Алън Арнет: 16 наказателни удара са прекалено много за една част

09-05-2024 22:54 | Max Sport 2 | BGbasket.com

Рилски спортист сгреши за първи път от началото на плейофите в Sesame НБЛ. „Скиорите“ загубиха от пред Спартак Плевен със 71:77 във втория мач от полуфиналите насред „Арена Самоков“. Алън Арнет бе над всички за Рилецо. Американецът поведе колоната на реализаторите за самоковския тим и се опита да запали искрата за обрат в последната част, но неговите усилия не бяха достатъчни. Гардът завърши с 18 точки, 8 борби, 1 асистенция и 2 чадъра за 30 минути в игра.

В третата четвърт гостите стреляха 16 наказателни удара. Ние бяхме по-малко агресивни. 16 е наистина много. Лудост е. Не казвам дали е честно или не, просто е прекалено много.

Аз опитвах да намеря своите шансове, съотборниците ми помогнаха за това. Трябва да бъдем по-агресивни. Това ще бъде ключовото за третия мач“, лаконичен бе Арнет.

Тагове: Рилски спортист, Алън Арнет, НБЛ - мъже