Турци не вкараха нито точка за цяла част в ЕвроЧалъндж

28-01-2015 19:05

Играчите на Ушак записаха името си в историята с трагично постижение

Френският Льо Ман надигра турския Ушак с 84-63 в мач от втората фаза на турнира ЕвроЧалъндж. Дотук няма нищо интересно и изненадващо, но това е само ако не сте гледали мача.

Турците започват силно и малко преди почивката водят със 17 точки разлика. Все пак домакините правят серия от 10-2 преди паузата и след 20 минути изоставането им е от 10 точки. И в третата част се случва нещо невероятно. Тя завършва при резултат 29-0!!! за Льо Ман и така играчите на Ушак се записват в историята с това, че не вкарват нито точка за цяла част. Домакините пък правят серия от 35-0 в рамките на три части и така печелят мача.

Във видеото по-долу можете да видите запис на целия мач, но интересното е това, което става в третата част.

Тагове: ЕвроЧалъндж