Бруклин загуби от Кливланд и остана шести на изток (видео)

(AP photo)
17-04-2014 11:18

Бруклин Нетс загуби последния си мач от редовния сезон в НБА с 85-114 от Кливланд като гост. Докато за Кавалиърс сезонът приключи с тази среща, то Бруклин остана шести в източната конференция след Вашингтон и в първия кръг от плейофите ще срещне Торонто Раптърс. Уизардс пък ще имат за съперник Чикаго Булс.

След сравнително равностойно първо полувреме, Кавалерите изиграха страхотно второ, в което натрупаха сериозна преднина. Те спечелиха третата част с 15 точки и последната с 12, за да стигнат до победата.

Тайлър Зелър записа 22 точки и 11 борби за победителите, а 19 добави Дион Уейтърс. Бруклин игра само със 7 човека, като звездите Пол Пиърс, Кевин Гарнет, Дерън Уилямс и Джо Джонсън почиваха по решение на треньора Джейсън Кид, който каза след мача, че е доволен от мястото на тима си. Маркъс Торнтън и Андре Блач вкараха по 20 за тима.

Тагове: НБА, Бруклин, Кливланд