Региони за момичета (12) | Витоша, 1/6 място |
1 Кръг |
03-03-2022 |
Септември 97 (12) НСА (12) |
Септември София |
85 11 |
|
03-03-2022 |
Славия (12) Локомотив София (12) |
Септември София |
34 48 |
|
03-03-2022 |
Левски (12) Шампион 2006 (12) |
Септември София |
79 21 |
|
2 Кръг |
13-03-2022 |
Шампион 2006 (12) Септември 97 (12) |
Илия Мирчев София |
25 65 |
|
13-03-2022 |
НСА (12) Славия (12) |
Илия Мирчев София |
21 75 |
|
13-03-2022 |
Локомотив София (12) Левски (12) |
Илия Мирчев София |
28 42 |
|
3 Кръг |
21-04-2022 |
Левски (12) НСА (12) |
50-о ОУ София |
70 19 |
|
21-04-2022 |
Шампион 2006 (12) Славия (12) |
50-о ОУ София |
11 47 |
|
21-04-2022 |
Септември 97 (12) Локомотив София (12) |
50-о ОУ София |
41 26 |
|
Региони за момичета (12) | Витоша, 7/9 място |
1 Кръг |
10-04-2022 |
Академик 17 София (12) Славия 1921 (12) |
Септември София |
41 13 |
|
10-04-2022 |
Септември 97 (12) -2 Академик 17 София (12) |
Септември София |
20 67 |
|
10-04-2022 |
Славия 1921 (12) Септември 97 (12) -2 |
Септември София |
43 12 |
|
Региони за момичета (12) | Витоша, група A |
23-01-2022 |
Септември 97 (12) Левски (12) |
ЧСУ Свети Георги София |
51 47 |
|
20-02-2022 |
Славия (12) Академик 17 София (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
68 9 |
|
2 Кръг |
21-11-2021 |
Септември 97 (12) Академик 17 София (12) |
Септември София |
42 9 |
|
21-11-2021 |
Славия (12) Левски (12) |
Септември София |
32 53 |
|
3 Кръг |
06-11-2021 |
Славия (12) Септември 97 (12) |
Илия Мирчев София |
36 42 |
|
06-11-2021 |
Левски (12) Академик 17 София (12) |
Илия Мирчев София |
81 6 |
|
Региони за момичета (12) | Витоша, група B |
1 Кръг |
28-11-2021 |
Шампион 2006 (12) Славия 1921 (12) |
50-о ОУ София |
40 15 |
|
28-11-2021 |
Септември 97 (12) -2 НСА (12) |
50-о ОУ София |
24 81 |
|
2 Кръг |
20-02-2022 |
Локомотив София (12) Септември 97 (12) -2 |
НСА София |
78 8 |
|
20-02-2022 |
Шампион 2006 (12) НСА (12) |
НСА София |
43 40 |
|
3 Кръг |
14-11-2021 |
Шампион 2006 (12) Локомотив София (12) |
Локомотив София |
11 38 |
|
14-11-2021 |
Славия 1921 (12) НСА (12) |
Локомотив София |
12 68 |
|
4 Кръг |
15-01-2022 |
Шампион 2006 (12) Септември 97 (12) -2 |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
43 25 |
|
15-01-2022 |
Славия 1921 (12) Локомотив София (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
16 49 |
|
5 Кръг |
16-01-2022 |
Локомотив София (12) НСА (12) |
Илия Мирчев София |
52 10 |
|
16-01-2022 |
Славия 1921 (12) Септември 97 (12) -2 |
Илия Мирчев София |
46 35 |
|
Региони за момичета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място |
1 Кръг |
27-02-2022 |
Доростол (12) Светкавица (12) |
Локомотив Варна |
34 64 |
|
27-02-2022 |
Дунав Русе (12) Черно море Одесос (12) |
Локомотив Варна |
52 49 |
|
27-02-2022 |
Доростол (12) Вълци Разград (12) |
Локомотив Варна |
20 76 |
|
27-02-2022 |
Светкавица (12) Черно море Одесос (12) |
Локомотив Варна |
55 59 |
|
27-02-2022 |
Вълци Разград (12) Дунав Русе (12) |
Локомотив Варна |
62 24 |
|
2 Кръг |
27-03-2022 |
Вълци Разград (12) Светкавица (12) |
Лудогорец Разград |
71 33 |
|
27-03-2022 |
Черно море Одесос (12) Доростол (12) |
Лудогорец Разград |
72 22 |
|
27-03-2022 |
Светкавица (12) Дунав Русе (12) |
Лудогорец Разград |
29 59 |
|
27-03-2022 |
Черно море Одесос (12) Вълци Разград (12) |
Лудогорец Разград |
22 72 |
|
27-03-2022 |
Дунав Русе (12) Доростол (12) |
Лудогорец Разград |
79 24 |
|
Региони за момичета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 6/8 място |
1 Кръг |
18-02-2022 |
Добрич 93 (12) Ънстопабъл (12) |
Младост Шумен |
9 66 |
|
18-02-2022 |
Ънстопабъл (12) Шумен (12) |
Младост Шумен |
27 68 |
|
18-02-2022 |
Шумен (12) Добрич 93 (12) |
Младост Шумен |
71 6 |
|
2 Кръг |
17-03-2022 |
Шумен (12) Добрич 93 (12) |
Младост Шумен |
75 9 |
|
17-03-2022 |
Добрич 93 (12) Ънстопабъл (12) |
Добротица Добрич |
3 63 |
|
17-03-2022 |
Ънстопабъл (12) Шумен (12) |
Добротица Добрич |
38 66 |
|
Региони за момичета (12) | Добруджа, група A |
1 Кръг |
31-10-2021 |
Ънстопабъл (12) Черно море Одесос (12) |
Локомотив Варна |
9 77 |
|
31-10-2021 |
Добрич 93 (12) Доростол (12) |
Локомотив Варна |
4 98 |
|
31-10-2021 |
Дунав Русе (12) -2 Ънстопабъл (12) |
Локомотив Варна |
12 46 |
|
31-10-2021 |
Черно море Одесос (12) Доростол (12) |
Локомотив Варна |
54 25 |
|
31-10-2021 |
Дунав Русе (12) -2 Добрич 93 (12) |
Локомотив Варна |
48 12 |
|
2 Кръг |
|
Ънстопабъл (12) Добрич 93 (12) |
Дръстър Силистра |
0 0 |
отл. |
05-12-2021 |
Доростол (12) Ънстопабъл (12) |
Дръстър Силистра |
100 16 |
|
05-12-2021 |
Черно море Одесос (12) Дунав Русе (12) -2 |
Дръстър Силистра |
102 8 |
|
05-12-2021 |
Доростол (12) Дунав Русе (12) -2 |
Дръстър Силистра |
112 21 |
|
19-12-2021 |
Добрич 93 (12) Черно море Одесос (12) |
Дръстър Силистра |
6 74 |
|
Региони за момичета (12) | Добруджа, група B |
1 Кръг |
06-11-2021 |
Шумен (12) Светкавица (12) |
Иван Ангелов Търговище |
22 78 |
|
06-11-2021 |
Дунав Русе (12) Вълци Разград (12) |
Иван Ангелов Търговище |
18 61 |
|
2 Кръг |
06-11-2021 |
Вълци Разград (12) Шумен (12) |
Иван Ангелов Търговище |
83 20 |
|
06-11-2021 |
Светкавица (12) Дунав Русе (12) |
Иван Ангелов Търговище |
27 51 |
|
3 Кръг |
24-11-2021 |
Вълци Разград (12) Светкавица (12) |
Лудогорец Разград |
97 28 |
|
24-11-2021 |
Шумен (12) Дунав Русе (12) |
Лудогорец Разград |
34 71 |
|
4 Кръг |
24-11-2021 |
Шумен (12) Светкавица (12) |
Лудогорец Разград |
30 67 |
|
24-11-2021 |
Дунав Русе (12) Вълци Разград (12) |
Лудогорец Разград |
42 64 |
|
5 Кръг |
16-12-2021 |
Светкавица (12) Дунав Русе (12) |
Дунав Русе |
55 51 |
|
16-12-2021 |
Вълци Разград (12) Шумен (12) |
Дунав Русе |
79 26 |
|
6 Кръг |
16-12-2021 |
Вълци Разград (12) Светкавица (12) |
Дунав Русе |
54 20 |
|
16-12-2021 |
Шумен (12) Дунав Русе (12) |
Дунав Русе |
30 65 |
|
Региони за момичета (12) | Загоре, 1/4 място |
1 Кръг |
27-02-2022 |
Вихър Айтос (12) Черноморец 2014 (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
35 85 |
|
27-02-2022 |
Черноморец (12) Берое Стара Загора (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
26 53 |
|
2 Кръг |
27-02-2022 |
Берое Стара Загора (12) Вихър Айтос (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
69 27 |
|
27-02-2022 |
Черноморец 2014 (12) Черноморец (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
75 33 |
|
3 Кръг |
05-03-2022 |
Вихър Айтос (12) Черноморец 2014 (12) |
Аетос Айтос |
48 72 |
|
05-03-2022 |
Берое Стара Загора (12) Черноморец (12) |
Аетос Айтос |
62 36 |
|
4 Кръг |
05-03-2022 |
Черноморец 2014 (12) Берое Стара Загора (12) |
Аетос Айтос |
35 91 |
|
05-03-2022 |
Черноморец (12) Вихър Айтос (12) |
Аетос Айтос |
79 56 |
|
5 Кръг |
19-03-2022 |
Вихър Айтос (12) Берое Стара Загора (12) |
Общинска Стара Загора |
13 66 |
|
19-03-2022 |
Черноморец 2014 (12) Черноморец (12) |
Общинска Стара Загора |
60 69 |
|
6 Кръг |
19-03-2022 |
Черноморец (12) Вихър Айтос (12) |
Общинска Стара Загора |
76 34 |
|
19-03-2022 |
Берое Стара Загора (12) Черноморец 2014 (12) |
Общинска Стара Загора |
64 36 |
|
Региони за момичета (12) | Загоре, 5/7 място |
1 Кръг |
05-03-2022 |
Берое Стара Загора (12) -2 Тони 7 Сливен (12) |
Общинска Стара Загора |
14 32 |
|
05-03-2022 |
Тони 7 Сливен (12) Вихър Айтос (12) -2 |
Общинска Стара Загора |
68 9 |
|
05-03-2022 |
Вихър Айтос (12) -2 Берое Стара Загора (12) -2 |
Общинска Стара Загора |
10 65 |
|
2 Кръг |
26-03-2022 |
Вихър Айтос (12) -2 Тони 7 Сливен (12) |
Аетос Айтос |
16 63 |
|
26-03-2022 |
Тони 7 Сливен (12) Берое Стара Загора (12) -2 |
Аетос Айтос |
37 23 |
|
26-03-2022 |
Берое Стара Загора (12) -2 Вихър Айтос (12) -2 |
Аетос Айтос |
66 10 |
|
Региони за момичета (12) | Загоре |
1 Кръг |
31-10-2021 |
Вихър Айтос (12) Вихър Айтос (12) -2 |
Аетос Айтос |
72 30 |
|
31-10-2021 |
Черноморец 2014 (12) Берое Стара Загора (12) -2 |
Аетос Айтос |
95 13 |
|
31-10-2021 |
Вихър Айтос (12) -2 Берое Стара Загора (12) |
Аетос Айтос |
4 74 |
|
31-10-2021 |
Берое Стара Загора (12) -2 Черноморец (12) |
Аетос Айтос |
13 97 |
|
31-10-2021 |
Берое Стара Загора (12) Черноморец 2014 (12) |
Аетос Айтос |
52 66 |
|
31-10-2021 |
Черноморец (12) Вихър Айтос (12) |
Аетос Айтос |
95 60 |
|
2 Кръг |
14-11-2021 |
Вихър Айтос (12) Черноморец 2014 (12) |
Никола Станчев Бургас |
28 78 |
|
14-11-2021 |
Черноморец (12) Тони 7 Сливен (12) |
Никола Станчев Бургас |
68 3 |
|
14-11-2021 |
Тони 7 Сливен (12) Вихър Айтос (12) |
Никола Станчев Бургас |
27 32 |
|
14-11-2021 |
Черноморец 2014 (12) Черноморец (12) |
Никола Станчев Бургас |
66 51 |
|
3 Кръг |
12-12-2021 |
Тони 7 Сливен (12) Берое Стара Загора (12) |
Васил Левски Сливен |
23 65 |
|
12-12-2021 |
Вихър Айтос (12) Берое Стара Загора (12) -2 |
Васил Левски Сливен |
52 10 |
|
12-12-2021 |
Вихър Айтос (12) -2 Тони 7 Сливен (12) |
Васил Левски Сливен |
3 70 |
|
12-12-2021 |
Берое Стара Загора (12) Вихър Айтос (12) |
Васил Левски Сливен |
85 54 |
|
12-12-2021 |
Берое Стара Загора (12) -2 Вихър Айтос (12) -2 |
Васил Левски Сливен |
25 11 |
|
4 Кръг |
05-02-2022 |
Берое Стара Загора (12) Берое Стара Загора (12) -2 |
Общинска Стара Загора |
75 10 |
|
06-02-2022 |
Берое Стара Загора (12) -2 Тони 7 Сливен (12) |
Общинска Стара Загора |
15 43 |
|
06-02-2022 |
Тони 7 Сливен (12) Черноморец 2014 (12) |
Общинска Стара Загора |
26 75 |
|
06-02-2022 |
Черноморец 2014 (12) Вихър Айтос (12) -2 |
Общинска Стара Загора |
75 18 |
|
20-02-2022 |
Черноморец (12) Берое Стара Загора (12) |
Общинска Стара Загора |
7 81 |
|
20-02-2022 |
Вихър Айтос (12) -2 Черноморец (12) |
Аетос Айтос |
12 62 |
|
Региони за момичета (12) | Рила и Родопи |
1 Кръг |
06-11-2021 |
Рилски спортист (12) Рилски спортист (12) -2 |
Арена Самоков Самоков |
53 19 |
|
06-11-2021 |
Асеновец 2005 (12) -2 Монтана 2003 (12) |
Арена Самоков Самоков |
26 22 |
|
06-11-2021 |
Монтана 2003 (12) Рилски спортист (12) |
Арена Самоков Самоков |
6 74 |
|
06-11-2021 |
Рилски спортист (12) -2 Асеновец 2005 (12) |
Арена Самоков Самоков |
26 42 |
|
2 Кръг |
27-02-2022 |
Асеновец 2005 (12) -2 Рилски спортист (12) |
Асеновец Асеновград |
7 84 |
|
27-02-2022 |
Асеновец 2005 (12) БК Миньор (12) |
Асеновец Асеновград |
75 11 |
|
27-02-2022 |
Рилски спортист (12) -2 Асеновец 2005 (12) -2 |
Асеновец Асеновград |
47 16 |
|
27-02-2022 |
Рилски спортист (12) Асеновец 2005 (12) |
Асеновец Асеновград |
85 9 |
|
3 Кръг |
20-02-2022 |
БК Миньор (12) Рилски спортист (12) |
Борис Гюдеров Перник |
19 103 |
|
20-02-2022 |
Асеновец 2005 (12) -2 Монтана 2003 (12) |
Борис Гюдеров Перник |
62 36 |
|
20-02-2022 |
Рилски спортист (12) -2 Асеновец 2005 (12) |
Борис Гюдеров Перник |
30 51 |
|
20-02-2022 |
Монтана 2003 (12) БК Миньор (12) |
Борис Гюдеров Перник |
43 36 |
|
20-02-2022 |
Рилски спортист (12) Асеновец 2005 (12) -2 |
Борис Гюдеров Перник |
107 6 |
|
4 Кръг |
05-03-2022 |
Монтана 2003 (12) БК Миньор (12) |
Младост Монтана |
64 33 |
|
05-03-2022 |
БК Миньор (12) Рилски спортист (12) -2 |
Младост Монтана |
21 65 |
|
05-03-2022 |
Рилски спортист (12) -2 Монтана 2003 (12) |
Младост Монтана |
57 25 |
|
5 Кръг |
20-03-2022 |
БК Миньор (12) Рилски спортист (12) -2 |
Борис Гюдеров Перник |
26 35 |
|
20-03-2022 |
Рилски спортист (12) -2 Асеновец 2005 (12) -2 |
Борис Гюдеров Перник |
41 35 |
|
20-03-2022 |
Асеновец 2005 (12) -2 БК Миньор (12) |
Борис Гюдеров Перник |
37 26 |
|
6 Кръг |
26-03-2022 |
Рилски спортист (12) БК Миньор (12) |
Арена Самоков Самоков |
90 16 |
|
26-03-2022 |
Монтана 2003 (12) Асеновец 2005 (12) |
Арена Самоков Самоков |
18 48 |
|
26-03-2022 |
БК Миньор (12) Асеновец 2005 (12) -2 |
Арена Самоков Самоков |
24 30 |
|
26-03-2022 |
Рилски спортист (12) -2 Монтана 2003 (12) |
Арена Самоков Самоков |
46 20 |
|
26-03-2022 |
Асеновец 2005 (12) Рилски спортист (12) |
Арена Самоков Самоков |
13 68 |
|
7 Кръг |
17-04-2022 |
БК Миньор (12) Асеновец 2005 (12) |
Борис Гюдеров Перник |
11 54 |
|
17-04-2022 |
Асеновец 2005 (12) Монтана 2003 (12) |
Борис Гюдеров Перник |
85 17 |
|
17-04-2022 |
Монтана 2003 (12) Рилски спортист (12) |
Борис Гюдеров Перник |
9 92 |
|