Деян Иванов загуби финала във Венецуела (видео)

(сн. Francisco Bruzco, meridiano.com)
21-05-2016 12:02

Деян Иванов и неговият Буканерос загубиха битката за титлата във Венецуела. Тимът на българина загуби с 69-86 от Кокодрилос в седмия решителен мач и загуби серията с 3-4 победи. Така това бе общо шеста титла в историята за тима от Каракас.

Българинът бе в отбора само за финалите като преди това през този сезон игра още за Торино в Италия и турския Йесилгиресун.

Кокодрилос контролираше играта почти през цялото време на двубоя. Буканерос успя да спечели само третата част с 21-17, но това не бе достатъчно да доведе до обрат и да спечели срещата.

Иванов бе титуляр като игра близо 31 минути. След страхотния му мач в шестата среща, съперника бе намерил противодействие срещу Деян като този път той бе ограничен само до 9 точки. Освен това той се включи и с 6 борби и 2 асистенции.

Уендъл МакКайнс бе в основата за успеха на Кокодрилос стс страхотен мач, в който реализира 27 точки и овладя 12 борби като той стана и MVP на финала. Тони Мичъл се включи с 18 точки и 10 борби.

Тагове: Деян Иванов, Буканерос