2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004
всички Финали за юноши (19) Финали за юноши (19) | ФИНАЛ Финали за юноши (19) | Мач за 3/4 място Финали за юноши (19) | Полуфинали Финали за юноши (19) | Мачове за 5/8 място Финали за юноши (19) | Група A Финали за юноши (19) | Група B Финали за момчета (16) Финали за момчета (16) | ФИНАЛ Финали за момчета (16) | Мач за 3/4 място Финали за момчета (16) | Полуфинали Финали за момчета (16) | Мачове за 5/8 място Финали за момчета (16) | Група A Финали за момчета (16) | Група B Финали за момчета (15) Финали за момчета (15) | ФИНАЛ Финали за момчета (15) | Мач за 3/4 място Финали за момчета (15) | Полуфинали Финали за момчета (15) | Мачове за 5/8 място Финали за момчета (15) | Група A Финали за момчета (15) | Група B Финали за момчета (14) Финали за момчета (14) | ФИНАЛ Финали за момчета (14) | Мач за 3/4 място Финали за момчета (14) | Полуфинали Финали за момчета (14) | Мачове за 5/8 място Финали за момчета (14) | Група A Финали за момчета (14) | Група B Финали за момчета (13) Финали за момчета (13) | ФИНАЛ Финали за момчета (13) | Мач за 3/4 място Финали за момчета (13) | Полуфинали Финали за момчета (13) | Мачове за 5/8 място Финали за момчета (13) | Група A Финали за момчета (13) | Група B Финали за момчета (12) Финали за момчета (12) | ФИНАЛ Финали за момчета (12) | Мач за 3/4 място Финали за момчета (12) | Полуфинали Финали за момчета (12) | Мачове за 5/8 място Финали за момчета (12) | Мачове за 9/12 място Финали за момчета (12) | Група A Финали за момчета (12) | Група B Купа БФБ за юноши (19) Купа БФБ за юноши (19) | ФИНАЛ Купа БФБ за юноши (19) | Мач за 3/4 място Купа БФБ за юноши (19) | Полуфинали Купа БФБ за момчета (16) Купа БФБ за момчета (16) | ФИНАЛ Купа БФБ за момчета (16) | Мач за 3/4 място Купа БФБ за момчета (16) | Полуфинали Купа БФБ за момчета (14) Купа БФБ за момчета (14) | ФИНАЛ Купа БФБ за момчета (14) | Мач за 3/4 място Купа БФБ за момчета (14) | Полуфинали Квалификации за момчета (12) Квалификации за момчета (12) | София Квалификации за момчета (12) | Пловдив Квалификации за момчета (12) | Стара Загора Квалификации за момчета (12) | Разград Квалификации за момчета (12) | Ботевград Квалификации за момчета (12) | Троян Елитна група за юноши (19) Елитна група за юноши (19) | Баражи за Финалите Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група A Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група B I дивизия за юноши (19) I дивизия за юноши (19) | ФИНАЛ I дивизия за юноши (19) | Мач за 3/4 място I дивизия за юноши (19) | Полуфинали I дивизия за юноши (19) | Запад, 1/3 място I дивизия за юноши (19) | Запад (Квалификации), София I дивизия за юноши (19) | Запад (Квалификации), Пловдив I дивизия за юноши (19) | Запад (Квалификации), Перник I дивизия за юноши (19) | Регион Витоша I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Мизия, 1/6 място I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Мизия, 7/9 място I дивизия за юноши (19) | Регион Добруджа, група A I дивизия за юноши (19) | Регион Добруджа, група B I дивизия за юноши (19) | Регион Рила I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи Елитна група за момчета (16) Елитна група за момчета (16) | Баражи за Финалите Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Запад), Група A Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Запад), Група B I дивизия за момчета (16) I дивизия за момчета (16) | ФИНАЛ I дивизия за момчета (16) | Мач за 3/4 място I дивизия за момчета (16) | Полуфинали I дивизия за момчета (16) | Запад, 1/2 място I дивизия за момчета (16) | Запад (Квалификации), София I дивизия за момчета (16) | Запад (Квалификации), Хасково I дивизия за момчета (16) | Изток (Заключителен етап), 1/4 място I дивизия за момчета (16) | Региони Загоре и Мизия (Заключителен етап), 3/5 място I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 1/4 място I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 5/7 място I дивизия за момчета (16) | Добруджа, група A I дивизия за момчета (16) | Добруджа, група B I дивизия за момчета (16) | Региони Загоре и Мизия I дивизия за момчета (16) | Регион Рила, 1/4 място I дивизия за момчета (16) | Регион Рила, 5/7 място I дивизия за момчета (16) | Регион Рила I дивизия за момчета (16) | Регион Родопи ЕМБЛ Суперфинал, момчета (16) ЕМБЛ Суперфинал, момчета (16) | ФИНАЛ ЕМБЛ Суперфинал, момчета (16) | Мач за 3/4 място ЕМБЛ Суперфинал, момчета (16) | Мач за 5/6 място ЕМБЛ Суперфинал, момчета (16) | Мач за 7/8 място ЕМБЛ Суперфинал, момчета (16) | Мач за 9/10 място ЕМБЛ Суперфинал, момчета (16) | Група A ЕМБЛ Суперфинал, момчета (16) | Група B ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Плейофи, Полуфинали ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Плейофи, Мач за 5/6 място ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Плейофи, Мач за 7/8 място ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Плейофи, група A ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Плейофи, група B ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Редовен сезон, Група B ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Редовен сезон, Група C Региони за момчета (15) Региони за момчета (15) | Запад (Квалификации) Региони за момчета (15) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място Региони за момчета (15) | Изток (Заключителен етап), 8/10 място Региони за момчета (15) | Изток, Квалификационен турнир Региони за момчета (15) | Витоша Региони за момчета (15) | Добруджа и Мизия Региони за момчета (15) | Загоре Региони за момчета (15) | Рила Елитна група за момчета (14) Елитна група за момчета (14) | Бараж за Финалите Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон I дивизия за момчета (14) I дивизия за момчета (14) | ФИНАЛ I дивизия за момчета (14) | Мач за 3/4 място I дивизия за момчета (14) | Полуфинали I дивизия за момчета (14) | Запад (Квалификации), ФИНАЛ I дивизия за момчета (14) | Запад (Квалификации), Полуфинали I дивизия за момчета (14) | Запад (Квалификации), София I дивизия за момчета (14) | Запад (Квалификации), Перник I дивизия за момчета (14) | Изток (Заключителен етап), 1/4 място I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 3/6 място I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре (Заключителен етап), 3/5 място I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре I дивизия за момчета (14) | Регион Рила, 1/4 място I дивизия за момчета (14) | Регион Рила, 5/8 място I дивизия за момчета (14) | Регион Рила, група A I дивизия за момчета (14) | Регион Рила, група B I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (14) ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (14) | Редовен сезон, Група A Региони за момчета (13) Региони за момчета (13) | Баражи за Финалите Региони за момчета (13) | Запад, 1/3 място Региони за момчета (13) | Запад, 4/6 място Региони за момчета (13) | Запад (Квалификации), София Региони за момчета (13) | Запад (Квалификации), Пловдив Региони за момчета (13) | Запад (Квалификации), Перник Региони за момчета (13) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място Региони за момчета (13) | Витоша Региони за момчета (13) | Добруджа Региони за момчета (13) | Загоре Региони за момчета (13) | Мизия Региони за момчета (13) | Рила Региони за момчета (13) | Родопи Региони за момчета (12) Региони за момчета (12) | Витоша и Рила Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група B Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група C Региони за момчета (12) | Витоша, група A Региони за момчета (12) | Витоша, група B Региони за момчета (12) | Витоша, група C Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 6/10 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 11/15 място Региони за момчета (12) | Добруджа, група A Региони за момчета (12) | Добруджа, група B Региони за момчета (12) | Добруджа, група C Региони за момчета (12) | Загоре, 1/4 място Региони за момчета (12) | Загоре, 5/8 място Региони за момчета (12) | Загоре, 9/12 място Региони за момчета (12) | Загоре, група A Региони за момчета (12) | Загоре, група B Региони за момчета (12) | Мизия Региони за момчета (12) | Рила Региони за момчета (12) | Родопи Приятелски срещи за момчета (15) Приятелски срещи за момчета (15) | София Къп 2022 Класирания Елитна група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Черно море Тича (14)
7
7
0
482:354
14
7
7
0
540:389
14
14
14
0
1022:743
279
28
Поб. 14
2
Делфин (14)
7
6
1
486:371
13
7
4
3
453:386
11
14
10
4
939:757
182
24
Заг. 2
3
Шумен (14)
7
5
2
461:401
12
7
4
3
460:421
11
14
9
5
921:822
99
23
Заг. 2
4
Дунав 2007 Русе (14)
7
5
2
527:482
12
7
3
4
443:457
10
14
8
6
970:939
31
22
Поб. 4
5
Берое (14)
7
4
3
436:422
11
7
3
4
508:461
10
14
7
7
944:883
61
21
Поб. 2
6
Спартак Плевен (14)
7
2
5
436:511
9
7
2
5
388:494
9
14
4
10
824:1005
-181
18
Заг. 6
7
Светкавица (14)
7
1
6
361:515
8
7
1
6
403:490
8
14
2
12
764:1005
-241
16
Заг. 3
8
Ънстопабъл (14)
7
1
6
356:504
8
7
1
6
365:447
8
14
2
12
721:951
-230
16
Поб. 1
Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".