Boys (U 12) Regions | Vitosha region, Group A |
1 Round |
20-10-2019 |
Levski (U 12) Slavia (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
45 53 |
|
20-10-2019 |
Bankya 78 (U 12) CSKA (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
42 67 |
|
2 Round |
10-11-2019 |
Levski (U 12) CSKA (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
21 71 |
|
10-11-2019 |
Bankya 78 (U 12) BUBA Basketball (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
46 48 |
|
3 Round |
23-11-2019 |
Levski (U 12) BUBA Basketball (U 12) |
Slavia Sofia |
17 77 |
|
23-11-2019 |
Slavia (U 12) CSKA (U 12) |
Slavia Sofia |
52 71 |
|
4 Round |
01-12-2019 |
BUBA Basketball (U 12) Slavia (U 12) |
Slavia Sofia |
75 18 |
|
01-12-2019 |
Levski (U 12) Bankya 78 (U 12) |
Slavia Sofia |
31 65 |
|
5 Round |
15-12-2019 |
CSKA (U 12) BUBA Basketball (U 12) |
Rumen Peychev Sofia |
65 52 |
|
15-12-2019 |
Slavia (U 12) Bankya 78 (U 12) |
Rumen Peychev Sofia |
36 53 |
|
6 Round |
19-01-2020 |
Levski (U 12) Slavia (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
41 62 |
|
19-01-2020 |
Bankya 78 (U 12) CSKA (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
60 76 |
|
7 Round |
12-01-2020 |
Levski (U 12) CSKA (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
33 69 |
|
12-01-2020 |
Bankya 78 (U 12) BUBA Basketball (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
43 66 |
|
8 Round |
09-02-2020 |
Levski (U 12) BUBA Basketball (U 12) |
Slavia Sofia |
12 82 |
|
09-02-2020 |
Slavia (U 12) CSKA (U 12) |
Slavia Sofia |
39 64 |
|
9 Round |
|
BUBA Basketball (U 12) Slavia (U 12) |
Triaditsa Sofia |
0 0 |
отл. |
16-02-2020 |
Levski (U 12) Bankya 78 (U 12) |
Triaditsa Sofia |
37 54 |
|
10 Round |
01-03-2020 |
Slavia (U 12) Bankya 78 (U 12) |
Rumen Peychev Sofia |
51 39 |
|
01-03-2020 |
BUBA Basketball (U 12) CSKA (U 12) |
Rumen Peychev Sofia |
44 51 |
|
11 Round |
|
Levski (U 12) Slavia (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
0 0 |
отл. |
|
Bankya 78 (U 12) CSKA (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
0 0 |
отл. |
12 Round |
22-03-2020 |
Levski (U 12) CSKA (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
0 0 |
отл. |
22-03-2020 |
Bankya 78 (U 12) BUBA Basketball (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
0 0 |
отл. |
13 Round |
29-03-2020 |
Slavia (U 12) CSKA (U 12) |
Slavia Sofia |
0 0 |
отл. |
29-03-2020 |
Levski (U 12) BUBA Basketball (U 12) |
Slavia Sofia |
0 0 |
отл. |
14 Round |
05-04-2020 |
BUBA Basketball (U 12) CSKA (U 12) |
|
0 0 |
отл. |
05-04-2020 |
Levski (U 12) Bankya 78 (U 12) |
|
0 0 |
отл. |
15 Round |
11-04-2020 |
BUBA Basketball (U 12) CSKA (U 12) |
Rumen Peychev Sofia |
0 0 |
отл. |
11-04-2020 |
Slavia (U 12) Bankya 78 (U 12) |
Rumen Peychev Sofia |
0 0 |
отл. |
Boys (U 12) Regions | Vitosha region, Group B |
1 Round |
27-10-2019 |
Ahil (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Septemvri Sofia |
66 24 |
|
27-10-2019 |
Academic Sofia (U 12) Slavia (U 12) -2 |
Septemvri Sofia |
88 8 |
|
27-10-2019 |
Septemvri (U 12) Sports Talents (U 12) |
Septemvri Sofia |
21 52 |
|
2 Round |
17-11-2019 |
Academic 17 Sofia (U 12) Septemvri (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
47 22 |
|
17-11-2019 |
Academic Sofia (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
61 19 |
|
17-11-2019 |
Ahil (U 12) Sports Talents (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
50 37 |
|
3 Round |
24-11-2019 |
Academic Sofia (U 12) Sports Talents (U 12) |
Azbuki SC Sofia |
45 35 |
|
24-11-2019 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Slavia (U 12) -2 |
Azbuki SC Sofia |
56 19 |
|
24-11-2019 |
Ahil (U 12) Academic 17 Sofia (U 12) |
Azbuki SC Sofia |
49 38 |
|
4 Round |
08-12-2019 |
Academic 17 Sofia (U 12) Academic Sofia (U 12) |
Slavia Sofia |
46 39 |
|
08-12-2019 |
Slavia (U 12) -2 Sports Talents (U 12) |
Slavia Sofia |
17 40 |
|
08-12-2019 |
Ahil (U 12) Septemvri (U 12) |
Slavia Sofia |
50 17 |
|
5 Round |
20-12-2019 |
Academic Sofia (U 12) Septemvri (U 12) |
Triaditsa Sofia |
43 26 |
|
20-12-2019 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Sports Talents (U 12) |
Triaditsa Sofia |
34 67 |
|
20-12-2019 |
Slavia (U 12) -2 Academic 17 Sofia (U 12) |
Triaditsa Sofia |
10 58 |
|
6 Round |
19-01-2020 |
Septemvri (U 12) Slavia (U 12) -2 |
Triaditsa Sofia |
52 22 |
|
19-01-2020 |
Academic Sofia (U 12) Ahil (U 12) |
Triaditsa Sofia |
54 40 |
|
19-01-2020 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Academic 17 Sofia (U 12) |
Triaditsa Sofia |
13 57 |
|
7 Round |
|
Academic 17 Sofia (U 12) Sports Talents (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
0 0 |
отл. |
02-02-2020 |
Slavia (U 12) -2 Ahil (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
22 57 |
|
02-02-2020 |
Septemvri (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
40 38 |
|
8 Round |
23-02-2020 |
Ahil (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Septemvri Sofia |
63 19 |
|
23-02-2020 |
Academic Sofia (U 12) Slavia (U 12) -2 |
Septemvri Sofia |
76 18 |
|
23-02-2020 |
Septemvri (U 12) Sports Talents (U 12) |
Septemvri Sofia |
43 53 |
|
9 Round |
|
Academic Sofia (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
0 0 |
отл. |
|
Septemvri (U 12) Academic 17 Sofia (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
0 0 |
отл. |
|
Sports Talents (U 12) Ahil (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
0 0 |
отл. |
10 Round |
22-03-2020 |
Slavia (U 12) -2 Lokomotiv Sofia (U 12) |
Azbuki SC Sofia |
0 0 |
отл. |
22-03-2020 |
Sports Talents (U 12) Academic Sofia (U 12) |
Azbuki SC Sofia |
0 0 |
отл. |
22-03-2020 |
Ahil (U 12) Academic 17 Sofia (U 12) |
Azbuki SC Sofia |
0 0 |
отл. |
11 Round |
29-03-2020 |
Septemvri (U 12) Ahil (U 12) |
|
0 0 |
отл. |
29-03-2020 |
Sports Talents (U 12) Slavia (U 12) -2 |
|
0 0 |
отл. |
29-03-2020 |
Academic 17 Sofia (U 12) Academic Sofia (U 12) |
|
0 0 |
отл. |
12 Round |
04-04-2020 |
Academic Sofia (U 12) Septemvri (U 12) |
Triaditsa Sofia |
0 0 |
отл. |
04-04-2020 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Sports Talents (U 12) |
Triaditsa Sofia |
0 0 |
отл. |
04-04-2020 |
Slavia (U 12) -2 Academic 17 Sofia (U 12) |
Triaditsa Sofia |
0 0 |
отл. |
13 Round |
08-04-2020 |
Ahil (U 12) Academic Sofia (U 12) |
|
0 0 |
отл. |
08-04-2020 |
Academic 17 Sofia (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
|
0 0 |
отл. |
08-04-2020 |
Slavia (U 12) -2 Septemvri (U 12) |
|
0 0 |
отл. |
14 Round |
10-04-2020 |
Sports Talents (U 12) Academic 17 Sofia (U 12) |
Slavia Sofia |
0 0 |
отл. |
10-04-2020 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Septemvri (U 12) |
Slavia Sofia |
0 0 |
отл. |
10-04-2020 |
Ahil (U 12) Slavia (U 12) -2 |
Slavia Sofia |
0 0 |
отл. |
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 1/7 Place |
1 Round |
18-01-2020 |
Cherno More Ticha (U 12) Unstoppable (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
83 44 |
|
18-01-2020 |
Svetkavitsa (U 12) Star Basket (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
58 17 |
|
18-01-2020 |
Dorostol (U 12) Cherno More Ticha (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
39 69 |
|
18-01-2020 |
Unstoppable (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
31 51 |
|
18-01-2020 |
Star Basket (U 12) Dorostol (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
24 59 |
|
2 Round |
11-02-2020 |
Cherno More Ticha (U 12) Shumen (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
83 27 |
|
11-02-2020 |
Star Basket (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
46 38 |
|
11-02-2020 |
Shumen (U 12) Unstoppable (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
65 53 |
|
11-02-2020 |
Dunav Ruse (U 12) Cherno More Ticha (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
14 114 |
|
11-02-2020 |
Unstoppable (U 12) Star Basket (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
64 21 |
|
3 Round |
04-03-2020 |
Shumen (U 12) Star Basket (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
43 25 |
|
04-03-2020 |
Dorostol (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
59 11 |
|
04-03-2020 |
Star Basket (U 12) Cherno More Ticha (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
21 96 |
|
04-03-2020 |
Svetkavitsa (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
63 14 |
|
04-03-2020 |
Dorostol (U 12) Shumen (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
36 48 |
|
04-03-2020 |
Cherno More Ticha (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
67 48 |
|
4 Round |
25-03-2020 |
Svetkavitsa (U 12) Dorostol (U 12) |
Dunav Ruse |
0 0 |
отл. |
25-03-2020 |
Dunav Ruse (U 12) Shumen (U 12) |
Dunav Ruse |
0 0 |
отл. |
25-03-2020 |
Unstoppable (U 12) Dorostol (U 12) |
Dunav Ruse |
0 0 |
отл. |
25-03-2020 |
Shumen (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Dunav Ruse |
0 0 |
отл. |
25-03-2020 |
Dunav Ruse (U 12) Unstoppable (U 12) |
Dunav Ruse |
0 0 |
отл. |
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 8/12 Place |
1 Round |
02-02-2020 |
Cherno More Ticha (U 12) -2 Spartak Varna (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
61 30 |
|
02-02-2020 |
Chernomorets Balchik (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
37 59 |
|
02-02-2020 |
VarnaBasket (U 12) Cherno More Ticha (U 12) -2 |
Hristo Borisov Varna |
42 66 |
|
02-02-2020 |
Wolves Razgrad (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
72 20 |
|
02-02-2020 |
Chernomorets Balchik (U 12) VarnaBasket (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
34 32 |
|
2 Round |
29-02-2020 |
Spartak Varna (U 12) VarnaBasket (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
14 52 |
|
29-02-2020 |
Wolves Razgrad (U 12) Cherno More Ticha (U 12) -2 |
Hristo Borisov Varna |
37 56 |
|
29-02-2020 |
Spartak Varna (U 12) Chernomorets Balchik (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
81 12 |
|
29-02-2020 |
VarnaBasket (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
38 63 |
|
29-02-2020 |
Cherno More Ticha (U 12) -2 Chernomorets Balchik (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
93 16 |
|
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 13/16 Place |
1 Round |
23-02-2020 |
Unstoppable (U 12) -2 Vihar 2002 (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
32 20 |
|
23-02-2020 |
SportBasket GT (U 12) Shumen (U 12) -2 |
Vaptsarov General Toshevo |
11 104 |
|
2 Round |
23-02-2020 |
Shumen (U 12) -2 Unstoppable (U 12) -2 |
Vaptsarov General Toshevo |
53 40 |
|
23-02-2020 |
Vihar 2002 (U 12) SportBasket GT (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
52 12 |
|
3 Round |
22-03-2020 |
Unstoppable (U 12) -2 SportBasket GT (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
0 0 |
отл. |
22-03-2020 |
Shumen (U 12) -2 Vihar 2002 (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
0 0 |
отл. |
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region, Group A |
1 Round |
26-10-2019 |
Cherno More Ticha (U 12) Unstoppable (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
59 40 |
|
26-10-2019 |
Dunav 2007 Ruse (U 12) Shumen (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
42 49 |
|
26-10-2019 |
Cherno More Ticha (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
59 31 |
|
26-10-2019 |
Unstoppable (U 12) Shumen (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
38 32 |
|
26-10-2019 |
Svetkavitsa (U 12) Dunav 2007 Ruse (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
74 40 |
|
2 Round |
29-11-2019 |
Shumen (U 12) Cherno More Ticha (U 12) |
Mladost Shumen |
27 82 |
|
29-11-2019 |
Svetkavitsa (U 12) Unstoppable (U 12) |
Mladost Shumen |
38 36 |
|
29-11-2019 |
Dunav 2007 Ruse (U 12) Cherno More Ticha (U 12) |
Mladost Shumen |
19 104 |
|
29-11-2019 |
Shumen (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Mladost Shumen |
60 62 |
|
29-11-2019 |
Unstoppable (U 12) Dunav 2007 Ruse (U 12) |
Mladost Shumen |
44 31 |
|
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region, Group B |
1 Round |
25-10-2019 |
Dunav Ruse (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Dunav Ruse |
37 35 |
|
25-10-2019 |
Cherno More Ticha (U 12) -2 Shumen (U 12) -2 |
Dunav Ruse |
43 25 |
|
25-10-2019 |
Dorostol (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Dunav Ruse |
53 15 |
|
25-10-2019 |
Cherno More Ticha (U 12) -2 Dunav Ruse (U 12) |
Dunav Ruse |
45 30 |
|
25-10-2019 |
Shumen (U 12) -2 Dorostol (U 12) |
Dunav Ruse |
4 58 |
|
2 Round |
27-11-2019 |
Wolves Razgrad (U 12) Shumen (U 12) -2 |
Mladost Shumen |
33 21 |
|
27-11-2019 |
Dunav Ruse (U 12) Dorostol (U 12) |
Mladost Shumen |
14 51 |
|
27-11-2019 |
Wolves Razgrad (U 12) Cherno More Ticha (U 12) -2 |
Mladost Shumen |
42 50 |
|
27-11-2019 |
Shumen (U 12) -2 Dunav Ruse (U 12) |
Mladost Shumen |
27 51 |
|
27-11-2019 |
Dorostol (U 12) Cherno More Ticha (U 12) -2 |
Mladost Shumen |
44 24 |
|
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region, Group C |
1 Round |
19-10-2019 |
Star Basket (U 12) VarnaBasket (U 12) |
Elin Pelin School Varna |
66 33 |
|
19-10-2019 |
Chernomorets Balchik (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Elin Pelin School Varna |
64 14 |
|
19-10-2019 |
VarnaBasket (U 12) Unstoppable (U 12) -2 |
Elin Pelin School Varna |
43 19 |
|
19-10-2019 |
Vihar 2002 (U 12) Star Basket (U 12) |
Elin Pelin School Varna |
16 75 |
|
19-10-2019 |
Unstoppable (U 12) -2 Chernomorets Balchik (U 12) |
Elin Pelin School Varna |
20 40 |
|
2 Round |
08-11-2019 |
Spartak Varna (U 12) Star Basket (U 12) |
Elin Pelin School Varna |
15 36 |
|
08-11-2019 |
SportBasket GT (U 12) Chernomorets Balchik (U 12) |
Elin Pelin School Varna |
14 82 |
|
08-11-2019 |
Star Basket (U 12) Unstoppable (U 12) -2 |
Elin Pelin School Varna |
72 11 |
|
08-11-2019 |
Chernomorets Balchik (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Elin Pelin School Varna |
51 32 |
|
08-11-2019 |
Unstoppable (U 12) -2 SportBasket GT (U 12) |
Elin Pelin School Varna |
41 10 |
|
3 Round |
30-11-2019 |
SportBasket GT (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
8 34 |
|
30-11-2019 |
Spartak Varna (U 12) VarnaBasket (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
56 53 |
|
30-11-2019 |
Star Basket (U 12) SportBasket GT (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
86 13 |
|
30-11-2019 |
VarnaBasket (U 12) Chernomorets Balchik (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
35 55 |
|
30-11-2019 |
Spartak Varna (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
58 21 |
|
30-11-2019 |
Chernomorets Balchik (U 12) Star Basket (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
38 64 |
|
4 Round |
18-12-2019 |
SportBasket GT (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
11 42 |
|
18-12-2019 |
Vihar 2002 (U 12) VarnaBasket (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
18 66 |
|
18-12-2019 |
Unstoppable (U 12) -2 Spartak Varna (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
21 44 |
|
18-12-2019 |
VarnaBasket (U 12) SportBasket GT (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
115 7 |
|
18-12-2019 |
Vihar 2002 (U 12) Unstoppable (U 12) -2 |
Vaptsarov General Toshevo |
30 32 |
|
Boys (U 12) Regions | Zagore region, 1/4 Place |
1 Round |
02-02-2020 |
Beroe (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
90 35 |
|
02-02-2020 |
Sveti Vlas (U 12) Dolphin (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
43 48 |
|
2 Round |
02-02-2020 |
Tundja Yambol (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
67 28 |
|
02-02-2020 |
Dolphin (U 12) Beroe (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
37 82 |
|
3 Round |
01-03-2020 |
Tundja Yambol (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Diana Yambol |
50 36 |
|
01-03-2020 |
Beroe (U 12) Dolphin (U 12) |
Diana Yambol |
89 43 |
|
4 Round |
01-03-2020 |
Sveti Vlas (U 12) Beroe (U 12) |
Diana Yambol |
30 72 |
|
01-03-2020 |
Dolphin (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Diana Yambol |
71 50 |
|
5 Round |
|
Dolphin (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
0 0 |
|
|
Beroe (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
0 0 |
|
6 Round |
|
Sveti Vlas (U 12) Beroe (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
0 0 |
|
|
Tundja Yambol (U 12) Dolphin (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
0 0 |
|
Boys (U 12) Regions | Zagore region, 5/8 Place |
1 Round |
25-01-2020 |
Sliven 2010 (U 12) Beroe (U 12) -2 |
Obshtinska Stara Zagora |
41 33 |
|
25-01-2020 |
Chernomorets 2014 (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
25 36 |
|
2 Round |
25-01-2020 |
Vihar 2002 (U 12) Sliven 2010 (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
18 45 |
|
25-01-2020 |
Beroe (U 12) -2 Chernomorets 2014 (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
48 32 |
|
3 Round |
22-02-2020 |
Chernomorets 2014 (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
31 39 |
|
22-02-2020 |
Beroe (U 12) -2 Sliven 2010 (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
27 45 |
|
4 Round |
22-02-2020 |
Sliven 2010 (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
53 39 |
|
22-02-2020 |
Vihar 2002 (U 12) Beroe (U 12) -2 |
Nikola Stanchev Burgas |
41 47 |
|
5 Round |
|
Sliven 2010 (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
0 0 |
|
|
Beroe (U 12) -2 Chernomorets 2014 (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
0 0 |
|
6 Round |
|
Vihar 2002 (U 12) Beroe (U 12) -2 |
Vasil Levski Sliven |
0 0 |
|
|
Chernomorets 2014 (U 12) Sliven 2010 (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
0 0 |
|
Boys (U 12) Regions | Zagore region, 9/12 Place |
1 Round |
26-01-2020 |
Sliven Basket (U 12) Rozova Dolina (U 12) |
Seuthopolis Kazanlak |
56 15 |
|
26-01-2020 |
Dolphin (U 12) -2 Chernomorets (U 12) |
Seuthopolis Kazanlak |
49 43 |
|
2 Round |
26-01-2020 |
Chernomorets (U 12) Sliven Basket (U 12) |
Seuthopolis Kazanlak |
30 55 |
|
26-01-2020 |
Rozova Dolina (U 12) Dolphin (U 12) -2 |
Seuthopolis Kazanlak |
8 55 |
|
3 Round |
23-02-2020 |
Sliven Basket (U 12) Dolphin (U 12) -2 |
Boycho Branzov Burgas |
40 35 |
|
23-02-2020 |
Chernomorets (U 12) Rozova Dolina (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
30 15 |
|
4 Round |
23-02-2020 |
Rozova Dolina (U 12) Sliven Basket (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
8 72 |
|
23-02-2020 |
Dolphin (U 12) -2 Chernomorets (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
41 15 |
|
5 Round |
|
Sliven Basket (U 12) Chernomorets (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
0 0 |
|
|
Rozova Dolina (U 12) Dolphin (U 12) -2 |
Vasil Levski Sliven |
0 0 |
|
6 Round |
|
Chernomorets (U 12) Rozova Dolina (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
0 0 |
|
|
Dolphin (U 12) -2 Sliven Basket (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
0 0 |
|
Boys (U 12) Regions | Zagore region, Group A |
1 Round |
20-10-2019 |
Sliven 2010 (U 12) Beroe (U 12) -2 |
Obshtinska Stara Zagora |
56 23 |
|
20-10-2019 |
Beroe (U 12) Rozova Dolina (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
107 7 |
|
20-10-2019 |
Rozova Dolina (U 12) Sliven 2010 (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
16 59 |
|
20-10-2019 |
Sliven Basket (U 12) Beroe (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
7 76 |
|
2 Round |
17-11-2019 |
Tundja Yambol (U 12) Sliven Basket (U 12) |
Diana Yambol |
82 20 |
|
17-11-2019 |
Beroe (U 12) Sliven 2010 (U 12) |
Diana Yambol |
55 25 |
|
17-11-2019 |
Sliven Basket (U 12) Beroe (U 12) -2 |
Diana Yambol |
29 54 |
|
17-11-2019 |
Beroe (U 12) -2 Tundja Yambol (U 12) |
Diana Yambol |
19 62 |
|
3 Round |
30-11-2019 |
Rozova Dolina (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Seuthopolis Kazanlak |
10 107 |
|
30-11-2019 |
Beroe (U 12) Beroe (U 12) -2 |
Seuthopolis Kazanlak |
55 29 |
|
30-11-2019 |
Tundja Yambol (U 12) Beroe (U 12) |
Seuthopolis Kazanlak |
25 84 |
|
30-11-2019 |
Beroe (U 12) -2 Rozova Dolina (U 12) |
Seuthopolis Kazanlak |
53 9 |
|
4 Round |
21-12-2019 |
Sliven 2010 (U 12) Sliven Basket (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
62 32 |
|
21-12-2019 |
Sliven Basket (U 12) Rozova Dolina (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
67 18 |
|
21-12-2019 |
Tundja Yambol (U 12) Sliven 2010 (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
62 50 |
|
Boys (U 12) Regions | Zagore region, Group B |
1 Round |
12-10-2019 |
Chernomorets 2014 (U 12) Dolphin (U 12) -2 |
Nikola Stanchev Burgas |
78 11 |
|
12-10-2019 |
Dolphin (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
52 5 |
|
12-10-2019 |
Vihar Aytos (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
39 41 |
|
12-10-2019 |
Chernomorets (U 12) Dolphin (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
3 81 |
|
2 Round |
02-11-2019 |
Sveti Vlas (U 12) Chernomorets (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
95 10 |
|
02-11-2019 |
Dolphin (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
73 19 |
|
02-11-2019 |
Dolphin (U 12) -2 Sveti Vlas (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
2 67 |
|
02-11-2019 |
Chernomorets (U 12) Dolphin (U 12) -2 |
Boycho Branzov Burgas |
19 23 |
|
3 Round |
30-11-2019 |
Dolphin (U 12) Dolphin (U 12) -2 |
Boycho Branzov Burgas |
74 6 |
|
30-11-2019 |
Dolphin (U 12) -2 Vihar Aytos (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
10 44 |
|
01-12-2019 |
Sveti Vlas (U 12) Dolphin (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
33 78 |
|
22-12-2019 |
Vihar Aytos (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
14 48 |
|
4 Round |
22-12-2019 |
Chernomorets 2014 (U 12) Chernomorets (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
68 15 |
|
22-12-2019 |
Chernomorets (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
22 31 |
|
22-12-2019 |
Sveti Vlas (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
36 13 |
|
Boys (U 12) Regions | Moesia region, 1/4 Place |
1 Round |
02-02-2020 |
Spartak Pleven (U 12) Chavdar Troyan (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
85 42 |
|
02-02-2020 |
Dunav 2007 Ruse (U 12) Etar 49 (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
59 29 |
|
2 Round |
02-02-2020 |
Chavdar Troyan (U 12) Etar 49 (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
35 55 |
|
02-02-2020 |
Spartak Pleven (U 12) Dunav 2007 Ruse (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
60 56 |
|
3 Round |
29-02-2020 |
Etar 49 (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
42 51 |
|
29-02-2020 |
Dunav 2007 Ruse (U 12) Chavdar Troyan (U 12) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
56 48 |
|
4 Round |
29-02-2020 |
Chavdar Troyan (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
40 74 |
|
29-02-2020 |
Etar 49 (U 12) Dunav 2007 Ruse (U 12) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
45 48 |
|
5 Round |
11-04-2020 |
Chavdar Troyan (U 12) Dunav 2007 Ruse (U 12) |
Dunav Ruse |
0 0 |
отл. |
11-04-2020 |
Spartak Pleven (U 12) Etar 49 (U 12) |
Dunav Ruse |
0 0 |
отл. |
6 Round |
11-04-2020 |
Etar 49 (U 12) Chavdar Troyan (U 12) |
Dunav Ruse |
0 0 |
отл. |
11-04-2020 |
Dunav 2007 Ruse (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Dunav Ruse |
0 0 |
отл. |
Boys (U 12) Regions | Moesia region, 5/7 Place |
1 Round |
22-02-2020 |
Rakovski (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Dan Kolov Sevlievo |
9 71 |
|
22-02-2020 |
Lokomotiv G. O. (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Dan Kolov Sevlievo |
12 28 |
|
22-02-2020 |
Rakovski (U 12) Lokomotiv G. O. (U 12) |
Dan Kolov Sevlievo |
20 28 |
|
2 Round |
|
Chardafon Orlovets (U 12) Rakovski (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
0 0 |
отл. |
|
Lokomotiv G. O. (U 12) Rakovski (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
0 0 |
отл. |
|
Chardafon Orlovets (U 12) Lokomotiv G. O. (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
0 0 |
отл. |
Boys (U 12) Regions | Moesia region |
1 Round |
20-10-2019 |
Chavdar Troyan (U 12) Rakovski (U 12) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
94 3 |
|
20-10-2019 |
Dunav 2007 Ruse (U 12) Chavdar Troyan (U 12) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
52 23 |
|
20-10-2019 |
Lokomotiv G. O. (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
25 27 |
|
20-10-2019 |
Etar 49 (U 12) Rakovski (U 12) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
100 0 |
|
20-10-2019 |
Chardafon Orlovets (U 12) Dunav 2007 Ruse (U 12) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
12 65 |
|
20-10-2019 |
Etar 49 (U 12) Lokomotiv G. O. (U 12) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
58 6 |
|
2 Round |
09-11-2019 |
Chardafon Orlovets (U 12) Chavdar Troyan (U 12) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
13 44 |
|
09-11-2019 |
Dunav 2007 Ruse (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
45 39 |
|
09-11-2019 |
Chavdar Troyan (U 12) Lokomotiv G. O. (U 12) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
58 18 |
|
09-11-2019 |
Spartak Pleven (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
72 15 |
|
09-11-2019 |
Dunav 2007 Ruse (U 12) Lokomotiv G. O. (U 12) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
63 18 |
|
3 Round |
30-11-2019 |
Chardafon Orlovets (U 12) Etar 49 (U 12) |
Chavdar Troyan |
15 54 |
|
30-11-2019 |
Chavdar Troyan (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Chavdar Troyan |
38 71 |
|
30-11-2019 |
Rakovski (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Chavdar Troyan |
11 56 |
|
30-11-2019 |
Chavdar Troyan (U 12) Etar 49 (U 12) |
Chavdar Troyan |
73 49 |
|
30-11-2019 |
Spartak Pleven (U 12) Rakovski (U 12) |
Chavdar Troyan |
11 96 |
|
4 Round |
07-12-2019 |
Etar 49 (U 12) Dunav 2007 Ruse (U 12) |
Dunav Ruse |
20 49 |
|
07-12-2019 |
Rakovski (U 12) Lokomotiv G. O. (U 12) |
Dunav Ruse |
8 56 |
|
07-12-2019 |
Spartak Pleven (U 12) Etar 49 (U 12) |
Dunav Ruse |
63 38 |
|
07-12-2019 |
Rakovski (U 12) Dunav 2007 Ruse (U 12) |
Dunav Ruse |
9 68 |
|
07-12-2019 |
Spartak Pleven (U 12) Lokomotiv G. O. (U 12) |
Dunav Ruse |
49 6 |
|
Boys (U 12) Regions | Rila region, 1/4 Place |
1 Round |
14-12-2019 |
Balkan (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Krakra Pernik |
56 60 |
|
08-02-2020 |
Rilski Sportist (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
64 37 |
|
2 Round |
29-02-2020 |
Minyor 2015 (U 12) Balkan (U 12) |
Krakra Pernik |
31 71 |
|
29-02-2020 |
Rilski Sportist (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Krakra Pernik |
47 50 |
|
3 Round |
|
Balkan (U 12) Vidabasket (U 12) |
Mladost Montana |
0 0 |
11.00 |
|
Vidabasket (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Mladost Montana |
0 0 |
14.00 |
4 Round |
28-03-2020 |
Vidabasket (U 12) Balkan (U 12) |
Festivalna Vidin |
0 0 |
отл. |
28-03-2020 |
Balkan (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Festivalna Vidin |
0 0 |
отл. |
28-03-2020 |
Minyor 2015 (U 12) Vidabasket (U 12) |
Festivalna Vidin |
0 0 |
отл. |
5 Round |
11-04-2020 |
Rilski Sportist (U 12) Vidabasket (U 12) |
Georgi Hristov Botevgrad |
0 0 |
отл. |
11-04-2020 |
Vidabasket (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Georgi Hristov Botevgrad |
0 0 |
отл. |
11-04-2020 |
Balkan (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Georgi Hristov Botevgrad |
0 0 |
отл. |
Boys (U 12) Regions | Rila region, 5/7 Place |
1 Round |
29-02-2020 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Balkan (U 12) -2 |
Krakra Pernik |
63 53 |
|
29-02-2020 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Montana 2003 (U 12) |
Krakra Pernik |
43 35 |
|
2 Round |
|
Montana 2003 (U 12) Balkan (U 12) -2 |
Mladost Montana |
0 0 |
09.30 |
|
Rilski Sportist (U 12) -2 Montana 2003 (U 12) |
Mladost Montana |
0 0 |
12.30 |
3 Round |
14-12-2019 |
Balkan (U 12) -2 Rilski Sportist (U 12) -2 |
Krakra Pernik |
32 59 |
|
11-04-2020 |
Balkan (U 12) -2 Montana 2003 (U 12) |
Georgi Hristov Botevgrad |
0 0 |
отл. |
Boys (U 12) Regions | Rila region |
1 Round |
06-10-2019 |
Vidabasket (U 12) Montana 2003 (U 12) |
Festivalna Vidin |
69 10 |
|
06-10-2019 |
Minyor 2015 (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Boris Gyuderov Pernik |
36 34 |
|
06-10-2019 |
Balkan (U 12) Balkan (U 12) -2 |
Festivalna Vidin |
100 29 |
|
2 Round |
06-10-2019 |
Rilski Sportist (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
51 47 |
|
06-10-2019 |
Montana 2003 (U 12) Balkan (U 12) |
Festivalna Vidin |
12 102 |
|
06-10-2019 |
Balkan (U 12) -2 Vidabasket (U 12) |
Festivalna Vidin |
23 72 |
|
3 Round |
27-10-2019 |
Rilski Sportist (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Arena Samokov Samokov |
60 43 |
|
27-10-2019 |
Balkan (U 12) -2 Minyor 2015 (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
27 45 |
|
27-10-2019 |
Balkan (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
54 32 |
|
27-10-2019 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Balkan (U 12) -2 |
Arena Samokov Samokov |
45 22 |
|
4 Round |
09-11-2019 |
Montana 2003 (U 12) Balkan (U 12) -2 |
Mladost Montana |
29 19 |
|
09-11-2019 |
Rilski Sportist (U 12) Vidabasket (U 12) |
Mladost Montana |
53 44 |
|
09-11-2019 |
Minyor 2015 (U 12) Montana 2003 (U 12) |
Mladost Montana |
50 25 |
|
09-11-2019 |
Vidabasket (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Mladost Montana |
52 33 |
|
5 Round |
30-11-2019 |
Balkan (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Georgi Hristov Botevgrad |
84 48 |
|
30-11-2019 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Montana 2003 (U 12) |
Georgi Hristov Botevgrad |
38 32 |
|
30-11-2019 |
Vidabasket (U 12) Balkan (U 12) |
Georgi Hristov Botevgrad |
45 90 |
|
30-11-2019 |
Rilski Sportist (U 12) Montana 2003 (U 12) |
Georgi Hristov Botevgrad |
69 30 |
|
6 Round |
14-12-2019 |
Minyor 2015 (U 12) Vidabasket (U 12) |
Krakra Pernik |
57 51 |
|
7 Round |
08-02-2020 |
Balkan (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Arena Samokov Samokov |
48 67 |
|
08-02-2020 |
Balkan (U 12) -2 Rilski Sportist (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
67 34 |
|
Boys (U 12) Regions | Rodopi region, 1/4 Place |
1 Round |
01-02-2020 |
Academic Bultex 99 (U 12) Hebar (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
86 26 |
|
01-02-2020 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) Academic Plovdiv (U 12) -2 |
Vasil Levski SS Plovdiv |
39 38 |
|
2 Round |
01-02-2020 |
Academic Plovdiv (U 12) -2 Academic Bultex 99 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
20 54 |
|
01-02-2020 |
Hebar (U 12) Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
65 52 |
|
3 Round |
15-02-2020 |
Academic Bultex 99 (U 12) Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
84 9 |
|
15-02-2020 |
Academic Plovdiv (U 12) -2 Hebar (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
20 79 |
|
4 Round |
15-02-2020 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) Academic Plovdiv (U 12) -2 |
Vasil Levski SS Plovdiv |
58 39 |
|
15-02-2020 |
Academic Bultex 99 (U 12) Hebar (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
77 31 |
|
Boys (U 12) Regions | Rodopi region, 5/7 Place |
1 Round |
02-02-2020 |
Athletic 95 (U 12) Perushtitsa (U 12) |
Olympiada Plovdiv |
24 38 |
|
02-02-2020 |
Perushtitsa (U 12) Hebar (U 12) -2 |
Olympiada Plovdiv |
34 39 |
|
02-02-2020 |
Hebar (U 12) -2 Athletic 95 (U 12) |
Olympiada Plovdiv |
35 62 |
|
2 Round |
16-02-2020 |
Athletic 95 (U 12) Perushtitsa (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
19 51 |
|
16-02-2020 |
Hebar (U 12) -2 Athletic 95 (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
32 13 |
|
16-02-2020 |
Perushtitsa (U 12) Hebar (U 12) -2 |
Sports Hall Perushtitsa |
35 16 |
|
Boys (U 12) Regions | Rodopi region |
1 Round |
10-11-2019 |
Academic Bultex 99 (U 12) Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
64 11 |
|
10-11-2019 |
Athletic 95 (U 12) Academic Plovdiv (U 12) -2 |
Sports Hall Perushtitsa |
4 67 |
|
10-11-2019 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) Perushtitsa (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
29 20 |
|
10-11-2019 |
Academic Plovdiv (U 12) -2 Academic Bultex 99 (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
23 47 |
|
10-11-2019 |
Perushtitsa (U 12) Athletic 95 (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
38 10 |
|
2 Round |
17-11-2019 |
Perushtitsa (U 12) Academic Plovdiv (U 12) -2 |
Sports Hall Perushtitsa |
25 40 |
|
17-11-2019 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) Hebar (U 12) -2 |
Sports Hall Perushtitsa |
34 32 |
|
17-11-2019 |
Academic Plovdiv (U 12) -2 Hebar (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
34 29 |
|
17-11-2019 |
Hebar (U 12) -2 Perushtitsa (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
33 51 |
|
17-11-2019 |
Hebar (U 12) Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
20 33 |
|
3 Round |
30-11-2019 |
Hebar (U 12) -2 Athletic 95 (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
47 21 |
|
30-11-2019 |
Hebar (U 12) Perushtitsa (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
39 28 |
|
30-11-2019 |
Athletic 95 (U 12) Academic Bultex 99 (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
10 70 |
|
30-11-2019 |
Hebar (U 12) Hebar (U 12) -2 |
Sports Hall Perushtitsa |
45 16 |
|
30-11-2019 |
Perushtitsa (U 12) Academic Bultex 99 (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
17 69 |
|
4 Round |
14-12-2019 |
Academic Plovdiv (U 12) -2 Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) |
Vasil Levski School Manole |
33 34 |
|
14-12-2019 |
Athletic 95 (U 12) Hebar (U 12) |
Vasil Levski School Manole |
22 47 |
|
14-12-2019 |
Academic Bultex 99 (U 12) Hebar (U 12) -2 |
Vasil Levski School Manole |
64 17 |
|
14-12-2019 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) Athletic 95 (U 12) |
Vasil Levski School Manole |
45 19 |
|
14-12-2019 |
Hebar (U 12) -2 Academic Plovdiv (U 12) -2 |
Vasil Levski School Manole |
27 52 |
|
14-12-2019 |
Academic Bultex 99 (U 12) Hebar (U 12) |
Vasil Levski School Manole |
62 24 |
|