Кадетите и кадетките на Шампион 2006 спечелиха градското 3х3 първенство

(сн. BGbasket.com)
24-01-2015 21:39

Школата на Шампион 2006 спечели два златни комплекта медали на градското 3х3 първенство днес - при кадетите и кадетките до 16 години. Септември 97 пък спечели първенството за девойки до 19-годишна възраст, всички организирани от БФБ. Първенствата се проведоха в зала „Румен Пейчев”.

Шампионатът за девойки завърши първи, като в него победител стана тимът на Септември в състав Мария-Магдалена Коляндрова, Ана-Мария Коляндрова, Маргарита Чипова. На второ място завърши Шампион 2006, бронза взе Левски, а на четвърто място остана Олимпия баскет.

Всички шампиони бяха наградени от легендата на баскетбола ни Георги Панов и получиха специални награди от фирмата за спортна екипировка Тингер и сайтът за детско-юношески спорт Viasport.bg.

Целия материал и класирането в първенствата за кадетки и кадети вижте ТУК, а утре в BGbasket.com очаквайте галерия и видео от днешния ден.