2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004
всички Зони за кадети (16) Зони за кадети (16) | Варна Зони за кадети (16) | Русе Зони за кадети (16) | Самоков Зони за кадети (16) | София Зони за кадети (16) | Ямбол Зони за момчета (12) Зони за момчета (12) | Бургас Зони за момчета (12) | Варна Зони за момчета (12) | Пловдив Зони за момчета (12) | Русе Зони за момчета (12) | Самоков Зони за момчета (12) | София Зони за момчета (14) Зони за момчета (14) | Бургас Зони за момчета (14) | Велико Търново Зони за момчета (14) | Видин Зони за момчета (14) | Пловдив Зони за момчета (14) | Силистра Зони за момчета (14) | София Зони за юноши (19) Зони за юноши (19) | Варна Зони за юноши (19) | Габрово Зони за юноши (19) | Самоков Зони за юноши (19) | София Зони за юноши (19) | Ямбол Младежка лига | Редовен сезон Приятелски срещи за момчета (12) | БУБА Къп Приятелски срещи за юноши (18) | Турнир Иван Андреев Региони за кадети (16) Региони за кадети (16) | Витоша (Пролетен полусезон), група A Региони за кадети (16) | Витоша (Пролетен полусезон), група B Региони за кадети (16) | Витоша, група A Региони за кадети (16) | Витоша, група B Региони за кадети (16) | Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място Региони за кадети (16) | Добруджа (Заключителен етап), 6/8 място Региони за кадети (16) | Добруджа, група A Региони за кадети (16) | Добруджа, група B Региони за кадети (16) | Загоре Региони за кадети (16) | Мизия, група A Региони за кадети (16) | Мизия, група B Региони за кадети (16) | Рила Региони за кадети (16) | Родопи, 1/3 място Региони за кадети (16) | Родопи, 4/6 място Региони за кадети (16) | Родопи, 7/9 място Региони за кадети (16) | Родопи, група A Региони за кадети (16) | Родопи, група B Региони за кадети (16) | Родопи, група C Региони за момчета (12) Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група A Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група B Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група C Региони за момчета (12) | Витоша, група A Региони за момчета (12) | Витоша, група B Региони за момчета (12) | Витоша, група C Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 6/10 място Региони за момчета (12) | Добруджа, група A Региони за момчета (12) | Добруджа, група B Региони за момчета (12) | Добруджа, група C Региони за момчета (12) | Загоре, група A Региони за момчета (12) | Загоре, група B Региони за момчета (12) | Мизия, група A Региони за момчета (12) | Мизия, група B Региони за момчета (12) | Рила, група A Региони за момчета (12) | Рила, група B Региони за момчета (12) | Родопи, група A Региони за момчета (12) | Родопи, група B Региони за момчета (14) Региони за момчета (14) | Витоша (Пролетен полусезон), група A Региони за момчета (14) | Витоша (Пролетен полусезон), група B Региони за момчета (14) | Витоша, група A Региони за момчета (14) | Витоша, група B Региони за момчета (14) | Добруджа (Заключителен етап), 1/7 място Региони за момчета (14) | Добруджа (Заключителен етап), 8/12 място Региони за момчета (14) | Добруджа, група A Региони за момчета (14) | Добруджа, група B Региони за момчета (14) | Добруджа, група C Региони за момчета (14) | Загоре, група A Региони за момчета (14) | Загоре, група B Региони за момчета (14) | Мизия, група A Региони за момчета (14) | Мизия, група B Региони за момчета (14) | Родопи, група A Региони за момчета (14) | Родопи, група B Региони за юноши (19) Региони за юноши (19) | Витоша Региони за юноши (19) | Добруджа (Заключителен етап), 1/3 място Региони за юноши (19) | Добруджа (Заключителен етап), 4/6 място Региони за юноши (19) | Добруджа (Заключителен етап), 7/9 място Региони за юноши (19) | Добруджа, група A Региони за юноши (19) | Добруджа, група B Региони за юноши (19) | Загоре Региони за юноши (19) | Мизия Региони за юноши (19) | Рила, група A Региони за юноши (19) | Рила, група B Региони за юноши (19) | Родопи, група A Региони за юноши (19) | Родопи, група B Финали A за кадети (16) Финали A за кадети (16) | Група A Финали A за кадети (16) | Група B Финали A за юноши (19) Финали A за юноши (19) | Група A Финали A за юноши (19) | Група B Финали B за кадети (16) Финали B за кадети (16) | Група A Финали B за кадети (16) | Група B Финали B за юноши (19) Финали B за юноши (19) | Група A Финали B за юноши (19) | Група B Финали за момчета (12) Финали за момчета (12) | Група A Финали за момчета (12) | Група B Финали за момчета (14) Финали за момчета (14) | Група A Финали за момчета (14) | Група B Финали за момчета (14) | Група C Финали за момчета (14) | Група D Финали за момчета (14) | Група A
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Етър 49 (14)
1
0
1
49:61
1
2
2
0
127:111
4
3
2
1
176:172
4
5
Поб. 1
2
Видабаскет (14)
2
1
1
108:119
3
1
1
0
64:50
2
3
2
1
172:169
3
5
Заг. 1
3
Академик Бултекс 99 (14)
2
1
1
126:113
3
1
0
1
59:61
1
3
1
2
185:174
11
4
Поб. 1
4
Берое (14)
1
0
1
50:64
1
2
1
1
107:111
3
3
1
2
157:175
-18
4
Заг. 1
Финали за момчета (14) | Група B
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Левски (14)
1
1
0
77:69
2
2
1
1
159:129
3
3
2
1
236:198
38
5
Заг. 1
2
Тунджа Ямбол (14)
2
2
0
157:125
4
1
0
1
51:54
1
3
2
1
208:179
29
5
Поб. 2
3
Академик София (14)
1
1
0
54:51
2
2
1
1
140:121
3
3
2
1
194:172
22
5
Поб. 1
4
Академик 17 София (14)
2
0
2
93:155
2
1
0
1
50:77
1
3
0
3
143:232
-89
3
Заг. 3
Финали за момчета (14) | Група C
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Доростол (14)
2
2
0
139:90
4
1
1
0
77:49
2
3
3
0
216:139
77
6
Поб. 3
2
БУБА баскетбол (14)
1
1
0
76:39
2
2
1
1
125:118
3
3
2
1
201:157
44
5
Поб. 2
3
Чавдар Троян (14)
2
0
2
101:151
2
1
1
0
62:57
2
3
1
2
163:208
-45
4
Заг. 2
4
Делфин (14)
1
0
1
57:62
1
2
0
2
78:149
2
3
0
3
135:211
-76
3
Заг. 3
Финали за момчета (14) | Група D
Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".