Борислава Христова дебютира в Еврокъп

Номер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетбол
(сн: FIBA)

19-01-2021 20:49 | BGbasket.com

Борислава Христова направи своя дебют за Гожов в турнира Еврокъп, при много оспорван мач с Бърно и 70:72.

Бърно е домакин на балона в група D в този етап, в залата, за да подкрепи Борислава бе и българският състезател на чехите Александър Янев.

Слабото начало на мача коства много на Гожов, който само наваксваше оттам-нататък.

Едва в края на срещата обаче полякините изравниха и на три пъти поведоха с кош разлика, но домакините се връщаха и с повече късмет стигнаха до крайния успех.

Борислава Христова бе пълни 40 минути на терена, за 15 точки и 5 борби на сметката си.

След ден почивка Гожов играе срещу Елазиг Йозел Идаре от Турция във втория си мач от група D.

Тагове: Борислава Христова