18-10-2017
Адриатическа лига (жени) | Първа фаза, група A
Плейоф Ултра
Истанбулски университет
Мирза Делибашич
Сараево
18.00
Цървена Звезда
Берое Стара Загора
Железник
Белград
18.30
Адриатическа лига (жени) | Първа фаза, група B
Цинкарна Целе
ЖКК Кралево
Гимназия Целе център
Целе
20.00
Балканска лига | Редовен сезон
Академик Бултекс 99
СК Тирана
Сила
Пловдив
18.30
Блокотехна
Башкими
Ноел
Гевгели
19.30
Купа ФИБА Европа | Първа фаза, група D
Балкан
Кьорменд Кошарлабда
Арена Ботевград
Ботевград
18.30
Купа ФИБА Европа | Първа фаза, група E
Лукойл Академик
Динамо Тбилиси
Универсиада
София
18.30
У-БТ Клуж Напока
Истанбул Буюкшехир
Хория Демиан
Клуж Напока
19.00
НБА | Редовен сезон
Кливланд Кавалиърс
Бостън Селтикс
Куикън Лоунс Арена
Кливланд
03.00
Голдън Стейт Уориърс
Хюстън Рокетс
Оракъл Арена
Оукланд
05.30
19-10-2017
A група (жени) | Редовен сезон, Запад
Левски
Шампион 2006
Румен Пейчев
София
12.30
Адриатическа лига (жени) | Първа фаза, група A
Будучност
Трешневка 2009
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
20.00
Адриатическа лига (жени) | Първа фаза, група B
Партизан 1953
Монтана 2003
Визура
Белград
18.00
Евролига | Редовен сезон
Цървена Звезда
Барселона
Пионир
Белград
20.00
Макаби Тел Авив
Саски Баскония
Менора Мивтахим Арена
Тел Авив
21.05
Панатинайкос
Брозе Бамберг
ОАКА
Атина
21.15
Армани Олимпия Милано
Фенербахче
Медиоланум Форум
Асаго
21.45
Реал Мадрид
ЦСКА Москва
Паласио де Депортес
Мадрид
22.00
НБА | Редовен сезон
Детройт Пистънс
Шарлът Хорнетс
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
02.00
Индиана Пейсърс
Бруклин Нетс
Банкърс Лайф Фийлдхаус
Индианаполис
02.00
Орландо Меджик
Маями Хийт
Амуей Център
Орландо
02.00
Вашингтон Уизардс
Филаделфия 76-ърс
Капитал Уан Арена
Вашингтон
02.00
Бостън Селтикс
Милуоки Бъкс
ТД Гардън
Бостън
02.30
Мемфис Гризлис
Ню Орлиънс Пеликанс
ФедЕксФорум
Мемфис
03.00
Далас Маверикс
Атланта Хоукс
Американ Еърлайнс Център
Далас
03.30
Юта Джаз
Денвър Нъгетс
Вивинт Смарт Хоум Арена
Солт Лейк Сити
04.00
Сан Антонио Спърс
Минесота Тимбърулвс
AT&T Център
Сан Антонио
04.30
Финикс Сънс
Портланд Трейл Блейзърс
Толкинг Стик Ризорт Арена
Финикс
05.00
Сакраменто Кингс
Хюстън Рокетс
Голдън 1 Център
Сакраменто
05.00
20-10-2017
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Спартак Плевен
Левски 2014
Балканстрой
Плевен
18.30
A група за юноши (19) | Запад, Квалификации (Група A)
Левски (19)
Левски 2014 (19)
Триадица
София
Шампион 2006 (19)
Славия (19)
Триадица
София
Евролига | Редовен сезон
Химки
Жалгирис
Арена Митишчи
Митишчи
19.30
Олимпиакос
Уникаха
Олимпийски комплекс Фалиро
Пирея/Атина
21.00
Валенсия
Анадолу Ефес
Фуенте Сан Луис
Валенсия
22.00
НБА | Редовен сезон
Торонто Раптърс
Чикаго Булс
Еър Канада Център
Торонто
02.30
Оклахома Сити Тъндър
Ню Йорк Никс
Чесапийк Енърджи Арена
Оклахома Сити
03.00
21-10-2017
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Академик Бултекс 99
Рилски спортист
Сила
Пловдив
18.00
Черно море Тича
Балкан
Христо Борисов
Варна
18.00
Берое
Ямбол
Общинска
Стара Загора
18.00
A група (жени) | Редовен сезон, Изток
Асеновец 2005
Берое Стара Загора
Асеновец
Асеновград
13.00
Рилски спортист
Черно море Одесос
Арена Самоков
Самоков
13.00
A група (жени) | Редовен сезон, Запад
НСА
Септември 97
НСА
София
16.00
Монтана 2003
Славия
Младост
Монтана
17.00
A група за юноши (19) | Запад, Квалификации (Група B)
Рилски спортист (19)
Спортни таланти (19)
Триадица
София
Атлетик (19)
Академик 17 София (19)
Триадица
София
Региони за юноши (19) | Мизия
Чавдар Троян (19)
Спартак Плевен (19)
Балканстрой
Плевен
10.00
Чардафон Орловец (19)
Чавдар Троян (19)
Балканстрой
Плевен
12.00
Спартак Плевен (19)
Чардафон Орловец (19)
Балканстрой
Плевен
14.00
Региони за момчета (16) | Добруджа
Доростол (16)
Шумен (16)
Дръстър
Силистра
09.00
Светкавица (16)
Стар баскет (16)
Дръстър
Силистра
10.30
Шумен (16)
Ънстопабъл (16)
Дръстър
Силистра
12.00
Стар баскет (16)
Доростол (16)
Дръстър
Силистра
13.30
Ънстопабъл (16)
Светкавица (16)
Дръстър
Силистра
15.00
Региони за момчета (16) | Рила
Евробаскет Академик (16)
Пирин Благоевград (16)
Скаптопара
Благоевград
09.30
Пирин Благоевград (16)
Шампион 2014 (16)
Скаптопара
Благоевград
12.00
Шампион 2014 (16)
Евробаскет Академик (16)
Скаптопара
Благоевград
14.30
Региони за момичета (12) | Рила
Балкан (12)
Монтана 2003 (12)
Младост
Монтана
09.30
Пирин Темков (12)
Рилски спортист (12)
Младост
Монтана
11.00
Рилски спортист (12) -2
БШ Миньор (12)
Младост
Монтана
12.30
Монтана 2003 (12)
Пирин Темков (12)
Младост
Монтана
14.00
22-10-2017
A група (мъже) | Редовен сезон, Изток
Берое -2
Шумен
Общинска
Стара Загора
17.00
Чавдар Троян
Делфин
Чавдар
Троян
17.00
ИУ
Черноморец
Икономически университет
Варна
17.00
A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Рилски спортист -2
Атлетик
Арена Самоков
Самоков
17.00
БУБА баскетбол
ЦСКА
Триадица
София
17.00
Академик София
Балкан -2
Спортен комплекс
Правец
17.00
A група (жени) | Редовен сезон, Изток
Асеновец 2005
Черно море Одесос
Асеновец
Асеновград
14.00
Региони за девойки (19) | Рила
БШ Миньор (19)
Славия (19)
Борис Гюдеров
Перник
09.00
Рилски спортист (19)
Монтана 2003 (19)
Борис Гюдеров
Перник
10.30
Славия (19)
Пирин Темков (19)
Борис Гюдеров
Перник
12.00
Монтана 2003 (19)
БШ Миньор (19)
Борис Гюдеров
Перник
13.30
Пирин Темков (19)
Рилски спортист (19)
Борис Гюдеров
Перник
15.00
Региони за момичета (14) | Добруджа
Доростол (14)
Светкавица (14)
Дечко Стефанов
Търговище
09.00
Дунав Русе (14)
Вихър 2002 (14)
Дечко Стефанов
Търговище
10.30
Ънстопабъл (14)
Черно море Одесос (14)
Дечко Стефанов
Търговище
12.00
Вихър 2002 (14)
Доростол (14)
Дечко Стефанов
Търговище
13.30
Черно море Одесос (14)
Дунав Русе (14)
Дечко Стефанов
Търговище
15.00
Светкавица (14)
Ънстопабъл (14)
Дечко Стефанов
Търговище
16.30
Региони за момчета (16) | Рила
Балкан (16)
Ботев 2012 (16)
Арена Ботевград
Ботевград
09.30
Слава 99 (16)
Видабаскет (16)
Арена Ботевград
Ботевград
11.00
Видабаскет (16)
Балкан (16)
Арена Ботевград
Ботевград
13.30
Ботев 2012 (16)
Слава 99 (16)
Арена Ботевград
Ботевград
15.00
23-10-2017
A група за юноши (19) | Запад, Квалификации (Група A)
Славия (19)
Левски (19)
Триадица
София
Левски 2014 (19)
Шампион 2006 (19)
Триадица
София
24-10-2017
A група за юноши (19) | Запад, Квалификации (Група B)
Академик 17 София (19)
Рилски спортист (19)
Триадица
София
Спортни таланти (19)
Атлетик (19)
Триадица
София
Балканска лига | Редовен сезон
Левски 2014
Блокотехна
Универсиада
София
Евролига | Редовен сезон
Химки
Цървена Звезда
Арена Митишчи
Митишчи
19.30
Макаби Тел Авив
Олимпиакос
Менора Мивтахим Арена
Тел Авив
21.05
Барселона
Жалгирис
Палау Блауграна
Барселона
22.00
Реал Мадрид
Армани Олимпия Милано
Паласио де Депортес
Мадрид
22.00
Купа ФИБА Европа | Първа фаза, група D
Кьорменд Кошарлабда
Екселсиор Брюксел
Сентей Арена
Кьорменд
20.00
25-10-2017
A група за юноши (19) | Запад, Квалификации (Група A)
Левски (19)
Шампион 2006 (19)
Триадица
София
Славия (19)
Левски 2014 (19)
Триадица
София
Адриатическа лига (жени) | Първа фаза, група A
Трешневка 2009
Истанбулски университет
Дом Спортова
Загреб
Берое Стара Загора
Плейоф Ултра
Общинска
Стара Загора
Адриатическа лига (жени) | Първа фаза, група B
Монтана 2003
Медвешчак
Младост
Монтана
Цинкарна Целе
Партизан 1953
Гимназия Целе център
Целе
ЖКК Кралево
Рагуза
Хала спортова
Кралево
20.30
Балканска лига | Редовен сезон
СК Тирана
Башкими
Аслан Руси
Тирана
Ибър Рожае
Рилски спортист
Спортен център
Рожае
Куманово 2009
Академик Бултекс 99
Спортска сала
Куманово
Евролига | Редовен сезон
ЦСКА Москва
Панатинайкос
ДС Мегаспорт
Москва
20.00
Фенербахче
Анадолу Ефес
Юлкер Спортс Арена
Истанбул
20.45
Саски Баскония
Валенсия
Фернандо Буеса Арена
Витория
21.30
Уникаха
Брозе Бамберг
Мартин Карпена Арена
Малага
22.00
Купа ФИБА Европа | Първа фаза, група D
Керавнос
Балкан
Костас Папаелинас
Никозия
19.00
Купа ФИБА Европа | Първа фаза, група E
Динамо Тбилиси
У-БТ Клуж Напока
Олимпийски дворец на спорта
Тбилиси
15.30
Истанбул Буюкшехир
Лукойл Академик
Джебеджи
Истанбул
20.30
26-10-2017
A група за юноши (19) | Запад, Квалификации (Група B)
Рилски спортист (19)
Атлетик (19)
Триадица
София
Академик 17 София (19)
Спортни таланти (19)
Триадица
София
Адриатическа лига (жени) | Първа фаза, група A
Будучност
Цървена Звезда
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
20.00
Евролига | Редовен сезон
Цървена Звезда
Макаби Тел Авив
Комбанк Арена
Белград
20.00
Жалгирис
Реал Мадрид
Жалгирио Арена
Каунас
20.00
Олимпиакос
Химки
Олимпийски комплекс Фалиро
Пирея/Атина
21.00
Армани Олимпия Милано
Барселона
Медиоланум Форум
Асаго
22.00
27-10-2017
A група (жени) | Редовен сезон, Запад
Септември 97
Славия
Триадица
София
14.30
Евролига | Редовен сезон
Анадолу Ефес
ЦСКА Москва
Синан Ердем Доум
Истанбул
20.00
Брозе Бамберг
Саски Баскония
Брозе Арена
Бамберг
21.00
Панатинайкос
Фенербахче
ОАКА
Атина
21.30
Валенсия
Уникаха
Фуенте Сан Луис
Валенсия
22.00
28-10-2017
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Рилски спортист
Спартак Плевен
Арена Самоков
Самоков
18.00
Левски 2014
Берое
Универсиада
София
18.00
Балкан
Академик Бултекс 99
Арена Ботевград
Ботевград
18.00
Лукойл Академик
Черно море Тича
Спортен комплекс
Правец
18.00
A група (жени) | Редовен сезон, Изток
Черно море Одесос
Асеновец 2005
Христо Борисов
Варна
14.00
Хасково 2012
Рилски спортист
Дружба
Хасково
18.00
A група (жени) | Редовен сезон, Запад
Левски
Монтана 2003
Триадица
София
16.00
Региони за момичета (16) | Рила
Монтана 2003 (16)
Балкан (16)
Младост
Монтана
10.00
Балкан (16)
Рилски спортист (16)
Младост
Монтана
12.30
Рилски спортист (16)
Монтана 2003 (16)
Младост
Монтана
15.00
Региони за момчета (14) | Добруджа
Стар баскет (14)
Академик Варна (14)
Христо Борисов
Варна
09.00
Светкавица (14)
Черно море Тича (14) -2
Христо Борисов
Варна
10.30
Академик Варна (14)
Черноморец Балчик (14)
Христо Борисов
Варна
12.00
Черно море Тича (14) -2
Стар баскет (14)
Христо Борисов
Варна
13.30
Черноморец Балчик (14)
Светкавица (14)
Христо Борисов
Варна
15.00
Региони за момчета (12) | Рила, група A
Балкан (12)
Миньор 2015 (12)
Георги Христов
Ботевград
09.00
Ботев 2012 (12)
Рилски спортист (12) -2
Георги Христов
Ботевград
10.30
Миньор 2015 (12)
Спортист 1959 Своге (12)
Георги Христов
Ботевград
12.00
Рилски спортист (12) -2
Балкан (12)
Георги Христов
Ботевград
13.30
Спортист 1959 Своге (12)
Ботев 2012 (12)
Георги Христов
Ботевград
15.00
29-10-2017
A група (мъже) | Редовен сезон, Изток
Делфин
Берое -2
Бойчо Брънзов
Бургас
15.00
Черноморец
Шумен
Бойчо Брънзов
Бургас
17.00
Чавдар Троян
ИУ
Чавдар
Троян
17.00
A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Балкан -2
Рилски спортист -2
Арена Ботевград
Ботевград
15.00
Видабаскет
БУБА баскетбол
Фестивална
Видин
17.00
ЦСКА
Академик София
Румен Пейчев
София
17.00
Региони за момичета (16) | Добруджа
Черно море Одесос (16)
Преслав (16)
Общинска
Велики Преслав
09.00
Вихър 2002 (16)
Чардафон Орловец (16)
Общинска
Велики Преслав
10.30
Дунав Русе (16)
Светкавица (16)
Общинска
Велики Преслав
12.00
Чардафон Орловец (16)
Черно море Одесос (16)
Общинска
Велики Преслав
13.30
Преслав (16)
Дунав Русе (16)
Общинска
Велики Преслав
15.00
Светкавица (16)
Вихър 2002 (16)
Общинска
Велики Преслав
16.30
Региони за момчета (12) | Рила, група B
Пирин Благоевград 81 (12)
Евробаскет Академик (12)
Скаптопара
Благоевград
09.00
Балкан (12) -2
Шампион 2014 (12)
Скаптопара
Благоевград
10.30
Рилски спортист (12)
Велбъжд 2002 (12)
Скаптопара
Благоевград
12.00
Велбъжд 2002 (12)
Балкан (12) -2
Скаптопара
Благоевград
13.30
Шампион 2014 (12)
Пирин Благоевград 81 (12)
Скаптопара
Благоевград
15.00
30-10-2017
A група (жени) | Редовен сезон, Запад
Шампион 2006
НСА
Румен Пейчев
София
12.30
Програма
Резултати
Класирания
Лидери
Други новини
s