I дивизия за момчета (14) | ФИНАЛ |
1 Кръг |
01-07-2023 |
Ахил (14) Септември (14) |
Септември София |
68 102 |
|
I дивизия за момчета (14) | Мач за 3/4 място |
01-07-2023 |
Ънстопабъл (14) Чавдар Троян (14) |
Септември София |
49 59 |
|
I дивизия за момчета (14) | Полуфинали |
30-06-2023 |
Ънстопабъл (14) Ахил (14) |
Септември София |
66 81 |
|
30-06-2023 |
Септември (14) Чавдар Троян (14) |
Септември София |
90 44 |
|
I дивизия за момчета (14) | Запад (Квалификации) |
28-05-2023 |
Септември (14) Марица Кършияка 2012 (14) |
Септември София |
108 35 |
|
28-05-2023 |
Ахил (14) Академик Бултекс 99 (14) |
Септември София |
63 58 |
|
28-05-2023 |
Видабаскет (14) Марица Кършияка 2012 (14) |
Септември София |
64 59 |
|
28-05-2023 |
Ахил (14) Септември (14) |
Септември София |
51 116 |
|
28-05-2023 |
Видабаскет (14) Академик Бултекс 99 (14) |
Септември София |
61 71 |
|
2 Кръг |
24-06-2023 |
Академик Бултекс 99 (14) Септември (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
52 85 |
|
24-06-2023 |
Марица Кършияка 2012 (14) Ахил (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
29 103 |
|
24-06-2023 |
Видабаскет (14) Септември (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
32 80 |
|
24-06-2023 |
Ахил (14) Видабаскет (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
78 58 |
|
24-06-2023 |
Марица Кършияка 2012 (14) Академик Бултекс 99 (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
39 76 |
|
I дивизия за момчета (14) | Изток (Заключителен етап), 1/6 място |
1 Кръг |
18-02-2023 |
Сливен баскет (14) Чавдар Троян (14) |
Орловец Габрово |
61 63 |
|
19-02-2023 |
Стар баскет (14) Ънстопабъл (14) |
Добротица Добрич |
41 62 |
|
19-02-2023 |
Дунав 2007 Русе (14) Сливен 2010 (14) |
Добротица Добрич |
57 28 |
|
19-02-2023 |
Сливен 2010 (14) Стар баскет (14) |
Добротица Добрич |
52 53 |
|
19-02-2023 |
Дунав 2007 Русе (14) Ънстопабъл (14) |
Добротица Добрич |
54 63 |
|
2 Кръг |
08-03-2023 |
Стар баскет (14) Дунав 2007 Русе (14) |
Абритус Разград |
22 60 |
|
11-03-2023 |
Сливен баскет (14) Сливен 2010 (14) |
Васил Левски Сливен |
72 31 |
|
11-03-2023 |
Чавдар Троян (14) Ънстопабъл (14) |
Васил Левски Сливен |
62 67 |
|
11-03-2023 |
Ънстопабъл (14) Сливен баскет (14) |
Васил Левски Сливен |
56 74 |
|
11-03-2023 |
Сливен 2010 (14) Чавдар Троян (14) |
Васил Левски Сливен |
63 74 |
|
3 Кръг |
01-04-2023 |
Чавдар Троян (14) Дунав 2007 Русе (14) |
Чавдар Троян |
77 55 |
|
01-04-2023 |
Стар баскет (14) Сливен баскет (14) |
Чавдар Троян |
48 59 |
|
01-04-2023 |
Сливен баскет (14) Дунав 2007 Русе (14) |
Чавдар Троян |
44 81 |
|
01-04-2023 |
Чавдар Троян (14) Стар баскет (14) |
Чавдар Троян |
88 50 |
|
01-05-2023 |
Ънстопабъл (14) Сливен 2010 (14) |
Чавдар Троян |
66 59 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша, 1/6 място |
1 Кръг |
25-02-2023 |
Ахил (14) Спартак София (14) |
Септември София |
86 36 |
|
25-02-2023 |
Видабаскет (14) Люлин (14) |
Септември София |
82 20 |
|
25-02-2023 |
Олимпия баскет (14) Видабаскет (14) |
Септември София |
44 69 |
|
25-02-2023 |
Септември (14) Люлин (14) |
Септември София |
123 22 |
|
2 Кръг |
25-03-2023 |
Ахил (14) Люлин (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
95 21 |
|
25-03-2023 |
Спартак София (14) Видабаскет (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
38 43 |
|
25-03-2023 |
Септември (14) Олимпия баскет (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
110 24 |
|
3 Кръг |
20-05-2023 |
Септември (14) Спартак София (14) |
ЦСКА София |
93 21 |
|
20-05-2023 |
Олимпия баскет (14) Ахил (14) |
ЦСКА София |
48 67 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша, група A |
1 Кръг |
15-10-2022 |
Ахил (14) Видабаскет (14) |
Септември София |
79 25 |
|
15-10-2022 |
Локомотив София (14) Септември (14) |
Септември София |
33 98 |
|
2 Кръг |
01-11-2022 |
Септември (14) Видабаскет (14) |
Локомотив София |
83 51 |
|
01-11-2022 |
Локомотив София (14) Левски (14) |
Локомотив София |
67 46 |
|
3 Кръг |
10-12-2022 |
Видабаскет (14) Левски (14) |
50-о ОУ София |
36 27 |
|
10-12-2022 |
Септември (14) Ахил (14) |
50-о ОУ София |
73 37 |
|
4 Кръг |
28-01-2023 |
Ахил (14) Левски (14) |
Илия Мирчев София |
79 42 |
|
28-01-2023 |
Видабаскет (14) Локомотив София (14) |
Илия Мирчев София |
61 52 |
|
5 Кръг |
02-02-2023 |
Левски (14) Септември (14) |
Триадица София |
13 103 |
|
02-02-2023 |
Локомотив София (14) Ахил (14) |
Триадица София |
31 63 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша, група B |
1 Кръг |
31-10-2022 |
Люлин (14) Спортни таланти (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
70 31 |
|
31-10-2022 |
Свети Георги (14) Олимпия баскет (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
19 73 |
|
2 Кръг |
12-11-2022 |
Олимпия баскет (14) Люлин (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
63 39 |
|
12-11-2022 |
Спартак София (14) Свети Георги (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
79 27 |
|
3 Кръг |
01-02-2023 |
Спартак София (14) Люлин (14) |
СЦ Азбуки София |
58 32 |
|
01-02-2023 |
Спортни таланти (14) Олимпия баскет (14) |
СЦ Азбуки София |
39 66 |
|
4 Кръг |
10-12-2022 |
Спартак София (14) Спортни таланти (14) |
50-о ОУ София |
49 22 |
|
10-12-2022 |
Свети Георги (14) Люлин (14) |
50-о ОУ София |
28 38 |
|
5 Кръг |
03-02-2023 |
Олимпия баскет (14) Спартак София (14) |
Триадица София |
61 39 |
|
18-03-2023 |
Спортни таланти (14) Свети Георги (14) |
Илия Мирчев София |
47 49 |
|
I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 5/9 място |
1 Кръг |
05-03-2023 |
Раковски (14) Светкавица (14) |
Дан Колов Севлиево |
49 82 |
|
05-03-2023 |
Чардафон Орловец (14) Варнабаскет (14) |
Дан Колов Севлиево |
40 41 |
|
05-03-2023 |
Светкавица (14) Чардафон Орловец (14) |
Дан Колов Севлиево |
59 32 |
|
05-03-2023 |
Варнабаскет (14) Раковски (14) |
Дан Колов Севлиево |
38 47 |
|
2 Кръг |
|
Светкавица (14) Етър 49 (14) |
Иван Ангелов Търговище |
0 0 |
09.00 |
|
Варнабаскет (14) Раковски (14) |
Иван Ангелов Търговище |
0 0 |
10.30 |
|
Чардафон Орловец (14) Етър 49 (14) |
Иван Ангелов Търговище |
0 0 |
12.00 |
|
Светкавица (14) Варнабаскет (14) |
Иван Ангелов Търговище |
0 0 |
13.30 |
|
Раковски (14) Чардафон Орловец (14) |
Иван Ангелов Търговище |
0 0 |
15.00 |
I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 5/7 място |
1 Кръг |
11-02-2023 |
Спортбаскет ГТ (14) Вихър 2002 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
28 48 |
|
11-02-2023 |
Вихър 2002 (14) Черноморец Балчик (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
56 41 |
|
11-02-2023 |
Черноморец Балчик (14) Спортбаскет ГТ (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
45 25 |
|
2 Кръг |
18-03-2023 |
Спортбаскет ГТ (14) Черноморец Балчик (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
42 51 |
|
18-03-2023 |
Черноморец Балчик (14) Вихър 2002 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
35 83 |
|
18-03-2023 |
Вихър 2002 (14) Спортбаскет ГТ (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
49 33 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група A |
1 Кръг |
28-10-2022 |
Стар баскет (14) Светкавица (14) |
Иван Ангелов Търговище |
46 40 |
|
28-10-2022 |
Ънстопабъл (14) Стар баскет (14) |
Иван Ангелов Търговище |
52 47 |
|
28-10-2022 |
Светкавица (14) Ънстопабъл (14) |
Иван Ангелов Търговище |
40 56 |
|
2 Кръг |
30-11-2022 |
Стар баскет (14) Светкавица (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
58 55 |
|
30-11-2022 |
Светкавица (14) Ънстопабъл (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
43 74 |
|
30-11-2022 |
Ънстопабъл (14) Стар баскет (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
85 63 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група B |
1 Кръг |
23-10-2022 |
Спортбаскет ГТ (14) Вихър 2002 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
19 67 |
|
23-10-2022 |
Черноморец Балчик (14) Варнабаскет (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
35 53 |
|
2 Кръг |
23-10-2022 |
Варнабаскет (14) Спортбаскет ГТ (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
98 12 |
|
23-10-2022 |
Вихър 2002 (14) Черноморец Балчик (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
47 61 |
|
3 Кръг |
27-11-2022 |
Спортбаскет ГТ (14) Черноморец Балчик (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
17 59 |
|
27-11-2022 |
Варнабаскет (14) Вихър 2002 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
127 38 |
|
4 Кръг |
27-11-2022 |
Черноморец Балчик (14) Варнабаскет (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
31 79 |
|
27-11-2022 |
Спортбаскет ГТ (14) Вихър 2002 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
10 31 |
|
5 Кръг |
10-12-2022 |
Вихър 2002 (14) Черноморец Балчик (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
52 70 |
|
10-12-2022 |
Варнабаскет (14) Спортбаскет ГТ (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
101 13 |
|
6 Кръг |
10-12-2022 |
Варнабаскет (14) Вихър 2002 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
141 31 |
|
10-12-2022 |
Спортбаскет ГТ (14) Черноморец Балчик (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
24 65 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре (Заключителен етап), 3/5 място |
1 Кръг |
29-01-2023 |
Черноморец (14) Свети Влас (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
41 79 |
|
29-01-2023 |
Свети Влас (14) Розова долина (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
72 43 |
|
29-01-2023 |
Розова долина (14) Черноморец (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
67 34 |
|
2 Кръг |
25-02-2023 |
Розова долина (14) Черноморец (14) |
Севтополис Казанлък |
61 36 |
|
25-02-2023 |
Черноморец (14) Свети Влас (14) |
Севтополис Казанлък |
33 62 |
|
25-02-2023 |
Свети Влас (14) Розова долина (14) |
Севтополис Казанлък |
71 63 |
|
3 Кръг |
19-03-2023 |
Свети Влас (14) Черноморец (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
56 35 |
|
19-03-2023 |
Черноморец (14) Розова долина (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
41 76 |
|
19-03-2023 |
Розова долина (14) Свети Влас (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
46 57 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре |
1 Кръг |
06-11-2022 |
Сливен баскет (14) Сливен 2010 (14) |
Васил Левски Сливен |
80 67 |
|
06-11-2022 |
Свети Влас (14) Розова долина (14) |
Васил Левски Сливен |
61 58 |
|
06-11-2022 |
Черноморец (14) Сливен баскет (14) |
Васил Левски Сливен |
41 76 |
|
06-11-2022 |
Сливен 2010 (14) Свети Влас (14) |
Васил Левски Сливен |
75 65 |
|
06-11-2022 |
Розова долина (14) Черноморец (14) |
Васил Левски Сливен |
64 42 |
|
2 Кръг |
03-12-2022 |
Черноморец (14) Сливен 2010 (14) |
Васил Левски Сливен |
37 94 |
|
03-12-2022 |
Розова долина (14) Сливен баскет (14) |
Васил Левски Сливен |
50 44 |
|
03-12-2022 |
Свети Влас (14) Черноморец (14) |
Васил Левски Сливен |
51 46 |
|
03-12-2022 |
Сливен 2010 (14) Розова долина (14) |
Васил Левски Сливен |
73 61 |
|
03-12-2022 |
Сливен баскет (14) Свети Влас (14) |
Васил Левски Сливен |
80 51 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия |
1 Кръг |
29-10-2022 |
Чавдар Троян (14) Раковски (14) |
Чавдар Троян |
111 29 |
|
29-10-2022 |
Чардафон Орловец (14) Етър 49 (14) |
Чавдар Троян |
70 39 |
|
29-10-2022 |
Дунав 2007 Русе (14) Чавдар Троян (14) |
Чавдар Троян |
58 72 |
|
29-10-2022 |
Етър 49 (14) Раковски (14) |
Чавдар Троян |
82 48 |
|
29-10-2022 |
Дунав 2007 Русе (14) Чардафон Орловец (14) |
Чавдар Троян |
76 54 |
|
2 Кръг |
06-11-2022 |
Раковски (14) Чардафон Орловец (14) |
Дан Колов Севлиево |
27 70 |
|
06-11-2022 |
Етър 49 (14) Дунав 2007 Русе (14) |
Дан Колов Севлиево |
50 56 |
|
06-11-2022 |
Чавдар Троян (14) Чардафон Орловец (14) |
Дан Колов Севлиево |
75 61 |
|
06-11-2022 |
Дунав 2007 Русе (14) Раковски (14) |
Дан Колов Севлиево |
69 48 |
|
06-11-2022 |
Етър 49 (14) Чавдар Троян (14) |
Дан Колов Севлиево |
40 79 |
|
3 Кръг |
07-01-2023 |
Раковски (14) Етър 49 (14) |
Орловец Габрово |
15 48 |
|
07-01-2023 |
Чардафон Орловец (14) Дунав 2007 Русе (14) |
Орловец Габрово |
52 48 |
|
07-01-2023 |
Раковски (14) Чавдар Троян (14) |
Орловец Габрово |
24 75 |
|
07-01-2023 |
Етър 49 (14) Чардафон Орловец (14) |
Орловец Габрово |
46 57 |
|
07-01-2023 |
Чавдар Троян (14) Дунав 2007 Русе (14) |
Орловец Габрово |
64 43 |
|
4 Кръг |
18-12-2022 |
Дунав 2007 Русе (14) Етър 49 (14) |
Ивайло Велико Търново |
74 55 |
|
18-12-2022 |
Чардафон Орловец (14) Раковски (14) |
Ивайло Велико Търново |
64 19 |
|
18-12-2022 |
Чавдар Троян (14) Етър 49 (14) |
Ивайло Велико Търново |
63 40 |
|
18-12-2022 |
Раковски (14) Дунав 2007 Русе (14) |
Ивайло Велико Търново |
13 53 |
|
18-12-2022 |
Чардафон Орловец (14) Чавдар Троян (14) |
Ивайло Велико Търново |
57 58 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи, 1/3 място |
1 Кръг |
04-02-2023 |
Академик Бултекс 99 (14) Марица Кършияка 2012 (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
80 27 |
|
04-02-2023 |
Марица Кършияка 2012 (14) Хебър (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
57 51 |
|
04-02-2023 |
Хебър (14) Академик Бултекс 99 (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
15 67 |
|
2 Кръг |
04-03-2023 |
Марица Кършияка 2012 (14) Хебър (14) |
Иван Симеонов Пазарджик |
56 42 |
|
04-03-2023 |
Академик Бултекс 99 (14) Марица Кършияка 2012 (14) |
Иван Симеонов Пазарджик |
95 39 |
|
04-03-2023 |
Хебър (14) Академик Бултекс 99 (14) |
Иван Симеонов Пазарджик |
25 73 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи, 4/6 място |
1 Кръг |
12-02-2023 |
Академик Пловдив (14) Тракия (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
47 50 |
|
12-02-2023 |
Златоград (14) Академик Пловдив (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
9 63 |
|
12-02-2023 |
Тракия (14) Златоград (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
43 28 |
|
2 Кръг |
26-02-2023 |
Академик Пловдив (14) Тракия (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
52 42 |
|
26-02-2023 |
Тракия (14) Златоград (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
92 20 |
|
26-02-2023 |
Златоград (14) Академик Пловдив (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
12 39 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи |
1 Кръг |
08-10-2022 |
Хебър (14) Академик Пловдив (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
31 50 |
|
08-10-2022 |
Марица Кършияка 2012 (14) Златоград (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
103 7 |
|
08-10-2022 |
Хебър (14) Златоград (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
63 9 |
|
2 Кръг |
29-10-2022 |
Академик Бултекс 99 (14) Хебър (14) |
Иван Симеонов Пазарджик |
81 29 |
|
29-10-2022 |
Академик Пловдив (14) Марица Кършияка 2012 (14) |
Иван Симеонов Пазарджик |
49 68 |
|
29-10-2022 |
Академик Бултекс 99 (14) Академик Пловдив (14) |
Иван Симеонов Пазарджик |
100 26 |
|
29-10-2022 |
Марица Кършияка 2012 (14) Хебър (14) |
Иван Симеонов Пазарджик |
45 41 |
|
3 Кръг |
13-11-2022 |
Академик Бултекс 99 (14) Марица Кършияка 2012 (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
70 42 |
|
13-11-2022 |
Тракия (14) Златоград (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
68 9 |
|
13-11-2022 |
Златоград (14) Академик Бултекс 99 (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
4 106 |
|
13-11-2022 |
Марица Кършияка 2012 (14) Тракия (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
80 55 |
|
4 Кръг |
12-11-2022 |
Тракия (14) Хебър (14) |
Иван Симеонов Пазарджик |
14 67 |
|
26-11-2022 |
Академик Пловдив (14) Тракия (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
76 27 |
|
26-11-2022 |
Академик Бултекс 99 (14) Тракия (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
111 24 |
|
26-11-2022 |
Златоград (14) Академик Пловдив (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
6 85 |
|