Георги Младенов: Доволен съм само от резултата и че поиграха Камен и Денис

11-03-2024 10:21 | BGbasket.com

Старши треньорът на Миньор 2015 Георги Младенов сподели мнението си след победата срещу Берое у дома:

„Изиграхме добър мач срещу отбор, който не е в пълен състав, но лично аз съм доволен само от резултата и от това, че по 6-7 минути поиграха Камен и Денис. Нормално е с нашия пълен състав, който имаме и начина, по който играхме, но все пак получихме 81 точки, което е много за този отбор. Поздравявам отбора на Берое, защото се борят да оцелеят и да ги има и следващата година, макар да са в незавидно положение.

Имаме две седмици почивка заради Купата и в следващия мач играем с Пловдив. Ако не променим отношението си и начина, по който играем, няма да ни бъде много леко, защото ние оттук-нататък трябва да спечелим поне три мача поред, за да се борим и да изпълним целта, която аз лично пред себе си съм поставил – да влезем в осмицата и да играем плейофи. Не, че ако ако не влезем, ще стане нещо страшно дойде краят на света, но нашият отбор заслужаваше една таква победа, която да ни върне напред, независимо че изиграхме няколко слаби мача.“

Какво каза баскетболистът на тима Денис Григоров гледайте във видеото.

Тагове: НБЛ - мъже, Миньор 2015, Георги Младенов