Торонто громи за шест поред (видео)

Gulliver Photos/Getty Images
28-03-2017 09:41

Шеста поредна победа записа отборът на Торонто. Това стана при домакинството на Орландо, което бе спечелено с категоричното 131-112. Така Раптърс вече са с баланс 45-29 и са само с две загуби повече от лидерите на Изток Бостън и Кливланд.

ДиМар ДиРозан започна новата седмица така, както завърши старата. Той имаше три мача с поне 40 точки в нея, а сега приключи с 36 за успеха. Кори Джоузеф пък се включи с 15 точки и 13 асистенции.

За гостите с 22 точки и 9 асистенции приключи Елфрид Пейтън, а Еван Фурние добави 20 точки.

В края на третата част Торонто дръпна с 10 точки, а при оставащи 8:15 минути разликата стигна до 19. Оттук до финалната сирена гостите нямаха шанс и преднината на Динозаврите остана.

Тагове: Торонто, Орландо