2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004
всички Финали за юноши (19) Финали за юноши (19) | ФИНАЛ Финали за юноши (19) | Мач за 3/4 място Финали за юноши (19) | Полуфинали Финали за юноши (19) | Мачове за 5/8 място Финали за юноши (19) | Група A Финали за юноши (19) | Група B Купа БФБ за юноши (19) Купа БФБ за юноши (19) | ФИНАЛ Купа БФБ за юноши (19) | Мач за 3/4 място Купа БФБ за юноши (19) | Полуфинали Квалификации за момчета (12) Квалификации за момчета (12) | София-1 Квалификации за момчета (12) | София-2 Квалификации за момчета (12) | Пловдив Квалификации за момчета (12) | Стара Загора Квалификации за момчета (12) | Варна Квалификации за момчета (12) | Русе Квалификации за момчета (12) | Ботевград Квалификации за момчета (12) | Плевен Елитна група за юноши (19) Елитна група за юноши (19) | Баражи за Финалите Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група A Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група B Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Изток) I дивизия за юноши (19) I дивизия за юноши (19) | ФИНАЛ I дивизия за юноши (19) | Мач за 3/4 място I дивизия за юноши (19) | Полуфинали I дивизия за юноши (19) | Запад, ФИНАЛ I дивизия за юноши (19) | Мач за 3/4 място I дивизия за юноши (19) | Запад, Полуфинали I дивизия за юноши (19) | Запад, 1/8 място (Група A) I дивизия за юноши (19) | Запад, 1/8 място (Група B) I дивизия за юноши (19) | Изток (Заключителен етап), 1/5 място I дивизия за юноши (19) | Изток, Бараж I дивизия за юноши (19) | Витоша I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 5/7 място I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Загоре I дивизия за юноши (19) | Регион Мизия (Заключителен етап), 3/5 място I дивизия за юноши (19) | Региони Загоре и Мизия I дивизия за юноши (19) | Регион Рила I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи, 2/6 място I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи Региони за юноши (17) Региони за юноши (17) | Запад, 1/8 място Региони за юноши (17) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място Региони за юноши (17) | Изток (Заключителен етап), 8/11 място Региони за юноши (17) | Витоша Региони за юноши (17) | Добруджа Региони за юноши (17) | Загоре Региони за юноши (17) | Мизия Региони за юноши (17) | Рила Елитна група за момчета (16) Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Запад) Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Изток) I дивизия за момчета (16) I дивизия за момчета (16) | Запад, 1/8 място (Група A) I дивизия за момчета (16) | Запад, 1/8 място (Група B) I дивизия за момчета (16) | Изток (Заключителен етап), 1/6 място I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 3/7 място I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа, група A I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа, група B I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре (Заключителен етап), 3/5 място I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре I дивизия за момчета (16) | Регион Мизия I дивизия за момчета (16) | Регион Рила I дивизия за момчета (16) | Регион Родопи Региони за момчета (15) Региони за момчета (15) | Запад, 1/8 място (Група A) Региони за момчета (15) | Запад, 1/8 място (Група B) Региони за момчета (15) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място Региони за момчета (15) | Витоша Региони за момчета (15) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място Региони за момчета (15) | Добруджа Региони за момчета (15) | Загоре (Заключителен етап), 3/5 място Региони за момчета (15) | Загоре Региони за момчета (15) | Мизия Региони за момчета (15) | Рила Региони за момчета (15) | Родопи, 3/5 място Региони за момчета (15) | Родопи Елитна група за момчета (14) Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон Елитна група за момчета (14) | Квалификационен турнир (Запад) Елитна група за момчета (14) | Квалификационен турнир (Изток), Полуфинали Елитна група за момчета (14) | Квалификационен турнир (Изток), Група A Елитна група за момчета (14) | Квалификационен турнир (Изток), Група B I дивизия за момчета (14) I дивизия за момчета (14) | Изток (Заключителен етап), 1/6 място I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Загоре (Заключителен етап), 5/9 място I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 6/10 място I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група A I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група B I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия (Заключителен етап), 3/7 място I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия I дивизия за момчета (14) | Регион Рила Региони за момчета (13) Региони за момчета (13) | Запад, 1/8 място (Група A) Региони за момчета (13) | Запад, 1/8 място (Група B) Региони за момчета (13) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място Региони за момчета (13) | Запад, Бараж Региони за момчета (13) | Изток, Баражи Региони за момчета (13) | Витоша Региони за момчета (13) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място Региони за момчета (13) | Добруджа Региони за момчета (13) | Загоре (Заключителен етап), 3/6 място Региони за момчета (13) | Загоре Региони за момчета (13) | Мизия Региони за момчета (13) | Рила Региони за момчета (13) | Родопи, 2/4 място Региони за момчета (13) | Родопи Региони за момчета (12) Региони за момчета (12) | Витоша, група A Региони за момчета (12) | Витоша, група B Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/3 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 4/8 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 9/15 място Региони за момчета (12) | Добруджа, група A Региони за момчета (12) | Добруджа, група B Региони за момчета (12) | Добруджа, група C Региони за момчета (12) | Загоре, 1/4 място Региони за момчета (12) | Загоре, 5/7 място Региони за момчета (12) | Загоре, 8/10 място Региони за момчета (12) | Загоре, група A Региони за момчета (12) | Загоре, група B Региони за момчета (12) | Мизия Региони за момчета (12) | Рила, 1/5 място Региони за момчета (12) | Рила, 6/10 място Региони за момчета (12) | Рила Региони за момчета (12) | Родопи Класирания I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Спартак София (16)
3
3
0
235:105
6
4
4
0
378:140
8
7
7
0
613:245
368
14
Поб. 7
2
Спортни таланти (16)
4
3
1
261:212
7
3
3
0
207:150
6
7
6
1
468:362
106
13
Поб. 5
3
Септември (16) -2
4
3
1
297:202
7
3
2
1
256:187
5
7
5
2
553:389
164
12
Поб. 5
4
Ахил (16)
4
4
0
273:167
8
3
1
2
180:166
4
7
5
2
453:333
120
12
Поб. 2
5
Спартак София (16) -2
3
2
1
186:143
5
5
2
3
237:270
7
8
4
4
423:413
10
12
Поб. 1
6
Левски (16)
5
1
4
259:374
6
3
2
1
209:161
5
8
3
5
468:535
-67
11
Поб. 1
7
Олимпия баскет (16)
4
1
3
207:259
5
4
1
3
193:245
5
8
2
6
400:504
-104
10
Заг. 4
8
Люлин (16)
3
0
3
103:229
3
4
1
3
204:287
5
7
1
6
307:516
-209
8
Заг. 5
9
Академик 17 София (16)
3
0
3
135:305
3
4
0
4
132:350
4
7
0
7
267:655
-388
7
Заг. 7
Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".