Girls (U 12) Regions | Vitosha region, 1/6 Place |
1 Round |
03-03-2022 |
Septemvri 97 (U 12) NSA (U 12) |
Septemvri Sofia |
85 11 |
|
03-03-2022 |
Slavia (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Septemvri Sofia |
34 48 |
|
03-03-2022 |
Levski (U 12) Champion 2006 (U 12) |
Septemvri Sofia |
79 21 |
|
2 Round |
13-03-2022 |
Champion 2006 (U 12) Septemvri 97 (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
25 65 |
|
13-03-2022 |
NSA (U 12) Slavia (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
21 75 |
|
13-03-2022 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Levski (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
28 42 |
|
3 Round |
21-04-2022 |
Levski (U 12) NSA (U 12) |
50th Middle School Sofia |
70 19 |
|
21-04-2022 |
Champion 2006 (U 12) Slavia (U 12) |
50th Middle School Sofia |
11 47 |
|
21-04-2022 |
Septemvri 97 (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
50th Middle School Sofia |
41 26 |
|
Girls (U 12) Regions | Vitosha region, 7/9 Place |
1 Round |
10-04-2022 |
Academic 17 Sofia (U 12) Slavia 1921 (U 12) |
Septemvri Sofia |
41 13 |
|
10-04-2022 |
Septemvri 97 (U 12) -2 Academic 17 Sofia (U 12) |
Septemvri Sofia |
20 67 |
|
10-04-2022 |
Slavia 1921 (U 12) Septemvri 97 (U 12) -2 |
Septemvri Sofia |
43 12 |
|
Girls (U 12) Regions | Vitosha region, Group A |
23-01-2022 |
Septemvri 97 (U 12) Levski (U 12) |
St. George School Sofia |
51 47 |
|
20-02-2022 |
Slavia (U 12) Academic 17 Sofia (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
68 9 |
|
2 Round |
21-11-2021 |
Septemvri 97 (U 12) Academic 17 Sofia (U 12) |
Septemvri Sofia |
42 9 |
|
21-11-2021 |
Slavia (U 12) Levski (U 12) |
Septemvri Sofia |
32 53 |
|
3 Round |
06-11-2021 |
Slavia (U 12) Septemvri 97 (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
36 42 |
|
06-11-2021 |
Levski (U 12) Academic 17 Sofia (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
81 6 |
|
Girls (U 12) Regions | Vitosha region, Group B |
1 Round |
28-11-2021 |
Champion 2006 (U 12) Slavia 1921 (U 12) |
50th Middle School Sofia |
40 15 |
|
28-11-2021 |
Septemvri 97 (U 12) -2 NSA (U 12) |
50th Middle School Sofia |
24 81 |
|
2 Round |
20-02-2022 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Septemvri 97 (U 12) -2 |
NSA Sofia |
78 8 |
|
20-02-2022 |
Champion 2006 (U 12) NSA (U 12) |
NSA Sofia |
43 40 |
|
3 Round |
14-11-2021 |
Champion 2006 (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
11 38 |
|
14-11-2021 |
Slavia 1921 (U 12) NSA (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
12 68 |
|
4 Round |
15-01-2022 |
Champion 2006 (U 12) Septemvri 97 (U 12) -2 |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
43 25 |
|
15-01-2022 |
Slavia 1921 (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
16 49 |
|
5 Round |
16-01-2022 |
Lokomotiv Sofia (U 12) NSA (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
52 10 |
|
16-01-2022 |
Slavia 1921 (U 12) Septemvri 97 (U 12) -2 |
Ilia Mirchev Sofia |
46 35 |
|
Girls (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 1/5 Place |
1 Round |
27-02-2022 |
Dorostol (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Lokomotiv Varna |
34 64 |
|
27-02-2022 |
Dunav Ruse (U 12) Cherno More Odessos (U 12) |
Lokomotiv Varna |
52 49 |
|
27-02-2022 |
Dorostol (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Lokomotiv Varna |
20 76 |
|
27-02-2022 |
Svetkavitsa (U 12) Cherno More Odessos (U 12) |
Lokomotiv Varna |
55 59 |
|
27-02-2022 |
Wolves Razgrad (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Lokomotiv Varna |
62 24 |
|
2 Round |
27-03-2022 |
Wolves Razgrad (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
71 33 |
|
27-03-2022 |
Cherno More Odessos (U 12) Dorostol (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
72 22 |
|
27-03-2022 |
Svetkavitsa (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
29 59 |
|
27-03-2022 |
Cherno More Odessos (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
22 72 |
|
27-03-2022 |
Dunav Ruse (U 12) Dorostol (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
79 24 |
|
Girls (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 6/8 Place |
1 Round |
18-02-2022 |
Dobrich 93 (U 12) Unstoppable (U 12) |
Mladost Shumen |
9 66 |
|
18-02-2022 |
Unstoppable (U 12) Shumen (U 12) |
Mladost Shumen |
27 68 |
|
18-02-2022 |
Shumen (U 12) Dobrich 93 (U 12) |
Mladost Shumen |
71 6 |
|
2 Round |
17-03-2022 |
Shumen (U 12) Dobrich 93 (U 12) |
Mladost Shumen |
75 9 |
|
17-03-2022 |
Dobrich 93 (U 12) Unstoppable (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
3 63 |
|
17-03-2022 |
Unstoppable (U 12) Shumen (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
38 66 |
|
Girls (U 12) Regions | Dobrudja region, Group A |
1 Round |
31-10-2021 |
Unstoppable (U 12) Cherno More Odessos (U 12) |
Lokomotiv Varna |
9 77 |
|
31-10-2021 |
Dobrich 93 (U 12) Dorostol (U 12) |
Lokomotiv Varna |
4 98 |
|
31-10-2021 |
Dunav Ruse (U 12) -2 Unstoppable (U 12) |
Lokomotiv Varna |
12 46 |
|
31-10-2021 |
Cherno More Odessos (U 12) Dorostol (U 12) |
Lokomotiv Varna |
54 25 |
|
31-10-2021 |
Dunav Ruse (U 12) -2 Dobrich 93 (U 12) |
Lokomotiv Varna |
48 12 |
|
2 Round |
|
Unstoppable (U 12) Dobrich 93 (U 12) |
Drastar Silistra |
0 0 |
отл. |
05-12-2021 |
Dorostol (U 12) Unstoppable (U 12) |
Drastar Silistra |
100 16 |
|
05-12-2021 |
Cherno More Odessos (U 12) Dunav Ruse (U 12) -2 |
Drastar Silistra |
102 8 |
|
05-12-2021 |
Dorostol (U 12) Dunav Ruse (U 12) -2 |
Drastar Silistra |
112 21 |
|
19-12-2021 |
Dobrich 93 (U 12) Cherno More Odessos (U 12) |
Drastar Silistra |
6 74 |
|
Girls (U 12) Regions | Dobrudja region, Group B |
1 Round |
06-11-2021 |
Shumen (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
22 78 |
|
06-11-2021 |
Dunav Ruse (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
18 61 |
|
2 Round |
06-11-2021 |
Wolves Razgrad (U 12) Shumen (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
83 20 |
|
06-11-2021 |
Svetkavitsa (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
27 51 |
|
3 Round |
24-11-2021 |
Wolves Razgrad (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
97 28 |
|
24-11-2021 |
Shumen (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
34 71 |
|
4 Round |
24-11-2021 |
Shumen (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
30 67 |
|
24-11-2021 |
Dunav Ruse (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
42 64 |
|
5 Round |
16-12-2021 |
Svetkavitsa (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Dunav Ruse |
55 51 |
|
16-12-2021 |
Wolves Razgrad (U 12) Shumen (U 12) |
Dunav Ruse |
79 26 |
|
6 Round |
16-12-2021 |
Wolves Razgrad (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Dunav Ruse |
54 20 |
|
16-12-2021 |
Shumen (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Dunav Ruse |
30 65 |
|
Girls (U 12) Regions | Zagore region, 1/4 Place |
1 Round |
27-02-2022 |
Vihar Aytos (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
35 85 |
|
27-02-2022 |
Chernomorets (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
26 53 |
|
2 Round |
27-02-2022 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
69 27 |
|
27-02-2022 |
Chernomorets 2014 (U 12) Chernomorets (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
75 33 |
|
3 Round |
05-03-2022 |
Vihar Aytos (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Aetos Aytos |
48 72 |
|
05-03-2022 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Chernomorets (U 12) |
Aetos Aytos |
62 36 |
|
4 Round |
05-03-2022 |
Chernomorets 2014 (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Aetos Aytos |
35 91 |
|
05-03-2022 |
Chernomorets (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Aetos Aytos |
79 56 |
|
5 Round |
19-03-2022 |
Vihar Aytos (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
13 66 |
|
19-03-2022 |
Chernomorets 2014 (U 12) Chernomorets (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
60 69 |
|
6 Round |
19-03-2022 |
Chernomorets (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
76 34 |
|
19-03-2022 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
64 36 |
|
Girls (U 12) Regions | Zagore region, 5/7 Place |
1 Round |
05-03-2022 |
Beroe Stara Zagora (U 12) -2 Tony 7 Sliven (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
14 32 |
|
05-03-2022 |
Tony 7 Sliven (U 12) Vihar Aytos (U 12) -2 |
Obshtinska Stara Zagora |
68 9 |
|
05-03-2022 |
Vihar Aytos (U 12) -2 Beroe Stara Zagora (U 12) -2 |
Obshtinska Stara Zagora |
10 65 |
|
2 Round |
26-03-2022 |
Vihar Aytos (U 12) -2 Tony 7 Sliven (U 12) |
Aetos Aytos |
16 63 |
|
26-03-2022 |
Tony 7 Sliven (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) -2 |
Aetos Aytos |
37 23 |
|
26-03-2022 |
Beroe Stara Zagora (U 12) -2 Vihar Aytos (U 12) -2 |
Aetos Aytos |
66 10 |
|
Girls (U 12) Regions | Zagore region |
1 Round |
31-10-2021 |
Vihar Aytos (U 12) Vihar Aytos (U 12) -2 |
Aetos Aytos |
72 30 |
|
31-10-2021 |
Chernomorets 2014 (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) -2 |
Aetos Aytos |
95 13 |
|
31-10-2021 |
Vihar Aytos (U 12) -2 Beroe Stara Zagora (U 12) |
Aetos Aytos |
4 74 |
|
31-10-2021 |
Beroe Stara Zagora (U 12) -2 Chernomorets (U 12) |
Aetos Aytos |
13 97 |
|
31-10-2021 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Aetos Aytos |
52 66 |
|
31-10-2021 |
Chernomorets (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Aetos Aytos |
95 60 |
|
2 Round |
14-11-2021 |
Vihar Aytos (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
28 78 |
|
14-11-2021 |
Chernomorets (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
68 3 |
|
14-11-2021 |
Tony 7 Sliven (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
27 32 |
|
14-11-2021 |
Chernomorets 2014 (U 12) Chernomorets (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
66 51 |
|
3 Round |
12-12-2021 |
Tony 7 Sliven (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
23 65 |
|
12-12-2021 |
Vihar Aytos (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) -2 |
Vasil Levski Sliven |
52 10 |
|
12-12-2021 |
Vihar Aytos (U 12) -2 Tony 7 Sliven (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
3 70 |
|
12-12-2021 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
85 54 |
|
12-12-2021 |
Beroe Stara Zagora (U 12) -2 Vihar Aytos (U 12) -2 |
Vasil Levski Sliven |
25 11 |
|
4 Round |
05-02-2022 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) -2 |
Obshtinska Stara Zagora |
75 10 |
|
06-02-2022 |
Beroe Stara Zagora (U 12) -2 Tony 7 Sliven (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
15 43 |
|
06-02-2022 |
Tony 7 Sliven (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
26 75 |
|
06-02-2022 |
Chernomorets 2014 (U 12) Vihar Aytos (U 12) -2 |
Obshtinska Stara Zagora |
75 18 |
|
20-02-2022 |
Chernomorets (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
7 81 |
|
20-02-2022 |
Vihar Aytos (U 12) -2 Chernomorets (U 12) |
Aetos Aytos |
12 62 |
|
Girls (U 12) Regions | Rila and Rodopi regions |
1 Round |
06-11-2021 |
Rilski Sportist (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Arena Samokov Samokov |
53 19 |
|
06-11-2021 |
Asenovets 2005 (U 12) -2 Montana 2003 (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
26 22 |
|
06-11-2021 |
Montana 2003 (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
6 74 |
|
06-11-2021 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Asenovets 2005 (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
26 42 |
|
2 Round |
27-02-2022 |
Asenovets 2005 (U 12) -2 Rilski Sportist (U 12) |
Asenovets Asenovgrad |
7 84 |
|
27-02-2022 |
Asenovets 2005 (U 12) Minyor Youth Academy (U 12) |
Asenovets Asenovgrad |
75 11 |
|
27-02-2022 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Asenovets 2005 (U 12) -2 |
Asenovets Asenovgrad |
47 16 |
|
27-02-2022 |
Rilski Sportist (U 12) Asenovets 2005 (U 12) |
Asenovets Asenovgrad |
85 9 |
|
3 Round |
20-02-2022 |
Minyor Youth Academy (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
19 103 |
|
20-02-2022 |
Asenovets 2005 (U 12) -2 Montana 2003 (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
62 36 |
|
20-02-2022 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Asenovets 2005 (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
30 51 |
|
20-02-2022 |
Montana 2003 (U 12) Minyor Youth Academy (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
43 36 |
|
20-02-2022 |
Rilski Sportist (U 12) Asenovets 2005 (U 12) -2 |
Boris Gyuderov Pernik |
107 6 |
|
4 Round |
05-03-2022 |
Montana 2003 (U 12) Minyor Youth Academy (U 12) |
Mladost Montana |
64 33 |
|
05-03-2022 |
Minyor Youth Academy (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Mladost Montana |
21 65 |
|
05-03-2022 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Montana 2003 (U 12) |
Mladost Montana |
57 25 |
|
5 Round |
20-03-2022 |
Minyor Youth Academy (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Boris Gyuderov Pernik |
26 35 |
|
20-03-2022 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Asenovets 2005 (U 12) -2 |
Boris Gyuderov Pernik |
41 35 |
|
20-03-2022 |
Asenovets 2005 (U 12) -2 Minyor Youth Academy (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
37 26 |
|
6 Round |
26-03-2022 |
Rilski Sportist (U 12) Minyor Youth Academy (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
90 16 |
|
26-03-2022 |
Montana 2003 (U 12) Asenovets 2005 (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
18 48 |
|
26-03-2022 |
Minyor Youth Academy (U 12) Asenovets 2005 (U 12) -2 |
Arena Samokov Samokov |
24 30 |
|
26-03-2022 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Montana 2003 (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
46 20 |
|
26-03-2022 |
Asenovets 2005 (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
13 68 |
|
7 Round |
17-04-2022 |
Minyor Youth Academy (U 12) Asenovets 2005 (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
11 54 |
|
17-04-2022 |
Asenovets 2005 (U 12) Montana 2003 (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
85 17 |
|
17-04-2022 |
Montana 2003 (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
9 92 |
|