Янис се разправи с Филаделфия, Атланта обърна Далас

23-02-2020 09:03 | BGbasket.com

Янис Андетокумбо изведе Милуоки до успех в дербито срещу Филаделфия със 119:98. Баскетболистът завърши срещата с 31 точки, 17 борби и 8 асистенции само за 29 минути игра. По 17 точки за съперника имат Джоуел Ембийд (11 борби) и Фуркан Коркмаз.

Атланта записа драматична победа срещу Далас на свой терен със 111:107. Домакините изоставаха през целия мач, но направиха драматичен обрат в края. Джон Колинс бе над всички за победителите с 35 точки и 17 борби. За гостите, които бяха без получилите почивка Лука Дончич и Кристапс Порзингис, с 33 точки е Тим Хардауей.

В друг мач, изигран тази нощ, Хюстън спечели визитата на Юта със 120:110 след 38 точки на Джеймс Хардън и 34 на Ръсел Уестбрук. Донован Мичъл се отчете с 31 за „джазмените“.