Хасково победи шампиона в първия си мач от А група за кадетки (16)

11-11-2013 11:13

Хасковлийки наказаха Септември 97 у дома

Отборът на Хасково започна много добре сезона в А група за кадетки (16). В първия си мач тимът бе домакин на шампиона за тази възраст от миналия сезон - Септември 97, и спечели с резултат 76-62 в мач от група В на първенството. Днес отборите ще изиграят вторите си срещи, като хасковлийки приемат Рилски спортист, а софиянки гостуват на Тони 7.

Септември започна по-добре и спечели първата част с 6 точки разлика. Следващите три обаче бяха изцяло за Хасково, като през второто полувреме тимът игра значително по-добре и се поздрави с успеха.

Рени Ганева бе най-резултатна за победителките с 24 точки, а за гостите Кристина Манолова вкара 16.

Хасково - Септември 97 76-62 (11-17, 19-13, 23-14, 23-18)

Хасково: Валентина Бузова 14, Гергана Христова 15, Славея Драганова 10, Неврие Сали 11, Рени Ганева 24 (Рада Вълчанова 0, Теодора Младенова 2, Диляна Митева 0)

Септември 97: Камелия Андонова 12, Александра Петрова 8, Анелия Димова 8, Кристина Манолова 16, Юлияна Рашова 2 (Виктория Георгиева 2, Ивон Тодорова 4, Анна-Савина Славчева 8, Стефания Дончева 0)

ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ ОТ ГРУПА В НА А ГРУПА ЗА КАДЕТКИ (16)

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ НА А ГРУПА ЗА КАДЕТКИ (16)

Тагове: А група кадетки