2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004
всички Финали за юноши (19) Финали за юноши (19) | ФИНАЛ Финали за юноши (19) | Мач за 3/4 място Финали за юноши (19) | Полуфинали Финали за юноши (19) | Мачове за 5/8 място Финали за юноши (19) | Група A Финали за юноши (19) | Група B Финали за момчета (16) Финали за момчета (16) | ФИНАЛ Финали за момчета (16) | Мач за 3/4 място Финали за момчета (16) | Полуфинали Финали за момчета (16) | Мачове за 5/8 място Финали за момчета (16) | Група A Финали за момчета (16) | Група B Финали за момчета (14) Финали за момчета (14) | ФИНАЛ Финали за момчета (14) | Мач за 3/4 място Финали за момчета (14) | Полуфинали Финали за момчета (14) | Мачове за 5/8 място Финали за момчета (14) | Група A Финали за момчета (14) | Група B Финали за момчета (13) Финали за момчета (13) | ФИНАЛ Финали за момчета (13) | Мач за 3/4 място Финали за момчета (13) | Полуфинали Финали за момчета (13) | Мачове за 5/8 място Финали за момчета (13) | Група A Финали за момчета (13) | Група B Финали за момчета (12) Финали за момчета (12) | ФИНАЛ Финали за момчета (12) | Мач за 3/4 място Финали за момчета (12) | Полуфинали Финали за момчета (12) | Мачове за 5/8 място Финали за момчета (12) | Мачове за 9/12 място Финали за момчета (12) | Група A Финали за момчета (12) | Група B Квалификации за момчета (13) Квалификации за момчета (13) | София Квалификации за момчета (13) | Ямбол Квалификации за момчета (12) Квалификации за момчета (12) | София Квалификации за момчета (12) | Пловдив Квалификации за момчета (12) | Стара Загора Квалификации за момчета (12) | Варна Квалификации за момчета (12) | Ботевград Квалификации за момчета (12) | Плевен Елитна група за юноши (19) Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) | Квалификационен мач (Запад) I дивизия за юноши (19) I дивизия за юноши (19) | ФИНАЛ I дивизия за юноши (19) | Мач за 3/4 място I дивизия за юноши (19) | Полуфинали I дивизия за юноши (19) | Квалификации за Финална четворка, Запад I дивизия за юноши (19) | Квалификации за Финална четворка, Изток I дивизия за юноши (19) | Регион Витоша I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Мизия, 1/7 място I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Мизия, 8/11 място I дивизия за юноши (19) | Регион Добруджа, група A I дивизия за юноши (19) | Регион Добруджа, група B I дивизия за юноши (19) | Регион Мизия I дивизия за юноши (19) | Регион Рила I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи Елитна група за момчета (16) Елитна група за момчета (16) | Баражи за Финалите Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) | Изток (Заключителен етап) Елитна група за момчета (16) | Североизток, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) | Югоизток, Редовен сезон I дивизия за момчета (16) I дивизия за момчета (16) | ФИНАЛ I дивизия за момчета (16) | Мач за 3/4 място I дивизия за момчета (16) | Полуфинали I дивизия за момчета (16) | Квалификации за Финална четворка, Силистра I дивизия за момчета (16) | Квалификации за Финална четворка, Благоевград I дивизия за момчета (16) | Квалификации за Финална четворка, София I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия, 1/4 място I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия, 5/7 място I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия I дивизия за момчета (16) | Региони Загоре и Родопи, 1/4 място I дивизия за момчета (16) | Региони Загоре и Родопи, 5/7 място I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре I дивизия за момчета (16) | Регион Рила I дивизия за момчета (16) | Регион Родопи ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Редовен сезон, Група A ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Редовен сезон, Група B ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (15) ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (15) | Редовен сезон, Група C Елитна група за момчета (14) Елитна група за момчета (14) | Баражи за Финалите Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момчета (14) | Изток (Заключителен етап) Елитна група за момчета (14) | Североизток, Редовен сезон Елитна група за момчета (14) | Югоизток, Редовен сезон I дивизия за момчета (14) I дивизия за момчета (14) | ФИНАЛ I дивизия за момчета (14) | Мач за 3/4 място I дивизия за момчета (14) | Полуфинали I дивизия за момчета (14) | Квалификации за Финална четворка, Запад I дивизия за момчета (14) | Квалификации за Финална четворка, Изток I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, 1/5 място I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, 6/10 място I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, група A I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, група B I дивизия за момчета (14) | Региони Загоре и Родопи, ФИНАЛ за 1-во място I дивизия за момчета (14) | Региони Загоре и Родопи, 3/6 място I дивизия за момчета (14) | Региони Загоре и Родопи (1/6 място), група A I дивизия за момчета (14) | Региони Загоре и Родопи (1/6 място), група B I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре, 4/6 място I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре I дивизия за момчета (14) | Регион Рила I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи, 4/7 място I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (14) ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (14) | Редовен сезон, Група C Региони за момчета (13) Региони за момчета (13) | Запад, група A Региони за момчета (13) | Запад, група B Региони за момчета (13) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място Региони за момчета (13) | Изток (Заключителен етап), 8/10 място Региони за момчета (13) | Изток, група A Региони за момчета (13) | Изток, група B Региони за момчета (12) Региони за момчета (12) | Витоша, група A Региони за момчета (12) | Витоша, група B Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/7 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 8/12 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 13/16 място Региони за момчета (12) | Добруджа, група A Региони за момчета (12) | Добруджа, група B Региони за момчета (12) | Добруджа, група C Региони за момчета (12) | Загоре, 1/4 място Региони за момчета (12) | Загоре, 5/8 място Региони за момчета (12) | Загоре, 9/12 място Региони за момчета (12) | Загоре, група A Региони за момчета (12) | Загоре, група B Региони за момчета (12) | Мизия, 1/4 място Региони за момчета (12) | Мизия, 5/7 място Региони за момчета (12) | Мизия Региони за момчета (12) | Рила, 1/4 място Региони за момчета (12) | Рила, 5/7 място Региони за момчета (12) | Рила Региони за момчета (12) | Родопи, 1/4 място Региони за момчета (12) | Родопи, 5/7 място Региони за момчета (12) | Родопи Приятелски срещи за юноши (19) Приятелски срещи за юноши (19) | Черноморски игри Приятелски срещи за юноши (19) | Genius Sports Cup 2019 Приятелски срещи за момчета (14) Приятелски срещи за момчета (14) | Турнир София Къп 2020 Приятелски срещи за момчета (12) Приятелски срещи за момчета (12) | БУБА Къп Класирания I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Берое (16)
3
3
0
244:142
6
3
3
0
276:134
6
6
6
0
520:276
244
12
Поб. 6
2
Розова долина (16)
3
2
1
190:159
5
3
1
2
173:179
4
6
3
3
363:338
25
9
Заг. 1
3
Сливен 2010 (16)
3
0
3
113:280
3
3
0
3
132:234
3
6
0
6
245:514
-269
6
Заг. 6
Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".