Александър Дяковски: Третото място за нас би било огромен успех

18-05-2016 21:32

Спартак Плевен загуби в първата среща от серията за бронза в НБЛ, в която се играе до две победи от три мача. Тимът на Александър Дяковски отстъпи като гост на Рилски спортист с 66-73, след като изоставаше почти през целия мач. Накрая плевенчани стопиха сериозно пасива си, но не стигнаха до обрат. Ето какво каза за мача след срещата пред BGbasket.com старши-треньорът на отбора Александър Дяковски:

“Много съм доволен от отбора и от играта. Естествено не сме доволни от резултата. Продължаваме да си мечтаем и за нас третото място би било един огромен успех. В четвъртата част Рилски поведе с 10,11 точки. И в други мачове разликата с тях се всеки път в тези моменти ни сриваше и се увеличаваше, ставаше двойна, но този път успяхме да се върнем в мача. Намалихме до 5 точки, имахме атака,която можеше да завърши и с два фаула, но не стана така, разликата стана 7 и после не успяхме да отбележим.

Убеден съм, че нашият отбор даде всичко от себе си днес.