16-08-2018
Евробаскет 2018 момчета (16) | Дивизия B (Четвъртфинали)
Полша (16)
Чехия (16)
Сабит Хаджич
Сараево
15.15
Русия (16)
Великобритания (16)
Сабит Хаджич
Сараево
17.30
Босна и Херцеговина (16)
Исландия (16)
Сабит Хаджич
Сараево
19.45
Румъния (16)
Македония (16)
Сабит Хаджич
Сараево
22.00
Евробаскет 2018 момчета (16) | Дивизия B (Елиминации за 9/16 място)
Ирландия (16)
Дания (16)
КСРЦ Хаджичи
Сараево
15.15
Украйна (16)
Финландия (16)
КСРЦ Хаджичи
Сараево
17.30
Белгия (16)
Португалия (16)
КСРЦ Хаджичи
Сараево
19.45
България (16)
Беларус (16)
КСРЦ Хаджичи
Сараево
22.00
Евробаскет 2018 момчета (16) | Дивизия B (Елиминации за 17/24 място)
Швеция (16)
Норвегия (16)
Мирза Делибашич
Сараево
15.15
Косово (16)
Унгария (16)
Мирза Делибашич
Сараево
17.30
Словакия (16)
Люксембург (16)
Мирза Делибашич
Сараево
19.45
Кипър (16)
Швейцария (16)
Мирза Делибашич
Сараево
22.00
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група A)
Швеция (16)
Исландия (16)
Комплекс Верде
Подгорица
14.45
Македония (16)
Великобритания (16)
Комплекс Верде
Подгорица
19.15
Черна гора (16)
Гърция (16)
Комплекс Верде
Подгорица
21.30
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група B)
Естония (16)
Португалия (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
19.15
Словения (16)
България (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
21.30
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група C)
Румъния (16)
Швейцария (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
14.45
Люксембург (16)
Ирландия (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
17.00
Косово (16)
Израел (16)
Комплекс Верде
Подгорица
17.00
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група D)
Беларус (16)
Босна и Херцеговина (16)
Куча кошарке
Подгорица
16.00
Норвегия (16)
Украйна (16)
Куча кошарке
Подгорица
18.15
Албания (16)
Финландия (16)
Куча кошарке
Подгорица
20.30
17-08-2018
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група A)
Великобритания (16)
Швеция (16)
Куча кошарке
Подгорица
16.00
Гърция (16)
Македония (16)
Комплекс Верде
Подгорица
19.15
Исландия (16)
Черна гора (16)
Комплекс Верде
Подгорица
21.30
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група B)
Словакия (16)
Естония (16)
Куча кошарке
Подгорица
18.15
Португалия (16)
Словения (16)
Куча кошарке
Подгорица
20.30
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група C)
Ирландия (16)
Румъния (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
14.45
Швейцария (16)
Косово (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
17.00
Израел (16)
Люксембург (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
19.15
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група D)
Украйна (16)
Беларус (16)
Комплекс Верде
Подгорица
14.45
Финландия (16)
Норвегия (16)
Комплекс Верде
Подгорица
17.00
Босна и Херцеговина (16)
Албания (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
21.30
18-08-2018
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група A)
Швеция (16)
Македония (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
14.45
Исландия (16)
Гърция (16)
Куча кошарке
Подгорица
18.15
Черна гора (16)
Великобритания (16)
Комплекс Верде
Подгорица
21.30
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група B)
България (16)
Португалия (16)
Куча кошарке
Подгорица
16.00
Словения (16)
Словакия (16)
Комплекс Верде
Подгорица
17.00
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група C)
Швейцария (16)
Израел (16)
Комплекс Верде
Подгорица
14.45
Румъния (16)
Люксембург (16)
Комплекс Верде
Подгорица
19.15
Косово (16)
Ирландия (16)
Куча кошарке
Подгорица
20.30
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група D)
Албания (16)
Украйна (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
17.00
Босна и Херцеговина (16)
Финландия (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
19.15
Беларус (16)
Норвегия (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
21.30
20-08-2018
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група A)
Гърция (16)
Швеция (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
17.00
Великобритания (16)
Исландия (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
19.15
Македония (16)
Черна гора (16)
Комплекс Верде
Подгорица
21.30
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група B)
Естония (16)
Словения (16)
Комплекс Верде
Подгорица
14.45
Словакия (16)
България (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
21.30
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група C)
Израел (16)
Румъния (16)
Куча кошарке
Подгорица
16.00
Ирландия (16)
Швейцария (16)
Куча кошарке
Подгорица
18.15
Люксембург (16)
Косово (16)
Куча кошарке
Подгорица
20.30
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група D)
Финландия (16)
Беларус (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
14.45
Норвегия (16)
Албания (16)
Комплекс Верде
Подгорица
17.00
Украйна (16)
Босна и Херцеговина (16)
Комплекс Верде
Подгорица
19.15
21-08-2018
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група A)
Великобритания (16)
Гърция (16)
Куча кошарке
Подгорица
16.00
Исландия (16)
Македония (16)
Куча кошарке
Подгорица
18.15
Черна гора (16)
Швеция (16)
Комплекс Верде
Подгорица
21.30
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група B)
Португалия (16)
Словакия (16)
Комплекс Верде
Подгорица
17.00
България (16)
Естония (16)
Комплекс Верде
Подгорица
19.15
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група C)
Ирландия (16)
Израел (16)
Комплекс Верде
Подгорица
14.15
Косово (16)
Румъния (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
19.15
Швейцария (16)
Люксембург (16)
Куча кошарке
Подгорица
20.30
Евробаскет 2018 момичета (16) | Дивизия B (Група D)
Албания (16)
Беларус (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
14.45
Босна и Херцеговина (16)
Норвегия (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
17.00
Украйна (16)
Финландия (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
21.30
Резултати
Класирания
Други новини
s