2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004
всички A група за момчета (14) A група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон A група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон A група за момчета (16) A група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон A група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон A група за юноши (19) A група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон A група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон Балканска купа, момчета (12) | Турнир в Пловдив, Група A Балканска купа, момчета (12) | Турнир в Пловдив, Група B Балканска купа, момчета (14) | Турнир в Пловдив, Група A Балканска купа, момчета (14) | Турнир в Пловдив, Група B ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (14) | Редовен сезон, Група A Квалификации за момчета (12) Квалификации за момчета (12) | Ботевград Квалификации за момчета (12) | Пловдив Квалификации за момчета (12) | Русе Квалификации за момчета (12) | Силистра Квалификации за момчета (12) | Сливен Квалификации за момчета (12) | София Квалификации за момчета (14) Квалификации за момчета (14) | Сливен Квалификации за момчета (14) | София-1 Квалификации за момчета (14) | София-2 Квалификации за момчета (14) | Ямбол Квалификации за момчета (16) Квалификации за момчета (16) | Самоков Квалификации за момчета (16) | София Квалификации за момчета (16) | Стара Загора Квалификации за момчета (16) | Ямбол Квалификации за юноши (19) Квалификации за юноши (19) | София-1 Квалификации за юноши (19) | София-2 Квалификации за юноши (19) | Стара Загора Квалификации за юноши (19) | Ямбол Купа БФБ за момчета (12) Купа БФБ за момчета (12) | Група A Купа БФБ за момчета (12) | Група B Приятелски срещи за момчета (13) | Турнир Иван Андреев, група A Приятелски срещи за момчета (13) | Турнир Иван Андреев, група B Региони за момчета (12) Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), 17/21 място Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон, 5/16 място), група A Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон, 5/16 място), група B Региони за момчета (12) | Витоша, 1/4 място Региони за момчета (12) | Витоша, група A Региони за момчета (12) | Витоша, група B Региони за момчета (12) | Витоша, група C Региони за момчета (12) | Витоша, група D Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 11/15 място Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 16/20 място Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място Региони за момчета (12) | Добруджа, група A Региони за момчета (12) | Добруджа, група B Региони за момчета (12) | Добруджа, група C Региони за момчета (12) | Загоре, група A Региони за момчета (12) | Загоре, група B Региони за момчета (12) | Мизия Региони за момчета (12) | Рила, 1/5 място Региони за момчета (12) | Рила, 6/11 място Региони за момчета (12) | Рила, група A Региони за момчета (12) | Рила, група B Региони за момчета (12) | Родопи, група A Региони за момчета (12) | Родопи, група B Региони за момчета (14) Региони за момчета (14) | Витоша (Пролетен полусезон), група A Региони за момчета (14) | Витоша (Пролетен полусезон), група B Региони за момчета (14) | Витоша, група A Региони за момчета (14) | Витоша, група B Региони за момчета (14) | Добруджа Региони за момчета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място Региони за момчета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/11 място Региони за момчета (14) | Загоре Региони за момчета (14) | Мизия Региони за момчета (14) | Рила Региони за момчета (14) | Родопи, група A Региони за момчета (14) | Родопи, група B Региони за момчета (16) Региони за момчета (16) | Витоша Региони за момчета (16) | Добруджа Региони за момчета (16) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място Региони за момчета (16) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/11 място Региони за момчета (16) | Мизия Региони за момчета (16) | Рила Региони за момчета (16) | Родопи, група A Региони за момчета (16) | Родопи, група B Региони за юноши (19) Региони за юноши (19) | Добруджа Региони за юноши (19) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място Региони за юноши (19) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място Региони за юноши (19) | Загоре Региони за юноши (19) | Мизия Региони за юноши (19) | Рила, 1/4 място Региони за юноши (19) | Рила, 5/8 място Региони за юноши (19) | Рила, група A Региони за юноши (19) | Рила, група B Региони за юноши (19) | Родопи Суперлига за юноши (19) Суперлига за юноши (19) | Редовен сезон Финали за момчета (12) Финали за момчета (12) | Група A Финали за момчета (12) | Група B Финали за момчета (14) Финали за момчета (14) | Група A Финали за момчета (14) | Група B Финали за момчета (16) Финали за момчета (16) | Група A Финали за момчета (16) | Група B Финали за юноши (19) Финали за юноши (19) | Група A Финали за юноши (19) | Група B Квалификации за юноши (19) | София-1
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Шумен (19)
1
1
0
72:54
2
2
2
0
148:101
4
3
3
0
220:155
65
6
Поб. 3
2
Левски 2014 (19)
2
1
1
172:129
3
1
1
0
71:70
2
3
2
1
243:199
44
5
Заг. 1
3
Академик Варна (19)
2
1
1
150:113
3
1
0
1
54:72
1
3
1
2
204:185
19
4
Поб. 1
4
Балкан (19)
1
0
1
36:80
1
2
0
2
103:187
2
3
0
3
139:267
-128
3
Заг. 3
Квалификации за юноши (19) | София-2
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Шампион 2006 (19)
2
2
0
162:111
4
1
1
0
81:43
2
3
3
0
243:154
89
6
Поб. 3
2
Чавдар Троян (19)
1
1
0
70:63
2
2
1
1
137:124
3
3
2
1
207:187
20
5
Поб. 2
3
Светкавица (19)
2
0
2
87:154
2
1
1
0
69:62
2
3
1
2
156:216
-60
4
Заг. 2
4
Делфин (19)
1
0
1
62:69
1
2
0
2
110:152
2
3
0
3
172:221
-49
3
Заг. 3
Квалификации за юноши (19) | Ямбол
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Тунджа Ямбол (19)
2
2
0
159:118
4
1
1
0
64:47
2
3
3
0
223:165
58
6
Поб. 3
2
Левски (19)
1
0
1
59:64
1
2
1
1
133:143
3
3
1
2
192:207
-15
4
Заг. 1
3
Академик 17 София (19)
2
0
2
116:137
2
1
1
0
64:59
2
3
1
2
180:196
-16
4
Заг. 2
4
Славия (19)
1
0
1
74:86
1
2
1
1
144:159
3
3
1
2
218:245
-27
4
Поб. 1
Квалификации за юноши (19) | Стара Загора
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Берое (19)
2
2
0
148:112
4
1
1
0
71:67
2
3
3
0
219:179
40
6
Поб. 3
2
Рилски спортист (19)
2
1
1
153:141
3
1
1
0
61:60
2
3
2
1
214:201
13
5
Поб. 1
3
Черноморец (19)
1
1
0
63:62
2
2
0
2
133:175
2
3
1
2
196:237
-41
4
Заг. 1
4
Спортни таланти (19)
1
0
1
60:61
1
2
0
2
111:122
2
3
0
3
171:183
-12
3
Заг. 3
Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".