0 0 0 : 0 2 2 0 133:31 102 4 Поб. 2
2 Шумен (12) -2 1 1 0 44:39 2 1 0 1 37:43 1 2 1 1 81:82 -1 3 Заг. 1
3 Черно море Тича (12) -2 1 1 0 39:34 2 1 0 1 24:56 1 2 1 1 63:90 -27 3 Заг. 1
4 Светкавица (12) 1 1 0 43:37 2 1 0 1 7:77 1 2 1 1 50:114 -64 3 Поб. 1
5 Стар баскет (12) 0 0 0 : 0 2 0 2 73:83 2 2 0 2 73:83 -10 2 Заг. 2
Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), група D
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Варнабаскет (12) 2 2 0 159:39 4 0 0 0 : 0 2 2 0 159:39 120 4 Поб. 2
2 Академик Варна (12) 1 1 0 67:32 2 1 1 0 59:42 2 2 2 0 126:74 52 4 Поб. 2
3 Черноморец Балчик (12) 0 0 0 : 0 2 1 1 71:98 3 2 1 1 71:98 -27 3 Поб. 1
4 Спортбаскет ГТ (12) 1 0 1 31:39 1 1 0 1 17:78 1 2 0 2 48:117 -69 2 Заг. 2
5 Лудогорец (12) 1 0 1 42:59 1 1 0 1 22:81 1 2 0 2 64:140 -76 2 Заг. 2
Региони за момчета (12) | Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (12) 2 2 0 126:100 4 4 3 1 300:192 7 6 5 1 426:292 134 11 Поб. 5
2 Доростол (12) 2 1 1 129:131 3 4 4 0 329:145 8 6 5 1 458:276 182 11 Заг. 1
3 Дунав Русе (12) 4 2 2 245:255 6 2 0 2 100:126 2 6 2 4 345:381 -36 8 Поб. 1
4 Шумен (12) 4 0 4 106:353 4 2 0 2 110:143 2 6 0 6 216:496 -280 6 Заг. 6
Региони за момчета (12) | Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (12) -2 2 2 0 127:40 4 2 2 0 147:26 4 4 4 0 274:66 208 8 Поб. 4
2 Светкавица (12) 2 1 1 60:85 3 2 2 0 85:33 4 4 3 1 145:118 27 7 Поб. 1
3 Шумен (12) -2 2 1 1 82:36 3 2 1 1 75:97 3 4 2 2 157:133 24 6 Поб. 1
4 Академик Варна (12) 2 1 1 77:56 3 2 0 2 49:104 2 4 1 3 126:160 -34 5 Заг. 1
5 Лудогорец (12) 2 0 2 12:157 2 2 0 2 18:98 2 4 0 4 30:255 -225 4 Заг. 4
Региони за момчета (12) | Добруджа, група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ънстопабъл (12) 2 2 0 118:94 4 2 2 0 126:42 4 4 4 0 244:136 108 8 Поб. 4
2 Стар баскет (12) 2 2 0 99:35 4 2 1 1 92:96 3 4 3 1 191:131 60 7 Поб. 1
3 Варнабаскет (12) 2 0 2 69:104 2 2 2 0 113:37 4 4 2 2 182:141 41 6 Заг. 1
4 Черноморец Балчик (12) 2 1 1 55:52 3 2 0 2 76:100 2 4 1 3 131:152 -21 5 Заг. 1
5 Спортбаскет ГТ (12) 2 0 2 29:147 2 2 0 2 25:95 2 4 0 4 54:242 -188 4 Заг. 4
Региони за момчета (12) | Загоре, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Сливен 2010 (12) 1 1 0 72:11 2 4 4 0 225:69 8 5 5 0 297:80 217 10 Поб. 5
2 Тунджа Ямбол (12) 3 1 2 96:92 4 2 2 0 92:9 4 5 3 2 188:101 87 8 Поб. 2
3 Берое (12) 3 1 2 34:149 4 1 0 1 16:41 1 4 1 3 50:190 -140 5 Заг. 3
4 Черноморец (12) 2 0 2 9:92 2 2 0 2 11:92 2 4 0 4 20:184 -164 2 Заг. 4
Региони за момчета (12) | Загоре, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Делфин (12) -2 2 2 0 92:44 4 2 2 0 90:77 4 4 4 0 182:121 61 8 Поб. 4
2 Несебър (12) 2 0 2 77:90 2 2 2 0 107:55 4 4 2 2 184:145 39 6 Поб. 1
3 Черноморец 2014 (12) 2 0 2 55:107 2 2 0 2 44:92 2 4 0 4 99:199 -100 4 Заг. 4
Региони за момчета (12) | Загоре, група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Сливен баскет (12) 2 2 0 142:61 4 2 2 0 153:61 4 4 4 0 295:122 173 8 Поб. 4
2 Делфин (12) 2 2 0 96:58 4 2 0 2 61:142 2 4 2 2 157:200 -43 6 Поб. 1
3 Черноморец 2014 (12) -2 2 0 2 61:153 2 2 0 2 58:96 2 4 0 4 119:249 -130 4 Заг. 4
Региони за момчета (12) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чавдар Троян (12) 3 3 0 175:92 6 2 2 0 89:49 4 5 5 0 264:141 123 10 Поб. 5
2 Етър 49 (12) 2 2 0 90:37 4 3 2 1 164:84 5 5 4 1 254:121 133 9 Поб. 2
3 Дунав 2007 Русе (12) 3 3 0 127:51 6 2 0 2 57:110 2 5 3 2 184:161 23 8 Заг. 1
4 Чардафон Орловец (12) 2 1 1 62:109 3 3 1 2 110:114 4 5 2 3 172:223 -51 7 Заг. 3
5 Спартак Плевен (12) 2 1 1 74:70 3 3 0 3 76:123 3 5 1 4 150:193 -43 6 Поб. 1
6 Чавдар Троян (12) -2 3 0 3 57:163 3 2 0 2 26:105 2 5 0 5 83:268 -185 5 Заг. 5
Региони за момчета (12) | Рила, 1/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
Региони за момчета (12) | Рила, 6/10 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
Региони за момчета (12) | Рила, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (12) 3 3 0 304:23 6 1 1 0 107:18 2 4 4 0 411:41 370 8 Поб. 4
2 Видабаскет (12) 2 1 1 50:138 3 2 1 1 75:64 3 4 2 2 125:202 -77 6 Заг. 2
3 Миньор 2015 (12) 2 2 0 73:49 4 1 0 1 6:92 1 3 2 1 79:141 -62 5 Поб. 2
4 Миньор 2015 (12) -2 1 0 1 22:46 1 2 1 1 39:120 3 3 1 2 61:166 -105 4 Поб. 1
5 Спортист 1959 Своге (12) 1 0 1 30:32 1 3 0 3 61:185 3 4 0 4 91:217 -126 4 Заг. 4
Региони за момчета (12) | Рила, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (12) 2 2 0 138:35 4 1 1 0 90:10 2 3 3 0 228:45 183 6 Поб. 3
2 Рилски спортист (12) -2 1 1 0 55:38 2 2 2 0 94:58 4 3 3 0 149:96 53 6 Поб. 3
3 Велбъжд 2002 (12) 2 2 0 87:47 4 2 0 2 61:134 2 4 2 2 148:181 -33 6 Поб. 1
4 Шампион 2014 (12) 2 0 2 30:129 2 2 1 1 51:63 3 4 1 3 81:192 -111 5 Заг. 1
5 Пирин Благоевград 81 (12) 2 0 2 54:72 2 2 0 2 25:99 2 4 0 4 79:171 -92 4 Заг. 4
Региони за момчета (12) | Родопи, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (12) 2 2 0 159:52 4 4 4 0 374:49 8 6 6 0 533:101 432 12 Поб. 6
2 Тракия (12) 3 3 0 149:85 6 3 1 2 107:179 4 6 4 2 256:264 -8 10 Заг. 1
3 Перущица (12) 3 0 3 61:226 3 3 1 2 113:140 4 6 1 5 174:366 -192 7 Поб. 1
4 Атлетик 95 (12) 4 0 4 78:309 4 2 1 1 78:79 3 6 1 5 156:388 -232 7 Заг. 5
Региони за момчета (12) | Родопи, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хасково (12) 2 2 0 186:19 4 2 2 0 232:18 4 4 4 0 418:37 381 8 Поб. 4
2 Академик Пловдив (12) -2 2 1 1 74:125 3 2 1 1 89:92 3 4 2 2 163:217 -54 6 Поб. 1
3 Марица Кършияка 2012 (12) 2 0 2 23:206 2 2 0 2 29:173 2 4 0 4 52:379 -327 4 Заг. 4
Приятелски срещи за момчета (13) | Турнир Иван Андреев
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (14) 2 2 0 130:93 4 3 3 0 212:172 6 5 5 0 342:265 77 10 Поб. 5
2 ЦСКА Москва (13) 3 1 2 197:177 4 2 2 0 138:105 4 5 3 2 335:282 53 8 Поб. 1
3 Академик Пловдив (14) 3 2 1 202:195 5 2 1 1 108:123 3 5 3 2 310:318 -8 8 Поб. 2
4 МЗТ Скопие (14) 2 0 2 109:136 2 3 2 1 169:151 5 5 2 3 278:287 -9 7 Заг. 1
5 Крис Крос Панчево (13) 2 0 2 86:127 2 3 2 1 188:181 5 5 2 3 274:308 -34 7 Заг. 1
6 Актавис Академия (13) 3 0 3 131:163 3 2 0 2 76:123 2 5 0 5 207:286 -79 5 Заг. 5
Приятелски срещи за момчета (12) | БУБА Къп
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Фока Крагуевац (12) 1 1 0 68:31 2 2 2 0 111:90 4 3 3 0 179:121 58 6 Поб. 3
2 МЗТ Скопие (12) 1 0 1 53:67 1 2 2 0 123:85 4 3 2 1 176:152 24 5 Поб. 1
3 Дан Дачан (12) 1 0 1 41:74 1 2 1 1 92:123 3 3 1 2 133:197 -64 4 Заг. 1
4 БУБА баскетбол (12) 3 0 3 136:154 3 0 0 0 : 0 3 0 3 136:154 -18 3 Заг. 3
Програма
Резултати
Класирания
Аматьори
Лидери
Други новини