Берое отказа кипърци за третото място на турнира в Кьорменд

(Снимка: facebook.com/EgisKormendOfficial)
14-09-2019 20:36 | BGbasket.com

Берое завърши на трето място на турнира в Кьорменд, след успех със 73:57 над Аполон Лимасол.

Двубоят започна равностойно, като силни начални минути за Берое записа Трей Моузес, но в края на първата част Аполон взе малък аванс от 21:14.

ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ ТУРНИРА В КЬОРМЕНД

Втората четвърт стартира с доста грешки, а в средата и Берое настигна противника и след отлична игра в последните минути от полувремето направи обрат и се оттегли на почивката при 33:31.

След паузата вече Берое бе доста по-добър, намерил своя ритъм и се откъсна напред, а след 30 минути водеше с 49:42.

Старозагорци поддържаха добра преднина и в последния период, като стигнаха до 14 точки аванс в един момент, а още в средата на частта вече всичко бе ясно.

Реджър Дауъл бе най-резултатен с 18 точки, Трей Моузес записа 12, Нашон Джордж - 10, Александър Янев - 9.

Тагове: Берое,