Никола Николов: Oтборът ни върви в правилната посока

16-01-2023 10:09 | nbl.basketball.bg

Шумен допусна 11-то поражение в Националната баскетболна лига, след като отстъпи на Берое със 79:104 в зала „Общинска“. Никола Николов се представи на добро ниво за тима си и записа 12 точки, 2 борби и 3 откраднати топки за 25 минути на терена.

С оглед на резултата, не изпълнихме абсолютно нищо от поставените задачи. Започнахме да играем баскетбол чак в четвърта част. Домакините тотално ни надиграха. Ние сме с почти с нов състав. Имаме няколко нови играчи и се опитваме да се напаснем. Смятам, че нещата ще се получат, но този мач не е показателен. Смятам, че отборът върви в правилната посока. Всички работим здраво и сме фокусирани да постигнем най- доброто. И се надявам да го постигнем“, каза Николов.

Тагове: НБЛ - мъже, Шумен, Никола Николов