Монтана не даде шанс на Септември

02-11-2017 18:57 | BGbasket.com

Монтана 2003 с наложи със 103 - 67 над Септември 97 в изтеглен мач от четвъртия кръг редовния сезон в А група жени, Запад.

Състезателките на Стефан Михайлов продължават без проблеми в групата си, като до момента не са печелили мач с по-малко от 30 точки.

Септември остава с една победа дотук, като се представи нелошо на моменти в нападение срещу домакините днес, но нямаше отговор в защита на мощния тим на Монтана.

В двубоя интрига липсваше, след като баскетболистките на Монтана спечелиха първата част с 33-16, а на почивката имаха аванс от 58-32.

Пореден много силен мач за Монтана направи Дебора Филипова с 26 точки, 9 борби и 5 асистенции за 33 минути игра. Весела Течева добави 12 точки и 8 борби. Монтана игра в голяма част от мача също с млади състезателки.

За столичанки се отличи Константина Какогиани с 24 точки, а 21 точки реализира Анна-Славина Славчева.

Тагове: Монтана 2003, Септември 97