ББЛ Б група (мъже) | Национални финали, ФИНАЛ |
|
1 Кръг |
04-06-2023 |
Carppopolis Ахил |
Общинска Стара Загора |
46 75 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Национални финали, Мач за 3/4 място |
|
04-06-2023 |
МУ Варна Хебър Б |
Общинска Стара Загора |
109 106 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Национални финали, Полуфинали |
|
03-06-2023 |
Carppopolis МУ Варна |
Общинска Стара Загора |
68 64 |
|
03-06-2023 |
Хебър Б Ахил |
Общинска Стара Загора |
74 76 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Национални финали, Мачове за 5/8 място |
|
03-06-2023 |
Олимпия Ямбол Ударникъ |
Общинска Стара Загора |
70 67 |
|
03-06-2023 |
Светкавица Б Дрийм Тийм Троян |
Общинска Стара Загора |
83 81 |
|
2 Кръг |
|
Ударникъ Дрийм Тийм Троян |
Общинска Стара Загора |
0 0 |
|
|
Олимпия Ямбол Светкавица Б |
Общинска Стара Загора |
0 0 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Национални финали, Четвъртфинали |
|
1 Кръг |
02-06-2023 |
Carppopolis Олимпия Ямбол |
Общинска Стара Загора |
86 79 |
|
02-06-2023 |
МУ Варна Ударникъ |
Общинска Стара Загора |
95 70 |
|
02-06-2023 |
Хебър Б Светкавица Б |
Общинска Стара Загора |
84 62 |
|
02-06-2023 |
Дрийм Тийм Троян Ахил |
Общинска Стара Загора |
56 67 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Запад (Финали) |
|
24-05-2023 |
Carppopolis Ахил |
Триадица София |
85 65 |
|
2 Кръг |
18-05-2023 |
Ахил Carppopolis |
Триадица София |
61 79 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Запад (Мач за 3/4 място) |
|
1 Кръг |
17-05-2023 |
Волтрон Б Миньор 2015 -2 |
Триадица София |
75 87 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Запад (Полуфинали) |
|
03-05-2023 |
Миньор 2015 -2 Carppopolis |
ЧСУ Свети Георги София |
108 94 |
|
04-05-2023 |
Волтрон Б Ахил |
ЧСУ Свети Георги София |
84 69 |
|
2 Кръг |
11-05-2023 |
Ахил Волтрон Б |
Триадица София |
94 69 |
|
11-05-2023 |
Carppopolis Миньор 2015 -2 |
Триадица София |
90 87 |
|
3 Кръг |
15-05-2023 |
Волтрон Б Ахил |
Триадица София |
70 82 |
|
15-05-2023 |
Миньор 2015 -2 Carppopolis |
Триадица София |
107 108 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Запад (Четвъртфинали) |
|
1 Кръг |
19-04-2023 |
Carppopolis Титан Пропъртис |
Овергаз Арена София |
80 62 |
|
20-04-2023 |
Миньор 2015 -2 Йънг бойс София |
Триадица София |
89 73 |
|
20-04-2023 |
Спортни таланти Ахил |
Триадица София |
57 87 |
|
21-04-2023 |
Волтрон Б Политехника Б |
Триадица София |
66 82 |
|
2 Кръг |
25-04-2023 |
Ахил Спортни таланти |
Триадица София |
69 67 |
|
26-04-2023 |
Титан Пропъртис Carppopolis |
Триадица София |
84 69 |
|
27-04-2023 |
Йънг бойс София Миньор 2015 -2 |
Триадица София |
77 73 |
|
28-04-2023 |
Политехника Б Волтрон Б |
Триадица София |
75 98 |
|
3 Кръг |
30-04-2023 |
Волтрон Б Политехника Б |
Триадица София |
103 83 |
|
01-05-2023 |
Миньор 2015 -2 Йънг бойс София |
Триадица София |
73 50 |
|
01-05-2023 |
Carppopolis Титан Пропъртис |
Триадица София |
84 77 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Запад (Мачове за 9/16 място) |
|
1 Кръг |
|
ВИС Левски Б |
Триадица София |
20 0 |
|
22-04-2023 |
Евробаскет Енигма Фойерверк |
ЧСУ Свети Георги София |
61 63 |
|
23-04-2023 |
Септември ТНС |
Триадица София |
67 68 |
|
23-04-2023 |
Авалон Zoom Design София Викингс |
Триадица София |
66 64 |
|
2 Кръг |
|
Левски Б Евробаскет |
Триадица София |
0 20 |
|
30-04-2023 |
ТНС Авалон Zoom Design |
Триадица София |
71 93 |
|
30-04-2023 |
Септември София Викингс |
Триадица София |
81 83 |
|
30-04-2023 |
ВИС Енигма Фойерверк |
Триадица София |
83 71 |
|
3 Кръг |
|
ВИС Авалон Zoom Design |
Триадица София |
0 0 |
|
16-05-2023 |
Енигма Фойерверк ТНС |
Триадица София |
20 0 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Запад (Осминафинали) |
|
1 Кръг |
|
Политехника Б Левски Б |
|
20 0 |
|
03-04-2023 |
Миньор 2015 -2 Септември |
Триадица София |
96 78 |
|
04-04-2023 |
ВИС Волтрон Б |
Триадица София |
83 95 |
|
05-04-2023 |
Ахил Енигма Фойерверк Б |
Овергаз Арена София |
84 69 |
|
07-04-2023 |
Йънг бойс София ТНС |
Триадица София |
92 77 |
|
08-04-2023 |
Спортни таланти Евробаскет |
ЧСУ Свети Георги София |
74 55 |
|
08-04-2023 |
Титан Пропъртис София Викингс |
ЧСУ Свети Георги София |
81 53 |
|
09-04-2023 |
Carppopolis Авалон Zoom Design |
ЧСУ Свети Георги София |
79 73 |
|
2 Кръг |
|
Левски Б Политехника Б |
|
0 20 |
|
10-04-2023 |
Септември Миньор 2015 -2 |
Овергаз Арена София |
63 96 |
|
11-04-2023 |
Волтрон Б ВИС |
Триадица София |
97 96 |
|
12-04-2023 |
Евробаскет Спортни таланти |
Триадица София |
63 78 |
|
12-04-2023 |
София Викингс Титан Пропъртис |
Овергаз Арена София |
53 78 |
|
12-04-2023 |
ТНС Йънг бойс София |
Триадица София |
56 86 |
|
13-04-2023 |
Авалон Zoom Design Carppopolis |
Триадица София |
67 81 |
|
13-04-2023 |
Енигма Фойерверк Б Ахил |
Триадица София |
71 65 |
|
3 Кръг |
17-04-2023 |
Ахил Енигма Фойерверк Б |
Триадица София |
86 78 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Изток (Финали) |
|
1 Кръг |
20-05-2023 |
Шоутайм Б МУ Варна |
Икономически университет Варна |
98 75 |
|
2 Кръг |
27-05-2023 |
МУ Варна Шоутайм Б |
Икономически университет Варна |
76 86 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Изток (Мач за 3/4 място) |
|
1 Кръг |
28-05-2023 |
Светкавица Б Черно море Викудха |
Икономически университет Варна |
74 73 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Изток (Полуфинали) |
|
29-04-2023 |
Светкавица Б МУ Варна |
Икономически университет Варна |
74 103 |
|
30-04-2023 |
Шоутайм Б Черно море Викудха |
Икономически университет Варна |
84 63 |
|
2 Кръг |
07-05-2023 |
МУ Варна Светкавица Б |
Икономически университет Варна |
94 77 |
|
07-05-2023 |
Черно море Викудха Шоутайм Б |
Икономически университет Варна |
84 81 |
|
3 Кръг |
18-05-2023 |
Шоутайм Б Черно море Викудха |
Икономически университет Варна |
73 58 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Изток (Четвъртфинали) |
|
1 Кръг |
08-04-2023 |
Шоутайм Б Консуматорите |
Икономически университет Варна |
87 56 |
|
08-04-2023 |
МУ Варна Черноморец Балчик |
Икономически университет Варна |
76 68 |
|
08-04-2023 |
Светкавица Б Bay Kings |
Икономически университет Варна |
105 56 |
|
08-04-2023 |
Черно море Викудха Ънстопабъл Б |
Икономически университет Варна |
63 68 |
|
2 Кръг |
22-04-2023 |
Черноморец Балчик МУ Варна |
Универсиада София |
60 66 |
|
22-04-2023 |
Bay Kings Светкавица Б |
Икономически университет Варна |
59 78 |
|
22-04-2023 |
Консуматорите Шоутайм Б |
Икономически университет Варна |
57 84 |
|
22-04-2023 |
Ънстопабъл Б Черно море Викудха |
Икономически университет Варна |
63 74 |
|
3 Кръг |
27-04-2023 |
Черно море Викудха Ънстопабъл Б |
Икономически университет Варна |
79 65 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Юг (Финали) |
|
1 Кръг |
08-05-2023 |
Олимпия Ямбол Хебър Б |
Диана Ямбол |
72 91 |
|
2 Кръг |
14-05-2023 |
Хебър Б Олимпия Ямбол |
Иван Симеонов Пазарджик |
87 59 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Юг (Мачове за 3/4 място) |
|
1 Кръг |
08-05-2023 |
Кралете на долината Рогош |
Диана Ямбол |
93 61 |
|
2 Кръг |
14-05-2023 |
Рогош Кралете на долината |
Иван Симеонов Пазарджик |
63 83 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Юг (Полуфинали) |
|
1 Кръг |
09-04-2023 |
Олимпия Ямбол Рогош |
Дружба Хасково |
89 65 |
|
09-04-2023 |
Хебър Б Кралете на долината |
ДС Дружба Донецк |
90 71 |
|
2 Кръг |
29-04-2023 |
Кралете на долината Хебър Б |
Диана Ямбол |
86 108 |
|
29-04-2023 |
Рогош Олимпия Ямбол |
Диана Ямбол |
55 93 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Юг (Четвъртфинали) |
|
1 Кръг |
25-03-2023 |
Рогош Атлетик 95 |
Младост Димитровград |
83 51 |
|
25-03-2023 |
Кралете на долината Димитровград 2020 |
Младост Димитровград |
93 79 |
|
25-03-2023 |
Олимпия Ямбол Асеновец 2005 |
Младост Димитровград |
72 52 |
|
01-04-2023 |
Пловдив баскетбол Хебър Б |
Иван Симеонов Пазарджик |
74 108 |
|
2 Кръг |
01-04-2023 |
Димитровград 2020 Кралете на долината |
Иван Симеонов Пазарджик |
57 79 |
|
01-04-2023 |
Атлетик 95 Рогош |
Иван Симеонов Пазарджик |
64 70 |
|
02-04-2023 |
Асеновец 2005 Олимпия Ямбол |
Асеновец Асеновград |
59 78 |
|
02-04-2023 |
Хебър Б Пловдив баскетбол |
Асеновец Асеновград |
20 0 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Център (ФИНАЛ) |
|
1 Кръг |
28-05-2023 |
Дрийм Тийм Троян Ударникъ |
Дан Колов Севлиево |
59 54 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Център (Мач за 3/4 място) |
|
28-05-2023 |
Canes Зограф Трявна |
Дан Колов Севлиево |
49 57 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Център (Полуфинали) |
|
14-05-2023 |
Дрийм Тийм Троян Canes |
Ивайло Велико Търново |
97 76 |
|
14-05-2023 |
Ударникъ Зограф Трявна |
Ивайло Велико Търново |
78 57 |
|
2 Кръг |
21-05-2023 |
Зограф Трявна Ударникъ |
Балканстрой Плевен |
54 69 |
|
22-05-2023 |
Canes Дрийм Тийм Троян |
Балканстрой Плевен |
59 88 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Плейофи, Център (Четвъртфинали) |
|
1 Кръг |
22-04-2023 |
Локомотив Г. О. Б Зограф Трявна |
Ивайло Велико Търново |
58 65 |
|
22-04-2023 |
Canes Гочита |
Ивайло Велико Търново |
76 70 |
|
2 Кръг |
30-04-2023 |
Гочита Canes |
Орловец Габрово |
116 46 |
|
30-04-2023 |
Зограф Трявна Локомотив Г. О. Б |
Орловец Габрово |
54 47 |
|
3 Кръг |
07-05-2023 |
Canes Гочита |
Чавдар Троян |
77 62 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Редовен сезон, Запад |
|
1 Кръг |
03-10-2022 |
Миньор 2015 -2 Енигма Фойерверк Б |
Триадица София |
69 52 |
|
04-10-2022 |
Славия ВИС |
Триадица София |
75 80 |
|
06-10-2022 |
Авалон Zoom Design Септември |
Триадица София |
69 65 |
|
07-10-2022 |
Левски Б Спортни таланти |
Триадица София |
66 72 |
|
07-10-2022 |
Олд Мамбас София Викингс |
Триадица София |
61 74 |
|
08-10-2022 |
Политехника Б ТНС |
ЧСУ Свети Георги София |
54 69 |
|
08-10-2022 |
Йънг бойс София Евробаскет |
ЧСУ Свети Георги София |
75 71 |
|
08-10-2022 |
Carppopolis Лъвовете 2013 |
ЧСУ Свети Георги София |
110 50 |
|
09-10-2022 |
Ахил Титан Пропъртис |
ЧСУ Свети Георги София |
54 62 |
|
2 Кръг |
11-10-2022 |
Енигма Фойерверк Б Авалон Zoom Design |
Триадица София |
84 66 |
|
11-10-2022 |
Спортни таланти Политехника Б |
Триадица София |
102 57 |
|
13-10-2022 |
ТНС Ахил |
Триадица София |
76 67 |
|
14-10-2022 |
Септември Левски Б |
Триадица София |
80 85 |
|
14-10-2022 |
София Викингс Миньор 2015 -2 |
Триадица София |
64 87 |
|
15-10-2022 |
Волтрон Б Carppopolis |
ЧСУ Свети Георги София |
81 101 |
|
15-10-2022 |
Лъвовете 2013 Олд Мамбас |
ЧСУ Свети Георги София |
54 49 |
|
15-10-2022 |
Титан Пропъртис Йънг бойс София |
ЧСУ Свети Георги София |
77 75 |
|
16-10-2022 |
Евробаскет Славия |
ЧСУ Свети Георги София |
81 52 |
|
3 Кръг |
18-10-2022 |
Левски Б Енигма Фойерверк Б |
Триадица София |
78 64 |
|
19-10-2022 |
Славия Титан Пропъртис |
Триадица София |
49 70 |
|
20-10-2022 |
Ахил Спортни таланти |
Триадица София |
63 76 |
|
21-10-2022 |
Миньор 2015 -2 Лъвовете 2013 |
Триадица София |
115 59 |
|
21-10-2022 |
Олд Мамбас Волтрон Б |
Триадица София |
53 72 |
|
22-10-2022 |
Йънг бойс София ТНС |
ЧСУ Свети Георги София |
70 71 |
|
23-10-2022 |
ВИС Евробаскет |
ЧСУ Свети Георги София |
65 61 |
|
23-10-2022 |
Политехника Б Септември |
ЧСУ Свети Георги София |
67 74 |
|
23-10-2022 |
Авалон Zoom Design София Викингс |
ЧСУ Свети Георги София |
73 63 |
|
4 Кръг |
25-10-2022 |
Волтрон Б Миньор 2015 -2 |
Триадица София |
69 90 |
|
26-10-2022 |
ТНС Славия |
Триадица София |
86 57 |
|
26-10-2022 |
Септември Ахил |
Триадица София |
52 69 |
|
29-10-2022 |
Енигма Фойерверк Б Политехника Б |
ЧСУ Свети Георги София |
51 78 |
|
29-10-2022 |
Лъвовете 2013 Авалон Zoom Design |
ЧСУ Свети Георги София |
56 78 |
|
29-10-2022 |
Титан Пропъртис ВИС |
ЧСУ Свети Георги София |
44 65 |
|
30-10-2022 |
Спортни таланти Йънг бойс София |
ЧСУ Свети Георги София |
77 86 |
|
30-10-2022 |
Carppopolis Олд Мамбас |
ЧСУ Свети Георги София |
90 73 |
|
30-10-2022 |
София Викингс Левски Б |
ЧСУ Свети Георги София |
100 93 |
|
5 Кръг |
04-11-2022 |
Славия Спортни таланти |
Триадица София |
56 78 |
|
05-11-2022 |
Левски Б Лъвовете 2013 |
Овергаз Арена София |
105 68 |
|
05-11-2022 |
Евробаскет Титан Пропъртис |
Овергаз Арена София |
53 84 |
|
05-11-2022 |
ВИС ТНС |
Овергаз Арена София |
89 59 |
|
06-11-2022 |
Ахил Енигма Фойерверк Б |
Овергаз Арена София |
72 64 |
|
06-11-2022 |
Политехника Б София Викингс |
Овергаз Арена София |
71 66 |
|
06-11-2022 |
Авалон Zoom Design Волтрон Б |
Овергаз Арена София |
91 88 |
|
06-11-2022 |
Йънг бойс София Септември |
Овергаз Арена София |
68 46 |
|
19-12-2022 |
Миньор 2015 -2 Carppopolis |
Триадица София |
83 90 |
|
6 Кръг |
07-11-2022 |
Олд Мамбас Миньор 2015 -2 |
Триадица София |
56 88 |
|
09-11-2022 |
Септември Славия |
Триадица София |
67 43 |
|
10-11-2022 |
Спортни таланти ВИС |
Триадица София |
61 64 |
|
12-11-2022 |
ТНС Евробаскет |
Овергаз Арена София |
66 55 |
|
12-11-2022 |
Carppopolis Авалон Zoom Design |
Овергаз Арена София |
20 0 |
|
13-11-2022 |
Лъвовете 2013 Политехника Б |
Триадица София |
51 87 |
|
13-11-2022 |
Волтрон Б Левски Б |
Овергаз Арена София |
68 104 |
|
13-11-2022 |
София Викингс Ахил |
Овергаз Арена София |
75 69 |
|
13-11-2022 |
Енигма Фойерверк Б Йънг бойс София |
Триадица София |
47 66 |
|
7 Кръг |
19-11-2022 |
Политехника Б Волтрон Б |
ЧСУ Свети Георги София |
88 84 |
|
21-11-2022 |
Славия Енигма Фойерверк Б |
Триадица София |
46 69 |
|
21-11-2022 |
Титан Пропъртис ТНС |
Триадица София |
91 63 |
|
23-11-2022 |
Евробаскет Спортни таланти |
Триадица София |
62 77 |
|
23-11-2022 |
Ахил Лъвовете 2013 |
Овергаз Арена София |
92 45 |
|
23-11-2022 |
ВИС Септември |
Триадица София |
82 62 |
|
27-11-2022 |
Йънг бойс София София Викингс |
Овергаз Арена София |
96 47 |
|
20-12-2022 |
Авалон Zoom Design Олд Мамбас |
Овергаз Арена София |
71 50 |
|
08-01-2023 |
Левски Б Carppopolis |
Триадица София |
80 82 |
|
8 Кръг |
30-11-2022 |
Олд Мамбас Левски Б |
Триадица София |
63 90 |
|
30-11-2022 |
Спортни таланти Титан Пропъртис |
Триадица София |
80 63 |
|
03-12-2022 |
Волтрон Б Ахил |
Триадица София |
62 88 |
|
03-12-2022 |
София Викингс Славия |
Триадица София |
65 62 |
|
03-12-2022 |
Септември Евробаскет |
Триадица София |
51 61 |
|
03-12-2022 |
Миньор 2015 -2 Авалон Zoom Design |
Овергаз Арена София |
93 82 |
|
04-12-2022 |
Енигма Фойерверк Б ВИС |
Триадица София |
54 78 |
|
04-12-2022 |
Carppopolis Политехника Б |
Триадица София |
61 64 |
|
04-12-2022 |
Лъвовете 2013 Йънг бойс София |
Триадица София |
58 133 |
|
9 Кръг |
07-12-2022 |
Левски Б Миньор 2015 -2 |
Триадица София |
78 102 |
|
08-12-2022 |
ТНС Спортни таланти |
Триадица София |
45 76 |
|
08-12-2022 |
ВИС София Викингс |
Триадица София |
78 53 |
|
09-12-2022 |
Йънг бойс София Волтрон Б |
Триадица София |
96 69 |
|
10-12-2022 |
Евробаскет Енигма Фойерверк Б |
Овергаз Арена София |
70 63 |
|
10-12-2022 |
Титан Пропъртис Септември |
Овергаз Арена София |
81 52 |
|
10-12-2022 |
Политехника Б Олд Мамбас |
Овергаз Арена София |
116 86 |
|
11-12-2022 |
Ахил Carppopolis |
Триадица София |
71 59 |
|
11-12-2022 |
Славия Лъвовете 2013 |
Триадица София |
72 76 |
|
10 Кръг |
09-01-2023 |
Септември ТНС |
Триадица София |
80 64 |
|
11-01-2023 |
Олд Мамбас Ахил |
Овергаз Арена София |
31 72 |
|
12-01-2023 |
Авалон Zoom Design Левски Б |
Триадица София |
81 85 |
|
13-01-2023 |
Енигма Фойерверк Б Титан Пропъртис |
Триадица София |
74 76 |
|
13-01-2023 |
Миньор 2015 -2 Политехника Б |
Триадица София |
99 75 |
|
14-01-2023 |
София Викингс Евробаскет |
Овергаз Арена София |
72 66 |
|
14-01-2023 |
Волтрон Б Славия |
Овергаз Арена София |
88 73 |
|
15-01-2023 |
Carppopolis Йънг бойс София |
Овергаз Арена София |
73 69 |
|
15-01-2023 |
Лъвовете 2013 ВИС |
Овергаз Арена София |
60 92 |
|
11 Кръг |
15-01-2023 |
Политехника Б Авалон Zoom Design |
Овергаз Арена София |
85 73 |
|
16-01-2023 |
Ахил Миньор 2015 -2 |
Триадица София |
85 90 |
|
17-01-2023 |
Йънг бойс София Олд Мамбас |
Триадица София |
79 57 |
|
18-01-2023 |
Славия Carppopolis |
Триадица София |
67 78 |
|
21-01-2023 |
Евробаскет Лъвовете 2013 |
Овергаз Арена София |
91 64 |
|
22-01-2023 |
ВИС Волтрон Б |
Овергаз Арена София |
100 53 |
|
22-01-2023 |
Спортни таланти Септември |
Овергаз Арена София |
80 67 |
|
22-01-2023 |
Титан Пропъртис София Викингс |
Овергаз Арена София |
64 71 |
|
31-01-2023 |
ТНС Енигма Фойерверк Б |
Триадица София |
60 73 |
|
12 Кръг |
23-01-2023 |
Олд Мамбас Славия |
Триадица София |
47 63 |
|
24-01-2023 |
Миньор 2015 -2 Йънг бойс София |
Триадица София |
82 71 |
|
25-01-2023 |
Лъвовете 2013 Титан Пропъртис |
Овергаз Арена София |
51 91 |
|
27-01-2023 |
Авалон Zoom Design Ахил |
Триадица София |
56 74 |
|
28-01-2023 |
София Викингс ТНС |
Триадица София |
54 60 |
|
28-01-2023 |
Carppopolis ВИС |
Триадица София |
71 68 |
|
29-01-2023 |
Енигма Фойерверк Б Спортни таланти |
Триадица София |
81 85 |
|
29-01-2023 |
Левски Б Политехника Б |
Триадица София |
63 79 |
|
26-02-2023 |
Волтрон Б Евробаскет |
Скаптопара Благоевград |
71 73 |
|
13 Кръг |
30-01-2023 |
Славия Миньор 2015 -2 |
Триадица София |
48 88 |
|
01-02-2023 |
Ахил Левски Б |
Овергаз Арена София |
66 32 |
|
03-02-2023 |
Спортни таланти София Викингс |
Триадица София |
77 63 |
|
04-02-2023 |
ТНС Лъвовете 2013 |
Овергаз Арена София |
110 71 |
|
04-02-2023 |
ВИС Олд Мамбас |
Овергаз Арена София |
102 41 |
|
05-02-2023 |
Евробаскет Carppopolis |
Триадица София |
49 89 |
|
05-02-2023 |
Йънг бойс София Авалон Zoom Design |
Триадица София |
93 76 |
|
05-02-2023 |
Титан Пропъртис Волтрон Б |
Триадица София |
62 77 |
|
05-02-2023 |
Септември Енигма Фойерверк Б |
Триадица София |
57 72 |
|
14 Кръг |
06-02-2023 |
Лъвовете 2013 Спортни таланти |
Триадица София |
56 85 |
|
07-02-2023 |
Левски Б Йънг бойс София |
Триадица София |
71 78 |
|
08-02-2023 |
Миньор 2015 -2 ВИС |
Овергаз Арена София |
69 73 |
|
10-02-2023 |
Carppopolis Титан Пропъртис |
Триадица София |
79 68 |
|
12-02-2023 |
Олд Мамбас Евробаскет |
Триадица София |
57 78 |
|
12-02-2023 |
София Викингс Септември |
Триадица София |
55 74 |
|
12-02-2023 |
Авалон Zoom Design Славия |
Триадица София |
72 70 |
|
20-02-2023 |
Волтрон Б ТНС |
Триадица София |
88 73 |
|
30-03-2023 |
Политехника Б Ахил |
Овергаз Арена София |
58 97 |
|
15 Кръг |
08-01-2023 |
Евробаскет Миньор 2015 -2 |
Триадица София |
68 103 |
|
13-02-2023 |
Спортни таланти Волтрон Б |
Триадица София |
86 61 |
|
15-02-2023 |
Титан Пропъртис Олд Мамбас |
Овергаз Арена София |
82 34 |
|
15-02-2023 |
Йънг бойс София Политехника Б |
Триадица София |
81 76 |
|
16-02-2023 |
ТНС Carppopolis |
Триадица София |
71 96 |
|
17-02-2023 |
Септември Лъвовете 2013 |
Триадица София |
83 59 |
|
18-02-2023 |
ВИС Авалон Zoom Design |
Триадица София |
116 85 |
|
19-02-2023 |
Славия Левски Б |
Овергаз Арена София |
76 99 |
|
30-03-2023 |
Енигма Фойерверк Б София Викингс |
Триадица София |
86 75 |
|
16 Кръг |
27-02-2023 |
Политехника Б Славия |
Овергаз Арена София |
82 58 |
|
27-02-2023 |
Олд Мамбас ТНС |
Триадица София |
73 95 |
|
28-02-2023 |
Левски Б ВИС |
Триадица София |
84 86 |
|
01-03-2023 |
Carppopolis Спортни таланти |
Триадица София |
72 81 |
|
02-03-2023 |
Ахил Йънг бойс София |
Триадица София |
86 58 |
|
02-03-2023 |
Волтрон Б Септември |
Триадица София |
89 93 |
|
05-03-2023 |
Авалон Zoom Design Евробаскет |
Овергаз Арена София |
89 83 |
|
05-03-2023 |
Лъвовете 2013 Енигма Фойерверк Б |
Овергаз Арена София |
54 118 |
|
29-03-2023 |
Миньор 2015 -2 Титан Пропъртис |
Овергаз Арена София |
74 83 |
|
17 Кръг |
08-03-2023 |
Славия Ахил |
Триадица София |
49 79 |
|
08-03-2023 |
ВИС Политехника Б |
Овергаз Арена София |
83 80 |
|
09-03-2023 |
Енигма Фойерверк Б Волтрон Б |
Триадица София |
81 83 |
|
10-03-2023 |
Септември Carppopolis |
Триадица София |
66 88 |
|
10-03-2023 |
ТНС Миньор 2015 -2 |
Триадица София |
77 91 |
|
11-03-2023 |
Титан Пропъртис Авалон Zoom Design |
Триадица София |
82 69 |
|
12-03-2023 |
София Викингс Лъвовете 2013 |
Овергаз Арена София |
107 68 |
|
12-03-2023 |
Евробаскет Левски Б |
Овергаз Арена София |
61 78 |
|
12-03-2023 |
Спортни таланти Олд Мамбас |
Овергаз Арена София |
92 56 |
|
18 Кръг |
13-03-2023 |
Йънг бойс София Славия |
Триадица София |
84 52 |
|
16-03-2023 |
Волтрон Б София Викингс |
Триадица София |
64 81 |
|
18-03-2023 |
Олд Мамбас Септември |
Триадица София |
72 85 |
|
18-03-2023 |
Политехника Б Евробаскет |
Скаптопара Благоевград |
67 70 |
|
18-03-2023 |
Авалон Zoom Design ТНС |
Триадица София |
80 71 |
|
19-03-2023 |
Ахил ВИС |
Триадица София |
71 50 |
|
19-03-2023 |
Левски Б Титан Пропъртис |
Триадица София |
62 72 |
|
19-03-2023 |
Carppopolis Енигма Фойерверк Б |
Триадица София |
91 83 |
|
19-03-2023 |
Миньор 2015 -2 Спортни таланти |
Триадица София |
97 72 |
|
19 Кръг |
25-03-2023 |
Спортни таланти Авалон Zoom Design |
Овергаз Арена София |
90 85 |
|
25-03-2023 |
ТНС Левски Б |
Овергаз Арена София |
80 93 |
|
25-03-2023 |
Евробаскет Ахил |
Овергаз Арена София |
63 82 |
|
25-03-2023 |
Лъвовете 2013 Волтрон Б |
Овергаз Арена София |
56 100 |
|
26-03-2023 |
Енигма Фойерверк Б Олд Мамбас |
Овергаз Арена София |
53 43 |
|
26-03-2023 |
Септември Миньор 2015 -2 |
Овергаз Арена София |
58 70 |
|
26-03-2023 |
ВИС Йънг бойс София |
Овергаз Арена София |
84 80 |
|
26-03-2023 |
София Викингс Carppopolis |
Овергаз Арена София |
66 89 |
|
27-03-2023 |
Титан Пропъртис Политехника Б |
Овергаз Арена София |
72 86 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Редовен сезон, Изток |
|
1 Кръг |
08-10-2022 |
Bay Kings МУ Варна |
Икономически университет Варна |
74 81 |
|
08-10-2022 |
Черноморец Балчик Ънстопабъл Б |
Икономически университет Варна |
66 75 |
|
08-10-2022 |
Черно море Викудха Спортбаскет ГТ |
Икономически университет Варна |
102 42 |
|
08-10-2022 |
Консуматорите Светкавица Б |
Икономически университет Варна |
66 81 |
|
08-10-2022 |
Шоутайм Б Калиакра |
Икономически университет Варна |
52 43 |
|
2 Кръг |
15-10-2022 |
Bay Kings Черноморец Балчик |
Икономически университет Варна |
64 50 |
|
15-10-2022 |
Спортбаскет ГТ Консуматорите |
Икономически университет Варна |
61 106 |
|
15-10-2022 |
МУ Варна Светкавица Б |
Икономически университет Варна |
58 89 |
|
15-10-2022 |
Калиакра Черно море Викудха |
Икономически университет Варна |
53 85 |
|
15-10-2022 |
Ънстопабъл Б Шоутайм Б |
Икономически университет Варна |
50 75 |
|
3 Кръг |
22-10-2022 |
Черноморец Балчик МУ Варна |
Добротица Добрич |
59 57 |
|
22-10-2022 |
Шоутайм Б Bay Kings |
Добротица Добрич |
75 45 |
|
22-10-2022 |
Черно море Викудха Ънстопабъл Б |
Добротица Добрич |
76 63 |
|
22-10-2022 |
Консуматорите Калиакра |
Добротица Добрич |
53 41 |
|
22-10-2022 |
Светкавица Б Спортбаскет ГТ |
Добротица Добрич |
82 51 |
|
4 Кръг |
29-10-2022 |
МУ Варна Спортбаскет ГТ |
Икономически университет Варна |
92 49 |
|
29-10-2022 |
Калиакра Светкавица Б |
Икономически университет Варна |
78 107 |
|
29-10-2022 |
Ънстопабъл Б Консуматорите |
Икономически университет Варна |
53 85 |
|
29-10-2022 |
Bay Kings Черно море Викудха |
Икономически университет Варна |
56 69 |
|
29-10-2022 |
Черноморец Балчик Шоутайм Б |
Икономически университет Варна |
65 84 |
|
5 Кръг |
05-11-2022 |
Светкавица Б Ънстопабъл Б |
Вапцаров Генерал Тошево |
78 69 |
|
05-11-2022 |
Черно море Викудха Черноморец Балчик |
Вапцаров Генерал Тошево |
59 74 |
|
05-11-2022 |
Консуматорите Bay Kings |
Вапцаров Генерал Тошево |
81 60 |
|
05-11-2022 |
Шоутайм Б МУ Варна |
Вапцаров Генерал Тошево |
62 74 |
|
05-11-2022 |
Спортбаскет ГТ Калиакра |
Вапцаров Генерал Тошево |
83 80 |
|
6 Кръг |
19-11-2022 |
Черноморец Балчик Консуматорите |
Икономически университет Варна |
65 58 |
|
19-11-2022 |
Ънстопабъл Б Спортбаскет ГТ |
Икономически университет Варна |
76 61 |
|
19-11-2022 |
Bay Kings Светкавица Б |
Икономически университет Варна |
46 73 |
|
19-11-2022 |
Шоутайм Б Черно море Викудха |
Икономически университет Варна |
75 68 |
|
19-11-2022 |
МУ Варна Калиакра |
Икономически университет Варна |
68 78 |
|
7 Кръг |
26-11-2022 |
Консуматорите Шоутайм Б |
Икономически университет Варна |
66 74 |
|
26-11-2022 |
Черно море Викудха МУ Варна |
Икономически университет Варна |
63 60 |
|
26-11-2022 |
Калиакра Ънстопабъл Б |
Икономически университет Варна |
54 76 |
|
26-11-2022 |
Спортбаскет ГТ Bay Kings |
Икономически университет Варна |
67 65 |
|
26-11-2022 |
Светкавица Б Черноморец Балчик |
Икономически университет Варна |
55 44 |
|
8 Кръг |
03-12-2022 |
МУ Варна Ънстопабъл Б |
Икономически университет Варна |
83 66 |
|
03-12-2022 |
Шоутайм Б Светкавица Б |
Икономически университет Варна |
67 69 |
|
03-12-2022 |
Черноморец Балчик Спортбаскет ГТ |
Икономически университет Варна |
85 67 |
|
03-12-2022 |
Черно море Викудха Консуматорите |
Икономически университет Варна |
103 58 |
|
03-12-2022 |
Bay Kings Калиакра |
Икономически университет Варна |
55 58 |
|
9 Кръг |
07-01-2023 |
Светкавица Б Черно море Викудха |
Икономически университет Варна |
79 70 |
|
07-01-2023 |
Спортбаскет ГТ Шоутайм Б |
Икономически университет Варна |
55 87 |
|
07-01-2023 |
Калиакра Черноморец Балчик |
Икономически университет Варна |
54 75 |
|
07-01-2023 |
Ънстопабъл Б Bay Kings |
Икономически университет Варна |
66 63 |
|
30-03-2023 |
Консуматорите МУ Варна |
Икономически университет Варна |
80 94 |
|
10 Кръг |
14-01-2023 |
Светкавица Б Консуматорите |
Икономически университет Варна |
57 54 |
|
14-01-2023 |
Ънстопабъл Б Черноморец Балчик |
Икономически университет Варна |
67 62 |
|
14-01-2023 |
Спортбаскет ГТ Черно море Викудха |
Икономически университет Варна |
73 83 |
|
14-01-2023 |
МУ Варна Bay Kings |
Икономически университет Варна |
70 76 |
|
14-01-2023 |
Калиакра Шоутайм Б |
Икономически университет Варна |
63 70 |
|
11 Кръг |
21-01-2023 |
Черноморец Балчик Bay Kings |
Икономически университет Варна |
67 59 |
|
21-01-2023 |
Шоутайм Б Ънстопабъл Б |
Икономически университет Варна |
85 55 |
|
21-01-2023 |
Светкавица Б МУ Варна |
Икономически университет Варна |
68 62 |
|
21-01-2023 |
Черно море Викудха Калиакра |
Икономически университет Варна |
74 54 |
|
21-01-2023 |
Консуматорите Спортбаскет ГТ |
Икономически университет Варна |
90 66 |
|
12 Кръг |
28-01-2023 |
МУ Варна Черноморец Балчик |
Иван Ангелов Търговище |
76 49 |
|
28-01-2023 |
Bay Kings Шоутайм Б |
Иван Ангелов Търговище |
42 57 |
|
28-01-2023 |
Ънстопабъл Б Черно море Викудха |
Иван Ангелов Търговище |
72 76 |
|
28-01-2023 |
Калиакра Консуматорите |
Иван Ангелов Търговище |
0 20 |
|
28-01-2023 |
Спортбаскет ГТ Светкавица Б |
Иван Ангелов Търговище |
52 79 |
|
13 Кръг |
04-02-2023 |
Спортбаскет ГТ МУ Варна |
Икономически университет Варна |
67 93 |
|
04-02-2023 |
Черно море Викудха Bay Kings |
Икономически университет Варна |
74 53 |
|
04-02-2023 |
Светкавица Б Калиакра |
Икономически университет Варна |
63 59 |
|
04-02-2023 |
Консуматорите Ънстопабъл Б |
Икономически университет Варна |
80 56 |
|
04-02-2023 |
Шоутайм Б Черноморец Балчик |
Икономически университет Варна |
70 69 |
|
14 Кръг |
18-02-2023 |
Консуматорите Черноморец Балчик |
Икономически университет Варна |
50 64 |
|
18-02-2023 |
Светкавица Б Bay Kings |
Икономически университет Варна |
69 57 |
|
18-02-2023 |
Черно море Викудха Шоутайм Б |
Икономически университет Варна |
79 82 |
|
18-02-2023 |
Калиакра МУ Варна |
Икономически университет Варна |
63 100 |
|
18-02-2023 |
Спортбаскет ГТ Ънстопабъл Б |
Икономически университет Варна |
66 79 |
|
15 Кръг |
25-02-2023 |
МУ Варна Шоутайм Б |
Икономически университет Варна |
65 71 |
|
25-02-2023 |
Черноморец Балчик Черно море Викудха |
Икономически университет Варна |
56 64 |
|
25-02-2023 |
Ънстопабъл Б Светкавица Б |
Икономически университет Варна |
70 77 |
|
25-02-2023 |
Bay Kings Консуматорите |
Икономически университет Варна |
67 55 |
|
25-02-2023 |
Калиакра Спортбаскет ГТ |
Икономически университет Варна |
46 91 |
|
16 Кръг |
04-03-2023 |
Шоутайм Б Консуматорите |
Вапцаров Генерал Тошево |
105 53 |
|
04-03-2023 |
МУ Варна Черно море Викудха |
Вапцаров Генерал Тошево |
93 90 |
|
04-03-2023 |
Черноморец Балчик Светкавица Б |
Вапцаров Генерал Тошево |
87 70 |
|
04-03-2023 |
Ънстопабъл Б Калиакра |
Вапцаров Генерал Тошево |
20 0 |
|
04-03-2023 |
Bay Kings Спортбаскет ГТ |
Вапцаров Генерал Тошево |
88 76 |
|
17 Кръг |
18-03-2023 |
Консуматорите Черно море Викудха |
Иван Ангелов Търговище |
0 20 |
|
18-03-2023 |
Калиакра Bay Kings |
|
0 20 |
|
18-03-2023 |
Ънстопабъл Б МУ Варна |
Иван Ангелов Търговище |
71 112 |
|
18-03-2023 |
Светкавица Б Шоутайм Б |
Иван Ангелов Търговище |
85 74 |
|
19-03-2023 |
Спортбаскет ГТ Черноморец Балчик |
Икономически университет Варна |
79 91 |
|
18 Кръг |
25-03-2023 |
Черноморец Балчик Калиакра |
Икономически университет Варна |
20 0 |
|
25-03-2023 |
МУ Варна Консуматорите |
Икономически университет Варна |
83 55 |
|
25-03-2023 |
Черно море Викудха Светкавица Б |
Икономически университет Варна |
84 71 |
|
25-03-2023 |
Шоутайм Б Спортбаскет ГТ |
Икономически университет Варна |
87 77 |
|
25-03-2023 |
Bay Kings Ънстопабъл Б |
Икономически университет Варна |
80 65 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Редовен сезон, Юг |
|
1 Кръг |
08-10-2022 |
Димитровград 2020 Рогош |
Севтополис Казанлък |
63 69 |
|
08-10-2022 |
Хебър Б Пловдив баскетбол |
Севтополис Казанлък |
59 71 |
|
08-10-2022 |
Атлетик 95 Олимпия Ямбол |
Севтополис Казанлък |
62 75 |
|
08-10-2022 |
Асеновец 2005 Кралете на долината |
Севтополис Казанлък |
53 56 |
|
2 Кръг |
15-10-2022 |
Пловдив баскетбол Димитровград 2020 |
Асеновец Асеновград |
77 76 |
|
15-10-2022 |
Олимпия Ямбол Кралете на долината |
Асеновец Асеновград |
96 71 |
|
15-10-2022 |
Атлетик 95 Хебър Б |
Асеновец Асеновград |
80 71 |
|
15-10-2022 |
Рогош Асеновец 2005 |
Асеновец Асеновград |
45 44 |
|
3 Кръг |
22-10-2022 |
Кралете на долината Рогош |
Иван Симеонов Пазарджик |
96 67 |
|
22-10-2022 |
Хебър Б Олимпия Ямбол |
Иван Симеонов Пазарджик |
50 62 |
|
22-10-2022 |
Димитровград 2020 Атлетик 95 |
Иван Симеонов Пазарджик |
59 101 |
|
22-10-2022 |
Асеновец 2005 Пловдив баскетбол |
Иван Симеонов Пазарджик |
46 55 |
|
4 Кръг |
29-10-2022 |
Хебър Б Димитровград 2020 |
Младост Димитровград |
70 81 |
|
29-10-2022 |
Олимпия Ямбол Рогош |
Младост Димитровград |
58 55 |
|
29-10-2022 |
Атлетик 95 Асеновец 2005 |
Младост Димитровград |
70 46 |
|
29-10-2022 |
Пловдив баскетбол Кралете на долината |
Младост Димитровград |
51 63 |
|
5 Кръг |
03-11-2022 |
Асеновец 2005 Хебър Б |
Иван Симеонов Пазарджик |
62 73 |
|
04-11-2022 |
Рогош Пловдив баскетбол |
Иван Симеонов Пазарджик |
49 41 |
|
05-11-2022 |
Кралете на долината Атлетик 95 |
Диана Ямбол |
72 67 |
|
05-11-2022 |
Димитровград 2020 Олимпия Ямбол |
Диана Ямбол |
48 68 |
|
6 Кръг |
12-11-2022 |
Димитровград 2020 Асеновец 2005 |
Иван Симеонов Пазарджик |
75 74 |
|
12-11-2022 |
Олимпия Ямбол Пловдив баскетбол |
Иван Симеонов Пазарджик |
77 51 |
|
12-11-2022 |
Атлетик 95 Рогош |
Иван Симеонов Пазарджик |
54 59 |
|
12-11-2022 |
Хебър Б Кралете на долината |
Иван Симеонов Пазарджик |
90 69 |
|
7 Кръг |
16-11-2022 |
Пловдив баскетбол Атлетик 95 |
Иван Симеонов Пазарджик |
75 65 |
|
17-11-2022 |
Рогош Хебър Б |
Иван Симеонов Пазарджик |
71 69 |
|
18-11-2022 |
Кралете на долината Димитровград 2020 |
Иван Симеонов Пазарджик |
73 74 |
|
20-11-2022 |
Асеновец 2005 Олимпия Ямбол |
Дружба Хасково |
60 64 |
|
8 Кръг |
26-11-2022 |
Олимпия Ямбол Атлетик 95 |
Иван Симеонов Пазарджик |
76 52 |
|
26-11-2022 |
Рогош Димитровград 2020 |
Иван Симеонов Пазарджик |
34 87 |
|
26-11-2022 |
Пловдив баскетбол Хебър Б |
Иван Симеонов Пазарджик |
71 79 |
|
30-11-2022 |
Кралете на долината Асеновец 2005 |
Иван Симеонов Пазарджик |
60 56 |
|
9 Кръг |
03-12-2022 |
Кралете на долината Олимпия Ямбол |
Иван Симеонов Пазарджик |
84 101 |
|
03-12-2022 |
Хебър Б Атлетик 95 |
Иван Симеонов Пазарджик |
59 71 |
|
03-12-2022 |
Димитровград 2020 Пловдив баскетбол |
Иван Симеонов Пазарджик |
75 73 |
|
06-12-2022 |
Асеновец 2005 Рогош |
Иван Симеонов Пазарджик |
58 83 |
|
10 Кръг |
10-12-2022 |
Рогош Кралете на долината |
Иван Симеонов Пазарджик |
54 67 |
|
10-12-2022 |
Олимпия Ямбол Хебър Б |
Иван Симеонов Пазарджик |
75 90 |
|
10-12-2022 |
Атлетик 95 Димитровград 2020 |
Иван Симеонов Пазарджик |
57 81 |
|
11-12-2022 |
Пловдив баскетбол Асеновец 2005 |
Иван Симеонов Пазарджик |
52 49 |
|
11 Кръг |
17-12-2022 |
Рогош Олимпия Ямбол |
Младост Димитровград |
47 84 |
|
17-12-2022 |
Димитровград 2020 Хебър Б |
Младост Димитровград |
55 86 |
|
17-12-2022 |
Асеновец 2005 Атлетик 95 |
Младост Димитровград |
67 78 |
|
17-12-2022 |
Кралете на долината Пловдив баскетбол |
Младост Димитровград |
68 79 |
|
12 Кръг |
07-01-2023 |
Олимпия Ямбол Димитровград 2020 |
Иван Симеонов Пазарджик |
107 72 |
|
07-01-2023 |
Атлетик 95 Кралете на долината |
Иван Симеонов Пазарджик |
67 73 |
|
11-01-2023 |
Хебър Б Асеновец 2005 |
Иван Симеонов Пазарджик |
103 57 |
|
12-01-2023 |
Пловдив баскетбол Рогош |
СИЛА Пловдив |
78 59 |
|
13 Кръг |
14-01-2023 |
Рогош Атлетик 95 |
Младост Димитровград |
50 48 |
|
14-01-2023 |
Кралете на долината Хебър Б |
Младост Димитровград |
56 126 |
|
14-01-2023 |
Асеновец 2005 Димитровград 2020 |
Младост Димитровград |
60 72 |
|
14-01-2023 |
Пловдив баскетбол Олимпия Ямбол |
Младост Димитровград |
68 106 |
|
14 Кръг |
21-01-2023 |
Димитровград 2020 Кралете на долината |
Иван Симеонов Пазарджик |
68 79 |
|
21-01-2023 |
Олимпия Ямбол Асеновец 2005 |
Иван Симеонов Пазарджик |
88 62 |
|
21-01-2023 |
Атлетик 95 Пловдив баскетбол |
Иван Симеонов Пазарджик |
67 64 |
|
21-01-2023 |
Хебър Б Рогош |
Иван Симеонов Пазарджик |
60 51 |
|
15 Кръг |
28-01-2023 |
Асеновец 2005 Кралете на долината |
Иван Симеонов Пазарджик |
60 71 |
|
28-01-2023 |
Атлетик 95 Олимпия Ямбол |
Иван Симеонов Пазарджик |
68 58 |
|
28-01-2023 |
Димитровград 2020 Рогош |
Иван Симеонов Пазарджик |
56 60 |
|
28-01-2023 |
Хебър Б Пловдив баскетбол |
Иван Симеонов Пазарджик |
126 55 |
|
16 Кръг |
04-02-2023 |
Рогош Асеновец 2005 |
Младост Димитровград |
53 47 |
|
04-02-2023 |
Олимпия Ямбол Кралете на долината |
Младост Димитровград |
81 84 |
|
04-02-2023 |
Атлетик 95 Хебър Б |
Младост Димитровград |
51 96 |
|
04-02-2023 |
Пловдив баскетбол Димитровград 2020 |
Младост Димитровград |
64 90 |
|
17 Кръг |
15-02-2023 |
Асеновец 2005 Пловдив баскетбол |
Иван Симеонов Пазарджик |
43 73 |
|
18-02-2023 |
Хебър Б Олимпия Ямбол |
Севтополис Казанлък |
99 83 |
|
18-02-2023 |
Димитровград 2020 Атлетик 95 |
Севтополис Казанлък |
74 76 |
|
18-02-2023 |
Кралете на долината Рогош |
Севтополис Казанлък |
76 75 |
|
18 Кръг |
25-02-2023 |
Атлетик 95 Асеновец 2005 |
Иван Симеонов Пазарджик |
76 47 |
|
25-02-2023 |
Олимпия Ямбол Рогош |
Иван Симеонов Пазарджик |
62 60 |
|
25-02-2023 |
Пловдив баскетбол Кралете на долината |
Иван Симеонов Пазарджик |
82 86 |
|
25-02-2023 |
Хебър Б Димитровград 2020 |
Иван Симеонов Пазарджик |
106 63 |
|
19 Кръг |
28-02-2023 |
Асеновец 2005 Хебър Б |
Иван Симеонов Пазарджик |
51 91 |
|
04-03-2023 |
Кралете на долината Атлетик 95 |
Младост Димитровград |
84 89 |
|
04-03-2023 |
Рогош Пловдив баскетбол |
Младост Димитровград |
86 60 |
|
04-03-2023 |
Димитровград 2020 Олимпия Ямбол |
Младост Димитровград |
59 79 |
|
20 Кръг |
11-03-2023 |
Атлетик 95 Рогош |
Иван Симеонов Пазарджик |
64 69 |
|
11-03-2023 |
Олимпия Ямбол Пловдив баскетбол |
Иван Симеонов Пазарджик |
80 76 |
|
11-03-2023 |
Димитровград 2020 Асеновец 2005 |
Иван Симеонов Пазарджик |
76 70 |
|
11-03-2023 |
Хебър Б Кралете на долината |
Иван Симеонов Пазарджик |
93 81 |
|
21 Кръг |
18-03-2023 |
Кралете на долината Димитровград 2020 |
Младост Димитровград |
93 83 |
|
18-03-2023 |
Рогош Хебър Б |
Младост Димитровград |
84 81 |
|
18-03-2023 |
Пловдив баскетбол Атлетик 95 |
Младост Димитровград |
59 78 |
|
18-03-2023 |
Асеновец 2005 Олимпия Ямбол |
Младост Димитровград |
62 93 |
|
ББЛ Б група (мъже) | Редовен сезон, Център |
|
1 Кръг |
08-10-2022 |
Canes Дрийм Тийм Троян |
Ивайло Велико Търново |
63 82 |
|
08-10-2022 |
Гочита Зограф Трявна |
Ивайло Велико Търново |
74 86 |
|
08-10-2022 |
Ударникъ Локомотив Г. О. Б |
Ивайло Велико Търново |
80 70 |
|
2 Кръг |
15-10-2022 |
Предаторс Ударникъ |
Никола Петров Горна Оряховица |
0 20 |
|
15-10-2022 |
Зограф Трявна Canes |
Никола Петров Горна Оряховица |
80 83 |
|
15-10-2022 |
Локомотив Г. О. Б Гочита |
Никола Петров Горна Оряховица |
74 55 |
|
3 Кръг |
22-10-2022 |
Гочита Предаторс |
Орловец Габрово |
20 0 |
|
22-10-2022 |
Canes Локомотив Г. О. Б |
Орловец Габрово |
53 92 |
|
22-10-2022 |
Дрийм Тийм Троян Зограф Трявна |
Орловец Габрово |
65 60 |
|
4 Кръг |
29-10-2022 |
Предаторс Canes |
Балканстрой Плевен |
0 20 |
|
29-10-2022 |
Локомотив Г. О. Б Дрийм Тийм Троян |
Балканстрой Плевен |
45 68 |
|
18-02-2023 |
Ударникъ Гочита |
Орловец Габрово |
50 55 |
|
5 Кръг |
05-11-2022 |
Зограф Трявна Локомотив Г. О. Б |
Чавдар Троян |
50 57 |
|
05-11-2022 |
Canes Ударникъ |
Чавдар Троян |
51 64 |
|
05-11-2022 |
Дрийм Тийм Троян Предаторс |
Чавдар Троян |
20 0 |
|
6 Кръг |
12-11-2022 |
Гочита Canes |
Орловец Габрово |
62 73 |
|
12-11-2022 |
Ударникъ Дрийм Тийм Троян |
Орловец Габрово |
47 70 |
|
12-11-2022 |
Предаторс Зограф Трявна |
Орловец Габрово |
0 20 |
|
7 Кръг |
19-11-2022 |
Дрийм Тийм Троян Гочита |
Никола Петров Горна Оряховица |
73 52 |
|
19-11-2022 |
Зограф Трявна Ударникъ |
Никола Петров Горна Оряховица |
66 77 |
|
19-11-2022 |
Локомотив Г. О. Б Предаторс |
Никола Петров Горна Оряховица |
20 0 |
|
8 Кръг |
26-11-2022 |
Локомотив Г. О. Б Ударникъ |
Орловец Габрово |
67 81 |
|
26-11-2022 |
Дрийм Тийм Троян Canes |
Орловец Габрово |
81 54 |
|
26-11-2022 |
Зограф Трявна Гочита |
Орловец Габрово |
51 67 |
|
9 Кръг |
03-12-2022 |
Гочита Локомотив Г. О. Б |
Балканстрой Плевен |
49 58 |
|
03-12-2022 |
Ударникъ Предаторс |
Балканстрой Плевен |
20 0 |
|
03-12-2022 |
Canes Зограф Трявна |
Балканстрой Плевен |
73 87 |
|
10 Кръг |
10-12-2022 |
Предаторс Гочита |
Чавдар Троян |
0 20 |
|
10-12-2022 |
Локомотив Г. О. Б Canes |
Чавдар Троян |
78 60 |
|
10-12-2022 |
Зограф Трявна Дрийм Тийм Троян |
Чавдар Троян |
56 70 |
|
11 Кръг |
17-12-2022 |
Canes Предаторс |
Ивайло Велико Търново |
20 0 |
|
17-12-2022 |
Гочита Ударникъ |
Ивайло Велико Търново |
76 78 |
|
18-02-2023 |
Дрийм Тийм Троян Локомотив Г. О. Б |
Орловец Габрово |
79 63 |
|
12 Кръг |
07-01-2023 |
Предаторс Дрийм Тийм Троян |
Никола Петров Горна Оряховица |
0 20 |
|
07-01-2023 |
Ударникъ Canes |
Никола Петров Горна Оряховица |
72 64 |
|
07-01-2023 |
Локомотив Г. О. Б Зограф Трявна |
Никола Петров Горна Оряховица |
61 58 |
|
13 Кръг |
14-01-2023 |
Canes Гочита |
Орловец Габрово |
48 87 |
|
14-01-2023 |
Дрийм Тийм Троян Ударникъ |
Орловец Габрово |
68 51 |
|
14-01-2023 |
Зограф Трявна Предаторс |
Орловец Габрово |
20 0 |
|
14 Кръг |
21-01-2023 |
Гочита Дрийм Тийм Троян |
Ивайло Велико Търново |
54 77 |
|
21-01-2023 |
Ударникъ Зограф Трявна |
Ивайло Велико Търново |
49 53 |
|
21-01-2023 |
Предаторс Локомотив Г. О. Б |
Ивайло Велико Търново |
0 20 |
|
15 Кръг |
28-01-2023 |
Гочита Зограф Трявна |
Чавдар Троян |
60 57 |
|
28-01-2023 |
Canes Дрийм Тийм Троян |
Чавдар Троян |
80 93 |
|
12-04-2023 |
Ударникъ Локомотив Г. О. Б |
Ивайло Велико Търново |
75 54 |
|
16 Кръг |
04-02-2023 |
Предаторс Ударникъ |
Балканстрой Плевен |
0 20 |
|
05-02-2023 |
Локомотив Г. О. Б Гочита |
Спортен комплекс ВТУ Велико Търново |
47 46 |
|
18-02-2023 |
Зограф Трявна Canes |
Орловец Габрово |
51 65 |
|
17 Кръг |
25-02-2023 |
Гочита Предаторс |
Никола Петров Горна Оряховица |
20 0 |
|
25-02-2023 |
Дрийм Тийм Троян Зограф Трявна |
Балканстрой Плевен |
79 51 |
|
25-02-2023 |
Canes Локомотив Г. О. Б |
Балканстрой Плевен |
100 57 |
|
18 Кръг |
|
Предаторс Canes |
Балканстрой Плевен |
0 20 |
|
05-04-2023 |
Ударникъ Гочита |
Балканстрой Плевен |
71 51 |
|
08-04-2023 |
Локомотив Г. О. Б Дрийм Тийм Троян |
Никола Петров Горна Оряховица |
51 79 |
|
19 Кръг |
|
Дрийм Тийм Троян Предаторс |
Орловец Габрово |
20 0 |
|
|
Зограф Трявна Локомотив Г. О. Б |
Ивайло Велико Търново |
0 20 |
|
08-04-2023 |
Canes Ударникъ |
Никола Петров Горна Оряховица |
55 91 |
|
20 Кръг |
|
Предаторс Зограф Трявна |
Чавдар Троян |
0 20 |
|
12-03-2023 |
Гочита Canes |
Никола Петров Горна Оряховица |
52 67 |
|
19-03-2023 |
Ударникъ Дрийм Тийм Троян |
Никола Петров Горна Оряховица |
55 65 |
|
21 Кръг |
|
Локомотив Г. О. Б Предаторс |
Ивайло Велико Търново |
20 0 |
|
12-03-2023 |
Зограф Трявна Ударникъ |
Никола Петров Горна Оряховица |
69 62 |
|
25-03-2023 |
Дрийм Тийм Троян Гочита |
Чавдар Троян |
74 63 |
|