Черно море тръгна с победа в Сърбия

(сн. Sportsimages.bg)
29-09-2014 09:50

Черно море Порт Варна започна с победа турнето си в Сърбия. Противник на варненския отбор в първата среща бе Тамиш Панчево - 11-ти във висшата лига на страната си през миналата година.

Срещата бе много оспорвана от първата минута. На полувремето "моряците" водеха с 38-33. След силна отборна игра и отлична защита Черно море спечели със 72-64.

Николай Стоянов реализира 16 точки за победителите, Александър Влахович вкара 12 точки, а Станислав Славейков добави 10. Новият играч на Черно море порт Варна Лени Даниел се отчете с 10 точки и 3 блока.

Следващата контрола на Черно море порт Варна в Сърбия е днес от 15 часа, когато съперник е ОКК Белград. Във вторник от 14 часа варненският тим играе с ФМП Железник, след което отборът се прибира във Варна.

Тагове: Черно море Порт Варна