Лепичев и Мелиля продължават с пропадането си

(сн. Club Melilla Baloncesto/Twitter)
20-04-2024 15:15 | BGbasket.com

Симеон Лепичев и Мелиля продължават пропадането си в испанската Leb Oro, след като сбъркаха за девети последователен път. На свой терен българинът и неговите колеги загубиха от Форка Лейда със 75:80 в мач от 31-ия кръг.

Играчите на Рафаел Монклова заемат 15-та позиция с 9 успеха и 22 поражения във второто ниво на испанския баскетбол. На 26 април (петък) Лепичев и неговите съотборници ще приемат Клавихо.

Гостите държаха инициативата в свои ръце през цялото първо полувреме, спечелено с 38:30. Домакините показаха по-добро лице при подновяването на играта и често бяха близо до това да обърнат развоя на събитията, но техните съперници удържаха победата.

Лепичев се включи от пейката и остана в игра 15 минути. За това време българският национал приключи с 4 точки, 2 борби, 1 асистенция, 2 откраднати топки и 1 чадър. При стрелбата си тежкото крило бе 2/5 близко разстояние.

Гилем Гонзалес записа 21 точки и 5 тройки от неговите съотборници.

Тагове: Симеон Лепичев, Мелиля