Везенков и Барселона с разгром за начало на плейофите

26-05-2016 23:47

Александър Везенков и неговият Барселона разбиха Фуенлабрада като домакини с резултат 99-65 в първия мач от четвъртфиналната серия на испанското първенство. Така каталунците водят с 1-0 успеха и са на победа от продължаване към полуфиналите. Вторият мач от серията е в неделя, а Барса ще гостува.

Домакините започнаха мача с много силно нападение и през първата част вкараха над двойно повече точки от съперника си. Те спечелиха и втората четвърт, за да поведат с 22 на почивката. Барселона спечели безпроблемно и следващите два периода, за да направи разликата разгромна.

Везенков игра почти 20 минути, през които вкара 6 точки и овладя 2 борби. Най-резултатен за победата с 15 беше Анте Томич, а всички в състава за мача отбелязаха точки.

Тагове: Александър Везенков, Барселона