Макаби Тел Авив удържа Лимож като гост (видео)

21-11-2014 07:33

Израелците водеха с 18 точки, но трепериха до края

Макаби Тел Авив взе трудна победа над френския Лимож като гост. Израелците спечелиха със 79-73, като в третата част водеха с цели 18 точки, а накрая едва удържаха съперника си да направи пълен обрат. Основна заслуга за успеха имаше Джереми Парго, който вкара 9 от своите 13 точки в мача в последната минута.  Силвен Ландесберг завърши с рекордните за кариерата си в турнира 22 точки и 9 борби. Макаби вече е с актив 4-2 и е на второ място в класирането в група В. Йогев Охайон завърши с 11 точки, 6 асистени, 4 борби и рекордните за клуба 8 откраднато топки.

За домакините Лео Уестерман се отличи с 16 точки, 13 от коиото след почивката. Нобел Бунгу-Коло се отчете с 13 точки.  Адриен Моерман завърши с 11 точки и 13 борби, Джамар Смит добави 10 точки. Тимът е с актив 1-5 до момента.