Торонто изпусна 25 точки аванс, но продължи напред (видео)

Gulliver Photos/Getty Images
28-04-2017 08:55

Торонто вече е следващият съперник на Кливланд. Раптърс се класираха за втория кръг, след като надиграха Милуоки с 92-89 като гост. По този начин Динозаврите ще играят с шампиона един кръг по-рано, отколкото преди 12 месеца.

Торонто водеше с 25 точки, но изпусна тази огромна преднина. Тази разлика се получи по средата на третата част, но при три минути до края на мача Бъкс поведоха с 2. Малко след това при равен резултат Торонто отговори със серия от 9-0, с което реши и изхода на срещата.

ДиМар ДиРозан завърши с 32 точки за Раптърс, които прекъснаха и тежка серия. "Динозаврите" не бяха печелили шести мач от плейофна серия от 2001 година насам, като бяха загубили пет поред.

За домакините над всички бе Янис Андетокумбо с 34 точки, а Крис Мидълтън добави 19.