Кадетите на ЦСКА спечелиха турнир в памет на Румен Митов

26-09-2015 14:25

Кадетите на ЦСКА завършиха на първо място на приятелски турнир в Благоевград, който бе организиран в памет на починалия бивш президент на местния клуб Старт - Румен Митов. Той бе един от най-известните спортни деятели в югозападния град и си отиде от този свят преди малко повече от три години.

Във финалния двубой ЦСКА надигра домакина Евробаскет със 76-55. В спора за третото място пък НСА Спортни таланти се справи с пернишкия БК Шампион след резултат 73-30.

На полуфиналите "червените" надиграха НСА със 79-39, докато Евробаскет би Шампион със 77-36.

За най-полезен състезател на турнира бе избран Емилиян Грудов от ЦСКА, който получи спортна раница. Всички отбори пък получиха медали и топка, а за участниците имаше и по чифт чорапи.

Йордан Колев, който бе треньор на победителите, получи баскетболна дъска като награда, а за Костадин Костов от Евробаскет имаше треньорска чанта.

Призьорите бяха наградени от сина на Румен Митов - Зоран, който осигури чорапи And1, както и дъската и чантата.

Тагове: Йордан Колев