Нов начален час за третия мач между Спартак и Черно море

02-05-2024 00:38 | BGbasket.com

Поредна промяна настъпи в програмата на Sesame НБЛ. Този път корекцията се отнася за третия решителен мач от плейофите между Спартак Плевен и Черно море Тича. Срещата от четвъртфиналите в зала „Балканстрой“ ще стартира от 18:00 часа, а не с час по-късно, както бе първоначално по програма. Двубоят ще бъде изигран в петък (3 май).

Двата отбора си размениха по една победа в първите два мача от откриващия кръг. Първоначално „синьо-белите“ спечелиха със 116:83 на свой терен, а след това„моряците“ взеха реванш пред собствените си фенове след 80:74. Победителят от тази двойка ще има за съперник Рилски спортист, който отстрани Шумен с 2:0 успеха в първата фаза.

Както е известно, резултатът в серията между Балкан и ЦСКА също е 1:1 победи на четвъртфиналите. Третата решителна среща също ще се състои този петък от 19:00 в Ботевград.