Деян Иванов загуби и втория финал във Венецуела

11-05-2016 15:00

Деян Иванов и Буканерос допуснаха втора поредна загуба във финалите на първенството на Венецуела. Тимът на българина падна като гост на Кокодрилос с 89-95 и вече изостава с 0-2. Мач №3 от серията е в събота срещу неделя българско време, а до титлата ще стигне отборът, който първи вземе 4 победи.

Иванов отново бе титуляр и записа 20 минути на терена. Този път обаче не бе толкова успешен като първия си мач и завърши с 6 точки, 4 борби, 1 отнета топка и 1 чадър преди да седне на пейката за 5 лични нарушения.

Буканерос се бори до край и в последната минута свали пасива си до 3 точки. След това обаче при 17 секунди до края не успя да си вземе борбата в защита и не можа да получи шанс да се опита да изравни.

Тагове: Деян Иванов