УНИКС Казан навакса 15 точки дефицит за победа над Анадолу Ефес (видео)

21-11-2014 06:33

Кийт Лангфорд измъкна руския тим с 12 точки в последната четвърт

УНИКС Казан измъкна втора победа в Евролигата, след като навакса 15 точки дефицит и победи Анадолу Ефес с 67-64. Така руският колос е с актив 2-4 и запази шансовете си да продължи в Топ 16, а турците имат актив 4-2.

Кийт Лингфорд бе героят за УНИКС, след като вкара 12 от своите 19 точки в последната част на мача. Д‘Ор Фишър вкара 16 точки и добави 9 борби и 3 чадъра, а Костас Каймакоглу – 10 точки.

Дарио Шарич бе лидер за Ефес с 13 точки и 9 борби. Догъс Албай завърши с 11 точки, а Мар Дженинг – 10 точки.

Гостите поведоха с 4 точки след 10 минути игра, а до почивката разликата стана 6 точки. Отлична игра на Дарио Шарич в началото на второто полувреме и серия 9-0 изведе Ефес напред с 10 точки, но домакините направиха серия 15-2 и съкратиха изоставането си. В последните две минути Лангфорд показа железни нерви и вкара 7 от 8 наказателни удара, с което донесе и успеха на своите.